اختلاس نجومی سید مجتبی خامنه ای (۱۶۰۰۰۰۰۰۰۰ یورو)

احمدی نژاد می گوید:. من اسناد و مدارک موثقی دارم که به موجب آن آقای سید مجتبی خامنه‌ای فرزند محترم مقام معظم رهبری رقم ناقابل (۱۶۰۰۰۰۰۰۰۰ یورو - شانزده با هشت تا صفر) یک و شش دهم میلیارد یورو از بیت المال اختلاس کرده است. اگر متعهد می شوید که به هر دو پرونده همزمان رسیدگی کنید من با استفعای مشائی موافقت خواهم کرد.»
جرس. به گزارش منابع خبری جرس از تهران چندی پیش هیاتی متشکل از ابراهیم رئیسی معاون اول قوه قضائیه، مصطفی پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور و حیدر مصلحی وزیر اطلاعات با محمود احمدی نژاد رئیس جمهور دیدار می‌کنند و مدارک دخالت و دست داشتن اسفندیار رحیم مشائی رئیس دفتر رئیس جمهور در اختلاس سه هزار میلیارد تومانی را به وی ارائه داده و می‌گویند پرونده وی کامل است و از احمدی نژاد می‌خواهند مشائی را برکنار کند تا به اتهام او رسیدگی شود.

احمدی نژاد می گوید: «اشکال ندارد، اما باید به همه پرونده‌های اختلاس رسیدگی شود. من اسناد و مدارک موثقی دارم که به موجب آن آقای سید مجتبی خامنه‌ای فرزند محترم مقام معظم رهبری رقم ناقابل (۱۶۰۰۰۰۰۰۰۰ یورو - شانزده با هشت تا صفر) یک و شش دهم میلیارد یورو از بیت المال اختلاس کرده است. اگر متعهد می شوید که به هر دو پرونده همزمان رسیدگی کنید من با استفعای مشائی موافقت خواهم کرد.»

به همین دلیل پرونده اختلاس سه هزار میلیارد تومانی بدون متهم اصلی به دادگاه می رود. پیش از این مهدی کروبی و سید مصطفی تاج زاده با صراحت به دخالتهای سیاسی قضائی غیرقانونی فرزند رهبری اعتراض کرده بودند. این نخستین بار است که ولیعهد رهبری به ناپاکدستی متهم می شود

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

نظر: 
دوستان.. زنده یاد معلم ریاضی ما (( آقای غفّاری)) در تبریز یک سیستم ریاضی یاد داده بود که هروقت رقم های خیلی بزرگ که قابل فهمشان تا اندازه ای مشکل بود شاگردان این ارقام را به یک نظام سنجشی دیگر تبدیل میکردند که نه تنها این سنجش قابل فهم بود بلکه به بزرگی رقم هم خیلی ساده پی می بردیم. با این چند مثال اگر شوکه نشویم حتمآ ابروها به بالا خواهد رفت...اگر یک میلیارد (1000,000,000) دلار ( 1 میلیارد اوروپا= است با 1 بیلیون آمریکا) آمریکا را در هر ثانیه با 1 ( یک) دلاری بشماریم , بیش از ((31 سال)) طول خواهد کشید که این شمارش تمام بشود... درست به همین خاطراگر این « قلّک کوچک » مجتبی خامنه ای را هموطنان بشکنند و در هر ثانیه یک دلار یک دلار, بدون استاپ , فقط بشمارند ... (( 43 سال )) طول خواهد کشید که این شمارش تمام بشود. ولی « قلّک بزرگ» بابای مجتبی که حاوی 36 میلیارد دلار ....