حمله مجدد کیهان دولتی به سایت ایران گلوبال

کیهان دولتی رژیم اسلامی طی روزهای اخیر بارها و بارها عصبانیت خود را از تحلیل های ایران گلوبال ابراز داشته و این سایت را یک رسانه ضد انقلاب معرفی کرده است .حمله اینباره کیهان در جواب مقاله ایی از امین موحدی تحت عنوان خطری مرگبار پیش روی جنبش سبز بوده است .

کیهان با بهانه قرار دادن مطلبی چاپ شده در ایران گلوبال و با توسل به تحريف وحذف واضافات معروف ومخصوص به حسين بازجو(حسين شريعتمداری مدير کيهان)در خبری ویژه با تغییر اصل مطلب از اینکه تکیه بر اصلاح طلبان شکست خورده بر آمده از نظام موجب بی اعتباری جنبش سبز در داخل و محروم شدن جنبش از حمایت های داخلی و خارجی خواهد شد ; موذیانه و هدفمند به تحریف مقاله مورد بحث در جهت بهره بردای به سود رژیم بر آمده و در خبری ویژه تحت عنوان : بي اعتباري اصلاح طلبان در داخل مي تواند باعث محروميت اپوزيسيون از كمك خارجي شود!(خبر ويژه)

نوشته است :

علني شدن بي عرضگي مطلق جريان مدعي اصلاح طلبي در زمينه معارضه با جمهوري اسلامي صداي اعتراض محافل ضدانقلاب را بلند كرده است. اين محافل سال گذشته اميد فراواني به جريان نفاق جديد بسته بودند.

يك پايگاه اينترنتي ضدانقلاب (ايران گلوبال) در ارزيابي دلايل شكست فتنه سبز نوشت: آنچه جنبش را به عنوان يك خطر جدي و مرگبار تهديد مي كند سپردن سكان هدايت آن به دست اصلاح طلبان امتحان پس داده و شكست خورده است كه توان تغيير اساسي در نظام اسلامي را ندارند.

کیهان در ادامه مینویسد: «ايران گلوبال» با تصريح بر اينكه موسوي حتي اگر به قدرت مي رسيد هم توان تغيير در ساختار جمهوري اسلامي را نداشت، مي نويسد: منطقي اين است كه اصلاح طلبان را به عنوان بخش كوچكي از جنبش بپذيريم نه كل جنبش.

لازم به ذکر است که کیهان دولتی رژیم اسلامی طی روزهای اخیر بارها و بارها عصبانیت خود را از تحلیل های ایران گلوبال ابراز داشته و این سایت را یک رسانه ضدانقلاب معرفی کرده است . حمله اینباره کیهان به سایت ایران گلوبال در جواب مقاله ایی از امین موحدی تحت عنوان خطری مرگبار پیش روی جنبش سبز بوده است .

لينک مطلب مورد نظر برگرفته ازروزنامه کيهان در زير آمده است.

 

برگرفته از: 
kayhannews.ir/890617/2.htm#other204
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.