ناجا: دستگیری یک نفر به دلیل تشویش اذهان عمومی در فیس بوک

فرمانده انتظامی شهرستان آستارا از دستگیری عامل "تشویش اذهان عمومی" در فیس‌بوک خبر داد. جمهوری اسلامی پیکار آزادیخواهانه، دمکراتیک و روشنگرانه ملی ایرانیان برای رهائی از سلطه اسلام و اسلامگرایان را تشویش اذهان عمومی می نامد. رژیم اسلامی خود با اعمال سلطه بربرمنشامه و تحمیل دین، آئین، سنت و فرهنگ پیشاقرون وسطائی بیگانه به ایرانیان، بزرگترین عامل اشفتگی در کشور است. جمهوری اسلامی چون خود، میهن ما را وارونه کرده، از روی پا، بر روی سر قرار داده است. از همینرو نظام اسلامی متناقض و عقیم است!


*******

به گزارش ایسنا، سرهنگ رحیم مهدی‌زاده در تشریح این خبر گفت: ماموران در رصد سایت‌های مختلف، سایتی را شناسایی کرده که فردی در آن اقدام به تشویش اذهان عمومی در فیس‌بوک می‌کرد. 

 
وی با بیان اینکه عامل انتشار شناسایی شده و دستگیری وی با هماهنگی مقام قضایی در دستور کار قرار گرفت، گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی، متهم 25 ساله اهل و ساکن آستارا را شناسایی و وی را دستگیر کردند. 
 
فرمانده انتظامی شهرستان آستارا با بیان اینکه متهم دستگیر شده به پلیس امنیت عمومی انتقال و در تحقیقات اولیه به بزه انتسابی معترف شده، اظهارداشت: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد. 
بخش: 
انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب اقبالی، کامنتهای جالبی منتشر میکنید، این به معنای آن است که کل مناطق آذربایجان جنوبی بپا خاسته و کمر جمهوری جنایتکار و نوچه های اطلاعاتی آن را خواهد شکست. و برای همیشه رژیم اسلامی و نوچه های اطلاعاتی اش را بگور خواهد سپرد. این مسئله دیر و زود دارد، اما سوخت ساز ندارد. این را مطمئنا باور بفرمائید!!