عضو کمیسیون مجلس(ملاخانه): رئیس جمهور توضیح دهد، همه به تخلفات عادت کرده ایم!

مصطفی رضاحسینی عضو کمیسیون مجلس(ملاخانه) گفت دیگر تخلفات ریز و درشت دولت موضوع عجیبی نیست و تخلفات غیر قانونی دولت در سالهای اخیر آن قدر زیاده شده است که همه به آن عادت کرده ایم.این نهایت بی انصافی ست که خلافکاریها در جمهوری اسلامی به احمدی نژاد و امثال او محدود شود و نهادینگی فساد در نظام اسلامی را نادیده گرفت. آدرس اصلی ام الفساد در ایران همانا آئین و اندیشه بنیانگزاران نظام و مجریان ش، شبکه مافیائی روحانیت است.

شاید اعضاء ملاخانه بخواهند اختلافات و درگیری های خود را علنی تر کنند، پیش روی چشمان خلایق با هم گلاویز شوند و احمدی نژاد را به محاکمه بکشند، ولی واقعیت اینست که مسئله ملت ایران نه خلافکاری مهرهای رژیم، بلکه تعیین تکلیف با سیستم سیاسی-ایدئلوژیک حاکم و نظام مولد فساد است؛ خشت اول چون نهد معمار کج - تا ثریا می رود دیوار کج!

*****
در عصر ایران آمده است که:

برداشت شبانه از حساب بانک ها به مجلس کشید/ رئیس جمهور باید توضیح دهد
نماینده مردم شهر بابک در خانه ملت با تاکید بر اینکه دیگر تخلفات ریز و درشت دولت موضوع عجیبی نیست، اظهار داشت: این تخلفات غیر قانونی دولت در سالهای اخیر آن قدر زیاده شده است که همه به آن عادت کرده ایم.

عضو کمیسیون صنعت، معدن مجلس از ورود مجلس به برداشت بدون اطلاع شبانه از حساب بانکها توسط دولت با محوریت بانک مرکزی خبر داد و گفت: قطعا در صورت حضور رئیس جمهور در صحن علنی در هفته جاری، درباره این موضوع هم از وی توضیح می‌خواهیم.

مصطفی رضاحسینی در گفتگو با مهر درباره برداشت بانک مرکزی از حساب بانکها با عنوان "مابه التفاوت ارز دریافتی" و هزینه آن در بخشهای دیگر، گفت: مجلس شورای اسلامی قطعا در برابر این اتفاق آرام نمی شیند و مساله را به طور جدی پیگیری می کند.

این عضو کمیسیون صنعت، معدن و تجارت مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه از نظر حقوقی و قضائی برداشت منابع مالی بدون اجازه صاحب حساب را نباید برداشت عنوان کرد و افزود: اگر صحت این موضوع قطعی شود هم جای تعجب ندارد.
 
نماینده مردم شهر بابک در خانه ملت با تاکید بر اینکه دیگر تخلفات ریز و درشت دولت موضوع عجیبی نیست، اظهار داشت: این تخلفات غیر قانونی دولت در سالهای اخیر آن قدر زیاده شده است که همه به آن عادت کرده ایم.
 
وی با تاکید بر اینکه این طور اقدامات و تخلفات غیر قانونی دولت برای کل کشور بدآموزی به همراه دارد، بیان کرد: قطعا این نوع برخوردها تبعات خاص خود را در حوزه اقتصادی به دنبال خواهد داشت.
 
به گقته رضا حسینی، برداشت شبانه از بانکها توسط دولت فرار به جلوی دولت برای توجیه شکستهای اقتصادی سالهای اخیر است. وی با اشاره به طرح 10 سئوال از رئیس جمهور در مجلس در هفته جاری، اعلام کرد: قطعا در صورت حضور رئیس جمهور در مجلس شورای اسلامی، درباره این برداشت شبانه از بانکها هم از رئیس جمهور توضیح می‌خواهیم.

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.