احتمال دارد تهدید داعش دامن ایران را هم بگیرد

حضرات نشسته بر صندلی قدرت در تهران حواستان جمع باشد. خود را داخل معرکه عراق کرده اید و تصور میکنید که جای تان سفت و امن و امان است. بجای مراقبت از روسری و موی زنها مراقب باشید که داعش یکی دو کامیون پر از مواد منفجره را در تهران یا شهرهای دیگر منفجر نکند. داعشی ها به ایران هم برای بمبگذاری چشم دوخته اند.

آیت االله خمینی و ایده جمهوری اسلامی او باعث و بانی تمامی مشکلاتی است تندروهای اسلامی در جهان ایجاد کرده اند. تا قبل از انقلاب ایران غیر ممکن بود که یک ملا یا آخوند یا رهبر دینی مسلمان را وادار کنید که برای کشتن یا شکنجه یا حتا آسیب رساندن به کسی که به اسلام او معتقد نیست فتوا بدهد. اما حرکت خمینی باعث شد که حتا یک ملای ناچیز در یک دهات کوره پاکستان یا افغانستان بخود بگوید که مگر من چه چیزم از دیگر ملاها کمتر است که فتوای سربریدن و قتل و کشتار ندهم؟ این گونه است که ظرف سی و چند سال شاهد ظهور طالبان و امروز هم داعش هستیم. و این داعش را دستکم نگیرید. در بلاهت و کله خری دست طالبان را هم از پشت بسته اند. حضرات نشسته بر صندلی قدرت در تهران حواستان جمع باشد. خود را داخل معرکه عراق کرده اید و تصور میکنید که جای تان سفت و امن و امان است. بجای مراقبت از روسری و موی زنها مراقب باشید که داعش یکی دو کامیون پر از مواد منفجره را در تهران یا شهرهای دیگر منفجر نکند.

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

تصویر محسن کردی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب کلینیک... به کوری چشم دشمنان یکپارچگی ایران.. و به کوری چشم دشمنان ایران و ایرانی.. ایران ما پابرجا و پایدار خواهد ماند شما نگران نباشید.
تصویر محسن کردی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کیانوش عزیز تفسیر خوبی از اوضاع بعمل آوردی. کاملا با تحلیلت موافقم. متاسفانه غرب بدون تفکر به حمایت از مخالفین دیکتاتورهای مثل صدام و قذافی پرداخت بدون این که به فکر جانشین مناسب برای آنها باشد و داعش از جمله برآمدهای این رویکرد غرب است.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
""" جناب محسن کردی و سورپرایز ژئوپلتیک """ جناب کردی، خطر بزرگتری، ایرانتان را، از شرق تهدید می‌کند، امروز جانیان داعش، افغانیهای فراری از افغانستان را، در ایران استخدام میکنند "" افغانستان و اقتصادی که با رفتن نیروهای ناتو چون حبابی خواهد ترکید "" جنایتکاران داعش را در دسترسی به استخدام نیروی جهنمی صدها هزار نفری یاری خواهد رساند، "" اگر نفت و گاز عراق و سوریه "" تروریست‌های داعش را قادر ساخت است در سال چیزی حدود ۱ بیلیون دلار درامد داشته باشند، فروپاشی افغانستان "" مواد مخدر، نیروی رزمی "" را برای داعش مهیا خواهد کرد، جناب کردی، آیا همین چند ماه پیش نبود خواستار حفظ رژیم فارس ایران بودید تا هیچ صدمه‌ای به ایران ناز نازی و دردانه شما نرسد؟ جناب کردی این احتمال را نیز در نظر بگیرید """ تجزیه افغانستان پیش مقدمه تجزیه ایران است """.
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
حتما شنیده ای که در بانه وسندج پرچم داعش را با موتور در شهر چرخاندند؟ مردم منتظر بودند که سپاه بیاد و آنان را دستگیر کنند اما چنین نشد ؛ نیروهای انتظامی بی صدا از کنار داعشی ها رد شدند. البته برخی ها می گویند که این حرکت توسط خود پاسدار ها انجام گرفت و احتمالا یک مانور مخفی بود که ببینند کردها در مقابل داعشی ها چه واکنشی از خودنشان خواهند داد. از سوی دیگر در بین داعشی ها؛ از ملیت های مختلفی از جمله کردهای عراق هم عضویت دارند . واقعیت این است که بخشی از در آمد افسانه ای قطر ، عربستان و دیگر کشورهای عربی صرف کار فکری وهابی گری ، سلفی گری و حمایت از اخوانی هاشد. نگاه کنید در قلب شهر های اروپا این ها مسجد های گران قیمتی ساختند .