احضار همسر و فرزند زنده یاد امیر حسین حشمت ساران به ادره اطلاعات شهریار

احضار تلفنی الهه نازجو و فرزندش بابک ساران به ستاد خبری وزارت اطلاعات شهریار در کرج.

بنابه گزارشات رسیده به "فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران" بعد از ظهر روز سه شنبه   23 اسفند ماه فردی  که خود را از مامورین وزارت اطلاعات معرفی می کرد و شماره تلفن وی مخفی بود و معمولا مامورین وزارت اطلاعات از آن استفاده می کنند با تلفن دستی خانواده زنده یاد ساران تماس گرفت و پس از معرفی خود به عنوان مامور وزارت اطلاعات ابتدا به آنها گفت: که خانم الهه نازجو و فرزندش بابک ساران باید روز چهارشنبه 24 اسفند ماه ساعت 09:00 خود را به ستاد خبری کرج وابسته به وزارت اطلاعات معرفی کنند.

ولی پس از نیم ساعت فرد مربوطه مجددا با شماره همراه خانواده ساران تماس گرفت و به آنها گفت :خانم الهه ناجو و بابک ساران باید راس ساعت 10:30 روز چهارشنبه  24 اسفند ماه خود را به ستاد خبری وابسته وزارت اطلاعات شهریار معرفی کنند.

ستادهای خبری اداره اطلاعات  محلی است برای تهدید و ارعاب و اهانت و در موارد متعددی  دستگیری  فعالین سیاسی ،دانشجویی،زنان ،خانواده های زندانیان سیاسی و سایر اقشار جامعه . این محل در :خیابان ولی عصر _جنب راهنمایی و رانندگی- کوجه شهید حاصل- پلاک 1 در شهریار می باشد.

جانباخته راه آزادی مردم ایران زنده یاد امیر حسین حشمت ساران به دستور وزارت اطلاعات ولی فقیه علی خامنه ای  در زندان گوهردشت کرج و زمانی که در حال طی کردن محکومیت غیر قانونی و غیر انسانی خود بود به شهادت رسانده شد. مراسم دومین سالگرد شهادت وی 16 اسفند ماه در آرامگاهش  با حضور خانواده و مردم برگزار شد.

فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، احضار تلفنی خانواده های شهدای راه آزادی مردم ایران به دخمه های سرکوب جهت تحت فشار و مورد اذیت وآزار قرار دادن آنها را محکوم می کند و از کمیسر عالی حقوق بشر و سایر مراجع بین المللی برای پایان دادن به جنایتهای ولی فقیه علی خامنه ای در ایران خواستار ارجاع پرونده جنایت علیه بشریت وی به شورای امنیت سازمان ملل متحد می باشد.

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.