سئوال بنده از خانم "مونا روشن" چه واکنشی در پی داشت؟
01.10.2014 - 20:36

چهارشنبه هفته گذشته مطلبی با تیتر موضع خانم  "مونا روشن " در  قبال شبکه جاسوسی برادرش چیست؟ منتشر کردم که در واقع یک سئوال از خانم منور جعفری است. فردی به نام فریبرز نیک  واکنش نشان داد و نوشت:" سرکار خانم علاصوندی ( منظورش علاسوندی است) عزیز این مطلب را فقط از روی شناخت و تجربه ام نسبت به ایشان و جلوگیری از اتلاف وقت با ارزش شما عرض میکنم . این بنده خدا ( منظورش امرالله ابراهیمی است) ید طولایی در مزدور تراشی خیالی و اینگونه توهمات اینچنینی دارد که بر هیچکس پوشیده نیست .پیگیری بی حاصل میباشد چرا که چهار سال قبل من به دفاع از یک قربانی دیگر امرلله پرداخته و چیزی جز بلاک کامل نصیبم نشد که صد البته حدیت عدو و خیر بود. درود بر شما ای عزیز بیاد داشته باشید که ابر و مه و خورشید فلک در کارند تا رژیم کمتر ضربه بخورد ..فقط به دشمن اصلی یعنی رژیم بپردازیم.والسلام."

صرفاً به این خاطر که نام فریبرز نیک و کسانی که به نوشته‌اش لایک زدند در خاطر شما بماند، لازم دیدم که به نوشته‌اش جواب دهم. ایشان نوشتند :" این بنده خدا ( امرالله ابراهیمی) ید طولایی در مزدور تراشی خیالی و اینگونه توهمات اینچنینی دارد که بر هیچکس پوشیده نیست". باید قبل از هر اقدامی به فریبرز نیک گفت، از اینکه با این " توهمات و مزدور تراشی" توانستم باند مزدور کریم حقی، شبکه جاسوسی انوش، هتل- رستوران کذایی که محل جلسات اکثر گروههای سیاسی بود، و ...... را متلاشی کنم، به "توهمات و مزدور تراشی" خود می بالم و به آن افتخار می کنم.
فریبرز نیک در ادامه کامنت خویش نوشت :"پیگیری بی حاصل میباشد چرا که چهار سال قبل من به دفاع از یک قربانی دیگر امرلله پرداخته و چیزی جز بلاک کامل نصیبم نشد که صد البته حدیت عدو و خیر بود". باید به فریبرز نیک گفت اگر کسی ریگی در کفش ندارد، چه لزومی دارد که در همچین جایی خودش را قاطی کند و علناً دروغ بگوید؟ همه دوستان می دانند که بنده کسی را بلاک نمی کنم و در لیست بلاک من حتی یک نفر هم نیست. اصلا من برای افرادی چون فریبرز نیک می نویسم تا نوشته‌ام را بخوانند و واکنش نشان دهند. صفحه بنده هم برای همه و همه باز است. دوستان لیست بلاک مرا دیدند و حتی یک نفر هم در لیست بلاک من نبود. حالا دو تا انسان شریف لیست بلاک او را ببیند و اعلام کنند که بلاک کننده چه کسی است. او مرا بلاک کرده و یا من او را؟ طبعاً سیه روی شود هر که در او غش باشد.
فریبرز نیک در آخر کامنت خویش نوشت: " بیاد داشته باشید که ابر و مه و خورشید فلک در کارند تا رژیم کمتر ضربه بخورد". 
فریبرز خان ! درست است که می گویند دزد پررو یقیه صاحب‌خانه را می گیرد اما این کار در شبکه اجتماعی برای دزدان چندان مقرون به صرفه نیست و چه بسا موجب می شود که دزد انگشت نما و تابلو گردد. نوشته جنابعالی این معنی را می دهد که این دستگیریها و محاکمات در اروپا و بخصوص در هلند، برای این است که "رژیم کمتر ضربه بخورد"! لابد اگر باند کریم حقی و شبکه جاسوسی برادران جعفری و ..... افشا و دستگیر نمی شدند، رژیم ضربه آخرش را می خورد و اپوزیسیون جمهوری اسلامی الان در قدرت بودند.!  
فعالان سیاسی می دانند که اگر این شبکه‌ها شناسایی، افشا و دستگیر نمی شدند، وزارت اطلاعات می توانست ضربه جبران ناپذیری به پیکر اپوزیسیون خارج کشور وارد کند. اینهایی را که افرادی همچون فریبرز نیک " قربانی" معرفی می کنند، ریز و درشتِ زندگی خصوصی ایرانیان آزاده را هم به وزارت طلاعات گزارش می دادند. بنا به اعتراف سازمان امنیت داخلی هلند و آلمان مدارک ملموس کشف شده از شبکه انوش در طول جنگ سرد هم بی‌سابقه بوده است. بعد از افشای این شبکه بزرگ جاسوسی، سازمان امنیت داخلی هلند و آلمان برای اولین بار طی گزارشی فعالیت مزدوران وزارت اطلاعات در این کشورها را انتشار دادند و انتشارش علاوه بر افزدون هوشیاری ایرانیان آزاده در خارج کشور، برای اپوزیسیون جمهوری اسلامی دستاورد بزرگی بود. دستگیری گسترده در فوریه 2000 هم از آن تأثیر پذیرفت و دستگیری و بازجویی‌ها همچنان ادامه دارد.

 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما