حرف آخر رهبر قاتل، و حالا نوبت مردم دلیرایران است

لحظه تاریخی و سرنوشت ساز فرا رسیده است ، در این لحظات حساس و سرنوشت ساز تمامی نیروهائی که در روزهای اخیر برای مقابله با کودتای سیاه بیت رهبری به خیابان آمدند و آزادی و عدالت اجتماعی و دروغین بودن نتایج انتخابات اسلامی را فریاد زدند اینک در معرض آزمایشی بزرگ و تاریخی قرار گرفته اند

سید علی خامنه ای ، این سر دسته کودتاچیان و اراذل و اوباش جنایتکار که در روزهای اخیر تلاش می کرد برچهره کریه خود نقاب بی طرفی بزند بالاخره امروز در نماز جمعه تهران ، این نقاب را ازصورت خود بر داشت و دندان های کثیف و خون آلود خود را که آماده دریدن بیشتر و مکیدن خون بیشتر مردم سلحشور ایران است در معرض تماشای جهانیان قرار داد . اراجیفی که خامنه ای تحت عنوان خطبه نماز جمعه ایراد کرد حکایت از این دارد که بیت رهبری و جانیان حاکم بر ایران مصمم اند به هر قیمتی که شده است از کودتای انتخاباتی خود پاسداری کرده و مردم ایران را به خانه هاشان بازگردانند .

لحظه تاریخی و سرنوشت ساز فرا رسیده است ، در این لحظات حساس و سرنوشت ساز تمامی نیروهائی که در روزهای اخیر برای مقابله با کودتای سیاه بیت رهبری به خیابان آمدند و آزادی و عدالت اجتماعی و دروغین بودن نتایج انتخابات اسلامی را فریاد زدند اینک در معرض آزمایشی بزرگ و تاریخی قرار گرفته اند.

سید علی خامنه ای رهبرمنفور و سردسته کودتاچیان ، در نماز جمعه با ملت ایران که این روزها پس از 30 سال ، یکپارچه و متحد بپا خواسته است اتمام حجت کرد و حالا نوبت مردم قهرمان وآزاده ی ایران است که پوزه این جانور وحشی و افسار گسیخته را به خاک بمالند .

در این لحظات حساس و سرنوشت ساز ، اینجانب نیز مانند هزاران دگراندیش آزادیخواه ایران به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ و شریف ملت ایران که تجربه ی چند دهه مبارزه با دیکتاتوری شیخ و شاه ، در کوله بار خود داریم و از نزدیک شاهد نتایج وحشتناک و زیان بار کودتا های شیخ و شاه بوده ایم ، به تمامی نیروهائی که در این روزهای سرنوشت ساز درکنار مردم ایران قرار گرفتند و فریاد آزایخواهی مردم ایران را به گوش جهانیان رسانده اند هشدار می دهم که هرگونه غفلت وعقب نشینی در مقابل کوتاچیان جنایتکار و ترک نمودن خیابان ، فاجعه بار خواهد بود .

کودتاچیان و در رأس آنان بیت جنایتکاررهبری و شورای فاسد نگهبان اینک چون ماری زخمی به خود می پیچند و فقط منتظر لحظه ای نفس کشیدن و تمدید قوا هستند تا ضربات سهمگین خود را بر پیکر مردم ایران وارد سازند ، جانیان کودتاچی اگر این بار نیز موفق شوند که نخواهند شد آنگاه کشتار ها و دستگیری ها و شکنجه ها و اعدام ها را با شدت تمام از سر خواهند گرفت . تجربه کودتای 28 مرداد ، تجربه کودتای خمینی علیه انقلاب 57 ، تجربه کودتای باند بهشتی در سال 60 علیه نیروهای آزادیخواه ایران و تجارب تمام کودتاهائی که در سایر کشورها انجام شده است همگی این درس تاریخی را به ما آموخته اند که اگربه کودتاچیان فرصت داده شود و آنان بر اوضاع مسلط شوند ، تمامی دست آوردهای جنبش آزادیخواهانه مردم بر باد خواهد رفت و مخالفان خود را قتل عام خواهند کرد و به هیچکس و به هیچ چیز رحم نخواهند کرد .

برای آن دسته از کسانی که تا امروز ساده لوحانه تصور می نمودند که می توانند فاصله ای بین بیت رهبری و کودتاچیان ایجاد نمایند ، با سخنان امروز خامنه ای در نماز جمعه تهران ، اکنون به وضوح آشکار گردیده است که ستاد کودتاچیان جائی به غیر از بیت رهبری و سردسته کودتاچیان کسی جز خامنه ای جنایتکار نیست ، و اینک برای این دسته ، لحظه تصمیم گیری فرا رسیده است . با مردم ایران می مانند و یا اینکه در نیمه راه ، مرعوب توپ و تشر کودتاچیان گشته و به خانه های خود باز خواهند گشت ؟ ولی آنچه که مسلم است مردم سلحشور و قهرمان ایران که 30 سال منتظر چنین فرصتی بوده اند هرگز به خانه های خود باز نخواهند گشت و به مار زخمی بیت رهبری فرصت تمدید قوا را نخواهند داد و نیک می دانند که اگر این فرصت را از دست بدهند باید منتظر نتایج فاجعه بار پیروزی کودتاچیان باشند .

کودتاچیان تبهکار و در رأس آنان بیت رهبری و شخص خامنه ای جنایتکار برخود بلرزند که نسل جوان وجان برکف ایران تصمیم نهائی وتاریخی خود را برای برچیدن بساط بیت رهبری و پاک ساختن سرزمین ایران از لوث وجود جانیان حاکم گرفته اند . کودتاچیان و کسانی که این روزها مذبوحانه به صف متحد و یکپارچه خلقی بپا خاسته حمله می کنند بدانند که اگر راه خود را از راه خامنه ای جلاد و سایر کوتاچیان جدا نسازند مجازاتی سخت در انتظارشان خواهد بود چرا که در این نبرد تاریخ ساز بی هیچ تردید پیروزی و سرافرازی از آن مردم ایران خواهد بود و شکست و نابودی در انتظار کودتاچیان و بیت رهبری .

29 خرداد 1388

19 ژوئن 2009

 

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.