ازدحام شدید مردم محروم مقابل بیمارستان صحرایی

صفوف طولانی مردم محروم شهر هشت بندی در استان هرمزگان که از ساعت چهار صبح در زیر باران برای ویزیت دکتر مجانی در بیمارستان بزرگ صحرایی سپاه پاسداران تشکیل شده است، حکایت از شکست انقلابی دارد که به مستضعقین قول داده بود که به آموزش و بهداشت مجانی زمان شاه دلخوش نباشند، بلکه چیزهای دیگر هم مجانی

صفوف طولانی مردم محروم شهر هشت بندی در استان هرمزگان که از ساعت چهار صبح در زیر باران برای ویزیت دکتر مجانی در بیمارستان بزرگ صحرایی سپاه پاسداران تشکیل شده است، حکایت از شکست انقلابی دارد که به مستضعقین قول داده بود که به آموزش و بهداشت مجانی زمان شاه دلخوش نباشند، بلکه چیزهای دیگر هم مجانی خواهد شد. البته علاوه بر معنویات که در ایران به درجه اعلاء رسیده است.

                      سپاه نه تنها در زمینه های نظامی، امنیتی، مالی، تجارت بین المللی، کشاورزی، اقتصادی و تولیدی فعال است بلکه در زمینه بهداشت و ارائه خدمات درمانی نیز می خواهد حرف اول را بزند. به همین دلیل سردار سرتیپ پاکپور فرمانده نیروی زمینی انقلاب اسلامی این بیمارستان را که بصورت  داوطلبانه به مداوای بیماران می پرداز افتتاح کرد. در این بیمارستان صحرایی، تعداد زیادی از پزشکان متخصص و فوق تخصص در رشته‌های مختلف اطفال، مغز و اعصاب، جراحی اعصاب، روانپزشکی، چشم پزشکی، گوش و حلق و بینی، عفونی، پوست، قلب و عروق، زنان و زایمان، ارتوپدی، کلیه و مجاری ادراری، رادیولوژی و سونوگرافی برای ارائه خدمت به مردم محروم در هشت بندی حضور دارند.