دادگستری آمريکا در مورد فساد مالی سناتور منندز تحقيق می کند

سناتور رابرت مِنِندِز (باب منندز) سرسخت ترين مخالف «دموکرات» اوباما در پرونده ی توافق بر سر تأسيسات اتمی ايران، و متحد عملی جنگ افروز ترين جناح جمهوری خواهان در ارتباط با ميهن ما، به گزارش سی ان ان، می رود تا رسماً از طرف وزارت دادگستری أمريکا به جرم فساد، تحت تعقيب و محاکمه در دادگاه جنايی قرار گيرد.

سناتور رابرت مِنِندِز (باب منندز) سرسخت ترين مخالف «دموکرات» اوباما در پرونده ی توافق بر سر تأسيسات اتمی ايران، و متحد عملی جنگ افروز ترين جناح جمهوری خواهان در ارتباط با ميهن ما، به گزارش سی ان ان، می رود تا رسماً از طرف وزارت دادگستری أمريکا به جرم فساد، تحت تعقيب و محاکمه در دادگاه جنايی قرار گيرد.

او متهم است که به ازای دريافت رشوه، محل دفتر خود در سنا را برای کمک به پيشبرد اهداف اقتصادی «سالومون مِلگن» مورد استفاده قرار داده است.
رابرت مننذر که سالومون ملگن را يک دوست و يک سمپات سياسی معرفی می کند، طی کنفرانسی که جمعه ششم مارس برگزار کرد خبر گشوده شدن پرونده ی تحقيقات عليه خود را مورد تأييد قرار داد و گفت که به همين دليل نمی تواند به پرسش های خبرنگاران پاسخ دهد.
متن کامل گزارش سی ان ان به زبان انگليسی در اين مورد را در اين نشانی بخوانيد.

 لينک خبر به زبان فارسی:

www.ghoghnoos.org/ak/ky/K-07-03-15-Menendez.html

مقالات متعددی در مورد بحران اتمی، تلاش های جنگ افروزان داخلی و خارجی به منظور برافروختن آتش تهاجم نظامی به ايران، و راهکار های مقابله با برافروخته شدن اين آتش را می توانيد در صفخات «خبر و نظر» سايت ققنوس بيابيد.

www.ghoghnoos.org

لينک حبر به زبان انگليسی در سی ان ان:

http://edition.cnn.com/2015/03/06/politics/robert-menendez-criminal-corruption-charges-planned/index.html

منبع: 
سايت ققنوس
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.