بازداشت حدود هزار نفر در ورزشگاه اهواز

فیلم و عکس از بازداشت امروز شهروندان اهوازی
بنا به گزارش دريافتي از اهواز، نيروی انتظامي در هنگام بازی تیم فولاد و الهلال اقدام به دستگيری جوانانی كه دشداشه و عقال پوشيده بودند، كرد.

اين بازي در ورزشگاه الغدير اهواز امروز سه شنبه ١٧/٣/٢٠١٥ برگزار شد.نيروي انتظامي در اطراف ورزشگاه مستقر و با ماشينهای خود حدود١٠٠٠ نفر از تماشاگران را بازداشت و به مكان نامعلومي منتقل كردند تا كنون خبری از سرنوشت بازداشت شدگان در دست نيست.

طبق گزارش منابع داخلي، هزاران نفر از جوانان خشمگين نسبت به عكس العمل نيروي انتظامي و موضوع خودسوزي يونس عساكره تظاهرات كردند. نيروي انتظامي با حضور ده ها ماشين خود در اطراف ورزشگاه الغدير سعي در كنترل وضعيت را داشت اما تظاهر كنندگان با نيروي انتظامي درگير و دو ماشين نيروي انتظامي را آتش زدند و دو نفر از ماموران مجروح شدند. يكي از شاهدان عيني مي گويد علت ازدياد تعداد بازداشت شدگان بستن پل نزديك ورزشگاه توسط نيروي انتظامي بود.

كريم دحيمي فعال حقوق بشر

   

 

 

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سلام-من حوادث پس ازانقلاب رادیده ام که چطورسرداشتن یک کتاب ونوارکاست ومسافرت دوستانه بچه هارادستگیروبعدش سراززندان واعدام درمیآوردند.سال 88نیزباچشمان خودشاهدسرکوب وحشیانه بودم اگراینهابحطرافتندازبشاراسد.از داعش.از فاشیستهای هیتلرهم بدترعمل خواهندکرد.