توطئه دیگر اطلاعات ویژه روحانیت علیه کاظمینی بروجردی

در یک برنامه طراحی شده از طرف وزارت اطلاعات، هم سلولی آقای کاظمینی بروجردی از ایشان فیلم برداری می کرده است. این زندانی روز شنبه مورخ 22 فروردین از زندان اوین آزاد شده است .

 بنا به گزارشات رسیده از زندان اوین، مقامات ویژه روحانیت تدابیر امنیتی را برای آقای کاظمینی بروجردی تشدید کرده اند.

 بطوری که  از مدتها قبل در حمامی که ایشان استفاده می کند دوربین نصب شده  و از ایشان فیلم برداری می شود و در تاریخ 13خرداد93 موجب اعتراض این زندانی نسبت به  نقض حریم خصوصی اش گردید.

 اخیرا نیز اطلاعات ویژه روحانیت، شخص مظنونی به نام آرش را بعنوان زندانی سیاسی به سلول ایشان منتقل کرده اند و نامبرده  در راستای همکاری با اطلاعات ویژه روحانیت تمام حرکات اقای بروجردی  فیلم برداری کرده و به  به مقامات زندان گزارش می کرده است.  با توجه به  نزدیک شدن به پایان محکومیت یازده ساله ایشان مقامات اطلاعات قصد دارند با چنین اقداماتی پرونده جدیدی را علیه ایشان باز کنند تا مانع آزادی ایشان گردند.

آقای کاظمینی بروجردی زندانی عقیدتی که بنابر حکم شفاهی از سال 2006 تا کنون در حال سپری کردن محکومیت 11 ساله خود می باشد، به گفته مقامات دادگاه ویژه روحانیت تا زمان امضای توبه نامه و سازش با رژیم از دارو و درمان و مرخصی درمانی محروم شده است در حالیکه از بیماریهای گوناگون رنج می برد .

از سوی دیگر روز یکشنبه 16 فروردین ماه در یک اقدام غیر انسانی و به منظور تحقير آقای کاظمینی بروجردی،چند نفر از سوی اطلاعات ويژه روحانيت به سلول آقای كاظمينی بروجری یورش بردند و با رفتاری وحشیانه و با  زور محاسن ایشان را تراشیدند.

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.