طرح لبنانیزه کردن ایران در بیت کودتا کلید خورد

کشتن یک استاد دانشگاه به شیوه اقدامات تروریستی حزب الله لبنان ، جهاد اسلامی فلسطین ، جیش المهدی عراق ، طالبان افغانستان و سایر گروههای تروریستی جیره خوار و وابسته به جمهوری اسلامی در خاورمیانه زنگ خطر بزرگی را برای مردم ایران به صدا در آورده است و خبر از این می دهد که : دارودسته جنایتکار ولایت فقیه حالا که در مقابل خیزش های ملیونی مردم ایران ، از پای درآمده و شکست خورده اند ، در واپسین دم حیات ننگین خود می خواهند ایران را تبدیل به لبنان و فلسطین و عراق و افغانستان سازند تا بلکه...

کشتن یک استاد دانشگاه به شیوه اقدامات تروریستی حزب الله لبنان ، جهاد اسلامی فلسطین ، جیش المهدی عراق ، طالبان افغانستان و سایر گروههای تروریستی جیره خوار و وابسته به جمهوری اسلامی در خاورمیانه زنگ خطر بزرگی را برای مردم ایران به صدا در آورده است و خبر از این می دهد که : دارودسته جنایتکار ولایت فقیه حالا که در مقابل خیزش های ملیونی مردم ایران ، از پای درآمده و شکست خورده اند ، در واپسین دم حیات ننگین خود می خواهند ایران را تبدیل به لبنان و فلسطین و عراق و افغانستان سازند تا بلکه از این رهگذر چند صباحی دیگر به زندگی ناپاک و انگلی خود ادامه دهند .

 به گلوله بستن مردم در کوچه وخیابانها ، دستگیری ها ی وسیع ، شکنجه و تجاوز و اعتراف گیری واعدام و محکومیت های طولانی آزادیخواهان طی هفت ماه گذشته ، گوئی که هیچکدام نتوانسته است آرامش قبرستان ، یعنی سکوت و خفقانی که مورد نیازکودتاچیان است بر مردم بپا خواسته ایران حکمفرما سازد ، روی همین اصل ، در اطاق فرماندهی کودتا به رهبری سیدعلی خامنه ای که خون از در و دیوارآن جاری است تصمیم گرفته اند که جنگ خود را با مردم ایران وارد مرحله جدیدی که همانا ترور کور و بمب گذاری در گوشه وکنار کشور و کشتن مردم بی گناه است نموده و سیاست ایجاد رعب و وحشت را وارد فاز جدیدی سازند .

برای خنثی نمودن این توطئه جدید بیت کودتا و فازجدید سرکوب و رعب و و حشت ، اپوزیسیون داخل و خارج از کشور باید بدون اتلاف وقت از سازمان ملل متحد و مجامع بین المللی بخواهند تا هیأتی را برای تحقیق و کشف مواد بکاررفته در بمبی که دکتر مسعود علی محمدی را به قتل رسانده است به ایران اعزام نمایند ، تکنولوژی جدید می تواند سرنخ های لازم را برای اینکه مشخص سازد بمب مذکور توسط چه کسانی و با چه موادی ساخته و کار گذاشته شده است مشخص سازد . و اما وظیفه مردم دلیر و بپا خواسته ایران برای مقابله با این توطئه جدید و خائنانه بیت کودتا این است که مبارزه خود را با دار و دسته وحشی بیت کودتا وارد فازاعتصابات عمومی و سراسری نمایند ، اعتصابات می تواند از دانشجویان و دانشگاههای ایران به عنوان پیشاهنگ جنبش آزادیخواهانه مردم ایران آغاز شود و به تدریج به سایر بخش های جامعه تسری پیدا کند . در شرایط کنونی اعتصاب عمومی و سرتاسری میتواند کمر حکومت پوسیده وفاسد اسلامی ، که با خیزش های سبز و ملیونی مردم ایران در آستانه اضمحلال قرارگرفته است را بشکند ، به جنایتکاران نباید فرصت داد که ایران را تبدیل به لبنان کنند ، توطئه لبنانیزه کردن ایران را فقط و فقط مردم ایران هستند که می توانند و باید آنرا درهم شکنند . اگر این توطئه بیت کودتا در نطفه خفه نشود فردا است که اراذل و اوباش بیت رهبری با انفجار بمب در کوچه و خیابان ، در مدرسه و رستوران و فروشگاه و سایراماکن عمومی امنیت و آسایش را از ازمردم ایران سلب خواهند کرد و هزاران قربانی از ملت شریف وآزاده ایران خواهند گرفت.

قاتل تبهکارو آدمکش حرفه ای ، آخوند علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسدارن با اشاره به سه جنگ صدر اسلام ( جنگ جمل ، جنگ نهروان ، جنگ صفین ) که گویا 70 هزار کشته برجای گذاشته بوده است نتیجه می گیرد که برای "حفظ اسلام" در ایران ( بخوانید حفظ دارو دسته خامنه ای و اراذل و اوباش پیرامون او) اگر لازم باشد می بایستی 75 هزار نفر را کشت ، و این بدین معنی است که بیت فاسد وجنایتکارکودتا برای خون ریزی بیشتر در راه حفظ حکومت وحشیان قرون وسطائی در میهن ما آماده شده اند .

در شرایط حساس و خطیرکنونی ، دانشجویان مبارز دانشگاههای ایران در مرحله اول می بایستی که ابتکار عمل را بدست گرفته و در اعتراض به کشتن دکترمسعود علی محمدی استاد دانشگاه تهران توسط بمب گذاران بیت رهبری ، استادان و دانشجویان سراسر کشور را به اعتصاب فرا خوانند و در مرحله دوم به میان سایر اقشار و طبقات دیگر از قبیل کارگران و معلمان و دانش آموزان و غیره رفته آنان را به اعتصاب همگانی و سراسری دعوت نمایند . دانشجویان آگاه و مبارز می بایستی برای سایر اقشار و طبقات توضیح دهند که با لبنانیزه شدن ایران یعنی همین طرحی که خامنه ای و دارودسته وحشی او برای بقای خود ،عملی کردن این طرح را در دستور کار خود قرار داده اند ، اگر امروز دامن یک استاد دانشگاه را گرفته است فردا می تواند دامن تمام مردم بی گناه این سرزمین را بگیرد ، طرح لبنانیزه کردن و ترور کور و بمب گذاری که با کشتن یک استاد دانشگاه تهران توسط یک مشت آدمکش دربیت کودتا کلید خورده است اگر با عکس العمل شدید مردم ایران مواجه نگردد و درنطفه خفه نشود فردا می تواند دامن تمام آحاد بی گناه جامعه ایران را اعم از رهگذر خیابان ، کارگر کارخانه ، مسافر اتوبوس ، دانش آموز مدرسه ، مشتری رستوران و غیره وغیره را دربر بگیرد . کمی به اطراف خود نگاه کنیم و ببینیم که تروریست های وابسته به سپاه پاسداران و بیت رهبری ، چگونه در کشورهای خاورمیانه مردم بی گناه را دراین کشورها به خاک وخون می کشند . بدون هیچ تردیدی مغرهای متعفن سرداران حکومت خون وجنون اسلامی که این روزها افسار خامنه ای فرتوت و بیمار را در دست گرفته اند ، به این نتیجه رسیده اند که تنها چیزی می تواند حکومت خون ریز و نامشروع آنان را دوام بخشد ، طرح لبنانیزه کردن ایران است. با اعتصاب عمومی می توان پروسه سرنگونی بیت جنایتکار کودتا را که این روزها برای بقای خویش به طرح های جنون آمیز روی آورده است تسریع نمود و از پرداخت هزینه سنگین 75 هزار کشته ای که سپاه پاسداران می خواهد برای "حفظ اسلام درایران" بر مردم این سرزمین تحمیل نماید جلوگیری به عمل آورد .

دانشجویان رزمنده ایران برخیزید و طرح لبنانیزه کردن ایران را در نطفه خفه سازید ، اگر شما اعتصاب سرتاسری خود را آغاز کنید بدون شک دیری نخواهد پائید که اقشار و طبقات دیگر نیز به شما خواهند پیوست و کار جنایتکاران حاکم برمیهن ما را یکسره خواهند نمود . بگذارید که سرداران خامنه ای فرتوت و مفلوک که آخرین روزهای حیات ننگین خود را می گذرانند آرزوی کشتن 75 هزار نفر از مردم ایران را "برای حفظ اسلام در ایران" ! با خود به گور ببرند .

22 دی ماه 1388

12 ژانویه 2010

 

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.