نگراني از وضعيت سلامت مجيد عابدين زاده مقدم

قاضی وي را به ۶ سال حبس محکوم کرده و بیم آن میرود با توجه به وضعیت وخیم روحی و شرایط نابسامان زندان سلامت ایشان در خطر جدی قرار گیرد.
مجید مقدم از بازماندگان جنایات کهریزک در سال ۸۸ برای بار سوم در ۱۳ آذر ماه سال ۹۳ توسط قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران جمهوری اسلامی در منزل پدری خود واقع در کرج بازداشت گردید و پس از تحمل حدود ۳ ماه انفرادی از بند دو الف سپاه اوایل اسفند ماه سال گذشته به بند ۸ زندان اوین منتقل گردید.
این آسیب دیده جریانات ۸۸ و بازداشتگاه مخوف کهریزک تا پیش از بازداشت آخر، از آسیب های روحی و روانی وارده در بازداشتگاه کهریزک رنج میبرد به گونه ای که طبق اظهارات اطرافیان نزدیک شان تعادل روحی نداشته و با مصرف آرامبخش و تحت نظر پزشک تا حدودی به زندگی عادی بازگشته بود.
مجید مقدم هم اکنون با گذشت حدود ۶ ماه از بازداشت در بند هشت زندان اوین به سر ميبرد، كه علاوه بر ازدحام جمعیت بیش از ظرفیت و شرایط بد بهداشتی، اصل تفکیک جرائم نیز در آن رعایت نشده و زندانیان سیاسی با جرائم مالی و کلاهبرداری به صورت مختلط نگهداری می شوند.
وی در مدت حبس در بند دو الف سپاه به مراتب مورد ضرب و شتم و آزار و اذیت قرار گرفت تا علیه خود و دوستانش تن به اعتراف دهد.
بنا بر اتهامات وارده در دادگاه بدوی تنها چند روز قبل از تولد بیست سالگی مجيد عابدين زاده مقدم، شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی احمدزاده وي را به ۶ سال حبس محکوم گردیده است و بیم آن میرود با توجه به وضعیت وخیم روحی و شرایط نابسامان بند-۸ زندان اوين سلامت ایشان در خطر جدی قرار گیرد.
لازم به ذکر است مجید مقدم جزو چهار تن از بازماندگان کهریزک میباشد که حاضر شد با تمام فشارها و تهدیدها، تا مراحل پایانی شکایت خود از سعید مرتضوی را پیگیری نماید.
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.