دوباره سر و کله ام پیدا شد!

حدود چهار سال پیش، قبل از اینکه از آلمان به انگلیس بروم، وبلاگ پرواز 3000 و سایت ایران جوان را تعطیل کردم. در این چند سال در لندن مشغول تحصیل در رشته جامعه شناسی بودم و حدود دو ماه پیش درسم تمام شد و به آلمان برگشتم. فعلا دنبال کار هستم و یعنی بیکار! در این سالها هر از گاهی مطلبی می نوشتم که در سایتهای گوناگون منتشر میشد. خوشحالم که امروز دوباره یک وبلاگ راه اندازی کرده ام و امیدوارم بتوانم در درازمدت هم به طور مرتب آن را به روز کنم.

حدود چهار سال پیش، قبل از اینکه از آلمان به انگلیس بروم، وبلاگ پرواز 3000 و سایت ایران جوان را تعطیل کردم. در این چند سال در لندن مشغول تحصیل در رشته جامعه شناسی بودم و حدود دو ماه پیش درسم تمام شد و به آلمان برگشتم. فعلا دنبال کار هستم و یعنی بیکار! در این سالها هر از گاهی مطلبی می نوشتم که در سایتهای گوناگون منتشر میشد. خوشحالم که امروز دوباره یک وبلاگ راه اندازی کرده ام و امیدوارم بتوانم در درازمدت هم به طور مرتب آن را به روز کنم. در فکر این هستم که در کنار این وبلاگ یک سایت شخصی هم راه بیندازم که تمام مطالبی را که نوشته ام، در آن قرار دهم و بیشتر شکل یک نوع آرشیو داشته باشد.

فکر کنم سال 2001 یا اوائل 2002 بود که وبلاگ پرواز 3000 را راه اندازی کردم. بعد از دو سه ماه وبلاگم توسط حزب اللهی ها هک شد و شخصی به نام مجید تفرشی که هک به نام او انجام گرفته بود، خزعبلاتی را در سایت من قرار داده بود که هر کس بخواهد با اسلام برخورد کند، سایتش هک و خودش هم در صورت امکان به درک واصل خواهد شد. جالب اینجاست که الان رفتم سری به آدرس

www.parvaz3000.blogspot.com

زدم و با کمال تعجب دیدم که همان هکر حزب اللهی مطالبی را در آدرس وبلاگ قبلی من قرار داده. البته نفهمیدم با چه کدگذاری میشود آن را خواند و برای همین به غیر از آدرس سایتش چیز دیگری دستگیرم نشد. جالبتر این است که من وبلاگ پرواز 3000 را حذف یا پاک (دلیت) کرده بودم و نمیدانم چطور این شخص توانسته آن را دوباره بکار بیندازد. البته تاریخی را که آنجا قرار داده، دستکاری کرده، چون من تا سال 2005 هنوز در آن وبلاگ مطلب مینوشتم و بعد آن را پاک کردم.

به هر صورت، امیدوارم فعالیتم در این وبلاگ مانند گذشته باعث کون سوزی حزب اللهی ها شود.

دست شما را میفشارم و امیدوارم از مطالب این وبلاگ خوشتان بیاید

 

برگرفته از: 
http://www.azadeh-sepehri.blogspot.com/
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.