رفتن به محتوای اصلی

اختصاص بودجه ۲۰ میلیارد تومانی ملاخانه در راه نقض حقوق بشر
12.04.2012 - 13:41

جمهوری اسلامی مهارت ویژه ای در سرقت، تحریف و تهی سازی دستاوردهای جوامع بشری دارد؛ ملاخانه را مجلس معرفی می کند، سلطه دین، فرهنگ و سنت های عربی را با اتیکت ایرانی عرضه می کند، بی حقوقی عمومی را حقوق بشر می نامد و خود که متهم به نقض حقوق ملت ایران و جنایت علیه بشریت است، مضحکانه علم افشاگری نقض حقوق بشر در امریکا را بلند می کند. حقوق بشر از نظر رژیم اسلامی ترویج خرافات و ترور در سطح ملی و کشورهای منطقه ست و بودجه مورد نظر ملاخانه، مستقیما به آخورهای جریانات تروریستی و وابسته به حکومت واریز می شود تا در ایجاد اراده واحد ملی و جهانی برای نفی  دیکتاتوری قرون وسطائی اختلال ایجاد کنند.

*****

خبرگزاری خانه ملت نوشت:
عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس از بررسی طرح افشای نقض حقوق بشر از سوی آمریکا و انگلیس در این کمیسیون خبر داد و گفت: با رای نمایندگان مبلغ ۲۰ میلیارد تومان برای اجرایی شدن طرح افشای نقض حقوق بشر از سوی آمریکا و انگلیس اختصاص داده شد.

فاطمه آلیا در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جزئیات جلسه امروز سه‌شنبه ۲۲ فروردین ماه کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، گفت: در جلسه امروز علاوه بر بررسی اخبار روز و مسائل داخلی و بین المللی، موضوعاتی هم درباره مذاکرات آینده ایران و ۱+ ۵ و مسائل حاشیه‌ای آن مطرح شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای  اسلامی، مهم‌ترین دستور کار امروز را تصویب بودجه طرح افشای نقض حقوق بشر از سوی آمریکا و انگلیس خواندو افزود: این طرح که از اوایل مجلس هشتم در کمیسیون امنیت ملی مطرح بود به دلیل مشخص نبودن منابع اعتباری با ایراد اصل ۷۵ از سوی شورای نگهبان روبرو شده بود.

وی با بیان اینکه ۲۰ میلیون دلار یا ۲۰ میلیارد تومان برای اجرای این طرح در نظر گرفته شده بود، ادامه داد: بنا بود این بودجه با نظارت وزارتخانه‌هایی همچون اطلاعات، فرهنگ و ارشاد اسلامی، ارتباطات و سپاه پاسداران برای افشای نقض حقوق بشر از سوی آمریکا و انگلیس هزینه شود اما به دلیل مشخص نشدن محل اعتبار طبق اصل ۷۵ با ایراد شورای نگهبان روبرو شد.

عضو فراکسیون اصولگرایان در مجلس هشتم با تاکید بر اینکه برای تامین اعتبار این طرح رایزنی‌هایی با دولت انجام شد، افزود: دولت در نهایت در جلسه هیات وزیران ماه جاری اعتبار مورد نظر برای اجرای این طرح را به تصویب رساند که منجر به رفع ایراد شورای نگهبان و در نهایت تصویب آن در جلسه امروز کمیسیون شد.

وی با بیان اینکه این طرح برای تبدیل شدن به قانون به صحن علنی مجلس خواهد رفت، تاکید کرد: با تصویب این طرح، قانونی محکم برای افشای نقض حقوق بشر آمریکا و انگلیس در اختیار خواهیم داشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، ارائه گزارشی از سوی اعضای این کمیسیون درباره فعالیت‌های کمیسیون تلفیق و روند تصویب کلیات بودجه و محورهای مهم آن را از دیگر محورهای مطرح شده در جلسه امروز کمیسیون امنیت عنوان کرد./

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

اقبال اقبالی

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

توجه داشته باشید کامنت‌هایی که مربوط به موضوع مطلب نباشند، منتشر نخواهند شد! 

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.