نماینده مجلس: حدود ۸۰۰ نفر از فهرست تحریم ها خارج شده اند

نوذر شفیعی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی به نقل از عباس عراقچی، معاون وزیر امورخارجه ایران گفت حدود ۸۰۰ نفر از فهرست تحریم های بین المللی خارج شده اند اما ۲۶۳ نفر هنوز در این فهرست هستند.
نوذر شفیعی گفت عباس عراقچی برای توضیح درباره «ابهامات» توافق جامع اتمی ایران و قدرت های جهانی به مجلس شورای اسلامی رفته بود.

نوذر شفیعی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی به نقل از عباس عراقچی، معاون وزیر امورخارجه ایران گفت حدود ۸۰۰ نفر از فهرست تحریم های بین المللی خارج شده اند اما ۲۶۳ نفر هنوز در این فهرست هستند.

به گزارش خبرگزاری مهر، نوذر شفیعی گفت عباس عراقچی این مطلب را روز یکشنبه در نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعلام کرد.

نوذر شفیعی گفت عباس عراقچی برای توضیح درباره «ابهامات» توافق جامع اتمی ایران و قدرت های جهانی به مجلس شورای اسلامی رفته بود.

نمایندگان مجلس می خواهند بدانند که آیا «خطوط قرمز» تعیین شده از سوی رهبر جمهوری اسلامی در مذاکرات اتمی ایران و گروه ۱+۵ رعایت شده است یا خیر.

مذاکره کنندگان ایرانی گفته اند خامنه ای در جریان جزئیات مذاکرات اتمی قرار داشته است.

 

برگرفته از: 
صدای امریکا
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بله این است ماهیت و سرشت نکبت بار و ضحاک وارانه امپریالیست های ۵+۳(+اسراییل و ژاپن) که برای حفظ منافع بیشترشان در منطقه خاورمیانه به حمایت حکومت سلطه گرو چپاول گرعوامل نقاب اخوند بر چهره نهاده و زیر البسه اخوند استتار شده و در ایران مستقر شده شان شتافتند و مهر تایید برچپاولها و کشتارها و اعدام ها مردم ایران زدند !