بدون انحلال دولت اردوغان و سازمان مافیائی امنیت ترکیه، آرامش به آن کشور بر نمیگردد

فریاد از این همه بیداد
دیروز بار دیگر جهانیان شاهد توحش و بربریت داعشی در ترکیه بودند و همگان ویدئو بمب گذاری در آکسیون صلح، و در خون غلطیدن جوانان در حال رقص کرد را دیدند. جنایت دیروز دیگر تردیدی باقی نمی گذارد که حاکمان ترکیه سر آشتی با کردیه ندارند. جنایاتی که در راستای خفه کردن صدای آزادیخواهان در ترکیه انجام گرفته، افکار عمومی را باز متوجه دولت ترکیه و سازمان امنیت آن کشور کرده است. به نظر میرسد تا هنگامی که نهادهای ترور و جنایت دولت اسلامی اردوغان و سازمان امنیت ترکیه منحل نشوند، آرامش به ترکیه بر نمی گردد.

واقعیت اینست که بشریت دو ننگ بزرگ نسل کشی ارامنه و جنایات بیشمار علیه کردها توسط فاشیسم در ترکیه را فراموش نخواهد کرد!

صلاح‌الدین دمیرتاش رئیس مشترک حزب دمکراتیک خلق‌ها در واکنش به جنایت دیروز اظهار داشت:

"صلاح‌الدین دمیرتاش رئیس مشترک حزب دمکراتیک خلق‌ها امروز پس از انفجارهای روی داده در گردهمایی صلح در آنکارا با اشاره به اینکه این حمله همزمان با قوت گرفتن احتمال آتش‌بس روی داده است گفت ما با ذهنیتی مافیایی و آدمکش درون حکومت ترکیه روبرو هستیم."

صلاح‌الدین دمیرتاش پس از کشتار امروز در گردهمایی صلح در آنکارا این واقعه را بی‌ارتباط با احتمال اعلام آتش‌بس از سوی حزب کارگران کردستان ندانست و گفت: "درست زمانی که احتمال آتش‌بس وجود دارد در آنکارا حملەای به این شکل علیه حامیان صلح روی داد. بدون شک تمامی رفقای ما در محل واقعه شدیدا متأثر شدەاند در حالی که تلاش می‌کنند اجساد و مجروحین را به مراکز درمانی منتقل کنند. در تصاویر دیده می‌شود که پلیس در این بین با گاز اشک‌آور به مردم یورش می‌برد. آنها بمب‌های گازی به میان اجساد پرتاب کردند و اجازه ورود به آمبولانس‌ها ندادند. قتل‌عام در مرکز آنکارا روی داده اما بجای آمبولانس برای ما پلیس اعزام کردند. مشخص است که دولت به دنبال افزایش تعداد تلفات بوده." 

دمیرتاش گفت: "چه بر سر دولت آمده که با گاز اشک‌آور به مجروحین حمله می‌کند. حمله با گاز به مجروحین انفجار صحنەای دردناک است. انتظار نمی‌رود عاملان انفجار شناسایی و معرفی شوند همانطور که عاملان حمله در "پرسوس" و "آمد" هم هیچوقت مشخص نشدند."

رئیس مشترک ه.د.پ سازمان اطلاعات ملی ترکیه را متهم به آگاهی از این حمله کرد و گفت: "ما با ذهنیتی مافیایی و آدمکش درون حکومت ترکیه روبرو هستیم. سعی می‌کنند جامعه را تحت تأثیر قرار دهند اما پاسخ ما مقاومتی خواهد بود که در برابر ظلم تسلیم نمی‌شود و به این روزها پایان خواهد داد. همه این اتفاقات در چارچوب حقوقی پیگریی خواهند شد. این اتفاق تنها به عنوان یک حمله ناجوانمردانه در تاریخ ثبت نخواهند شد چرا که چنین اجازه‌ای نخواهیم داد."

بخش: 
انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با انحلال دولت مافیای ملا حسن و سازمان امینت و مافیای سپاه پاسداران آرامش و صلح به ایران بر میگردد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با انحلال دولت اردوغان و سازمان امینت ملی ترکیه، پ ک ک آرامش و صلح در ترکیه ایحاد خواهد کرد. ااا

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سالام بدبختی آنجا روی میدهد که افرادی که ضد یک جریان می اندیشند همیشه زودتر از دیگران پا برهنه به میدان میایند ولی در وقایعی بمانند کشتارهای متعدد در جغرافی موسوم به ایران هیچ لام تا کام نمیگویند زیرا ضددی وجود ندارد که نظر دهند
قدر مسلم این عمل از جانب هرکس گروه دسته فرقه یا دولتی باشد محکوم است لذا منطق میگوید که چون ترکیه در حال پشت سر گذاردن کلیه مسائل ضد ترقی وپیشرفت بوده و نائل به دستاوردهای چشم گیر نیز بوده لذا بد خواهان ودولتهای ضد ترکیه که چشم دیدن این همه پیشرفت وترقی را ندارند شروع به عمل کنند و تمامی کارهای ضد بشری وغیر دموکراتیک را انجام دهند در جهت بد نام کردن ترکیه و جلوگیری از پروسه دموکراتیزه شدن منطقه بعمل آورند