رونمایی از «جمهوریت سوم و شورای رهبری» توسط «من و تو»

در سال 93 نیز بارها در برنامه های تلویزیونی و دو مقاله پیوسته، نوشته شد که «پس از پایان برزخ اتمی، جمهوری اسلامی پوست اندازی کرده و جمهوریت سوم(با شورایی شدن ولایت فقیه) پدیدار خواهد گشت و پایانی همچون فروپاشی و سقوط شوروی در انتظارش خواهد بود».

رونمایی از «جمهوریت سوم و شورای رهبری» توسط «من و تو»
چرا اکنون بی بی سی یادش افتاده که «در دادگاه های انقلاب ناعدالتی انجام گرفت»! همان بی بی سی که بسیاری معتقدند «انقلاب کرد». آیا بی بی سی دارد «پایان انقلاب را اعلام می کند»؟ همان تیتری که یک سال پیش «اکونومیست» به کار برد؟ جالب اینجاست که هفته پیش برنامه «شبکه نیم» در تلویزیون من و تو، حسن خمینی، هاشمی، خاتمی و روحانی را کنار هم قرار داده و بحثِ «شورایی کردن ولایت فقیه» را به میان آوردند! دقیقا همان تصویر و پروژه ای، که ما از یک سال پیش در فیسبوک منتشر نموده بودیم.(1) وقتی می خواهند طرحی را در جامعه به انجام برسانند، نیاز است که افکار عمومی را آماده آن حرکت نمایند، و اکنون رسانه «من و تو»، تبدیل به پربیننده ترین شبکه ایرانی شده است.
در سال 91 با چند مقاله انتخابات 92 و آمدن باند رفورمیست ها با کمک رفسنجانی را افشا کرده و پروژه شورایی کردن ولایت را نیز گوشزد نمودیم (تقلب در انتخابات سال 88 و حوادث پس از آن را نیز به همچنین)(2) (3). در سال 93 نیز بارها در برنامه های تلویزیونی و دو مقاله پیوسته، نوشته شد که «پس از پایان برزخ اتمی، جمهوری اسلامی پوست اندازی کرده و جمهوریت سوم(با شورایی شدن ولایت فقیه) پدیدار خواهد گشت و پایانی همچون فروپاشی و سقوط شوروی در انتظارش خواهد بود».(4) اکنون برزخ اتمی پایان یافت، رژیم آرام آرام دارد پوست اندازی می کند و حتی «تابو مذاکره با شیطان بزرگ شکست و دست دادن با اوباما هم انجام گرفت». آری می شود گاهی از تاریخ جلو زد، اما با «منطق ریاضی و اندیشه» به مانند «بازی شطرنج» که چند حرکت بعدی حریف را می توانید پیش بینی کنید و البته نه «پیش گویی و کف بینی».
هدف آگاه سازی افکار عمومی ست که اگر رسانه ای 99 سخن راست و درست بیان نمود و در یک روز دیگری 1 دروغ به ما گفت، آن را همچون 99 سخنِ درست اش، راست نپنداریم! روشن گری در مورد رسانه هایی همچون «بی بی سی یا من و تو» این نیست که آنان را دیگر نظاره ننماییم، بلکه با هوشیاری نگاه کرده و چشم بسته همه چیز را نپذیریم که البته در سال 57 پدرانمان با دیدن بی بی سی، بدون تلسکوپ، فرتور خمینی را هم درماه توانستند ببینند! اگر می شود باور کرد که داعش از نوزادیِ خود، با تانک و اسلحه به دنیا آمده است و هیچ ابر قدرتی در پِس آن نیست و پروژه «الیت جهانی» نمی باشد، پس می شود باور کرد که تلویزیون من و تو هم برای «مرگ جمهوری اسلامی» آمده و یک فرد ایران دوست، سرمایه چندین میلیارد دلاری خود را در راه آزادی ملت ایران قرار داده و همچنان گمنام باقی مانده است. هر چند که عمل کرد این رسانه به اهداف ما برای یک «انقلاب سیاسی مسالمت آمیز» می تواند مفید باشد ولی بایستی این آگاهی را داد که آرمان اش چیست، تا قادر نباشد در سر بزنگاه، هدف های ما را با تسخیر افکار عمومی و اتحاد مردم، به انحراف بکشاند. آرمان چاروستایی_29مهر 94
پیوند ها : (1) عالیجناب سرخ پوش در کمین، برای ولایت فقیه شورایی https://goo.gl/8bQuhf
(2) مقاله: اپوزیسیون در تفرقه و ناکارآمدی/عالیجناب سرخ پوش در حال بیمه کردن حکومت https://khodnevis.org/article/38037
واکنش روزنامه رسالت به این مقاله : www.magiran.com/npview.asp?ID=2608472
 مقاله: انتخابات آزاد باتلاقی برای اپوزیسیون برانداز https://khodnevis.org/article/38137
واکنش روزنامه کیهان شریعتمداری به این مقاله : http://www.magiran.com/npview.asp?ID=2665666
(3)مقاله پیش بینی تقلب انتخابات ۸۸/احمدی نژاد رییس جمهوری خواهد شد! http://charostaei.com/?p=409
(4)مقاله رمز عبور از «هاشمی، خامنه ای یا کل نظام» : https://khodnevis.org/article/62738
مقاله شمارش معکوس «فروپاشی دیوار» در ایران : https://khodnevis.org/article/63419
همه این مقاله ها در سایت خودنویس «منتخب سردبیر» شده بودند.

 برای دانلود این ویدیو اینجا کلیک نمایید.

IMG_2701

 

منبع: 
www.Charostaei.com
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: