بی آبی در کشور و دریاچه مصنوعی تفریحی در دل کویر!

شاهکاری جدید از مهندسی منابع آب کشور، آنهايی که تا کنون با مدیریت های غیرمسؤلانه و جنایتکارانه خویش کشور را به پرتگاه خشکسالی نزدیک کرده اند اینبار نیز در یک مهندسی عجیب ،"دریاچه ای مصنوعی" به وسعت 7 هکتار را در دل کویر راه اندازی کردند آن هم با بهره مندی از سفره های در حال نابودی آب های زیرزمینی.

درشرایطی که کشور و مخصوصا استان قم از ذخایر آبی به شدت رنج میبرد،راه اندازی یک "دهکده آبی" در دل کویر از چه منطقی پیروی می کند؟

شاهکاری جدید از مهندسی منابع آب کشور، آنهايی که تا کنون با مدیریت های غیرمسؤلانه و جنایتکارانه خویش کشور را به پرتگاه خشکسالی نزدیک کرده اند اینبار نیز در یک  مهندسی عجیب ،"دریاچه ای مصنوعی" به وسعت 7 هکتار را در دل کویر راه اندازی کردند آن هم با بهره مندی از سفره های در حال نابودی آب های زیرزمینی.

در شرایطی که که کشور و مخصوصا استان های کویری از کمبود آب رنج میبرد، کارون و هامون و دریاچه اورمیه خشک می شوند و موجودیت میلیونها انسان به خر می افتد، روبان قرمز یک طرح غلط توسط رئیس مجلس اسلامی قیچی می شود.

با استفاده از چه منبع آبی آن هم در دل کویر که درصد تبخیر آب فوق تصور است اقدام به ساخت دریاچه ای مصنوعی کرده اند؟

حالا اگر برای فرهنگ سازی بگوییم بستن شیر آب در حین مسواک زدن و وضو گرفتن لازم است آیا تاثیری در جامعه خواهد داشت؟

آیا اگر از کشاورزان بخواهیم که چاه غیرقانونی حفر نکنند این قانون عملیاتی میشود؟

مدیریت نادرست منابع آب کشور به اندازه حداقل چند بمب اتم قدرت تخریب در کشور دارد، لذا برای نابودی کشور دیگر نیازی به جنگ و حمله دشمن نداریم، یک وزارت نیرو برای نابودی کشور کافی است.

 

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.