پیام کشتار مجاهدین در کمپ لیبرتی چیست؟

اسلامگرایان شیعه با موشکباران کمپ مجاهدین به ملت ایران پیام داده اند که؛ سیاست سرکوب اپوزیسیون سرنگون طلب در خارج و داخل کشور، با سکوت ویا همسوئی کشورهای غربی پیش خواهد رفت. اما سران حکومت اسلامی بشدت در توهم بسر می برند. اگر دنیا هم به حمایت از فاشیست های حاکم بر ایران برخیزند؛ نمی توانند حکومت اسلامی را نجات دهند. چرا که ملت ایران به ضرورت نفی حکومت مذهبی رسیده و بیش از این، نه می خواهد و نه می تواند لاشه متعفن حکومت اسلامی را تحمل کند!

===============

شامگاه دیروز 29.10.2015 کمپ مجاهدین در عراق غرق در خون شد. گزارش های تا کنونی از جان باختن 23 تن از مجاهدین و 2 تن از محافظین کمپ و زخمی شدن بیش از 200 نفر نوشته اند.

قبل از هر چیز این پرسش در برابر افکار عمومی قرار دارد که مجاهدین در عراق چه می کنند و چه نیروئی این جنایت را سازمان داده است؟

در این سخن کوتاه روز، نمی توان به تاریخچه سیاسی مجاهدین پرداخت، اما اشاره به برخی از فراز و فردوهای سیاسی این سازمان ضروری می باشد..

سازمان مجاهدین پس از طرد شدن توسط "پدر" روح الله،  با عصبیت فرقه ای به تاکتیک های ماجراجویانه و اراده گرایانه جنگ مسلحانه برای سرنگونی "پدر" رو آورد. آنها در نامه ای به "محضر محترم حضرت آیت‌الله العظمی امام خمینی" نوشتند که:  "جانهای ناچیز خود را که کمترین هدیه رهایی این میهن این خلق و مکتب است بر کف گرفته و آمادگی نعصر کردن آنها را با همه توانایی‌‌های ناچیز تر سیاسی و نظامی‌شان اعلام میدارند. به انتظار فرمان قاطع امام در ریشه کنی همه بنیاد‌های امپریالیستی و صهیونیستی" هستند.

اما این خام اندیشی بود که در موج بلند خیزش جنبش فاشیستی – مذهبی متکی بر حاشیه نشین ها و لمپن ها، ضرورتی برای امتیاز دادن به فرقه مجاهدین باشد. از همینرو "پدر خمینی" دست رد به سینه آنها زد و نتیجن آنها از عراق و آغوش صدام حسین سر درآورده و به آلت دست پان عربیسم تبدیل شدند.

با رشد اسلامگرائی در منطقه و پایان عمر رژیم صدام، سازمان مجاهدین هم دومین "پدر معنوی" خود را از دست داد. سازمان مجاهدین که همواره با نگاه به بالا و آویزان شدن به این و آن، قصد کسب قدرت سیاسی را داشت، به بازی گرفته شد و این بازیخوردگی سیاسی مجاهدین همچنان ادامه دارد؛ زیرا حضور نیروهای رزمنده در این سازمان بشدت تقلیل یافته، هنوز نتوانسته هاله مذهبی – فرقه ای سازمان را بشکند و به نیروی سکولار – دمکرات سرنگون طلب استحاله یابد.

پس از سرنگونی صدام حسین، مجاهدین در عراق حفظ شدند تا هر از چندگاهی از انها بعنوان مترسک علیه آخوندها استفاده کنند. در طول این سالها، نیروها تحلیل رفته و زندگی در کمپ آسیب های جدی به اعضاء و کادرهای سازمان رسانده است.

اکنون غرب سیاست دو منظوره تقسیم بندی منطقه به شیعه و سنی و ایجاد توازن قوا میان طرفین را در پیش گرفته است. غرب میله همکاری و همسوئی را تا درجه معینی بسوی حکومت اسلامی خم کرده، از اینرو دیگر نیازی به استفاده از کارت مجاهدین علیه حکومت آخوندها نیست. این سیاست غرب نیز نظیر سرنگونی حکومت صدام حسین،  بن بست مشی سیاسی مجاهدین و سیاست نوکرمنشانه آنها را به چالش کشیده است.

امروز منابع خبری در ایران گزارش دادند که گروهی موسوم به ارتش مختار (جیش المختار) مسئول حمله موشکی روز پنجشنبه به کمپ لیبرتی (اردوگاه آزادی) در نزدیکی فرودگاه بغداد بوده است.

واقعیت اینست مسئول حمله موشکی به سازمان مجاهدین تنها "جیش المختار" نیست. جانباختگان کمپ لیبرتی، قربانیان سیاست های اسلامگرایان شیعه در تهران و بغداد، سیاستهای نابخردانه غرب در خاورمیانه و بی مسئولیتی رهبری سازمان مجاهدین هستند.

موشکباران کمپ سازمان مجاهدین، اقدام جنایتکارانه ای ست که تنها سازمان مجاهدین مخاطب آن نیست!

اسلامگرایان شیعه باموشکباران کمپ مجاهدین به ملت ایران پیام داده اند که؛ سیاست سرکوب اپوزیسیون سرنگون طلب در خارج و داخل  کشور، با سکوت ویا همسوئی کشورهای غربی پیش خواهد رفت.

اما سران حکومت اسلامی بشدت در توهم بسر می برند. اگر دنیا هم به حمایت از فاشیست های حاکم بر ایران برخیزند؛ نمی توانند حکومت اسلامی را نجات دهند. چرا که ملت ایران به ضرورت نفی حکومت مذهبی رسیده و بیش از این، نه می خواهد و نه می تواند لاشه متعفن حکومت اسلامی را تحمل کند! اما افسوس که نیروهای برانداز هنوز نتوانسته اند بر اساس مبانی ایجاد یک نظام سیاسی سکولار دمکرات، همپیمانی ملی ایرانیان را تامین کنند و با برکناری رزیم اخوندی، به جنایات 37 ساله اسلامگرایان در ایران خاتمه دهند.

برگرفته از: 
ایرانگلوبال
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مافیای رجوی پانفارس، از نظر ماهوی شبیه همین تجزیه طلبان پانفارس است. تجزیه طلب بانی که با انکار حقوق زبانی، ملی مدنی، و حق تعیین سرنوشت مردمان جغرافیای ایران، آنرا بسوی گسست و جنگ داخلی هول میدهند. اینان بدون آنکه حق و حقوقی برای مردمان غیر فارس ایران قائل باشند، با تحمیل زبان و فرهنگ عشیره ای خود بر دیگران، سلطه چپاولگرانه و استعماری خویش را بر جامعه ایران تحمیل کرده اند. دعوا بین مافیای رجوی و مافیای رژیم اسلامی فارس، بر سر بدست گرفتن قدرت است. هیچکدام اینان در فکرمردم و ملل جغرافیای موسوم به ایران نیستند. هر دو مافیا دارای ایده لوژی ارتجائی اسلامی هستند. و بوئی از دمکراسی نبرده اند. از اینجهت هر دو مافیا مردود بشمار می آیند. و لازم است مردمان ایران، فردا خودشان سرنوشت خود را بدست بگیرند و خود آنرا تعیین کنند. و جز خودشان کسی دلسوز و خدمت گزار آنان نخواهد بود. یک قرن تمام، تجربه تاریخ

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سلام-من فکرمیکنم شماها همه بنوعی به بقای دیکتاتوری وکمک یه سردمداران جمهوری مخوف اسلامی درخدمت گذاری کم نگذاشتید.هیچ حکومتی نمیتواندبااین شقاوت سی وهفت سال دوام داشته باشد.ازهمان ساعات اولیه وحتی قبل ازبیست ودو بهمن این نیروهای ضدشاه نمی دانستندچی میخواهند.هرکدام بسهم خوداشتباهات خودراهنوزهم ادامه میدهند.گروهی که نتوانید ازسیاست های جهانی حکومت ها وازدردهای جامعه خودتحیلیل عینی داشته باشدبابحران تفکرمواجه میشود.حال بفرمایید،کدام یک ازاین سازمانها وگروهها توانستندیک قدم برای بهترشدن شرایط بردارند.اگراصلاحاتی هم درجامعه شده براثرفشارازپایین جامعه ومردم بوده است نه شماهاکه هنوزنتوانسته ایدبه یک اتحادعلمی ورئال دست یازید.پس هیچ کدام ازاین گروهها نقشی درجامعه نتوانسته اندداشته باشند.این گفتارتنهابه خط فکری توده ومحاهدین صدق نمی کندبلکه تمام گروههاحتی اسلامی اکنون ممنوع الفعالیت نیزبشامل

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
خانه که نئین است /بازی نه این است
خانم لیلای جدیدی مجاهد خلق ما دهان گشادها هر گز تسلیم استبداد انقلابی ویا ضد انقلابی نمیشویم. فرق ما دهان گشادهای وطنی با سناتورهای غربی و یا رهبران عرب در این است که انها از مجاهد خلق برای اهداف استعماری و جاسوسی و ایجاد جنگ و بلوا استفاده میکنند و همواره بر خوردار از دستمزدهای صدهزار دلاری هستند . و ما بدون چشم داشتی با عشق علاقه به وطن و سرنوشت مردمان ان همواره نگران ایران و سرنوشت ان هستیم .خون دهها هزار انسان که قربانی هیچ و پوچ شدند به گردن شماست. از بین رفتن و اواره گی هزاران خانواده ایرانی پس از
خرداد 60 و حمله به ایران و گشتار سال 67 همه ناشی از سیاست قدرت طلبی اقای رجوی است.دهان گشادان همان گوینده گان شعار های انقلابی هستند که با وعده و فریب امروز مهران فردا تهران
تصویر بهنام چنگائی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سرکار خانم لیلا جدیدی سلام؛ شما مختارید مرا و یا هر کس دیگر پانویس را مامور این و آن جریان فاشیست مذهبی و یا همکار این و آن جنایتکاران هم کاسه آنها بدانید و ای بسا و شاید مرا و مارا همراه شان شریک جنایت های آنان بسازید. اما آیا اینچنین ساده است و یا اینکه ما را دهن گشاد نیز بشمارید؟

در ضمن، برای بحث پیرامون چگونگی مخوف و مافیائی بودن این سازمان (مجاهدین خلق)، در یک و یا ده ها پانویس مفصل هم، چندان نمی توان کاهی از کوه مصیبت های حاصله ی این جریان و رهبران آن و خصوصا علیه حتی خود بدنه ی قربانی این دستگاه را بایسته ی و ناچیز بازتاب داد؛ چه رسد به خسارت های هراسناک عمومی و ده ها فاجعه گرانببار که در طی 36 سال حاکمیت فاشیست مذهبی، به تبع ماجراجوئی های هولناک رجوی علیه همین مردم بی دفاع ایران ِدیروز و امروز و البته در سراسر کشور رفته است. نه، با پانویس نمی شود اندکی از آنها را بازگوکرد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
لیلا جدیدی: جنایت علیه ساکنان لیبرتی و میرزابنویسهای دهان گشاد

سیاهی که در می رسد، مار و عقربها از سوراخ برای نیش زدن بیرون می آیند. غزال که به خاک می افتد، کفتارها برای تکه تکه کردنش هجوم می آورند و سرانجام، عده ای ابله سودمند همراه و همزبان با اوباش سایبری رژیم پس از هر جنایت علیه ساکنان اشرف/ لیبرتی راه دشوار آشپزخانه تا کامپیوتر را طی می کنند تا میرزابنویس دهن گشاد رژیم شوند.
این خوش نشینها بدون حضور در یک کلاس عملی، برای مبارزانی که سابقه بیش از سه دهه مبارزه سخت و بی امان با رژیم جمهوری اسلامی را در کارنامه دارند، نسخه می پیچند و از خزینه ذهن ارباب – رعیتی خود استدلال بیرون می کشند که "رهبران اعضا را به کشتن داده اند".

این متخصصان منزوی، هرگز مناسبات جمعی و تشکیلاتی را درک نکرده اند اما خود را "مخالف" و "سیاسی" می نامند و ج

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
.... اینها همه همه تقصیر دولت ترکیه است که نمی گذاد کردها کردستان بزرگ را تشکیل دهند. انشاالاه با تشکیل کردیه بزرگ که از سوریه و لبنان شروع و پشت کوههای زاگرس را نیز در بر خواهد گرفت این مشکلات نیز حل خواهد شد و حضرتعالی نیز در رفاه و ازادی کامل به زادگاه خود باز خواهید گشت. برایتان سلامتی ارزومندم.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
قربانت گردم
خیلی آشفته وپریشیده بود
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای حسن گرامی‌؛ ممنون از اظهار نظر سنجیده تان

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
گر نکند فهم سخن مستمع / طبع کلام از متگلم مجوی .
اقای اقبالی گرامی من هم با شما موافق هستم ولی سازمان مورد نظر همه درهای گفتگو و مشاوره و خیر خواهی را به روی خود بسته است. گلام اقای رجوی این بود ( یا همه چیز و یا هیچ چیز.)در برابر این سنگ فکری و لجاجت و انقلابیگری اسلامی و بویژه قدرت طلبی به قیمت جان ادمی و ازبین رفتن افتخار ملی و همکاری با دشمن و پادوی بیگانه بود ن کاری نمیتوان انجام داد.این سخن بزرگان از جمله راسل و اقای بازرگان را فراموش نکنیم که گفتند خیر خواهی ناخاسته خود نوعی حماقت است. به هر قیمت نیاید ارزومند بود به هر قیمت نباید انقلابی بود و به هر قیمت نباید طالب قدرت بود.
بدون شک و تردید اگر رجوی در قدرت بود هیچ اخوند نقش رجوی را به عهده نمیگرفت. قرنها رهبران شیعه داد مظلوم خواهی از زبان حسین زدند ولی تن به خیانت و همکاری با دشمن
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با تائید نظرتان؛ صمیمانه ترین درودها خدمت شما جناب چنگائی عزیز!
تصویر بهنام چنگائی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اختلاف داشتن جدی با بساط مراد و مرید مریم و مسعود رجوی، و تضاد و تعارض با اهداف سازمان مخوف و مافیائی آنها، هرگز نباید چنان دور از ضرورت و واقعیت باشد که مارا از مفاهیم ارزشی انسانمدارانه، پشتیبانی از حقوق بشر انسان ها و تمرکز بر حق مبارزه ی آزاد سیاسی همه ی جریان مخالف بر علیه جنایتکاران خلافت داعش خامنه ای و باندهای غارتگر و نظامی اش، دچار دام های متعصبانه، تنگ نظرانه و فرقه ای کور سازد و یا از همبستگی انسانی ما را دورکند؛ تا که این دسیسه های انسان کش را نبینیم و یا با سکوت خود در برابر این ترور آشکار، موجب تشویق و جسارت بیشتر رژیم علیه کشتار اپوزیسیون بی دفاع در لیبرتی و یا...هر جای دیگر گردد. من به سهم خود این جنایت هولناک را محکوم کرده و از همه ی نوعدوستان دمکراتِ ملت هامان، انقلابیون مردمی، چپ و کمونیست تقاضا دارم به هر شکل مورد دلخواه خود این اقدام ضدبشری ولایت فقیه را محکوم کنند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بهتر بود، یکی اسم و عکس این 27 شهید ساده.... مجاهد را ، اینجا درج کنید .----- سپاس.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دولت فارس اسلامی زد.ماهیت دولت ایران قبل از هر چیز فارسی است. تنها ماهدین را نمیزنند بلکه عربها را , ترکهارا و بلوچ ها... هم میزنند