ترورهای پاریس و نقش حکومت های اسلامی!

در تدارک سفر به پاریس بودیم تا دروغ نمایندگی ملت ایران توسط آخوند حسن روحانی، رئیس حکومت تروریستی شیعیان ایران را افشاء کنیم که خبر حملات تروریستی اسلامگرایان سنی ( داعش) و کشتار بیش از 150 تن از شهروندان پاریس، نگاه ها را متوجه اسلامگرایان سنی و حامیان آنها در عربستان، ترکیه و قطر کرد.

 

این نخستین تهاجم تروریستی در پاریس نیست و هنگامی که تقویم ترورها را ورق می زنیم؛

گوئی دیروز بود که در قلب پاریس تروریست های شیعه (به رهبری خامنه ای، رفسنجانی، روحانی و ..) خون بختیارها را ریختند و دولت فرانسه نسبت به این جنایت سیاست بقال منشانه اتخاذ کرد.

 

گوئی دیروز بود که  تروریست ترک به پست ترین شیوه زنان کرد، سکینه جانسیز از بنیانگذاران حزب کارگران کردستان (پ ک ک) و دو زن دیگر از وابستگان به این حزب را ترور کرد و دولت فرانسه نسبت به حامیان او مصلحت گرایائی پیشه کرد.

 

بیش از چند دهه عربستان سعودی و ترکیه  با هزینه های کلان مسجدسازی در اروپا را آغاز کرده و همان مساجد بزرگترین مکاتب تربیت داعشی ها شد تا موی دماغ غرب و شاخی برای مقابله با حکومت اسلامگرایان شیعه باشند.

همکاری و همسوئی غرب با موج اسلامگرائی و عدم پایبندی به پرنسیب های دمکراسی، لائیسیته و حقوق بشر در سیاستهای بین المللی به گسترش بی مهار فاشیسم مذهبی (اسلامی) انجامید. آتشی که فرانسه زیر عبای خمینی به ایران فرستاد، منطقه را در بر گرفت و اکنون  دودش بچشم غرب هم میرود و تنها از شرق قربانی نمی گیرد.

حملات تروریستی دیروز با شعار الله اکبر آغاز شد. شعار ننگینی که آخوندها بر پرچم ایران چسبانده  و زیر این شعار هزاران آزادیخواه و دگراندیش را به قتل رساندند.

 رسانه‌ها از قول یک شاهد عینی مدعی شده‌اند یکی از افراد حمله‌کننده فریاد زده که این برای سوریه است. و به زبان دقیق تر، حمله پاریس انتقامجوئی داعش از غرب بود. اکنون پرسش کلیدی اینست که داعش کیست؟

داعش نه موجوری خیالی بلکه دست پروده های ذخیره عربستان، ترکیه و قطر در غرب و ... بوده که در مساجد برای چنین روزهائی تربیت شده بودند. آری، داعش موجودی خیالی نیست. اینها فرزندان شیوخ عربستان سعودی، دولت ترکیه و .. هستند که در مساجد پروار شده اند تا در روز مبادا ابزاری برای امتیازگیری عربستان و ترکیه از غرب باشند.

ما در قبال سرنوشت انسانها مسئول هستیم و باید ماهیت، اهداف، خاستگاه و حامیان اسلامگرایان فاشیست را به جهانیان معرفی کرده و سیاست های کاسبکارانه غرب در قبال حکام ایران، عربستان و ترکیه را افشاء کنیم .

اگر قرار است سرچشمه های ترورهای مذهبی خشک شوند، سرزنش اسلامگرایان مشکلی را حل نمی کند. جهان ازاد، دمکرات و سکولار باید با حکومت های اسلامگرایان در ایران، عربستان و ترکیه از عزیمتگاه سکولاردمکراسی تعیین تکلیف کند. 

منبع: 
ایرانگلوبال
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سلام-به به چه کسانی مخاف ترور وتروریسیم شده اند.اگرنوشته های این چندنفررادراین چندسال نگاه کنید.هرکدام بشکلی مارا تهدیدبه اخراج ازایران وبه فرستادن به ترکیه وآزربایجان شمالی ومغولستان میکردند.حال شده اندضدترور وتروریسیم.
واقعا آدم ازدست اینها نمیداندچه بنویسد.اقبالی وضدتروریسیم!تبریزی ستاره دار ،کرمی،ایستا، واقعا که شما حتی نمی دانیدچه میگویید.
ترور درترکیه راگردن حکومت انداختید ومعلوم شد داعش باهمکاری پ کاکا وتوسط وبه یاری اسد وروس وایران وخودشان نیزاقرارکردندکه مابه پ کاکا اسلحه دادیم.همدستی کرده اند.
من ازاول نوشته وخواهم نوشت که تروریسیم دولتی وفرهنگ کشی بدترازقتل نفس است وشماها طرفدارسرسخت شئونیسم فارس همه راباچوب پان تورک به ترورشخصیت مجبورشان کردید.
چرایک بارنمی نویسیدکه دشمنان دموکراسی درکشورهای عربی وخاورمیانه، غرب وهمدستان آن شئونیسم فارس وروشنفکرنما ها ی سیاسی ایران هستند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
گوئی همین دیروز بود که در تسویه حسابهای داخلی افراد درون سازمانی پ.ک.ک، بدستور رژیم اسلامی فارس، به بدترین شیوه زنان کرد، سکینه جانسیز از بنیانگذاران (پ. ک. ک) و دو زن دیگر از وابستگان این تشکیلات مافائی بطور وحشیانه ای بدست ترویستهای فارس ترور شدند، و دولت فرانسه نسبت به این تسویه حسابهای مافیائی درون تشکیلاتی که با هزینه های کلان رژیم اسلامی فارس سازماندهی شده بود، واکنشی نشان نداد. وهمین رژیم اسلامی فارس، با صرف پول ملل ایران مسجد سازی را در اروپا آغاز کرده و همان مساجد بزرگترین مکاتب تربیت داعشی ها شد تا موی دماغ غرب و شاخی برای مقابله با حکومت اسلامگرایان شیعه باشند. همکاری و همسوئی غرب با موج اسلامگرائی و عدم پایبندی به پرنسیب های دمکراسی، لائیسیته و حقوق بشر در سیاستهای بین المللی به گسترش بی مهار فاشیسم مذهبی (اسلامی) انجامید. آتشی که فرانسه زیرعبای خمینی به ایران
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
چرا شما از همبستگی مبارزاتی علیه فاشیسم حاکم طفره می روید؟ مگر حزب کارگران کردستان در قدرت است و فرصت یافته تا نشان دهد در پراتیک چه می کند؟ تا کنون از خود پرسیده اید که چرا قبل از تقسیم کردستان سخنی از "پان" کردیسم نبوده و این معلول سیاستهای سلطه گرانه بوده است؟
شما تا زمانی که "کردیه" را در "ترکیه" برسمت نشناسید؛ کردها بر بنیاد بی حقی عمومی شان حول شعار موهومی بنام "ناسیونالیسم" متحد نمیشوند. تبیین سیاسی -حقوقی ناسیونالیسم چیست؟ پر واضح است که می توان بزرگترین همپیمانی را حول آزادی، دمکراسی، سکولاریسم و خودمدیریتی دمکراتیک سازمان داد. اما حاکمیت سیاسی در ترکیه نشان داده است که از پتانسیل همراهی با جنبش دمکراسی خواهی بی بهره می باشد.
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوست گرامی، اقبال اقبالی، شما می گوئید: ( ..... با استناد به نظر حزب کارگران کردستان جنبش PKK یک جنبش ایدئولوژیک می باشد! ..... ) دوست گرامی، شما درست می گوئید، پ - ک - ک در نوشته ها و گفته هایش خود را یک جنبش ایدئولوژیک که باورمند به سوسیالیسم است می نامد اما هیچ کس تا کنون چیزی به نام سوسیالیسم در کارنامه پ - ک - ک ندیده است! (کمابیش مانند پان ترک های چپ نما !) شما هم شاید مانند من دیده باشید کسانی از پان ترک ها مانند ریگ بیابان واژه های کارگر و دهقان و رنجبر و سرمایه دار و بورژوا و زرسالار و پرولتاریا و ..... را با گفته ها و نوشته هایشان می آمیزند اما آن چه که اینان خواستار آنند کوچکترین پیوندی با آرمان های سوسیالیستی ندارد! از سوی دیگر سخن من درباره پ - ک - ک در ترکیه بود نه جنبش Y - P - G در سوریه! این دو همانند هم نیستند و ناهمسانی های فراوان دارند! چنان که دیدگاه ها و آرمان ها و ...

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اين شخص نه دلش براى کورد مى سوزد و نه براى حقوق بشر، براى اين شخص فقط وفقط تسلط و امتداد استعمار
فارسيسم درمنطقه اهميت دارد ....ازاين ....در ايران فراوان يافت شده ومى
شود . ׳
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای تبریزی گرامی؛
با استناد به نظر "حزب کارگران کردستان" ، "جنبش PKK، یک جنبش ایدئولوژیک می‌باشد" و این پاشنه آشیل آن است. آنگاه که این "جنبش ایدئولوژیک" پا در زمین خاکی سیاست می گذارد؛ ترجمان آن "حزب دموکراتیک خلق‌ها" (HDP) میشود و یا در ابعاد قدرت سیاسی، در سیمای حزب اتحاد دمکراتیک و ی پ گ جلوه گر میشود.
ی پ گ و حزب اتحاد دمکراتیک با ترازوی مذهب و نژاد افراد را وزن نمی کنند. در کوبانی و .. شهردار به عربی و کردی سخن می گویند و در ستاد مرکزی شهر و صفوف مدافعان آزادی و دمکراسی روژوا، گوناگونی نژاد، تبار، زبان و مذهب موضوعیت ندارد و تاکید آنها بر انسان و ایجاد جامعه انسانی می باشد. جامعه ای که شهروندانش از برابرحقوقی برخوردار باشند. من شاهد زنده دمکراسی روژوائی در کوبانی و تاکیدات ی پ گ بر نظام دمکراتیک و تسریع آن به سراسر سوریه بودم.
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوست گرامی، اقبال اقبالی، پس از تازش مسلمان ها به ایران و درآمیختن واژگان تازی با واژگان زبانی که دری نام دارد و به نادرست پارسی نامیده می شود دردسر بزرگی که زبان دری به آن دچار شد این بود که واژگانی از عربی با این زبان درآمیختند بی آن که با آن چم (ترجمه - معنی) که یک عرب زبان آنها را به کار می برد به کار گرفته شوند! نمونه ای از این واژگان واژه (تماشا) است! چم واژه (تماشا) که از واژه (مشی) عربی برگرفته شده است در زبان پارسی (باهم راه رفتن) است اما در میان ایرانیان به (دیدن) نیز (تماشا) گفته می شود بی آن که یک عرب زبان در سرتاسر جهان واژه (تماشا) را به جای (دیدن) به کار گیرد و عرب زبان ها واژگان (نظارة) و یا (رؤیة) را برای (دیدن) به کار می برند نه (تماشا) ! دوست گرامی، به واژه ناسیونالیسم فرنگی در زبان عربی (شعوبیة) و به واژه ناسیونالیست فرنگی در زبان عربی (شعوبی) یا (شعبی) گفته .....

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کمنتارهای مرتجعین پانفارس ! درایرانگلوبال، یادآور خاطره ای ست که نشان میدهد هضم مواضع سیاسی سوسیال دمکراسی و سکولار برایشان غیرقابل هضم است. چون اصلا تواین فاز نیستند، ومیخواهند زبان و فرهنگ عشیره ای خود را حتا بزور سرنیزه، بملل دیگرایران تحمیل کنند. این به آن موضوع میماند که روزی صاحب نظرانی در مورد سمفونی های بتهوون بحت میکردند. فردی بیخبرازدنیای موسیقی، پا برهنه آمد وسط و گفت: من "سنفونی" آغاسی (خواننده کاباره ای) درایران داشتم، با آهنگ های آن آشنا هستم. چون طرف بیخبراز دنیای سنفونی کلاسیک، تو فاز موضع نبود، حاضران نمی دانستند چگونه به او تفهیم بکنند، وبحث را دوباره به کانال خود برگردانند.در واقع مشکل خارج از موضوع سخن گفتن، برخورد های حقیرانه شخصی، و تحقیرملل غیر فارس، بجای نقد سیاسی، درارتباط با برخی از کمنتارها مشخصه کامنتهای تجزیه طلبان پانفارس است که با موضوع اصلی ارتباطی ندارد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای اقبالی مثل اینکه اخبار را خوب تعقیب نمیکنی این سه نفر کرد که در پاریس توسط یک کرد کارمند فرانسه کشته شده هنوز دادگاهی نشده منتها بگفته وزیر کشور فرانسه بیشتر دلایل تا بحال به تسویه درنی پ ک ک را نشان میدهد در ضمن تمامی این جنایات بعد از روی کار آمد خمینی فارس زبان شروع شده و این رئیس جمهور خیلی معتدل حاضر نیست حتی فتوای خمینی را در رابطه با قتل سلمان رشدی رد کند یعنی ام الفساد مرکزش ایران است
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 

این جمله اصلاح میشود:
"مسبب آنچه را که ذکر کرده اید حکومت ها در ترکیه بوده اند و نه حزب کارگران کردستان. این حزب علیه همین بیدادگری ها بپا خاسته و مبارزه اش (علیرغم همه کجروی ها) در صف مردم و برای مردم است. این وارونه نگریستن و جنایات حکومت ها را به آزادیخواهان و عدالتجویان نسبت دادن، دادگرانه نست."
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای تبریزی گرامی؛
در تعریف تان از ناسیونالیسم، هیچ مرزی میان فاشیسم و ناسیونالیسم وجود ندارد. ناسیونالیسم (ملت گرائی) در دوران فاشیسم هیتلری در حصار پرمن ها گرفتار شد و نه شهروندان یک کل کشور. فاجعه از اینجا اغاز شد که ملت (ناسیونال) به نژاد خاص انحصار یافت و جامعیت ملی (همگانی) آن نفی گردید. نازی ها در آلمان فاشیست بودند و ربطی به ناسیونالیسم (ملت گرا) نداشتند. چرا که بخشی از شهروندان (ناسیون - ملت) خون آریائی در آنها جاری نبود.
برای مثال حکومت اسلامی نمی تواند خود را ناسیونالیست (ملت گرا) یا ملی معرفی کند و این یک تحریف بزرگ است؛ چون زیر پرچم ملت ایران، سرمایه و هستی ایرانیان (آحاد مردم) را به کام اسلامگرایان واریز می کند تا اسلام و اسلامگرائی فربه تر گردند. نوشته اید:
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
(دنباله) ..... و نوشته هایشان به کار می برند! اما با این کارها نمی توان حزب کومله را باورمند به سوسیالیسم دانست چون چنان که گفته شد آن چه که به روشنی نشان می دهد که چه کسی سوسیالیست است کردار است نه گفتار و بزرگترین خواسته کومله که دیوارکشی میان کردها و دیگران با دستاویزهائی مانند فدرالیسم و حق تعیین سرنوشت است خواسته ای صد در صد ناسیونالیستی است نه سوسیالیستی! چرا که سوسیالیست ها در همه جهان خواهان از میان رفتن مرزبندی میان انسان ها هستند نه دیوارکشی میان کرد و فارس و ترک و عرب! ***** دوست گرامی، اقبال اقبالی، سخن درباره ناسیونالیست های چپ نما بیش از اینهاست و در آینده نوشتاری را در این باره به ایران گلوبال خواهم فرستاد.
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوست گرامی، اقبال اقبالی، پان ترکیسم و پان فارسیسم و پان عربیسم و پان کردیسم و پان ژرمنیسم و فاشیسم و نازیسم و شونیسم و ..... همگی چهره های گوناگون پنداری پلید و پلشت و دوزخی و اهریمنی و زهر کشنده ای به نام ناسیونالیسم هستند و ما نمی توانیم ناسیونالیسم را به ناسیونالیسم خوب و ناسیونالیسم بد بخشبندی کنیم و برای نمونه بگوئیم پان ترکیسم خوب است و پان ژرمنیسم بد است! ناسیونالیسم در هر چهره ای که باشد پلید است و پلشت است و دوزخی است و دوزخ ساز! پ - ک - ک نیز یک گروه ناسیونالیست پان کرد است و کردهای ترکیه جز آسیب و بدبختی و تیره روزی از این گروه ناسیونالیست چپ نما چیزی ندیده اند! همچنان که کردهای ایران نیز از گروه های پان کرد ایرانی مانند حزب دموکرات کردستان ایران، حزب کومله، پژاک و ..... جز آسیب و تیره روزی چیزی ندیده اند! اما بدبختانه شما در این صفحه و در .....

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مدتهاست که مورد حمایت بودن داعش توسط ترکیه و کشورهای خلیج بر کسی پوشیده نیست. سوال اینست که دولتهایی که از داعش حمایت میکنند در جنایت های داعش شریک نیستند؟
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کمنتارهای مرتجعین پان ترک در ایرانگلوبال، یادآور خاطره ای ست که نشان می دهد هضم مواضع سیاسی سوسیال و سکولار دمکراتیک برایشان غیر قابل هضم است.
روزی چند صاحب نظر در مورد سمفونی های بتهوون بحت می کردند. فردی بیخبر از دنیای موسیقی، پا برهنه آمد وسط و گفت: من "سمفونی" سوسن (خواننده کاباره ای) در ایران داشتم، با اهنگ های آن اشنا هستتم و ..
حاضران نمی دانستند چگونه بحث را دوباره به کانال اصلی برگردانند.
این مشکل خارج از موضوع سخن گفتن، برخورد های حقیرانه شخصی بجای نقد سیاسی ، در ارتباط با برخی از کمنتارها وجود دارد که پرداختن به آنها موضوعیت ندارد!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اگر عینک پانفارسی را بردارید کمی صافتر میبینید, وضع کرد ها در ایران پانفارسی خیلی خیلی بدتر از ترکیه است. بقیه اش را نمینویسم

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
شما هر فکری می کنید، بکنید اما اردوغان از همان اول منشاء شر را خوب تشخیص داده است و آن رژیم اسد است. فرانسه هم جز این نگفته، برای اینکه فرانسویان بهتر از هرکسی سوریه را می شناسند. روسیه تاکنون از اسد دفاع کرده، اما رفته رفته پی می برد که ام الفساد خود اوست. داعش را با رفتن اسد نابود می کنند. کردها ساده اندیش اند و گمان می کنند با وجود اسد و جلب حمایت جمهوری اسلامی کلاهی از این نمد گیرشان می آید.
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
باور کنید این ترکیه (حکومت و نه مردم) خودش پاش را پیش میاره! به جنایت در پاریس فکر می کنی؛ ترور ناجوانمردانه 3 رزمنده کرد سانسور ناپذیر میشه! به تروریست های داعش فکر می کنی، اقای اردوغان پاش را میاره جلو.
شما هم اگر عینک اردوغانیسم را از روی چشمهای تان بردارید؛ بدون تردید در کنار جنبش آزادیخواه و رفع تبعیض کردها قرار می گیرید. حزب کارگران کردستان خوب یا بد؛ کردهای تحت ستم ترکیه، تمام قد از آن حمایت می کنند و این حزب را قبول دارند. من می توانم چرائی تروریست معرفی کردن کردها در ترکیه را درک کنم.
ولی بدانید که در ترکیه و روژوا بچه ها با سرودهای آزادیخواهانه کردی بزرگ میشوند. پیر و جوان، تمام قد از ی .پ گ و حزب کارگران کردستان دفاع میکنند. من به خواست های برحق کردها نه تنها احترام می گذارم؛ بلکه در کنارشان هم ایستاده ام. همین عشق و علاقه را هم به مردم آزادیخواه ترکیه دارم.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
عجیبه هر جا اسم ترکیه میاد پادوهای سازمان امنیت ترکیه مشغول کار میشن...

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ایران اعلام میکند این گروه اسلامی داعش ساخته دست امریکا و اسرائیل هست و اقبالی می گوید ترکیه / استفاده سیاسی تا کی !!! خون انسان های بی گناه باعث شده هر کسی به دشمن خود بتازد و تمام اتفاقات را به گردن دشمنان خود بیندازد !!
عربستان : داعش نتیجه کار بشار اسد هست / ایران : داعش نتیجه کار آمریکا و اسرائیل / اقای اقبالی ضد ترک و طرفدار کردهای پ ک ک : داعش ساخته ترکیه و عربستان / متاسفم برای هموتن / به جای خالی کرده عقده های خودتان ، انسان ها را به صلح دعوت کنید / به همزیستی و رعایت حقوق هم

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اقای اقبالی نوشته های شما جزء نفرت از ترکیه چیز دیگری نیست / هر اتفاقی می افته فوران پای ترکیه را پیش میکشی و امروز از خون انسان های بی گناه استفاده سیاسی کرده و باز کینه خودتو نسبت به ترکیه نشان دادید / اقای اقبالی تروریست های مورد حمایت شما یعنی پ ک ک هیچ فرقی با داعش ندارند و سر و ته یک کرباس هستند / لطفا دست از نوشته های خسته کننده و تکراری خود بردارید و باعث بدنامی ایران گلوبال نشوید / شما که طرفدار آزادی هستید چرا نسبت به پاک سازی قومی توسط کردها در سوریه چیزی نمی نویسد / چرا از جنایت جنگی کردها در سوریه که توسط سازمان های بین الملی اعلام شد چیزی ننوشته و سکوت اختیار کردید !!!بله دوست گرامی شما با محسن رضایی فرقی ندارید / اون همه در سایت خود به دنبال بهانه برای کوبیدن دشمن خود هست و شما نیز به دنبال کوبیدن دشمن خوداتن و این وسط خون انسان های بیگناه بهانه ای شده برای استفاده سیاسی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اگر کسی صلح و انسانیت میخواهد, باید به سعادت همه بشریت و به ریشه کن شدن جنگ فکر کند. نه اینکه داعش بد است ولی پ ک ک خوب است. داعش بد است,ولی پوتین خوبست. داعش بد است ولی بمبارانهای فرانسه و آمریکا خوبست . محکوم کردن نصف طرف خشونت و طرفداری از دیگر نصفش, نوعی طرفداری از خشونت برعلیه بشریت است. حمایت از عدم خشونت باید ناب و خالص باشد.