میزگرد تریبون درباره برنامه فیتیله با صبری، درویش پور و زندی

میز گرد برنامه تریبون تلویزیون نوروز با سیمین صبری، مهرداد درویش پور و بهرنگ زندی درباره برنامه تلویزیونی فیتیله و توهین به ترک های آذری در ایران و
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
با تشکر از مجری برنامه و خانم دکتر سیمین صبری
و اما فیتیله،
سوال: براستی چرا فقط تورکها به این جوکها و برنامه های لودگی پخش شده از صدا سیمای میلی واکنش نشان می دهند چون برای رشتی و لر و ... جوک گفته می شود و آنها جنبه داشته و اعتراض نمی کنند.
جواب:
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آفرین ! بر این جناب زندی . ایکاش تمام مدعیان هویت طلبی و زبان مادری ، مثل ایشان این چنین آگاه بودند و بجای برخورد نژادی ضد بشری با مردم ، برخورد سیاسی اجتماعی فرهنگی با حاکمان را می نمودند . هر کلمه این آقای زندی را باید در دروازههای ورودی شهرهای آذربادگان نوشت و آویزان کرد .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
این خانم در برنامه پرگار بی بی سی نشان داد که حتی بزبان سیاسی اجتماعی فارسی آشنا نیست و اشتباهات عجیب میکند و فقط شنیدههای راسیسم آذری تجزیه طلب را تکرار و ....میکند . در آن برنامه گفته بود فارسها در حال قتل عام و جنوساید ترکها و کودکان آذری هستند ! . لابد منظوزش جنوساید زبانی و فرهنگی بود . و اگر این منظورش نیست ، چقدر باید از جامعه ایران بی خبر باشد که همچون ادعایی بکند . هزاران نفر به بی بی سی اعتراض کردند که چرا افراد بی خیر و بیسواد مانند ایشان را به برنامه دعوت میکند .
عدم انتشار شده: 
false