ائتلاف ۳۴ کشور مسلمان و پوچی سیاست 37 ساله "اتحاد اسلامی" آخوندهای ایران

اکنون که ایران از همه لحاظ آبستن خروج از مدار کشورهای اسلامی و برپائی نظامی سکولار دمکراتیک است، باید بر حق ایرانیان در حسابرسی به تاریخ 37 ساله اسلامگرایان در ایران بعنوان مطالبه ای دادخواهانه ملی – دمکراتیک اصرار کرد و از همه اشکال پیکار برای کسب حق ملت ایران در تعیین سرنوشت خود، خلع ید قاصبان ایران و ایجاد نظام دلخواه برآمده از اراده شهروندان کشور، بهره گرفت.

 

آخوندهای ایران 37 سال از وحدت اسلامگرایان سخن گفتند و تلاش کردند تا "جهان اسلام" را علیه  "کفار" و "شیاطین" متحد کنند. در این مدت "جهان اسلام" با سوء استفاده از حماقت و ایرانفروشی اسلامگرایان حاکم، هستی ایران و ایرانیان  را بالا کشیده و دیروز در نشست جده، آروغ شان را بسوی حکومت اسلامی ( قاصبان ایران) فرستادند.

"۳۴ کشوری که پیرامون عربستان، ائتلاف ضد تروریستی را تشکیل می‌دهند، اکثراً کشورهای سنی‌مذهب‌اند (مصر، ترکیه، پاکستان، سنگال...) و ایران و عراق و سوریه در آن حضور ندارند. مرکز فرماندهی ائتلاف و هماهنگی عملیات در ریاض قرار خواهد داشت."

حکومت اسلامی 37 سال هستی ما را در شوره زار اسلام و اسلامگرایان ریخت و ایران را بعنوان کشوری دینی، ارتجاعی، شرور، تمدن ستیز، انسان ستیز و پیشاقرون وسطائی به جهانیان معرفی کرد. اسلامگرایان ایران از آغاز قدرتگیری شان در ائتلاف با روسیه ("کفار")، اصرار داشتند و دارند تا از عزیمتگاه اسلام و اسلامگرایان جاده ایجاد "امپراطوری اسلامی" را فرش کنند و مسلمانان را زیر شعارهای ضد غربی و امریکا - اسرائیل ستیزانه متحد کنند.

حکومت اسلامی 37 سال ایران را در مسیر فاجعه باری کشاند که ویرانی همه جانبه کشور، تحلیل غیرقابل جبران مادی و معنوی ایران و انزوا و بی آبروئی جهانی پیامد آن بود. شکست پان اسلامیسم آخوندی از همان آغاز روشن بود، چرا که از سنگر مرده گان سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اخلاقی 1400 ساله پا در میدان نهاده بود و چون نعش متعفنی در سیاست جهانی معرف ایران و ایرانیان شد.

ائتلاف بزرگ 34  کشور مسلمان سنی پیرامون عربستان برای مبارزه با داعش (فرزند خلف عربستان، ترکیه  .. )، مشت محکمی بر دهان منحرفان پاوه گوی حاکم بر ایران، و امضاء سند شکست سیاست اسلامگرایان شیعه در ایجاد جبهه اسلامی علیه امریکا و اسرائیل و نیز سیاستهای غرب ستیزانه اسلامگرایان می باشد.

در نظام های استبدادی امر مسئولیت پذیری و پاسخگوئی به مردم بی معنا بوده و فقها خود را تنها پاسخگوی "خدا" می دانند و حاضر نیستند بیلان کار فاجعه بار خود را به قضاوت مردم بگذارند. این ملت ایران است که باید با خود تعیین تکلیف کند که تا کی می خواهد نظاره گر ویرانگری های آخوندها باشد و در کشاندن آنها بپای میز محاکمه سیاسی تاخیر و تعلل کند؟

اکنون که ایران از همه لحاظ آبستن خروج از مدار کشورهای اسلامی و برپائی نظامی سکولار دمکراتیک است، باید بر حق ایرانیان در حسابرسی به تاریخ 37 ساله اسلامگرایان در ایران بعنوان مطالبه ای دادخواهانه ملی – دمکراتیک اصرار کرد و از همه اشکال پیکار برای کسب حق ملت ایران در تعیین سرنوشت خود، خلع ید از قاصبان ایران و ایجاد نظام دلخواه برآمده از اراده شهروندان کشور، بهره گرفت.   

منبع: 
ایرانگلوبال
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
احتمال اینکه ایرانیان وپارسیان افراد راسیست ضد انسان ....پیدا کنند و در قرن 21 تحویل یک دادگاه بین المللی دهند از همه چیز بیشتر است تا .... با چند نام در اینجا اراتجاعی ترین و فالانژ ترین لاطالات را در این سایت ایرانی فارسی زبان با گرایشات چپ .... . اگر شهامت و صداقت داشتی از اسامی مغولی استفاده میکردی و نه از اسامی ایرانی پارسی .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
پس از فروپاشی جغرافیای موسوم به ایران که دیر یا زود اتفاق خواهد افتاد، جامعه اقلیت فارس در انزوا قرار گرفته به تحلیل خواهد رفت. بدون مردم تورک حتا قادر نخواهد بود موجودیت خود را درقبال دشمنان آتی حفظ کند. حالا که دوران دوران پانفارسهای رژیم جنایتکاراسلامی است، فعلا دارند به همه میدان میخوانند، اما چنین چیزی زود گذر است. و این دوران نیز به پایان خواهد رسید. اگر پانفارسها با دهن دری و توهین های مختلف نسبت بمردم آذربایجان، ایده ئولوی نژاد پرستی کولیان مهاجر هندی را پیش میبرند، و به بهانه تمامیت ارضی لگد بر حلقوم ملت آزربایجان گذاشته اند، و زبان و فرهنگ و حقوق ملی مدنی آنان را قتل عام کرده اند، بلاخره این روزها نیز به پایان خواهد رسید. آنوقت عذرخواهی از مردم تورک فایده ای نخواهد داشت. تنها مشدعلی خواهد ماند و حوضش

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جتاب توکلی , اینکه عقییده شما دارد توائم با سیاست جمهوری اسلامی و پان ایرانیستها می جرخد, کاملا آشکار است. اگر فردا میانه حکومت ایران بر علیه پ ک ک و بر له اردوغان و عربستان بچرخد, عقیده شما هم توائم خواهد چرخید

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
زیرا که مخالف سیاستهای اردوغان تشریف دارید و دلیل دیگری موجود نیست. بقیه همگی شانتاژ و های و هوی از سوی جماعتی است که هنری جز لوث کردن مفاهیمی مثل مبارزه ملی، حق طلبی، عدالت خواهی و نظایر آنها و مسموم کردن فضا ندارند.
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
لطفا کمی بیشتر توضیح دهید که چرا ضد ترک و ضد عرب تشریف دارم؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای توکلی باز هم ثابت شد ضد ترک و ضد عرب تشریف دارید نه ضد داعش
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کیانوش عزیز؛ شما بدرستی نوشتید که " داعش دشمنان خود را مشخص کرده است، کشتن 150 میلیون شیعه، کشتن کرد ها و ضربه زدن به منافع غرب، بنابراین ترکیه و سعودی ها دلیلی نمی بینند که با داعش مبارزه کنند". من گامی فراتر میروم و میگویم که عربستان، ترکیه و حکومت اسلامی ایران، کالاهای بنجل دیگری هستند که در فابریک اسلام سیاسی تولید شده اند و ظرفیت مبارزه بنیادی با داعش را بدلیل آبشخور مشترک ندارند. آنها از یک خانواده اند!
درست است که سنی ها در برابر شیعه ها صف آرائی کرده اند.از آنجا که جنگ میان دو نیروی ارتجاعی ست، هیچکدام شایسته همراهی و پشتیبانی نیستند. مردم خاورمیانه باید به یاری روشنگری سکولار دمکراتها و .. صفوف خود را از اسلامگرایان جدا کنند و خواهان خاورمیانه ای سکولار دمکرات شوند.
هر ملتی بجای پذیرش نقش چماق برای حکومت، باید اسلام سیاسی را در سرزمین خود چال کند تا آرامش به منطقه برگردد.
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مهرداد فرهمند، خبرنگار بی بی‌سی فارسی در قاهره، می‌گوید به نظر می‌رسد که این ائتلاف بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و برای همین عربستان سعودی فرصت برنامه ریزی و به جا آوردن آداب دیپلماتیک را نداشته است.
او از جمله ایرادهای این ائتلاف به عضویت نداشتن کشورهایی در ائتلاف اشاره می‌کند که قرار است ائتلاف در آنجا وارد مبارزه با "تروریسم" شود
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اقبالی جان، اشتباه نکن، داعش دشمنان خود را مشخص کرده است، کشتن 150 میلیون شیعه، کشتن کرد ها و ضربه زدن به منافع غرب، بنابراین ترکیه و سعودی ها دلیلی نمی بینند که با داعش مبارزه کنند، برای سعودی ها، حوثی یمن دشمن محسوب می شود و برای ترکیه هم پ پ ک،... طبیعتا ایران در خط اول مبارزه با داعش قرار دارد، جمهوری اسلامی اگر با غرب کنار نیاد، با سه جبهه درگیر خواهد شد، اول داعش، دوم همین اتحادیه عربی _اسلامی و غرب و مخالفین داخلی جای خود دارند
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
خوب این گوی و این میدان، ببینیم در عمل چه خواهند کرد، این اتحاد علیه پیروان شیعه و کشور ایران است و بعید می دانم که آنان علیه داعش دست به عملیات بزنند،البته خوب است رژیم ایران بترسد و بسوی آمریکا و غرب تغییر جهت دهد.
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این ائتلاف صف آرائی سنی علیه شیعه است و بدلیل خصلت مذهبی آن، فاقد عزیمتگاه و خصلت ترقیخواهانه، مدرن و انسانمدارانه در "مبارزه" علیه داعش می باشد. مبارزه (بمعنای دقیق سیاسی آن) با داعش، پیکاری سکولار دمکراتیک است که فراتر از حیطه شعور سیاسی دولی ست که خود در اشکال آشکار ویا پنهان عناصر کلیدی ایدئولوژیک، فرهنگ، منش و سیاستهای داعش را حمل می کنند.
مسئله اصلی و حیاتی اینست که اوضاع منطقه بسمت آرایش جنگی فراگیر هدایت میشود. سه نیروی ارتجاعی پان عرب (عربستان)، پان ترک (ترکیه) و پان اسلامیست های سنی (داعش) و شیعه (حکومت آخوندهای شیعه ایران) در گرفتار کردن مردمان منطقه در گرداب جنگ پیشارو، سیهیم اند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سالام الیکیم
میفرمایند :(ائتلاف ضد داعش با شرکت کسانی که خود در به وجود آوردن داعش نقش مستقیمی داشتند،اینها با کارت داعش بازی می کند)
داعش را که بانیش زرگاوی است و 7 سال در فارسستان تعلیم دید و سپس برای اجرای ماموریتش به عراق رفت که در آنجا توسط آمریکائیها کشته شد و بعد البغدادی در سوریه و عراق ماموریتهای زرگاوی را با تغییرات انجام داد خوب در ائتلاف ضد داعش فارسستان کجای این ائتلاف است ؟؟؟؟؟؟
لطفا" آدرس انحرافی ندهید .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای توکلی , بر علیه تروریزم ائتلاف میکنند میگوئی آبکی است, ائتلاف نمیکنند, میگوتید طرفدار تروریستها هستند. میشود نتیجه گرفت تحلیلهای شما آبکی است( عذر میخواهم)
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این ائتلاف ها را جدی نگیرید،در یک سال گذشت چند ائتلاف اعلام شد ولی هر کسی ساز خود را می زند.ائتلاف ضد داعش با شرکت کسانی که خود در به وجود آوردن داعش نقش مستقیمی داشتند،اینها با کارت داعش بازی می کند،ائتلاف واقعی اول از همه علیه شهرک سازی اسراییل اقدام نماید و سپس امید است که بتواند خود را تثبیت نماید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این جناب اقبال آریا پرست ما مثل اینکه به همه تنابهای عالم آویزان میشود تا بگوید که فرهنگ آریایی نیست که زنان را سنگسار میکند ....
آقا تا ما درد را قبول نکنیم درمان آن ممکن نیست. و مثلا روشنفکران این ملت تصمیم دارند هرگز درد را به رسمیت نشناسند. و این ایران پرستان هم جز نفرت پراکنی چیزی یادنگرفته اند و نخواهند گرفت. اینان مثال شعر زیرند
آنکس که نداند و نداند که نداند/ در چهل مرکب ابدالدهر بماند

کشف ژن سيادت و قرائت دي.ان. اِ. سادات (Seyyed’s DNA).

خانم الهام غلامحسيني، دانشجوي دانشگاه جامعة الزهرا، وهمسرش، آقاي رجب فاطم زاده، دانشجوي دانشگاه امام صادق، که هر دو دهسالي است که به تحصيلات عاليه مشغول هستند،