وقتِ اضافه سوریه برای آماده شدن «گورباچُفِ تحمیلیِ اسلامی»!

جمهوری اسلامی مانند یک ماتریکس است که برای ادامه حیات نباید در آن زندگی کرد. اما اگر ورود به ماتریکس -در مدتِ کوتاه- بتواند شرایط نابودی ماتریکس را پدید بیاورد، نه‌تنها ایرادی ندارد، بلکه دقیقا همان کاری است که «نئو نئو» (قهرمان فیلم ماتریکس) انجام داد. برای نابود ساختن این ماتریکس از همین الگو باید استفاده کرد.

گفته بودیم «سقوط ‫#‏سوریه‬، پایان بازی» خواهد بود(۲)، اما شرایط و افکار عمومی هنوز آماده نیست! به همین دلیل اینک، تا پایان این بازی ۱۸ ماه زمان خریده شد.
دوست عزیزم کاظم موافق به درستی اشاره کرد که تاریخ انتخابات ریاست جمهوری ایران نیز درست در پایان این ۱۸ ماه خواهد بود.
البته باید اضافه کرد که این تاریخ سه ماه پس از انتخابات ریاست جمهور امریکا است. که با انتخابِ هیلاری کلینتون و شکسته شدن قانون ناننوشته "دو دور دموکرات، دو دور جمهوری‌خواه" و راه یافتن نخستین بانوی ریئس جمهور به کاخ سفید، باز شدن سفارت‌های "ایران و امریکا" در دو کشور دیگر یک رویا نخواهد بود.

طبق پروژه "فروپاشی و سقوط شوروی در ایران" پس از پایان یافتن‫#‏برزخ‌اتمی‬ و ‫#‏پوست‌اندازی‬ رژیم، باید «مسئله ‫#‏حقوق‌بشر‬» مطرح گردد.(۱) دیروز مجمع عمومی سازمان ملل قطعنامه‌ای علیه ایران صادر نمود، اما همزمان -در این قطعنامه- از آقای ‫#‏کلیدساز‬ بنفش هم برای وعده‌هایش در مورد حقوق بشر استقبال شده تا به نوعی وی را به سوی ‫#‏گورباچُف‬ شدن تحمیلی، سوق بدهند. امروز هم سنای آمریکا با تصویب قطعنامه‌ای سرکوب بهائیان در ایران را محکوم کرد.
در همین حین، عالیجنابِ سرخ‌پوش هم هنوز ثبت‌نام نکرده، شمشیر را برای «ولایت فقیه شورایی و اسلام رحمانی» از رو بست و فیروزآبادی (فرمانده کل نیروهای مسلح) در پاسخِ هاشمی شاید به نوعی، تهدید به‫#‏کودتای‬#نظامی کرد!
علی مطهری نیزبه پشتیبانی از رفسنجانی عنوان نمود "در جمهوری اسلامی مقام غیرپاسخگو نداریم" و حسن روحانی -که روزی می‌خواست دانشجوها را قطعه قطعه کند- در روز دانشجو، همین سخن مطهری را خاطر نشان کرد.
سرداران سپاه نیک می دانند اگر در این بازی انتخاباتی ببازند و نتوانند شِبهِ کودتای خود را با "رد صلاحیت، تقلب یا هر ترفند دیگری" به اجرا درآورند، بدنه تندروی نظام و سپاه هم دیگر آن‌چنان قدرتی نخواهند داشت و پوست‌اندازی تکمیل گشته و جمهوریت سوم پدیدار خواهد شد.
بر همین اساس باید تمام برگ‌های خود را تا انتخابات بازی کنند و یا خود را برای کودتای نظامی پس از انتخابات آماده سازند، که با ‫#‏مشارکت‬ بالای مردم در ‫#‏انتخابات‬، نقشه‌هایشان نقشِ بر آب می‌شود.
جمهوری اسلامی مانند یک ماتریکس است که برای ادامه حیات نباید در آن زندگی کرد. اما اگر ورود به ماتریکس -در مدتِ کوتاه- بتواند شرایط نابودی ماتریکس را پدید بیاورد، نه‌تنها ایرادی ندارد، بلکه دقیقا همان کاری است که «نئو نئو» (قهرمان فیلم ماتریکس) انجام داد. برای نابود ساختن این ماتریکس از همین الگو باید استفاده کرد. 
آرام‌آرام به زمستانِ داغ و پر التهابِ ایران نزدیک می‌شویم و باورِ این التهابِ ناباور اکنون قابل لمس شده است. 
آرمان چاروستایی ۲۸ آذر ۹۴
پیوندها :
(1) مقاله شمارش معکوس «فروپاشی دیوار» در ایران :https://khodnevis.org/article/63419
(2) مقاله سقوط سوریه، پایان بازی : https://khodnevis.org/article/52564
------
کانال تلگرام : www.telegram.me/charostaei
فیسبوک: https://fb.com/charostaei

 

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بیهوده دل خود را صابون نزنید مردم در این انتخابات قلابی ونمایشی رژیم شرکت نمیکنند مردم با تحریم نمایش انتخاباتی رژیم فریا دخود را به گوش جهانیان میرسانند تبلیغ یک مشت شیاد وحیله گر مثل این روحانی ..... ورفسنجانی مکار وحیله گر رامیکنید این شکر پراکنی های اخیر رفسنجانی در باب شورایی کردن سیستم ولایت فقیه شان برای بازار گرمی وکشاندن مردم پای صندوق انتخابات قلابی شان است وگرنه هرکس که باساختار حکومت ولایت فقیه اشنایی داشته باشد میداند رژیم برای رهبریش به دنبال فرد است آن هم از نوع آخوند عمامه سیاه به این علت که ادعای رهبری جهان اسلام دارد وبه نوعی دنبال خلیفه گری هست وهمچنین تمام تلاش مضحکش رامیکند که مقام قداست آسمانی به ولی فقیه فرومایه خود بدهند لااقل در بین طرافداران احمق داخلی وهمچنین برای طرفداران احمق خارج نشین امثال مسعود بهنود ها وابراهیم نبوی ها بالاخره رژیم باید کسی مثل مسعود بهنود