دهمین دوره انتصابات مجلس شورای اسلامی

امت اسلامی و همیشه در صحنه و شهید پرور و ایثارگر و از جان گذشته، به شما هشدار میدهم. فتنه بزرگی در راه است.

گفتم رای بدهید، نه اینکه، انتخاب کنید، و نه اینکه (نعوذبالله) به مجلس بروید

امت اسلامی و همیشه در صحنه و شهید پرور و ایثارگر و از جان گذشته، به شما هشدار میدهم. فتنه بزرگی در راه است. این فتنه بزرگتر و وحشتناکتر از فتنه انتصابات دوره نهم خواهد شد. افرادی که گول صورده غرب و دشمنان قسم صورده ما هستند، صیال صام انتصابات از طرف شما امت اسلامی را در سر میپرورانند. نگذارید این شیاطین ملعون و مترود فکرتان را صراب کنند. انتصابات همیشه و در هر دوره از اسلام از طرف پیشوا صورت میگیرد. مگر پیغامبر اکرم را مردم انتصاب کردند؟ مگر در صدر اسلام کسی غیر از فرستاده الله انتصابی میکرد؟ این افکار پلید و دشمنانه غرب و امپریالیسم است که میصواهد ذهن شما را احاطه کند و شما را نعوذبالله – نغوذبالله به راههایی بکشاند که آنها رفته اند. ما ملت از جان گذشته و ملت ایثار هستیم. ایثار یعنی فداکاری، یعنی گذشتن از جان و مال صود. چه برسد به چیزهای بی معنیی مثل انداصتن کاغذپاره ای به صندوقی که درش هم باز نصواهد شد. اینها همه اش بازی های غرب است. آصه ملعون، تو فکر میکنی مثلا اگر اسم فردی را روی کاغذپاره ای بنویسی و در صندوقی بیاندازی چه اتفاقی می افتد، آصه شیطان لعین. توی پستوی صانه ات یک صندوق بگذار، هرروز اسم هرکسی را میصواهی روی کاغذی بنویس بینداز توی آن صندوق. این کارها مملکت ما را خراب میکند، ملت ما را از راه راست بدر میکند. 
این ملعون های غرب از صیلی وقت پیش به فکر مغشوش کردن افکار شما هستند و به این منظور حرف (خ) را اصتراع کرده و به زبان شما انداصته اند. در صدر اسلام حرفی بمثابه (خ) وجود نداشت. مگر در کلمه الله حرف (خ) وجود دارد؟ مگر در اسم شریف محمد حرف (خ) وجود دارد؟ کدامیک از اسامی اعمه اطهار حرف (خ) دارد؟ حتی در اسم شریف حضرت فاطمه هم حرف (خ) وجود ندارد. این حرف را غربی ها بوجود آورده اند و هدفشان هم اغفال مسلمانهای ایران است.
در قرانی که حضرت  ویلادیمیر (میر ولد ) برای دنیای اسلام ایرانی به ارمغان آورده اند اصلاً حرف (خ) وجود ندارد. جناب آقای آفت الله مسقدی مهرابی که معتبرترین و بزرگترین مفسر قران تشریف دارند، بعد از مطالعه عمیق نسصه قرانی که حضرت ویلادیمر عطا فرموده اند، به این نتیجه رسیده اند که حرف (خ) معنی کلمات را به شکل فریبکارانه ای تغییر میدهد.
و این حرف، این حرف فتنه برانگیز، همانا کفر مطلق است. فتنه از اینجا شروع میشود که کسی نعوذبالله – نعوذبالله حرف (ص) را (خ) تلفظ کند. مگر شما سوره هل اتاک حدیث الغاشیه را مطالعه نکرده اید؟ بروید این سوره را حفظ کنید:
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم
هَلْ أَتَاکَ حَدِیثُ الْغَاشِیَةِ ﴿١﴾ وُجُوهٌ یَوْمَئِذٍ خَاشِعَةٌ ﴿٢﴾ عَامِلَةٌ نَاصِبَةٌ ﴿٣﴾ تَصْلَى نَارًا حَامِیَةً ﴿٤﴾ تُسْقَى مِنْ عَیْنٍ آنِیَةٍ ﴿٥﴾ لَیْسَ لَهُمْ طَعَامٌ إِلا مِنْ ضَرِیعٍ ﴿٦﴾ لا یُسْمِنُ وَلا یُغْنِی مِنْ جُوعٍ ﴿٧﴾ وُجُوهٌ یَوْمَئِذٍ نَاعِمَةٌ ﴿٨﴾ لِسَعْیِهَا رَاضِیَةٌ ﴿٩﴾ فِی جَنَّةٍ عَالِیَةٍ ﴿١٠﴾
…….
میفرماید: آیا حدیث غاشیه به تو رسیده است؟
منظور از غاشیه همانا این روز است، روز هفتم اسفند. روزی که افراد گول صورده غرب نعوذ بالله - نعوذ بالله حرف متکفّر (خ) را به زبان بیاورند. میدانید متکفّر یعنی چی؟ یعنی به کفر کشنده، گمراه کننده. و این حرف (خ) را شیطان بوجود آورده است. این نقطه، که روی حرف (ح) آمده و آنرا استحاله کرده است بعد از رانده شدن شیطان از بهشت بعنوان وسیله ای برای اغفال حضرت حوا از طرف شیطان رجیم بوجود آورده شد. که بتواند کلمه (حرام) را مستحیله کرده و حضرت حوا را به صوردن آن میوه ممنوعه سوق دهد. این نقطه شیطانی وقتی روی حرف (ح) ظهور کرد حکم ممنوع بودن آن میوه را به، نعوذباالله (خرام) تبدیل کرد. و این کلمه به معنی مژده است، به معنی راه رفتن با عشوه و ناز است. با همان یک نقطه شیطان توانست آن میوه ممنوعه را در چشم حضرت حوا بعنوان یک مژده جلوه دهد و او را وادار کند با عشوه و ناز به طرف آن میوه رفته و میل بفرماید. اگر کسی کلمه "انتصابات" را نعوذبالله "انتخابات" تلفظ کرد، همانا به دام شیطان افتاده و فی الفور کافر میشود، زنش برایش حرام است و اعدامش واجب.
میفرماید: و در آن روز چهره هایی زبون صواهند بود.
و این چهره ها، چهره های کسانی هستند که به دام شیطان افتاده اند و آن حرف متکفّر را به جای حرف مقدس (ص) نشانده اند. 
میفرماید: که تلاش کرده و رنج بیهوده برده اند.
و این کفار که حرف (خ) را به زبان بیاورند در آتشی سوزان صواهند بود. از چشمه داغ نوشیده شوند و جز صار صشک برای صوردن ندارند. 
میفرماید: و در آن روز چهره هایی شادابند و از کوشش صود صوشنودند و (چهار سال دیگر) در بهشت صواهند ماند.
 
بر گرفته از ایمیل دریافتی 
متاسفانه اسم نویسنده  را نداشتم اضابه کنم
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.