پیام به آقای کیانوش توکلی، مدیر سایت "ایران گلوبال"

پیامی به آقای کیانوش توکلی،
مدیر "سایت"
"ایران گلوبال"
-----------------
آقای کیانوش توکلی گرامی!
با درود.
در اینکه "بهمن موحدی"، نوشته ها را نمی خواند و "الله بختکی" نظر می دهد، من یکی شکی ندارم.
عمدا برای "بهمن موحدی" نه "آقا"ی آوردم و نه "خانم"!
هرگاه "بهمن موحدی" با عکس روز و چهرۀ خویش نظر گذاشت، آنگاه با انسان "حقیقی" طرفیم. در غیر اینصورت "بهمن موحدی" انسان حقیقی نیست.
این یک!

پیامی به آقای کیانوش توکلی،
مدیر "سایت" 
"ایران گلوبال"
-----------------

آقای کیانوش توکلی گرامی!
با درود.
در اینکه "بهمن موحدی"، یکی از کاربران سایت به مدیریت شما،  نوشته ها را نمی خواند و "الله بختکی" نظر می دهد، من یکی شکی ندارم.

آقای کیانوش توکلی گرامی!
من عمدا برای "بهمن موحدی" نه "آقا"ی آوردم و نه "خانم"!
هرگاه "بهمن موحدی" با عکس روز و چهرۀ خویش نظر گذاشت، آنگاه با انسان "حقیقی" طرفیم. در غیر اینصورت "بهمن موحدی" انسان حقیقی نیست.
این یک!
دو دیگر آنکه من بوسیدن دست انسان را زشت نمی دانم. اما نمی دانم "بهمن موحدی" در کجا دید که من "دست بوس" و "چاکر" شاهزاده رضا پهلوی بودم و هستم.
من شاهزاده رضا پهلوی را در همۀ گردانه های زندگی خود، بعنوان انسانی نکو نه تنها می شمارم که می دانم.
اما در بارۀ دست بوسیدن:
من دو بار در همۀ زندگی خود، دست دو انسان را بوسیدم:
یک:دستان مادرم که پس از پانزده سال مرا برای نخستین و واپسن بار دید و رفت!_(سال 1376)،

در "کَلن"، در جمهوری فدرال آلمان!

مادرم، "سلیمه اندرواژ" دو ماه پس از نخستین و واپسین دیدار با من پس از پانرده سال و پانزده روز و پانزده ساعت،  از "جهان" رفت.

دو:دستان پدرم را!
که برای واپسین بار برای دیدار من آمد، 
در فرودگاه شهر دوسلدورف(آلمان)، هنگامی که پدرم را ، دوباره، برای سومین بار در سی و سه سال گذشته ، دیدم، نه تنها دست هایش را بوسیدم که به پایش افتادم.(سال 2014)
پدرم، مختار رشیدی قادی، یکی از ستاره های فیلم "سفره های ایرانی"، ساختۀ آقای "کیانوش عیاری"، مهرماه سال پیش از میان ما رفت.

افسوس می خورم در این هنگام، که چرا پیشتر، دستان مهربان مادرم را نبوسیدم، افسوس می خورم در این هنگام که چرا پیشتر دستان مهربان پدرم را نبوسیدم.
بوسیدن دست انسان در بیشتر کشورها، بویژه کشورهای  آسیایی و آفریقایی رواج دارد.
بوسیدن دست انسان دال بر "نوکر" و یا "چاکر" بودن نیست.
بوسیدن یک فرهنگ است.

امید بر این دارم که "بهمن موحدی"، آنچه را که نوشتم بخواند، "بی گُدار به آب نزند!" و اینکه:"به کوچۀ علی چپ " هم نرود!

با احترام

کیانوش رشیدی قادی
شانزدهم فروردین ماه سال 7038 میترایی

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اقای مقیمی گرامی / کیانوش رشیدی نوشت که او تصویر خود را که دو سال پیش نقاشی کرده بود؛ بجای عکس خود گذاشت

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بنظر من احتمال دوم درست است، چونكه تصوير هر چند عبوسانه است اما باز اين تصوير نمى تواند دال بر اين شود كه به ذهن بار منفى متبادر كند كه شما قصاب هستيد. بيشتر احتمالاً چون كاربران از سيستم شما خبر ندارند، فكر مى كنند كه شما با هر اكانت دار و كامنت نويسى هم عقيده هستيد و در نهايت به ذهن متبادر مى كند شما و آقاى موحدى همفكر و هم عقيده هستيد، بهمين سبب تصوير ذهنى كه از آقاى موحدى دارند به شما تعميم مى دهند. بنظرمن شما هر در قسمتى از سايت كه به چشم بخورد بنويسيد كه درج مطلب و كامنت و يا همكارى با سايت بمعناى اشتراك عقيده نيست و لطفاً تصوير ذهنى كه از ديگران بخاطر مطالبشان به ذهنتان خطور مى كند را به من نسبت ندهيد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با درود آقای توکلی!

من خودم را اینگونه کشیدم....
حیالتان راحت باشد.
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
می گم ، عکس نوشته که مرد عبوسی را نشان می دهد از کیست ؟ ....می دانم که اقای کیانوش رشیدی نقاش با ذوقی است / شاید همین قیافافه عبوس و عصبانی ذهنیتی را برای« کامی جان» ایجاد کرده که مرا قصاب بنامد و شاید تصویر ذهنی از بهمن موحدی باشد!!!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
هر کسی کمی عقل داشته باشد، میفهمد که این بهمن موحدی تافته جدابافته است! مدیر این سایت هم بیطرف نیست و اگه بیطرف بود، تمام کامنتها، چه مخالف و چه موافق را منتشر میکرد. بهمن موحدی هرچه که دوست دارد به دیگران اتهام میزند و منتشر هم میشود، ولی وقتی به ما میرسد، مدیر سایت جانماز آب میکشد و مومن میشود!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جامعه ای که کامنت گدارش آقای کامی و تحلیل گرهایش آریاپرستانی باشند که در قرن ۲۱ انسانها به علت تکلم و قبافه ارزیابی کنند همین میشود که شده. تو اینچنین جامعه ای انسانها قبل از خواندن و فکر کردن دنبال جا دادن افکار از قبل آماده شان در جایی را دارند. جنگی خانمانسوز بین آزربایجان و ارمنستان (که مردمان این دو ملت بجز دینشان چنان شبیه هم است که در حالت عادی تشخیص یک تورک آذربایجان با یک ارمنی بسیار سحت است) در جریان است ولی آریاپرستان ما دنبال نخود سیاه میگردند. دنبال ایجاد شکاف بجای پیدا کردن راه حل هستند. این نوع برخوردها در این سایت از جانب چند نفر آگاهانه پیش برده میشود. نگاهی به خبرهای اقبال خان و زیرنویسهای هم پیمانش موحدی خان نمونه های بارز این تفکر و گسترش آن در این سایت هستند. به امید بحثی سالم و سازنده. هرچند مخالف ولی منطقی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای کامی...یکی از بزرگترین بدبختی های ایرانیان همین ازرش انسانی و معیار اجتماعی دادن ( باقیافه ) است . کاش در امریکا می بودید و می دیدید که کسانی که با این همین قیافه های قصابی, شاطری, بقالی ,و........ چه کمپانی های را که اداره نمی کنند. مدیریت یک سایت تحلیلی به مغز وابسته است و نه به قیافه. استیون هاوکینگ نه قیافه دارد و نه قدرت جسمی دارد و نه قدرت تکلّم. ولی نه تنها از یکی دانشمندان بزرگ است , بلکه با همین صندلی چرخ دار, دانشگاه کمبریج انگلستان را اداره میکند.
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
قصابی هم یک شغله،مثل روزنامه نگار و.....، این تفکر که مشاغل قیافه خاصی را دارند تفکری متعلق به سیستم کاست در هند!!!!! جنابعالی با نامی مستعار دیگران را مامور وزرات اطلاعات می نامی و.انتظار داری اتهام زنی سخیف ات را درج کنیم!!!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
تمام اطلاعاتی که آقای احمد مقیمی دادند غیر واقعی است.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای کیانوش توکلی،خداوکیلی قیافه شما بیشتر به قصاب میخوره تا مدیر یک سایت تحلیلی!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
چرا کامنت من منتشر نشد؟!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
از مدیریت این سایت توقعی بیشتر از این نیست! من 2 کامنت در مورد موحدی گذاشتم، اما هیچ کدام منتشر نشد! اما این موحدی هر چه که بنویسد، تایید میشود! در مورد بیطرفی این سایت، یک جای کار لنگ میزنه!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بنده بهمن موحدى را به مدد فيس بوك مى شناسم( البته اسم فيس بوكى ديگرى دارند) آدم خوبى است، اما سابقه مجاهدى اش كه البته از مجاهدين بريده، هنوز بر رفتارش سنگينى مى كند. ايشان دايماً از فحاشى مجاهدين گلايه مى كنند و آنها را مجاهداللهى خطاب مى كند، ولى خودش هم هنوز اين رفتار مجاهدي را ترك نكرده است. سابقه مجاهدى با كاتاليزور پان ايرانيستى و چپ بدون پشتوانه نظري، ايشان را تبديل به پديده اى كرده است براى خودش. آدمهايى مثل ايشان استعداد درخشانى در خلخالى شدن دارند. با اينكه با آقاى رشيدى همفكر نيستم و از نظر عقيده در قطب مخالف ايشان هستم و سلطنت را مضر مى دانم اما بعنوان هموطن توصيه مى كنم آقاى بهمن موحدى جدى نگيريد، از دست و من و شما كارى ساخته نيست، فقط بايد محدودشان كرد تا آزادى ديگران را محدود نكنند، يكى دو تا رفيق فابريك هم در بين روشنفكران اكانت دار ايرانگلوبال دارند ايشون .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
من در ششم فروردین 8 سال پیش در شهر "بُن"(جمهوری فدرال آلمان) شاهزاده رضا پهلوی را دیدم.
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
خیر ، ایشان از ان دو برادران موحدی نیستند و هیج ربط فامیلی هم هم به انان ندارد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آیا این آقای موحدی یکی از آن دوبرادران موحدی نیست که هر دو با هم از ایران آمده بودند. هر دو ادعاهای تند و تیز داشتند. یکی از این برادران مجددا به ایران و به دامان پر مهر نظام برگشت؟ نمی دانم آیا این دومی نیز راه برادر را دنبال خواهد کرد یا نه؟


عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
انشالله به دست بوسی ظل الله رضا شاه دوم از خاندان پهلوی نائل خواهید شد.