سحر بهشتی در صفحه فیس بوک خود نوشت: مادر دچار شوك و سكته خفيف شدند

... و به زودى مادر (گوهر عشقی)، هم‌اکنون در بخش روان‌پزشکی بیمارستان رسول اکرم بستری می‌باشد.مهر سكوتش را خواهد شكست و روى ديگر سكه برخى از متقلبان مدعيان مبارزه و آزاديخواهى را افشا كند.

درود بر همه دوستان!

پيرو تماس هاى مكرر دوستان و همراهان عزيز و بنا به درخواست آنان براى اعلام وضعيت مادر عرض ميكنم؛ مادر بدليل برخى فشارهاى عصبى ايجاد شده در اين روزها از سوى برخى مدعيان دوستى با ما و همچنين ايجاد فضايى بدور از انسانيت و اخلاق، دچار شوك و سكته خفيف شدند و پس از مراجعه به پزشكشان دستور بسترى شدن فورى ايشان را صادر كردند و در حال حاضر در بيمارستان بسترى هستند.
نيازمند دعاى شما عزيزان هستيم و به زودى مادر مهر سكوتش را خواهد شكست و روى ديگر سكه برخى از متقلبان مدعيان مبارزه و آزاديخواهى را افشا كند.

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
گریه کن بحر خزر ! جنگ سبز گیلان ! بیچاره ملت ایران و اپوزیسیون اش که این مادر پیر وارد معرکه سیاست شده . در غرب خانواده اینگونه اشخاص با کمک وکیل ،مانع آبروریزی و دخالت اینگونه افراد عام در سیاست میشوند چون در درجه اول توهین به خود این شخص است و نمیداند که چه میگوید غیر از گریه و جیغ و داد و تکرار حرفهای مادرانه .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با دود به سحر گرامی و امید سلامتی مادر درد مند و داغ دیده شان خانم گوهر عشقی لطفا این افشا گری را سریع تر اطلاع رسانی کنید که منافقین را زود تر بشناسیم . هرچند که منافق بازی دیگر هنر شده و راه گشای بعضی ها ! سپاس .