باید فریاد بزنیم!

صدای آزادی زندانیان سیاسی و عقیدتی باشیم ، تا خودکامگان نهاد قدرت بدانند که با زندانی کردن فعالان مدنی و سیاسی نمی توان در برابر اندیشه آزادیخواهی ایستاد....باید در برابر این سختگیریهای قضایی و امنیتی ایستاد، چرا که بهترین فرزندان ایران به کام مرگ می روند
 
هر روز باید فریاد بزنیم ، صدای آزادی زندانیان سیاسی و عقیدتی باشیم ، تا خودکامگان نهاد قدرت بدانند که با زندانی کردن فعالان مدنی و سیاسی نمی توان در برابر اندیشه آزادیخواهی ایستاد و سرکوب پاسخ دگراندیشان نیست .
 
شاید فشار فقر و بیکاری و تنش های اقتصادی مردم را گرفتار روزمره گی کند اما چنین نیست که عاشقان میهن را در پس دیوارهای بلند اسارت فراموش کنند . همانطور که سالها شاهدیم با اعدام نمی شود در برابر خطرات اجتماعی همانند مواد مخدر و قتل ایستاد و به هیچ عنوان جنبه بازدارندگی ندارد ، با زندان نیز نمی شود با اندیشه رویارویی کرد .
 
چه میزان شهروندان هم میهن بهایی در زندان هستند ؟ یا اهل سنت و طریقت ؟ وکیل ، معلم ، دانشجو ، استاد دانشگاه ، چپگرا ، راستگرا ، کارگر ، هنرمند ، دانشمند ، اندیشمند ؟ و همواره زندانها مملو از انسانهای شریف است .
 
هنگام آن نرسیده که قانون و عدالت در حمایت از این کنشگران و فعالان دلسوخته دست بکار گردد ؟
 
در زندان ماندن نرگس محمدی ، بهاره هدایت ، آتنا فرقدانی ، دکتر سلطانی ، امیر امیرقلی یا سعید شیرزاد ، ارژنگ داودی ، رویین عطوفت ، رسول بداقی ، اسماعیل عبدی ، جعفر عظیم زاده ، افشین سهراب زاده ، امید کوکبی ، بهشتی لنگرودی و ... چه دردی از ایران دوا می کند ؟
 
دستگاه قضا ، نهاد امنیت ، دولت ، حاکمیت باید چرخشی در رفتار و کردار و اندیشه های خود انجام دهند تا همه این زندانیان آزاد شوند و اعتماد به جامعه بازگردد .
 
امیر امیرقلی ، بهشتی لنگرودی ، افشین سهراب زاده علاوه براینکه در زندان بسر می برند دست به اعتصاب غذا نیز زده اند تا صدای حق طلبی و دادخواهی خود را به گوش فلک برسانند ، این فشارها و دردها همان می شود که بر سر امید کوکبی دانشمند جوان زندانی آمد و سرطان گرفت . باید در برابر این سختگیریهای قضایی و امنیتی ایستاد چرا که بهترین فرزندان ایران به کام مرگ می روند .
 
آین زنان و مردان شجاع و متفکر را آزاد کنید رها کنید تا به خانه های خود بازگردند .
 
بیش از این ملت را شکنجه ندهید ، هر بلایی خواستید سر ایران و مردمش آوردید. دیگر بس کنید ، شرم کنید ، قدرت را به چه بهایی می خواهید ؟ کشور را به فلاکت کشاندید ، بروید ، رهایمان کنید ، بیدا و ستم دیگر بس است . اینجا ایران ، شهریار ، من فریاد رهایی ..........
 
 
‎زرتشت احمدی راغب‎'s photo.‎زرتشت احمدی راغب‎'s photo.‎زرتشت احمدی راغب‎'s photo.
‎زرتشت احمدی راغب‎'s photo.
 
 

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
قران را با رها نه تنها با ترجمه بلکه با تفسیر ان خواندم بهش ایمان دارم وهرگز ان را به نهان خانه نخواهم برد و دقیقا همین توهین های شما به این کتاب وبه این مذهب شیعه است که ضامن موندن حکومت فاسد خامنه ای و دیگران شده کاری کردید حمایت شما از حمله نظامی به قصد نابود کردن باور مردم به دین ومذهبشون کاری کرده که اونا به حکومت باج بدند در قبال جنایت هاش سکوت کنند تا ضامن هویت ایرانی وشیعه اشون در قبال شما باشه نمی تونید به اعتقاد میلیونها ایرانی که در مراسم مذهبی شرکت میکنند وقران رو درو میکنند وقف میکنند و...احترام بذارید به جهنم توهین نکنید تهدید نکنید اونا رو به تغییر باورهاشون اگه همین یک کار رو تو این 37 سال میکردید خود خمینی هم سرنگون میشد چه برسه به خامنه ای واقعا که دوشمن نادانی هستید که با توهین وخرافه دونستن اعتقاد میلیونها ایرانی در واقع اونا رو به خرفت ونااگاه بودن متهم میکنید

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با درود
وبگاه خودرا بروزکنید.تنها نخواهید بود.برای نجات ایران و ملت ایران ،از فرزندان راستین ایران خیلی خیلی بیش از آنچه که فکرش را بکنید، انتظار می رود.نسیمی که از سوی دریا میآید را احساس می کنید؟به دریا نگاه کنید.ā

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 

- سراسر کارنامه و نام و نشان_ رژیم خون آور جمهوری مفسد فی الارض اسلامی، از نخستین روز پایه گذاری دستگاه آدمکشان شیعی، همیشه و همیشه آلوده به سیاست مردم فریبی، دزدی گری، ستمگری، شکنجه گری، تجاوز گری، کشتارگری،،،، از برای دشمنی و ستیز با آرمان و اندیشه و فرهنگ ایرانیان و تلاش در نابود سازی سرزمین دل سوخته ایران و ایرانی بوده است و هنوز و همچنان چنین است.


- بوی گند و بیزاری، بر خاسته از لجنزار لاشه و استخوان _ گندیده و پوسیده اهریمن خمینی ، بجای مانده بر نام و نشان_ ننگ آور_ تن و روان پلید سرشت _ خمینی زادگان و خمینی پرستان _ دستگاه آدمکشان ولایت جنایت خامنه ای خونخوار، آن پس ماند گان تخم ناپاک_ تازیان راهزن شمشیر بدست _ اسلام و قرآن خون آشام محمدی، دل و جان ایرانیان ستمدیده و رنجدیده را به سوی مرداب بیزاری و پریشانی و پشیمانی و افسردگی کشانده است.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
همین فریادها بالاخره رژیم کثیف جمهوری اسلامی را ازپا درخواهد آورد. بجای آیه یاس خواندن باید با این فریادها همصداشد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
قرآن ها را از نهانگاه بدر آورید و بخوانید. با ترجمه ی فارسی ،آنرا بخوانید.بر روی گفته های آن تمرکز داشته و درک کنید مفاهیم این آیات را و سپس با عقل و خرد خود قضاوت کنید. اگر عقل وخرد شما آنرا پذیرفت،برای خویش نگاه دارید و به نهانگاهش باز گردانید.واگر عقل و خردشما آنرا نپذیرفت، چون در نظام جمهوری اسلامی حاکم بر ایران امکان خمیرنمودن و بازیافت کاغذ و مقوا از آن میسر نیست، پس بسوزانید.
(ا.و.گ.ا)
پیشگامان جنبش کاویانی برای فراخوان انجمن پادشاهی ایران(p.j.k)-درون میهن

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
متاسفانه تا زمانی که مردم غرق در جهل و خرافات مذهبی هستند، امیدی به اعتراضات و اعتصابات نیست. این دین عزیز اسلام! با آن کتاب رحمانی اش (قرآن)!، تا مغز استخوان این مردم فرورفته است. 99 درصد از مردم ایران، حتی یک بار ترجمه فارسی این کتاب آسمانی (قرآن) را نخوانده اند تا بفهمند غیر از قتل و خونریزی و خشونت و تجاوز در این کتاب نیست!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ریشه این همه ستم و بی وطنی را فقط باید در اسلام و جریانات سیاسی جستجو کرد. خانمها اقایان محترم این نظام از سوی افراد باسواد این کشور راهنمائی و رهبری میشود . نقش دولت روسیه و کار گزاران ان را را نباید نادیده گرفت. بسیاری از نویسنده گان این کشور که زمانی نان خور نظام سابق بودند اکنون از این نظام دفاع میکنند. بخشی از ان دزدی های ملیاردی نصیب همین ثنا گویان اشکار و پنهان نظام میشود. دشمنی با کسی نیست حقیقت این است که ترس و تنفر دروغین از نظام گدشته عده ای را به دامن ارتجا ع سیاه سوق داده است. از خود بپرسیم چرا تا کنون یک اعتصاب سرتاسری عیه نظام سیاه اسلامی روی نداده است ؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مرگ بر آخوندان وطن فروش مفت خور، مرگ بر جمهوری ننگین اسلامی، زنده آباد سکولار دموکراسی، مرگ بر خمینی سیک هندی، مرگ بر خامنه ای چلاق

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سربه نیست کردن زندانیان سیاسی با دارو وغذای سمی وبیمار کردن آنها از روشهای رایج رژیم جنایتکار وچپاولگر جمهوری اسلامی در زندانها است. شاهرخ زمانی، امیرحسین حشمت ساران، منصور رادپور، افشین اسانلو ، ولی الله فیض مهدوی و... از شناخته شده ترین زندانیانی هستند که به این شیوه رذیلانه رژیم جان باخته اند وبی شک در طول این 38 سال که از عمر ننگین این رژیم ضد انسانی وضد ایرانی می گذرد عده بسیار زیادی از زندانیان سیاسی توسط رژیم در زندان مسموم وبیمار شده وجان باخته اند ومتاسفانه گمنام وناشناخته هستند. پزشکی قانونی رژیم نیز با اعلام دلایل واهی سعی در توجیح مرگ آنها کرده است.
هم اکنون حال زندانیان سیاسی امید کوکبی وافشین سهراب زاده وعلی معزی وکاظمینی بروجردی وخیم است واینطور به نظر می رسد رژیم ضد انسانی قصد مسموم کردن و کشتن زندانیان سیاسی علی معزی وکاظمینی بروجردی را دارد وضروری است تمامی اپوزیسیون

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
باید در بین مردم واپوزیسیون بیشتر به وضعیت زندانیان سیاسی وعقیدتی با هر تفکری که داشته باشند پرداخته شود، این انسانهای شریف به خاطر آزادی ورفاه مردم ومبارزه با آخوندهای جانی ودزد به سیاهچالهای رژیم ضد بشری وضد ایرانی حاکم افتاده اند، این انسانهای شریف ومظلوم ودر عین حال با صلابت ومقاوم چشم امید به مردم ومبارزین در داخل وخارج از ایران دارند.
رژیم ضدبشری وجنایتکار وچپاولگر جمهوری اسلامی توطئه وجنایت رذیلانه ای را در قبال زندانیان سیاسی وعقیدتی در پیش گرفته است، بسیاری از زندانیان سیاسی در زندان مبتلا به بیماری های خطرناک وامراض عجیب وغریب می شوند وهر کودکی متوجه می شود که این توطئه ای است از جانب رژیم برای از بین بردن مخالفین در زندان، آخرین نمونه آن فعال کارگری زنده یاد شاهرخ زمانی بود که به طرز مشکوکی در زندان جان باخت، او مرتب ورزش می کرد وسابقه بیماری نداشت . نمونه های این توطئه رژیم