پنجاهمین سالگرد یک انقلاب فرهنگی جنایتبار!
17.05.2016 - 14:53

پنجاهمین سالگرد یک انقلاب فرهنگی جنایتبار!
----------------------------------------
امروز، برابر است با پنجاهمین سالگرد انقلاب فرهنگی جنایتبار در چین.
پنجاه سال پیش بدستور مائوتسه دون، رهبر حزب کمونیست چین، بیماری روانی که رهبری یک کشور و مردم بزرگ را در دست گرفته بود، در سرتاسر چین برپایی یک انقلاب فرهنگی اعلام شد.
برای دریافت عمق فاجعۀ انقلاب فرهنگی در چین کافی است اشاره نمود که:
-به مدت ده سال همۀ دانشگاه ها بسته شد؛
-نزدیک به یک و نیم میلیون نفر در طول هفت سال ، در دادگاه های حزبی-نظامی محاکمه و اعدام شدند؛
-میلیونها انسان چینی به اردوگاه های کار اجباری فرستاده شدند؛
-بیشتر بیمارستانهای چین کار نمی کردند؛
-بیشتر موسسات و کارخانه ها در چین کار نمی کردند؛
-میلیونها جلد کتاب سوزانده شد؛
-مادر مجبور بود از فرزندان و خانواده اش اعلام برائت کند؛
-پدر مجبور بود از فرزندان و خانواده اش اعلام برائت کند،
-فرزندان مجبور بودند از مادران و پدران خویش اعلام برائت کنند.
-همه مجبور بودند در برابر "حزب" و "رهبر"(مائوتسه دون) سوگند بخورند که به "کتاب سرخ" مائو باور دارند.
طُرفه اینکه بسیار سازمانهای کمونیستی در ایران در آن سالها، از چین پیروی می کردند و دستورات"صدر مائو"ی خویش را همانند آیه های آسمانی مقدس می شمردند و برای جامعۀ ایران نسخه هایی همانند "انقلاب فرهنگی" در چین می پیچیدند.
و باز هم طُرفه اینکه بسیار از همین "ایرانی"!!ها که سالها در "کنفدراسیون دانشجویان و محصلان ایرانی" برعلیۀ سامانۀ پادشاهی در ایران فعالیت کردند و اتفاقا در آن سالها از جمله از چینی ها دستور می گرفتند، در دورانی بعد و پس از بروی کار آمدن رژیم اشغالگر جمهوری اسلامی بسرکردگی خمینی جنایتکار، به فرمان خمینی و درمقام مشاوران او، درست در سالگرد "انقلاب فرهنگی " در چین، در اردیبهشت ماه سال 1359 در ایران "انقلاب فرهنگی" براه انداختند و در وحلۀ نخست دانشگاه ها را بستند.
همانگونه که "انقلاب فرهنگی-کمونیستی" در جامعۀ چین، با همۀ قربانی هایش شکست خورد، "انقلاب فرهنگی اسلامی" در جامعۀ ایران نیز خوشبختانه شکست خورد.
مردم ایران در یک صف به مقابله با یورش اسلامی و ضدفرهنگی رژیم اشغالگر جمهوری اسلامی پرداختند و توطئۀ اسلامی کردن جامعه را به شکست کشاندند.
مردم ایران، در همۀ سالهای اشغال ایران توسط رژیم اشغالگر اسلامی، و بویژه در سالهای گذشته، با مقاومتشان نشان داند که برای رژیم اشغالگر جمهوری اسلامی و فرهنگ اسلامی آن پشیزی هم ارزش قایل نیستند.
هیج جنایتی فراموش نخواهد شد!
پنجاه سال از جنایتی بنام"انقلاب فرهنگی" در چین گذشت.
اما:
نه چینی ها و نه مردمان آزاده در همۀ جهان، جنایت های انجام شده در طول "انقلاب فرهنگی" در چین را فراموش نکرده و فراموش نخواهند کرد!
مردم ایران و مردمان آزاده در همۀ جهان جنایت های انجام شده در طول حکومت رژیم اشغالگر جمهوری اسلامی در میهنمان و از جمله جنایت های انجام شده در طول"انقلاب فرهنگی" در ایران را فراموش نکرده و فراموش نخواهند کرد.
زنده باد آزادی!
زنده باد مردم ایران!
پاینده ایران!

کیانوش رشیدی قادی
بیست و هشتم اردیبهشت ماه سال 7038 میترایی

 

------------------

 

---------------Missing media item.Missing media item.Missing media item.

 

پی نوشت:

"آفتاب آمد دلیل آفتاب"!

اعتراف رسانه های رژیم اشغالگر جمهوری اسلامی! آنچه در پی می آید را نیز بخوانید و خود قضاوت کنید. ببینید چگونه رژیم کمونیستی چین در سالهای انقلاب فرهنگی !! و رژیم اسلامی در ایران به یکسان عمل می کنند:"پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1357 دانشگاه‌های ایران به مدت سه سال تعطیل شدند. این تعطیلی در پی مجموع رویداد‌های اوایل سال 1359 روی‌ داد و تا سه سال ادامه داشت رویدادهایی که به انقلاب فرهنگی شهره گشت. هدف چنین انقلابی که مورد حمایت امام خمینی و نیز مانند انقلاب سیاسی به رهبری ایشان بود، اسلامی‌سازی دانشگاه‌ها عنوان شد.
 
امام خمینی در فروردین سال 59 بر تصفیه‌ی دانشگاه تاکید کرده و فرمودند: «باید انقلاب اسلامی در تمام دانشگاه‌های سراسر ایران به وجود آید تا اساتیدی که در ارتباط با شرق و یا غرب‌اند تصفیه گردند و دانشگاه محیط سالمی شود برای تدریس علوم اسلامی.»
 
به دنبال این پیام نوروزی بود که فاز اجرایی انقلاب فرهنگی آغاز شد. چند روز بعد بود که رییس شهربانی وقت در بخشنامه‌ای از مسئولان دانشگاه‌ها خواست که از صدور مجوز برگزاری مراسم برای احزاب سیاسی در دانشگاه‌ها خودداری کنند.
 
حالا نوبت مردم بود که انقلاب فرهنگی را ادامه دهند. در 21 فروردین 1359 دانشگاه تبریز شاهد تظاهراتی بود که بر علیه تشکل‌های دانشجویی غیرهم‌سو با جریان غالب انقلاب به وقوع پیوست، 26 همان ماه برنامه پرسش و پاسخ آیت الله هاشمی رفسنجانی در همان دانشگاه به تشنج کشید و دانشجویان مسلمان پیرو خط امام با اشغال ساختمان مرکزی دانشگاه اعلام کردند تا زمانی که پاکسازی دانشجویان، اساتید و کارکنان اجرا نشود آنجا را ترک نخواهند کرد.
 
سه روز پس از تشنج در سخنرانی آیت الله هاشمی رفسنجانی امام خمینی در دیدار با اعضای شورای انقلاب فرمودند که ما از محاصره اقتصادی و تجاوز نظامی نمی‌هراسیم ما از دانشگاه‌های غربی و آموزش جوانان ما در جهت منافع شرق و غرب می‌هراسیم. از این رو شورای انقلاب در همین روز به گروه‌های سیاسی داخل دانشگاه فرصتی سه روزه داد تا دانشگاه را تخلیه کنند. درگیری انجمن‌های اسلامی دانشجویان که در دست دانشجویان پیرو خط امام بود با دیگر گروه‌های سیاسی که ساز ناکوک و غیر رسمی داشتند در دانشگاه‌های تهران، شیراز، بابلسر، کرج و جهرم رنگ و بویی از خشونت نیز داشت.
 
«در روز اول ارديبهشت که آخرین روز مهلت شوراي انقلاب بود، خشونت‌ها به ويژه در دانشگاه تهران به اوج رسيد و پس از آن که به گزارش روزنامه کيهان 349 نفر زخمي و 3 تن کشته شدند دانشجويان پيشگام وابسته به سازمان چريک‌هاي فدايي خلق به عنوان بزرگترين گروه مقاومت کننده، تخليه دفتر خود در دانشگاه تهران را پذيرفتند.»
 
دوم اردیبهشت همان سال بنی صدر که از حامیان سرسخت انقلاب فرهنگی بود، حکم شورای انقلاب که سرآغاز انقلاب فرهنگی بود را ابلاغ کرد. قریب به دو ماه بعد از آغاز انقلاب فرهنگی بود که امام خمینی در 23 خرداد همان سال فرمان تشکیل ستاد انقلاب فرهنگی را صادر کرد. "(http://fararu.com/fa/news/147326/%D8%A7%D9%86%D9%…)

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

کیانوش رشیدی قادی

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما