اجرای زیبا ازدو قلو های زیبای آزربایجانی-سئویل و سئوینج

اجرائی جالب از آهنگ Hit The Road Jack ازکارهای Ray Charles توسط دوقلوهای زیبا, سئویل و سئوینج همراه با تار و موسیقی آزربایجانی.
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
قبلا گفتم دیرنه در اروپا جه معنی دارد . معلوم است .... کمنت زیر جایی را سوخته . اینهمه که تو به ابتذال آذری افتخار میکنی چرا نمیروی در بادکوبه زندگی کنی . خوانندگی این فیلم فقط یک لوس بازی ؛ آنهم بزبان فرنگی است . از چهره خانم ها معلوم است آذری نیستند یا اینکه دورگه و مقیم امریکا و کاندا . حالا شما چه اصراری داری هر فیلم و هنر " کیچ " را در این سایت ایرانی فارسی زبان بگذاری ؟ چرا در سایتهای مغولی اردوغانی گرگی علی اووفی قرار نمی دهی ! این حال گیری ها پاداش آن دشمنی راسیستی ترکی است که شما با تمام فرهنگ و تمدن و هنر و مشاهیر و تاریخ دنیا و ملل دیگر دارید . ما شما تجزیه طلبان را به آنجایی حواهیم انداخت که عجم نیزه انداخت . ترک به ترکستان ! ایران فقط خانه و وطن اقوام اصیل ایرانی است . زبان مردم ایران زبان رسمی و سراسری فارسی با هزار سال سابقه و خلاقیت در تمام علوم انسانی و اجتماعی
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
اسم شان چیست ؟ یا روسی یا مغولی یا اسلاوی ؟ یا .............محل تواد و محل زندگی ؟ لابد خارج از قفقاز......... بقول نیچه معمولا بی فرهنگ و بی تاریخ وبی تمدن ها سراغ هویت های کذایی جعلی دروغین میروند . و هر ابتذال و کیچی را افتخار جا میزنند .
عدم انتشار شده: 
false