فرزندکشی در حکومت جنایت پیشه اسلامگرایان ایران

اسلام سیاسی و اسلامگرائی در دامان خود جنایتکارانی تربیت کرده، که حتی به فرزندان خود هم رحم نمی کنند. کشتارها، جنایات و ویرانگری های اسلامگرایان از فردای انقلاب بهمن 1357 اغاز شد و هچنان ادامه دارد. هستی ایران و ایرانیان بواسطه حکومت نکبتبار اسلامی مورد تهدیدهای جدی قرار دارد. تنها با ایجاد یک اراده سکولار دمکراتیک و دادخواهانه ملی می توان از ریل مرگ و تباهی حکومت آخوندی خارج شد و با برکناری رژیم اسلامی در مدار صلح، آزادی، سازندگی، همبستگی ملی، منطقه ای و جهانی قرار گرفت.
فرزندان علی ربیعی ، حسن روحانی و محسن رضایی توسط مامورا امنیتی  حکومت اسلامی کشته شدند 

بر اساس افشاگری های بعمل آمده توسط مقام امنیتی سابق حکومت اسلامی » شاهین دادخواه » در مصاحبه با صدای آمریکا در مورخه 03/03/2016 ، فرزندان علی ربیعی  وزبر فعلی کار دولت روحانی ، محسن رضایی سرلشکر سپاه پاسدران و پسر حسن روحانی رییس جمهوری حکومت اسلامی ، با توجه  به اینکه  دیگر نمی خواستند حزب اللهی باشند ، توسط ماموزان امنیتی بقتل رسیدن و این سه مقام ارشد میان خونخواهی فرزندان خود و حفظ جایگاه و مقامشان در سیستم ، دومی را بر گزیدند  و تا کنون هم در سیستم از مناسب بالای حکومتی بر خوردارند . آخرین ویدیوی مصاحبه انجام شده با » احمد رضایی » در دوبی و قبل از اینکه بقتل برسد بخوبی موید این نکته است که وی رودر روی نظام اسلامی ایستاده بوده است و به انقلابی دیگر برای برچیدن نظام اسلامی معتقد بوده است .

 

**************************************************************************************

برگرفته از: 
https://kavefarzandemelat.wordpress.com/2016/06/06/%D9%B/
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
تعریف وتمجیدهای مرتجع تجزیه طلب پانترکی به نام تورک اوغلی از رژیم جنایتکار وچپاولگر جمهوری اسلامی وشخص
خامنه ای فاشیست بی شرف دزد ، درستی سخنان ما را ثابت می کند که اعلام می داریم تجزیه طلبان مخصوصا تجزیه طلبان پانترک در راستای اهداف رژیم هستند ورژیم از آنها برای پیشبر مقاصد شوم خود که همانا اختلاف افکنی بین خلق ایران واز بین بردن همبستگی ملی واجتماعی ایرانیان است استفاده می کند. روزی می آید که خلق شریف ایران از فارس وترک آذری وکرد گیلک وبلوچ وخوزستانی ولر و...... با قیام قهرمانه ونبرد آخرین خود رژیم جنایتکار وچپاولگر جمهوری اسلامی را همراه تجزیه طلبان .... به زباله دانی تاریخ می اندازند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سلام-باتوجه به نوشته آقای کرمی ماتورکان ایران بایدروزی هزارباربه امام خامنه ایی دعاگوباشیم.
من قبلا اعلام کرده بودم که آقای خامنه تنهایک راه زیباوپایدارمیتوانندبرای تعویض قدرت ازشئونیسم فارس به تورکان وبارسمی کردن زبان تورکی کرده وحکومت خودراتاآخرعمرمیتواندبیمه کند.
هم اکنون هزاران هزارتورک آماده خدمت وفدایی شدن دراین صورت خواهدداشت.
باورکن کنیددرآنصورت لاقل یکصدسال دیگرحکومت اسلامی باادبیات تورک وبایاری ازدنیای تورک خواهدداشت.
ماهمگی آستین های خودرابالازده ولی هیچ وقت انسانیت رادرمقابل عملکردفارس ها تعطیل نخواهیم کرد.
ایکاش آقای امام خامنه ایی این موضوع راسریعا گرفته وما وخودش راراحت کند.
من گفته ام تنهاراه نجات ایران رسمی کردن زبان تورکی بوده تاازجهالت فرهنگی استعماری رهایی یابیم.
خامنه ایی همچون آتاتورک بایدیک روزبنویسد،ازامروززبان تورکی زبان رسمی وملی ایران است.وزبان فارس نیز
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب کرمی عزیز و گرامی؛
سپاس از کمنتار روشنگرانه شما.
با مهر و احترام
اقبال اقبالی
تصویر ناصر کرمی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب آقای اقبالی گرامی،...وقت گذاشتم و هر دوبخش پرسش و پاسخ مسئول صدای آمریکا با آقای شاهین دادخواه را گوش دادم. سئوالات و مسائلی از لحاظ امنیّتی و سیاسی مهّمی مطرح هست که چگونه ممکن میشود نظام جمهوری اسلامی فردی مانند آقای دادخواه را که با سرمایه های همین نظام در آغاز تربیّت کرده و مقامات بالای امنیّتی و سیاسی یک کشور را به ایشان واگذار کرده، اکنون زندانی شده است و آزاد گردیده و در خارج و داخل برعلیه هیمن نظام و شخص ولایت فقیه سخن پراکنی میکند.
سئوالاتی از این قبیل هم در شکل گیری انقلاب 57 برایم مطرح بود که چگونه ممکن است، آمریکا و غرب شاه ایران دست نشاندهء خود را بر دارند و فردی ضد غرب و ضد آمریکا مانند روح الله خمینی را در برج دیدبان خلیج فارس و تنگهء هرمز بگذارند، که روزانه بیش از 70% مواد انرژی مورد نیاز غرب و کشورهای صنعتی از آن میگذرد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
به این لیست باید فرزندان محمدی گیلانی وفرزند ملاحسنی وفرزند جنتی وفرزند روح الامینی را اضافه کرد. البته یکی از دختران ملاحسنی زمانی که متوجه می شود پدرش ، برادر قهرمانش رشید حسنی را فریب داده واعدام می کند، خودسوزی می کند وجان می سپارد. واقعا باید گفت سران رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی از کفتار خونخوارتر وبی رحم تر هستند.