اقدام نظامی پوتین در سوریه واقدام نظامی شاهزاده محمد بن سلمان دریمن اقدام شجاعانه تاریخی

اقدام شجاعانه تاریخی استراتژیک در منطقه بود
اقدام نظامی آقای پوتین در سوریه واقدام نظامی شاهزاده محمد بن سلمان ومتحدانش دریمن یک اقدام شجاعانه تاریخی استراتژیک در منطقه بود که کاملا به سود سوریه و یمن و منطقه خلیج فارس در آینده خواهد بود .
 
راهبرد این استراتژیک نظامی از جانب هر دو کشور روسیه و عربستان سعودی * اهداف شوم * دشمنان خارجی و داخلی در منطقه را دچار تزلزل کرد .
والبته که روسیه و عربستان سعودی و متحدانش می توانند هم پیمانی متحد نظامی در منطقه باشند.
و البته که عربستان سعودی و روسیه باید تا برقراری صلح و آرامش در منطقه همچنان در یمن و سوریه باقی بمانند حتی ا‍گر لازم باشد سال ها طول بکشد . 
البته که مسئله نفوذ و مداخله جمهوری اسلامی ایران در سوریه و منطقه را نباید به مسئله روسیه در سوریه پیوند زد باید از منظر استراتژیک با این موضوع برخورد کرد.
Mahnaz Hedayati's photo.
Mahnaz Hedayati's photo.
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
از پیشنهاد استراتژیک عروسی ات با محمد بن سلمان چه خبر؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
چقدر بیچارگی لازم است تا افراد دست به دامن آدم کشی چون پوتین یا مرتجعین سیاهی مثل سعودی ها شود. هر کس راجع به هر چیزی که هیچ نمیداند مجبور به افاضه.... نیست.
عکس تان هم کاملا متفکرانه و مناسب یک تحلیلگر سیاسی است. هزاران رحمت به ....

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این مهناز هدایتی با چراغ سبز مفتی اعظم سعودی داره مانور می ده سعودی ها واسه اینکه بتونند رفرم در کشور وهابیشون ایجاد کنند مهناز هدایتی رو پیش کشیدند . تا نقش عروس خاندان سعودی رو بازی کنه . یک دفعه مفتی سعودی که نمی تونه اجازه بی حجابی بده به زنان سعودی یا اجازه رانندگی. راه انداختن ماجرای مهناز هدایتی با شاهزاد وهابی نقشه حساب شذه سعوذی هاست تا زیر چتر مهناز هدایتی اصلاحات برای زنان اغاز بشه
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
به دانشجو
دوست عزیز، این افرادی که به جای نظر دادن به مسخره بازی ودلقک بازی روی آوردند و قصد تخریب خانم هدایتی را دارند، یا طرفدار رژیم جمهوری اسلامی هستند و یا راسیست پانترک می باشند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اوف ! افاضات فضل همین بود ؟ بقبه برنامه آینده ؟ دوربین مخفی ؟ شاید این بهانه بیش نبوده برای رخ نمودن .چقدر ما محروم شدیم از این همه نعم خوش گذشت

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
انگار بادیدن عکس یه خانم بازم حال تو وامثال تو حالی به حالی شده بروید پیش همون افراطیهای اسید پاش حالتون عوض میشه تواون نوزعلی ....
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
خانم مهناز هدایتی گرامی؛ همانطو که شما هم اشاره کردید نزدیکی و اتحاد روسیه وعربستان می تواند به نفع منطقه خاورمیانه باشد و اثرات مثبتی را برای منطقه به همراه داشته باشد و از همه مهمتر به انزوای رژیم جمهوری اسلامی منجر می شود وباعث سرخوردگی آخوندهای حاکم بر ایران می شود. اما خانم مهناز هدایتی، شوربختانه اقدام نظامی پوتین در سوریه کاملا به نفع رژیم جمهوری اسلامی و بشار اسد است و باعث تقویت جبهه سپاه قدس و اسد وحزب الله شده است. متاسفانه جنگنده های روسی، مواضع ومقرهای رزمندگان ارتش آزاد سوریه و همچنین مردم بی گناه را هدف قرار می دهند و نقش پشتیبان را برای مزدوران سپاه قدس و حزب الله و بشار اسد ایفا می کنند. روسیه در آغاز عملیات نظامی خود در سوریه اعلام کرد که فقط تروریستهای سلفی اسلامی داعش و جبهه النصره و دیگر وحوش اسلامی را مورد حمله قرار می دهد، ولی متاسفانه دیدیم که رزمندگان ارتش آزاد

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
از اینکه از طریق عکس و تصویرت ،همیشه سعی میکنی زیبایی زنانه ات را نمایش دهی، معلوم است از نظر اعتماد به نفس به خود ، چیزی کم نداری .--- هنر زآن ایرانیان است و بس - ندادند شیر ژیان را به کس - و ناکس !

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
من فکر می کردم خانم مهناز هدایتی در مورد سفر اخیر پورن استار بریتانیایی به ایران مقاله مفصلی بنویسند ولی باز ایشان به بیراهه زدند. قیاس پوتین جنایت کار با قتل عامی که در سوریه راه انداخت با شاهزاده سعودی.... خانم هدایتی نام مش قاسم سلیمانی را از قلم انداخت که پای پوتین نادان را او به باتلاق سوریه باز کرد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
من هم با نظرات خانم هدایتی موافقم

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
درود بر خانم هدایتی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
هم عکستون عرب پسند هم حرفتون

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مهناز خانم اگر موهایت را باز بلاتر ببری و یا کفشهای ساق بلند سی سانتی به پاکنی این شاهزاده تو را حتا برای یک ملاقات نیم ساعته در لندن نمی پذیرد.سعی کن جانم تا دیر نشده کسی را در همان لندن خراب شده دست و پا کنی .از خدا چه پنهان شاید پول دار نباشد اما دلی پاک و شکلاتی خوشمزه داشته باشد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کوتاه ترین مقاله استراتژیک در 2500 سال اخیر.....دهان همه ی تحلیل گران جهان نیمه باز مانده است