به استناد کدام قانون از حضور خاتمی در اجرای یک نمایش جلوگیری می‌شود؟

امروز "عضو فراکسیون امید در مجلس" این پرسش را در برابر "نمایندگان" قرار داد که: "به استناد کدام قانون از حضور خاتمی در اجرای یک نمایش جلوگیری می‌شود" ؟ پرسشگری در یک نظام استبدادی – فقاهتی می تواند زندگی سیاسی رمه وار را به چالش بکشد و افق های نوین جهت فراروی از دایره مناسبات برده وار مرید و مقلد بیانجامد.
اما هنگامی پرسشگر خود را اسیر منافع و مصالح حکومتی می کند، باید در باره چرائی پرسشگری مکث کرد.

 

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، "الیاس حضرتی در حاشیه نشست علنی امروز مجلس با حضور در جمع خبرنگاران پارلمانی با اشاره به جلوگیری از حضور حجت‌الاسلام سیدمحمد خاتمی در اجرای نمایش «راپورت‌های شبانه دکتر مصدق» در تالار وحدت گفت: به‌عنوان یک نماینده مجلس، از ریاست قوه قضاییه و دادستان کل کشور به‌صورت رسمی درخواست دارم، دلایل این مسئله را بیان کنند و بگویند این برخورد با آقای خاتمی به جرم کدام تخلف‌ها انجام می‌شود".

آقای الیاس حضرتی کردار قوه قضائیه را در ارتباط با بیعدالتی نسبت به یکی از اندام های نظام به چالش می کشد. مافیای مغلوب در حکومت اسلامی به دادخواهی از بیدادگری ارگانهای حکومتی سخن گفته و خواستار پاسخ به چرائی حق کشی نسبت به سید محمد خاتمی است. کسانی که 38 سال شاهد بدکرداری حکومت اسلامی بوده اند، از چنین پرسش هایی توسط دست اندرکاران نظام شگفت زده میشوند. زیرا خود شاهد اجراء قوانین اسلام محمدی در ایران بوده و هستند.

روزی نیست که فرزندان ایران بجرم سنی بودن، کرد بودن، بلوچ بودن، دگراندیش بودن و ناسازگاری با اسلام و اسلامگرایان، بوسه بر طناب های دار نزنند! چرائی زندان، شکنجه، اعدام و قتل عام آئینی – فیزیکی ایرانیان توسط اسلامگرایان بر همگان آشکار است که بر اساس احکام صریح اسلام و باستناد قرآن و الگوبرداری از علی و محمد .. انجام گرفته و همچنان ادامه دارد.

قانون اساسی حکومت اسلامی بر بنیاد شرع تصویب شد، باستناد شرع اسلام هم اسلامگرایان حاکم 38 ایرانی کشی  را همچون صدر اسلام در دستور کار گذاشته اند.

در اینجا ما با دو نوع پرسشگری روبرو هستیم. پرسشگری که از خاستگاه باندهای مافیائی اسلامگرایان از حق و حقوق و قانونمداری دفاع می کنند، و نیز پرسشگری ای که از خاستگاه ایران و ایرانیان، تعرض اسلام و اسلامگرایان را بچالش می کشد و مردم ایران را به بازبینی سیاسی – تاریخی نقش اسلام و اسلامگرایان فرا می خواند تا با نقد علمی و آگاهی به زمینه های فرهنگی، سیاسی، مذهبی استبداد اسلامی، برنامه سیاسی رهائی ملی در روح و جان آزادیخواهان نقش بندد.

جامعه ایرانی تنها با همپیمانی همگانی و ایجاد اراده واحد سکولار- دمکراتیک ملی می توانند به تجاوز فرهنگی، آئینی و فیزیکی اسلامگرایان خاتمه دهند.

 

به اصل موضوع بر میگردم و به آقای الیاس حضرتی پاسخ می دهم که؛ پرسش شما از خاستگاه شرکای حکومتی، درست و منطقی است. مافیای حاکم برهبری سیدعلی خامنه ای، به خدا هم پاسخگو نیست و سخن ولی فقیه خود قانون است. همانگونه که در حکومت اسلامی دولت جنبه فرمایشی دارد، قانون اساسی آن هم برای دکور تدوین شده است.

مافیای غالب در حکومت اسلامی بهمان دلائلی بر سید محمد خاتمی پوزبند زد، که شما آقای الیاس حضرتی، اقای محمد خاتمی و همه دست اندرکاران نظام نکبتبارتان با ترجیح اسلام و اسلامگرایان بر ایران و ایرانیان، و بنام الله عربستانی ها، در ایران مرتکب جنایت علیه بشریت شدید، کشور را ویران و مردم را به این سرنوشت خفت بار کشانده اید.

آقای الیاس حضرتی من از شما می پرسم که چرا چشم های شما جان های شیرین و عزیزی که در چند روز گذشته بر فراز دارها توسط حکومت شما گرفته شد را ندید، اما حصر "تهمتن تان" را فریاد می زنید؟

از من بشما نصیحت:

دیوار حکومت اسلامی در حال فروریختن است و کسانی که امید به ترحم ویا تغییر منش ولی فقیه دارند، بیش از این خود را فریب ندهند. تا دیر نشده، از زیر دیوار پوسیده نظام اسلامی خود را کنار بکشید! 

آینده ازان مردم، آزادیخواهان و جنبش ملی سکولار دمکراسی است!

منبع: 
ایرانگلوبال
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
من قبلا بشما توصیه کردم که اخبار را طوری از تظر و تحلبل خودت جدا کن که خواننده بفهمد کدام حرف از تو است و کدام یک خبر است یا نظر دیگری . چرا اینقدر عجله داری که فوری تطرت را در خبر ادغام میکنی و شعار و دشنام و تئوری و نظریه و مرامنامه و دکترین و مانیفست تبلیغ می نمایی ! ؟
چرا الفبای فارسی نویسی و ژورنالیسم ابتدایی را رعایت نمی کنی یا بلد نیستی ؟؟ !!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ارزو بر جوانان عیب نیست فقط 38 سال ارزوی فروریختن دیگه از عمر یک جوان گذشته کی میخواهید واقعیت جامعه ایران رو ببینید

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دیوار حکومت اسلامی 38 سال است که از نظر شما اپوزیسیون همیشه در صحنه (البته منظور از صحنه را آگاهان می دانند) در حال فرو ریختن است...بس است دیگر.بیشتر از این خود را مضحکه مردم نکنید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مگر خاتمی کیست؟! او هم از جنایتکاران این نظام در لباس اصلاح طلبی است. یک آخوند خوب یعنی آخوند مرده.