هشدار: گستره خوفناک تفکر راسیسم آریائی در میان ایرانیان

صفحه ایرانی و پرمخاطب فیسبوکی Best funny clip ever با لینک کلیپی از تلوزیونهای فارسی, مدعی شد که زیباترین گوینده تلویزیونهای دنیا بنام میترا طاهری, به پیشنهاد ازدواج با شیوخ عرب و جوانان سرشناس فرانسوی جواب منفی داده و گفته است که فرزند کورش و از نسل پاک آریائیست و فرزندانش نیز باید آریائی باشند. تنها تعداد اندکی به صحت و سقم خبر شک نمودند و خبر جعلی با متن بشدت نژادپرستانه در مدت کمتر از 24 ساعت بیش از ده ها هزار لایک خورد!!!!

اینکه لحن راسیستی خبر, تقریبا با هیچ اعتراضی از طرف مخاطبان انبوه صفحه مواجه نشد و برعکس سیل کامنتها در تقدیر از مجری کذائی, همراه با باران فحش های مستهچن به غیر آریائیها, فاجعه راسیسم اپیدمیک در جامعه ایرانی فارس محور را یکبار دیگر نشان داد. راسیسم نهادینه, همراه با دیگر مشکلات اجتماعی و سیاسی دیگر, جامعه ایرانی را کورمال-کورمال به سمت نابود سازی خود و ملتهای همسایه می برد و حتی زنگ خطر حادثه تروریستی علی سنبلی آریائی, بیدارشان نکرد ه است!!! نیروهای لیبرال, چپ و دموکرات بظاهر آنتی راسسیم ایرانی نه تنها برنامه ای برای مبارزه با نژادپرستی ایرانی-پارسی ندارند , بلکه با سکوت و حتی همگامی با راست گرائی افراطی عملا به یکی از ابزار آن تبدیل شده اند.

جالب است بدانید حتی تصویر این خانم کذائی جعلی و متعلق به ملیسا توریو زیبای فرانسوی (به فرانسوی: Mélissa Theuriau) بود که شوهر عرب الجزایری دارد!!!!

 

 

 

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
بزودی شاهد ترتیب دادن پانترکان اروپا خواهید شد.این وعده ی ترامپ و ناسیونالیسم اروپا و دست آورد های اردوغان خان برای آنها خواه بود. شک نکنید.رنگ کردن مو دردی دوا نمی کند.چون قیافه ها تابلوست.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
خانم میترا طاهری و علس سنبلی نمونه های گویایی از نژاد پرسیتی آریایی در بین خانواده های پانفارسیست ایرانی در خارج است، که شکلهای حاد آنرا با رشد جنبش هویتخواهی در ایران شاهد خواهیم بود، وقتی پانفارسیست موقعیت های ویژه خود را از دست بدهد قطعا فجایع عجیبی در ایران و خارج رخ خواهد داد، پیاده شدن از اسب قدرت و همطراز شدن با یک ترک، عرب، کرد، بلوچ، ترکمن برای یک پانفارسیست غیرقابل تصور است. دست کشیدن از تحقیر دیگر ملتها و جوک نساختن و جوک نگفتن برای پانفارسیسم جزو محالات است، عدم فروپاشی ایران هم جزو محالات است.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
سلام-اگرنوشته های این چندنفر درس .ک س.مقایسه .خیام.وو..دراین ستون رانگاه کنیدلازم نیست به فرهنگ لومپنیسم وشعبون بی مخی فارس های شئونیست وعیرانی رادرفرهنگسازی جهانی زیرسئوال ببرید!
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
بنظر میرسد لوایی برای بازپس گرفتن قره داغ به باکو ره سوار شده و ارث ناپاک خودش را به این یکی واگذار کرده.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
هو هو هو هو هو هو...............
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
درس فرهنگ انسانی را باید به راسیست های آذری ضد بشر داد که فقط دنبال اخبار جمجالی غالبا دروغ ضد ایرانی هستند. مثل دیرنج که از امثال علی سنبلی و این خانم نیمه امریکایی سوء استفاده میکند تا به مردم ایران که هزاران مشکل دیگر دارند توهین کند . حیف از اروپا که به امثال این مغولزادگان نژادگرا اقامت داده . امید است با سامان یافتن قوانین فضای مجازی بشود اینها را پید کرد و نزد اردغان و علی یف و نظربایف و تیمور لنگ و خامنه ای و ملاحسنی فرستاد .
عدم انتشار شده: 
false
تصویر دیرنج مین ائللی

نظر : 
جالب است کامنت موهن و شخصی کاربری آریائی که اینبار با نام مقایسه ظاهر شده است مثل سابق از فیلتر آقای کاوه جویا (مسئول کامنتها) عبور کرده است. اینها کسانی هستند که درس فرهنگ میدهند!!!!!! و مدعی تمدن چند هزارساله هستند!!!!!
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
درود بر شما . سطح شعور و سواد همه تجزیه طلب ها همینه. تعجب نکنید .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
از مجسمه خیام در شهر آستراخان روسیه در دانشگاه این شهر از طرف کشورهای اطراف دریای خزر پرده برداری شد . در این مراسم خیام را سنبل عقل و خرد و آزادی و لذت و زیبایی بشمار آوردند . ترکها هم دنبال مجسمه چنگیز خونخوار وحشی مغول افتاده اند . تیمور لنگ هم امامزاده در گنجه و باکو شده .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
ابشان گویا جانشین لوایی شده اند اگر او به قره باغ رفته باشد . گرچه وی از لوایی عقب افتاده تر و ارتجاعی تر .... است . لوایی در یانکی آباد است . ایشان در اسکاتلند یار.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
کسی که مطمعن باشد تحت حاکمیت قوانین دموکراتیک و حقوق بشری دستمالی نصیبش نخواهد شد تلاش خواهد کرد بازار را به آتش بکشد و قواعد بازی را بهم بزند.نمونه هایی از این سایتهای دروغ پراکن بسیارند چون که ضمینه دروغ پراکنی در مغزهای علیل اینان از زمانی که با سیستم آموزشی و صدا سیمایی دروغ پراکن آشنا شده نهادینه شده است.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
همان طور که قبلا اینجا پیش بینی شد - سطح فرهنگ و شعور آذری تجزیه طلب راسیست - سلطنت طلب لس آنجلسی - و داعش اردغانی - در یک حد هستند . اینگونه افراد 24 ساعت دنبال موضوعات و اخبار تژادگرایانه راسیبستی می باشند . اگر نویسنده این مطلب علاقه دارد میتواند دختر و خواهر یا زن و مادر خود را به عقد اعراب پول دار دربیاورد .... ، و نه از اخبار دروغ ، نتایج ضد ایرانی و ضد فارس ، بگیرد .
عدم انتشار شده: 
false