مراسم سینه زنی عاشورا در کمپ مجاهدین خلق

مجاهدین روی دیگر سکه جمهوری اسلامی هستند و تنها نقوش آن متفاوت است. اینان ایدئولوژی, سیاستهای خرد و کلان, نفی حقوق ملل غیر فارس و ادبیات بی ادبانه اسلامی ارتجاع کهریزکی ایران را تمام و کمال در خود دارند . دعوای اینها سر لحاف ملاست و می خواهند ولی فقیه را رئیس جمهور منتخب نامگذاری کنند و الوات نوحه خوان خود را جایگزین مرثیه سرایان لمپن فعلی نمایند!!!

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
جناب موحدى نماينده فرقه رجوى در ايران گل بال، من يك سوْال از اين فرقه ورشكسته و منحرف و متجاوز به حقوق زنان عضو اين فرقه دارم، رجوى با چه مجوزى همه اعضا را وادار به طلاق مى كند. رحم زنان را در مى آورد. و در جشن هاى فوق ارتجاعى حوض رهبرى . به زنان عضو سازمان تجاوز مى كند( طبق اعتراف زنان فرار كرده از اين فرقه).خمينى كه خود را ولايت مطلقه فَقِيه مى خواند، و دارو دسته باز مانده او ، خامنه اى و... به خودشان جرعت اين اعمالى را كه رجوى مرتكب شد را ندادند. در اسلام ارتجاعى و أفكار داعشي رجوى ، زنان اگر هم به رده هاى بالاى تشكيلاتى برسند، باز هم بايد در حرمسراى رجوى وارد رقص در حوض رهبرى رجوى شده، و حرمسراهاى دوران خلافت عباسى را احيا كنند.و الله شرم آور است كه رجوى زن رفيق سازماني اش را تصاحب كند، و الله شرم آور است كه به نام مبارزه با رژيم فاسد خمينى ، فسادى فوق رژيم آخوندى را در
عدم انتشار شده: 
false
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

نظر : 
به عناصر پان ترک ، یوسف آذربایجان و آتا زنگانلی
این دوست و همفکر شما دیرنج مین ائللی پان ترک، به اعضای یکی از سازمانهای اپوزیسیون ایرانی ، لقب زشت "الوات" را نسبت داد، بنده نیز به او پاسخ دادم؛ گردانندگان سایت و خوانندگان ایران گلوبال خود می بینند و قضاوت خواهند کرد و اگر منصف باشند، به طور قطع حق را به اینجانب خواهند داد. شما بهتر است به این دوست و همفکر خود دیرنج مین ائللی تذکر بدهید که قدری ادب و نزاکت داشته باشد. این بار اولش نیست ، این فرد ، مرتب و در هر فرصتی به مردم ایران و تمام گروهها و سازمانهای اپوزیسیون چپ و راست ایرانی بدترین و زشت ترین توهینها را می کند و طبیعتاً بنده نیز پاسخ او را می دهم.
شما پان ترکها مطمئن باشید همان هموطنان شریف آذری ما ، اجازه کوچکترین فعالیتی به شما نخواهند داد و شما را از آذربایجان بیرون خواهند کرد.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای لوائی فوت مادر گرامیتان را به شما و تمامی بازماندگانش تسلیت میگویم .باشینیز ساغ اولسون صون غمینیز اولسون
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
موحدى نژاد پرست و نماينده مجاهدين خلق رجوى مطرود، كليه فعالين ترك آزربايجان جنوبى را "الوات " خواند....ضمن تشكر از سايت سايت ايران گلوبال كه توهين اين شخص را منعكس نمودند.موحدى كه با نام مجهول( چپ) و با طرفدارى از گروه داعشي رجوى ، نيت واقعى اين نژاد پرستان ضد ملت ترك مارا به نمايندگى از اين ورشكستگان سياسى به نمايش مى گذارد. كپى واقعى گروه ورشكسته رجوى از أفكار سركوب گرانه و ضد دمكراتيك و ضد هويت ملت هاى إيران را نمايندگى مى كند. گروه رجوى با بر خورد هاى دوگانه و منافقانه ، امثال موحدى را گوشت دم توپ مى كند . تا در صورت مجبور شدن به جوابگويى به تهديد و ترور هاى هويتى و شخصيتى ، دم اش را لأي تله منتقدين قرار ندهد. ما أعضائ ترك جدا شده ازگروه نژاد پرست رجوى . منافقين خلق فارس را با سلطنت طلبان و سركوب گران رژيم فارس آخوندى ، همسو و هم جهت مى دانيم . و در فرداى آزادى آزربايجان
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای الواتی بهمن موحدی آدم اسم و مشخصات خود را برای دیگران بکار نمیبرد دوم اینکه ما تورکها با تهدید های الواتی ها نمی ترسیم و امروز این جوانان تورک آذربایجان هستند که در میدان مبارزه و شکنجه گاه های رژیم فریاد میزنند هارای هارای من تورکم نه رهبر عقیدتی و به غیبت رفته تو مسعود رجوی و رقاصان حوض « رقص رهائی » انقلاب ایدولوژیک « زنان مجاهد را با اجبار لخت کرده و در مقابل مسعود رجوی وادار به رقص میکردند اعتراف بتول سلطانی، عضو سابق شورای رهبری سازمان مجاهدین خلق .از یاد نبر که کلی از مسئولین و کادر های تشکیلاتهای سراسری از جمله مجاهدین و چریکهای فدائی امروز در خدمت حرکت ملی آذربایجان هستند و به تمامی ضعف و مشکلات این تشکیلات ها آشنائی دارند و بهتر است یک فردی الواتی مثل بهمن موحدی وقتی در رابطه با حرکت ملی آذربایجان جنوبی حرف میزند این را حلقه گوشش بکند که ای کاش شما جرئت یک در صد از
عدم انتشار شده: 
false
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

نظر : 
به پان ترک دیرنج مین ائللی
زمانی که اخیراً در تبریز عده ای به روزنامۀ طرح نو اعتراض کردند و تجمعاتی را ترتیب دادند و مطلب این روزنامه را توهینی به خود تعبیر کردند و در این تجمعات بین نیروی انتظامی رژیم و تجمع کنندگان درگیری بوجود آمد، سازمان مجاهدین خلق ایران، برخورد خشونت آمیز مزدوران انتظامی رژیم با تجمع کنندگان را محکوم کرد و از تجمع کنندگان حمایت نمود و در سایت خود و تلویزیون سیمای آزادی، آن تحرکات را پوشش خبری داد. هرچند که به نظر من این حمایتها و پوشش خبری درست نبود و ارزش حمایت نداشت به این دلیل که این تحرکات سمت و سوی مبارزاتی ندارند و آخوندهای حاکم را هدف قرار نمی دهد و جنبه عشیره ای و قوم پرستانه دارند. در همین تجمعات اخیر عده ای در تبریز حتی یک شعار ضد حکومتی سر داده نشد و فقط شعارهای قوم پرستانه مطرح بود. بنده از حمایت و پوشش خبری مجاهدین از این تحرکات اخیر در تبریز انتقاد
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
سلام-دراین که ما99درصدمسلمان هستیم وشایدهم 85درشیعه حرفی نیست.
مجاهدین خلق وودیگرنیروهای چپ وفدایی وتوده ایی هانیزکلا ازآداب وسنن اسلام پیروی میکنند وگریزی ازآن درجامعه ایران ندارند.
ماکم بیش باتفکرات مجاهدین خلق آشناهستیم؛آنها خودراباائدولوژی اسلامی وبااقتصاد جامعه بی طبقه توحیدی پابه عرضه میدان گذاشته اند.
برای برقراری ائده خودصدمات ولطمات زیادی رادیده وآسیب دیده اند.دراصل میخواهندکمونیسم راباتفکراسلامی میخواهنددرایران ساری سازند.
حال این تفکرمیتواندپیاده شودیانه تاریخ بدان درلیبی وپاکستان وافغانستان کم وبیش جواب منفی داده است ومن فکرمیکنم یک تفکرائدآلیستی وغیرعملی است.
این گروه درشعارهاودرعمل هم افکارخودرابیان داشته اند؛این تفکربنظرمن یک تفکرملی گرایی وناسیونالیستی است.خروجی این تفکرعوامفریبی ودرنهایت یک حکومت فاشیستی همچون هیتلر.صدام حسین واستالینی خواهدبود.
فکرمیکنند،
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
حقیقت اینست که این رهبر غیبت تشریف فرما شده مسعود رجوی این تشکیلات را به لجن کشیده قبلا گفته ام که یکی از دوستانم میگفت که در اولین سال انقلاب در ستاد تبریز از موسی خیابانی در مورد سینه زنی و امثالهم سال میکنند و موسی جواب میدهد که ما با برخی از معذلات جامعه کاری نداریم و باید دقت کرد که بهانه بدست ارتجاع نداد یعنی موسی این گونه مسائل را جزو معذلات جامعه و ارتجاعی میدانست حتی جدا شده ها از مجاهدین تا سالهای ۱۳۸۰هیچکدام شاهد روضه خوانی و سینه زنی نبوده اند
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
واقعا از بکار بردن چنین الفاظی در حق جوانان مجاهد میهن امان برای شما و سایت اتان متاسف هستم. والله در جنوب شهر تهران هم چنین عبارات کلماتی بکار نمی برند. تازه شما خودتن رو « روشنفکر» جا می زنید. خوب شد , سلطنت طلب و بسیجی نیستید!
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
این ....دیرنج مینلی گویا تازه با لغت لمپن آشنا شده و مدام آنرا بکار میبرد . از مسئول سایت خواسته میشود ترمز ایشان را بکشند .... . اساس کار این مامور، روی توهین و دروغ بنا شده . این .... ضد ایرانی انگلیس نشین .... چقدر عقده و تنفر از دیگراان دارد که روزانه اینجا نوخش خودرا این چنین بی شرمانه نمایش میدهد ؟ این از داشتن اجازه مطلب گذاشتن چقدر باید سوء استفاده کند و در ازای کمک مالی به 70 میلیون ایزانی توهین کند ؟
عدم انتشار شده: 
false