نمایندگی ایران در سازمان ملل توسط یک آخوند؛ ننگی دیگر برای ایرانیان

بار دیگر یکی از دشمنان تاریخی، آئینی، سیاسی و فرهنگی ایران در مجمع عمومی سازمان ملل حضور یافت تا بنام ایران و ایرانیان، از منافع اسلام و اسلامگرایان دفاع کند. آخوند حسن روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل نه بزبان رسمی کشور، بلکه با زبان عربی آغاز بسخن کرد و مطالبی را بر زبان آورد که جایگاه آنها در روضه خوانی های بوده و برای ایرانیان نا آشنا می باشند. روحانی فرستاده حکومتی ست که متهم به جنایت علیه بشریت در ایران است و در هیچ زمینه ای منافع ملی، سیاسی، تاریخی و اجتماعی میهن ما را نمایندگی نمی کند.

 

 
آخوند حسن روحانی در راس نظامی قرار دارد که به استناد قانون اساسی و پراتیک 38 ساله ایران ستیزانه حکومت، نابودی فرهنگ، تاریخ و هویت ایرانیان را در دستور کار گذاشته و برآنند تا ایران و ایرانیان را قربانی اسلام و اسلامگرایان کنند. حسن روحانی در شرایطی از ریشه کن کردن خشونت سخن گفته، که حکومت اسلامی پرچمدار اعدام، شکنجه، تجاوز، نقض حقوق شهروندی و حقوق بشر است. تاریخ اسلام و اسلامگرایان در میهن ما با تجاوز، ترور و خشونت عجین بوده و حکومت ترور و خشونت اسلامگرایان هرگز نمی تواند روحیه و خواست های صلحدوستانه، مسالمت آمیز، مدارجویانه و انسانمدارانه فرا دینی و فرانژادی مردم کشور ما را نمایندگی کند. 
ملا حسن روحانی در نطق خود در سازمان ملل گفت: "واقعیت آن است که امروز بروز خشونت در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا شتاب حیرت آوری به خود گرفته و این منطقه گرفتار وحشیانه ترین خشونتها و مخرّبترین سیاست ها شده است." ایکاش اپوزیسون حکومت اسلامی امکانی می یافت تا از همان تریبون نقش و جایگاه حکومت اسلامی را در این توحش و بربریت نشان می داد و نیز نوار آخوند منتظری در باره حکومت خودساخته را برای حاضرین در مجمع عمومی سازمان ملل بازخوانی می کرد. آری، دره عیمق و پرناشدنی میان واقعیت و دروغپراکنی ها و ریاکاری های آخوندی وجود دارد. واقعیت اینست که حکومت دینی نمی تواند منادی آزادی، صلح و نوعدوستی باشد، زیرا خود بر بنیاد مانیفست خشونت (قرآن) و جنگ میان مسلمانان و کفار بنا شده و قادر نیست پلورالیسم دینی، آئینی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی را تحمل کند و ریشه دیکتاتوری و خشونت در تلفیق دین و حکومت است.
از همینرو ایرانیان خود را از زیر ننگ و خرافات اسلامگرایان کنار کشیده و در انتظار زمان مناسب برای درهم شکستن سلطه اسلامگرایان و برقراری نظامی سکولار دمکراتیک هستند. در جامعه سکولار دمکرات و با فرهنگ ایران، اعزام یک اخوند بعنوان نماینده ملت تاریخی ایران در سازمان ملل، توهین آشکار به شعور مردم تلقی میشود.
حضور حسن روحانی در مجمع سازمان ملل، ادامه سیاست های ویرانگرانه پان اسلامیست های شیعه در ایران و خاورمیانه می باشد که بعنوان لکه ننگ تاریخی دیگری بر دامان ایران و ایرانیان بجا خواهد ماند.
 
منبع: 
ایرانگلوبال
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اقای اقبالی با همه احترامی که براتون قائل هستم ولی باید بگم اگه از اعتقاد کسی خوشمون نیاد نمی تونیم اون رو اسب تراوا بنامیم دوما ایران یک اسم قراردادی با یک مرز قراردادی شیوه زندگی هم قراردادی بین یک مردم اگر اجداد ما مهرگان رو جشن میگرفتند الان کمتر از دو میلیون تو بهترین حالت تاریخ این روز رو یادشون هست اجداد ما سفر به کربلا معنی نداشت اما الان واسه پیاده روی اربعین بیش از دو میلیون نفر ثبت نام میکنه ومه دنیا اونا رو به عنوان ایرانی می شناسند و هستند اونا محکوم نیستند با اعتقاد اجدادشون زندگی کننند من تو ایران زندگی میکنم ومی بینم که ارزوها ورویاها تون رو دارید به جای جامعه ایران می بینید حالا یک کاری میکنیم خدا بخواهد هردو تا 40 سال دیگه زنده هستیم من هرسال تو همین سایت 22 بهمن یک سال دیگه دوام اوردن جمهوری

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اگر روحانی نماینده ایران نمیشد، انگلی به نام نادر قاضی پور باید نماینده میشد که بسی بدتر از روحانی است.
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
1- آخوندها سرنشینان اسب تراوا هستند که با شناسنامه ایرانی، ایران و ایرانیان را بخاک سیاه نشانده اند.
2- شرایط ایران تغییر کرده و دیگر اقشار عقب مانده 1357 وجود ندارند تا چماق اسلام و اسلامگرایان علیه ایران و ایرانیان شوند.
3-اگر کشورهای جهان حکومت اسلامی را برسمیت میشناسند، باعتبار آبروی 2500 ایران و مردمان شریفش است و نه آبروباختگان انگل منشی که قدرت را تصاحب کرده اند.
4-اگر بر این باور هستند که مردم آخونددوست اند؛ چرا با شنیدن نامهای آزادی، دمکراسی و سکولاریسم بدن هایتان کهیر می زند؟
5- در برابر اسلامگرایان حاکم بر ایران دو راه وجود دارد:
نخست: بزبان خوش قدرت را بمردم منتقل کنند
دوم: پیه یک انقلاب قهرآمیز مردمی را به تن خود بمالند که آنگاه مردم تاوان 1400 سال ویرانگری های اسلامگرایان را از حکومت اسلامی و مدافعانش خواهند گرفت.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ممکن است بفرمایید این تاریخ فرهنگ هویت ایرانی یعنی چه ؟ فرهنگتان .... از فرهنگهای ملل غیر فارس است هویتان هم هویت ضد تورک و ضد عرب است یک خرده فرهنگ فردوسی هم دارید سرتاسر نژاد پرستی راسیسزم و ضد زن است.تاریخ تان هم سرتاسر جعلیست اگرهم راست باشد یک مقداری انهم یا یونانیست یا یهود یان بسفارش استعمارگران ساخته نوشته اند . ....

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این اخوند یک فرد ایرانی با شناسنامه ایرانی که با رای میلونها ایرانی به عنوان ریس جمهور اعزام شده پیرو مذهب اکثریت ملت ایران این واقعیتی که همه کشورهای جهان اون رو به رسمیت می شناسند جز یک عده اپوزیسیون که یا در توهم 2500 سال پیش هستند یا توهم سنی شدن ملت ایران یا توهم سکولار دیدن ملت ایران صد سال دیگه هم همین واقعیت ایران همین است وبس