ترانه دل انگیز دو خواهر دوقلوی زیبای آذربایجانی

لطفا قدری تامل کنید تا کلیپ داونلود شود.
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
پان ترکهایی مانند دیرنج ، یا ناتوان از درک زبان فارسی هستند و یا سفسطه کرده و خودرا به کوچه علی چپ میزنند و نمیدانند که تمام نوشته ها و کلیک ها و تبلیغاتشان در این سایت فارسی زبان ایرانی ، در راستای عمده کردن کینه نژادی و راسیسم است چون مدام عنوانهای فارس-آذری و نرک-ایرانی بکار برده و دنیال رنگ و ژن و خون و خاک و آریا و مغول و استوانه داریوش و آفتابه کمبوجیه و ریش 2 شق فردوسی و ریش کوسه خلخالی و چنگیز و صدای دختر آذری و چشم بادامی فوتبالیست ترکمن هستند .
اینگونه فعالیتهای انسان ستیزانه راسیستی اگر در غرب به زبانی غربی ترجمه وپخش شوند، پیگرد قانونی دارند و میتوان ایشان را پیدا نمود و توسط اسکاتلند یارد نزد اسکیموها دیپرت نمود .
عدم انتشار شده: 
false
تصویر دیرنج مین ائللی

نظر : 
اصلا تصور نمی کردم که یک ترانه عاشقانه غیر سیاسی, اینهمه داد و قال بپا کند. یک کامنت گزار جهان وطنی بشدت ایرانی از آماده سازی صندلی محاکمه و تیر خلاص و غیره خبر داده است. شاید همین یک قلم کافی باشد که از هموطن بودن با چنین موجوداتی انصراف دهیم.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
من نفهمیدم چرا این اقایان با موزیک مخالف هستند؟ بلکه بخاطر ماه محرم ؟
خواننده گان تورک در ایران. مهستی، هایده ، اسم اصلی هایده سکینه بود، ستار، داریوش ، حبیب خواننده من مردتنهای شببم، عرف،
گوگوش، و غیر فارسها هم معمولان از شمال ایرانه هستند چه خواننده و چه هنر پیشه. مثل فروزان. اهل گیلان بود یا بیک ایمان وردی، بهروز وثوقی، سعید راد ، اینها همه ازربایجانی هستند. البته بنده فقط برای اشنایی با هنرمندان اینها را گفتم.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
فقط پان ترکهای آذری ضد ایرانی مدام به نژاد و قبیله و قوم و ولایت افراد توجه میکنند و آنرا در اینجا برای هر کار مزخرفی عمده و توجیه میکنند . این گروه ناچیر 500 سال از زمانه خود عقب است و آخرین نفسها را میزند . وظیفه ایرانیان جهانوطن است که تیر خلاص را به این انسان ستیزان پارازیت تاریخ بشر شلیک کنند تا آنان را از مازوخیسم و خودآزاری غیرانسانی مغولی شان رها سازند . چقدر مایه تاسف است که این چند نفر امکان این سایت ایرانی و انرژی چند تن از کاربران را منحرف نموده تا شاه و شیخ و سرمایه و ارتجاع به تجاوز خود به بشریت ادامه دهند . دادگاه نه چندان دور تاریخ و ایران آزاد ،در حال آماده کردن صندلی محاکمه شان است . کسی هست از اینها بپرسد اسم غیرمستعارشان چیست و تاکنون در کجا بودند و چه اقدامی علیه شاه و شیخ نموده اند که حالا از فارس و ایرانی طلبکار هستند و در فرنگ نشسته و خواب ترکستان می بینند ؟
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
اگر کسی خواهان "بسط روحی" باشد میتواند در اینترنت میلیونها ترانه و سرگرمی دیگر از زبانهاو فرهنگهای مختلف در چند ثانیه پیداکند. کسانیکه به این سایت مراجعه میکنند درپی مطالب سیاسی و اجتماعی و آگاهی از نظریات مختلف هستند نه دنبال ساز وآواز . اینکه آقای توکلی میگوید چون قبلاهم کسانی سازوآواز گذاشته اند پس این یکی عیبی ندارد منطق عجیبی است. اگر قبلاهم در این قسمت ترانه بدون هر پیام اجتماعی گذاشته شده آنهم نابجا بوده. یک کار نابجا کار نابجای دیگررا توجیه نمیکند.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
سلام-امروزوقتی سردارآزمون به تیم کره گل زد.گوینده تلویزیون فریادزده آفرین برسردارایرانی!همه میدانندکه سرداریک تورکمن است وبارهاهم به تورکمن بودن خودصحه گذاشته است.نمی دانم چرایک پان ایرانیست وشئونیست دردیگرمواقع به حقوق این سردارهاارزش نمی گذاردوحق اورابعنوان یک ایرانی ترکمن نمی دهدولی دراینطورمواقع ایرانی بودن اورافریادمیزند؟
درنظراین دوستان هم دقیقا این نگاه حکومتی خودنمایی کرده حتی به ترانه زیبای بدون سیاسی زبان اعتراض درمی آورندولی دوست دارندازبی بی سی .ووآ.من وتو.رادیوفردا واززمین هواموسیقی نژادپرستی یادیگرموسیقی فارسی دنیاراپرکند.
آیااین نگاه نگاه داعشی وحکومتی شاه وشیخی نیست که دراین سایت هابعنوان روشنفکرواردشده وسیاست ساواک وساواماراپیش میبرند؟
همه میدانندکه دهها رادیو وتلویزیون باپول بیت المال کل ملت صدسال است درحال مغزشویی است .اگریک نفربگویدکه چرابه دیگرملل این حق داده نمیشود
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
صد سال حاکمیت پانفارسیسم همه چیز را به ملت ترک آزربایجان ممنوع کرده، از زبان مادریمان گرفته تا موسیقیمان، گوگوش و عارف و داریوش ترک زبان مجبور بودند که بزبان فارسی ترانه بخوانند، چون بودجه فقط برای شکوفائی زبان و موسیقی فارسی اختصاص داشت و دارد، و حالا این به اصطلاح روشنفکران اروپا آمریکا دیده و مدعی سکولاریسم و دمکراسی تحمل دیدن حتی یک موسیقی را ندارند، و به همین خاطر است که به ما یقین می شود که به فروپاشی ایران دیگر چیزی نمانده است، و ایمان می آوریم به استقلال آزربایجان جنوبی،
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
ممنونم جناب توكلى، ترانه ها وًهنرنمايي هاي اين دو خواهر زيباي ترك ، و ديگر خوانندگان ترك را هم لطفا گاهى منتشر كنيد، تا ضد هنر هاى نژاد پرست ، كمى از جلد خود خارج شده و به هنر ملت هاى ديگر احترام بگذارند. فارسهاى محترم به خوبى مى دانند كه اغلب خواننده گان وًهنرمندانى كه به زبان فارسى خوانده و هنر نمايي كرده اند ، ترك زبان و از ملت بزرگ ترك بوده اند، عارف ، هايده ، مهستي ، گو گوش ، حميرا ، داريوش و بسيارى ديگر ، ما ملت ترك بهرهمه زبانها و فرهنگ ها احترام مى گذاريم ، و هيچ ترس و وأهمه اى از زبان و فرهنگ اقليت فارس نداريم ، چه بسا كه تركيه و آزربايجان شمالى هم زبان فارسى تدريس مى شود. اين ترس و وأهمه فردوسي پرستان نژاد پرست ، تناب دار خود شان خواهد شد. در ضمن علاوه بر تركان قشقائي و ..برادران لر همسايه ما هم بر خلاف ميل نژاد پرستان انحصار طلب ، به جمع آزادى خواهان ترك ما پيوستند.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
این ترانه کجاش دل انگیزه؟ با آن رقص بی نمک و زورکی؟ هنر بی هنری! نون بیار کباب ببر!
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
اره برخی مواقع دوستان ترانه هم گذاشته اند .بنا بر این حذف نخواهد شد، در ایام نوروز، گذاشتن چنین ترانه های زیبا، کار مناسبی است.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
برای بسط روحی در بالای هر نوشته و کلیک خود در اینجا - تضاد ترک و فارس و آذری و نژاد را لازم نیست عمده کنید ! و هر خبر و موضوع و آماری را راسیستی کرده و ضد ایرانی و ضد فارس تاکید کنید .
چرا شما غرب نشینان تجزیه طلب اذری ،مترقی تر از خلخالی و ملاحسنی و خامنه ای نمی توانید بیندیشید ؟
عدم انتشار شده: 
false
تصویر دیرنج مین ائللی

نظر : 
جناب توکلی , از آنجائیکه بارها دوستان کلیپ های زیبای موسیقی بدون بار سیاسی اجتماعی را به اشتراک گذاشته بودند, فکر می کردم هر از چند گاه برای بسط روحی میتوان قطعه ای را منتشر کرد و از دنیای خشن مباحث قدری دور شد .در هر صورت شعر و موسیقی این کلیپ هیچ پیام سیاسی خاصی ندارد. لطفا حذفش کنید.

با تشکر
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
دوست گرامی دیرنج مین ائللی/ بخش مدیا ایران گلوبال به مسایل اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی اختصاص دارد . گذاشتن ترانه اگر دلیل خاص فرهنگی ویا اجتماعی نداشته باشد، مجاز نیست .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آزربایجان وآزربایجانی وزبان وفرهنگش رادوست بداریم.منفی برای چه.. . همه ما احترام همدیگر وفرهنگ های مان راداشته باشیم.این است اوج زیبائی انسان ها.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
این فیلم تکراری است . پان ترک چیزی برای عرضه ندارد غیر از انکارشاهنامه ورد استوانه کورش و پخش موسیقی تکراری مغولی عربی .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
این راسیست مغول فرنگ نشین ، همه چیز را نژادگرایانه و قوم گرایانه میکند .
آواز زنان و بیماری کودکان و خشکی دریاچه و های های تاراختورسازی و زلزله ابرقو و چاپلوسی اردغان و فساد علی اوف و مجسمه چنگیز نظربایف ، همه را در رابطه با راسیسم و نژادگرایی ترک و آذری و مغول در مقابل فارس و کرد و ارمنی و ایرانی ، در اینجا مطرح میکند .
به این دلیل ایرانیان 5 هزار سال دیگر بر این فرزند خلف چنگیز حکومت خواهند کرد . در مغز این فرد فقط دو نوع انسان وجود دارد ، پارس و توران .چنگیز و داریوش.
او خلخالی و ملاحسنی و خامنه ای را نمی شناسد چون یک روز هم خارج از دهکوره مغولی اش، در ایران زندگی ننموده .
عدم انتشار شده: 
false