روحانی به نقل از سیدعلی: بسیج حتی ناباوران به ایران و اسلام علیه آسیب های اجتماعی

اسلامگرایان حاکم بر ایران می توانند وانمود کنند که کر هستند و فریاد ما ایرانی هستیم عرب (اسلام و اسلامگرایان) نمی پرستیم، را نمی شنوند، می توانند ادعا کنند که کور هستند و شکست سیاست ویرانگرانه اسلامیزاسیون ایران در پی مقاومت سیاسی، اجتماعی و فرهنگی 38 ساله را ندیده و نمی بینند! اما نمی توانند بدین صراحت بیشرمانه، جامعه ایرانی را احمق بشمار آورند و آدرس دروغین در ارتباط با سرچشمه آسیب های اجتماعی و علل نکبت های 38 بمردم بدهند.

 

خبرگزاری ایسنا نوشت: "حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در جلسه امروز مجلس با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جلسه شب گذشته مقابله با آسیب های اجتماعی  با تاکید بر  اینکه ایرانی اقتدار ایران را می خواهد، اظهار کرد: دیشب مقام معظم رهبری در جلسه مهم مقابله با آسیب های اجتماعی فرمودند که برای مبارزه با آسیب های اجتماعی حتی آنهایی که به دین و اسلام اعتقادی ندارند، اگر ایران را قبول دارند باید با همه توان وارد میدان شوند. وی خاطر نشان کرد: ایشان همچنین فرمودند حتی اگر کسی در عشقش به ایران تردیدی باشد و در وجدان سالم او تردیدی نباشد، باید با همه توان برای مقابله با آسیب های اجتماعی آماده شود و تحرک داشته باشد."

سخنان دو آخوند، شیخ حسن روحانی و سیدعلی خامنه ای یادآور حکایت همان دزد بیشرم و وقیحی است که پس از دزدی در خیابان بلند فریاد می زد «آی دزد … آی دزد…»!

آسیب های اجتماعی در ایران  ریشه سیاسی و فرهنگی دارند. حکومت اسلامی در ایران بر اساس قوانین، فرهنگ و سنن بیابانگردان 1400 سال قبل در عربستان بنا شده و قدرت سیاسی- نظامی و .. را در انحصار مافیاهای روحانیت شیعه قرار داد. اکنون پس از 38 سال تبهکاری، جنایت و ویرانگری اسلامگرایان در ایران، و بهنگام پاسخگوئی حاکمان در باره چرائی بیلان دزدی ها، غارتگری ها، زندان ها، شکنجه ها، قتل های دگراندیشان، لواطکاری ها و ... سیدعلی و حسن روحانی در خیابان بلند فریاد می زنند «آی دزد … آی دزد…»!

نه اقایان!

آسیب سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اخلاقی شما هستید که زیر پرچم ایرانی کش اسلام و اسلامگرائی هم قسم شده اید و تیشه به ریشه جامعه ایرانی می زنید!

فساد و آسیب های اجتماعی در ایران، از حکومت اسلامی تغذیه کرده و لایه های معینی را آلوده ساخته است. جامعه امروز ایران بسیار پیچیده تر، آگاه تر و هوشمندتر از متوهمینی هستند که اسلامگرایان بر دوش های آنها بقدرت رسیدند. ایرانیان دیگر تردید و توهم نسبت به ماهیت انسان ستیزانه و خائنانه حکومت اسلامی ندارند.

ایرانیان از اسلام و اسلامگرایان روی برگردانده و شما آخوندها به اتکاء نیروی سرکوب به زندگی نکبتبار خود ادامه می دهید و در تند پیچ ها فریاد می زنید «آی دزد … آی دزد…»!

شما رسواتر از آن هستید که بتوانید صورت مسئله جامعه ایران، یعنی خاتمه دادن به "ام الفساد سیاسی" (حکومت اسلامی)  را پاک کنید!

مسئله ایرانیان فرستادن کلیت نظام اسلامی به زباله دانی تاریخ است و نه یاری رساندن به مسببین آسیب های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، اخلاقی و .. در جامعه ایران!

 

منبع: 
ایرانگلوبال
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.