بي بي سي: فراکسیون مناطق ترک‌نشین در مجلس و چالشهای آن

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
با سلام آقای اردبیلی از دفاع حقوق ترکها از شما تشگر میکنم

عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
با سلام و تشکر از آقای علی رضا اردبیلی . ابراز صریح هویت آزربایجانی در ایران روز بروز در حال افزایش است . در مجلسی سخن از ملت تورک آزربایجان است . به همین عنوان ملت تورک ازربایحان . دیگر نمی توان خود را به نشیدن زد .این صدا ، فریاد خشم یک ملت بزنجیر کشیده شده است . خشم فرهنگ سوزانده شده این ملت از کنترل دولتیان وحامیان رنگارنگشان گذشته است . در این میان بزرگترین بازنده تورکان تورک تیز بوده و خواهند بود.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
بازهم ترک ضد انقلاب ، به کمک حکومت اسلامی آمد و در 2 جبهه علیه مردم ایران وارد معرکه شد - ا. با انکار تظاهرات مردم در کنار آرامگاه کورش دست به خیانت زد . - 2. با راه انداختن محفل ترکها در مجلس آخوندی میکوشد حواس و فوکوس مردم را منحرف کند .
همین کار را در بعد از انقلاب نمود و بجای مبارزه علیه دولت اسلامی مانند مبارزه کرد و ترکمن و عرب ، وارد دولت اسلامی شد و با مهرههایی مانند خلخالی و 3 موسوی نام ، به مردم ایران خیانت نمود .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
سلام-این بحث غیرقابل توقع ازبی بی سی بوده؛ولی یک گام به پیش میباشد.
باتشکرازآقای پرپنجی وبی بی سی که یک برنامه پرمحتوا ومردمی رابرای مردم تهیه دیده است.
من خدمت شمابایدعرض کنم که درانتخابات آینده ماتورکان ایران تمام نیروی خوددرتهران وکرج وقزوین وساوه ورشت وانزلی اراک وهشتپرومنجیل واراک واصفهان وشیراز وهمدان وتاکستان ووو...بکارخواهیم بردتابتوانیم قدرت سیاسی پارلمان رابدست گیریم.بازهم تشکرازجناب پرپنجی عزیز.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
به جز اظار نطز دقیقه اخری نماینده سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی که ان هم دوباروسریع وسیله محری برنامه اصلاح شد درکل برنامه متینی بود.مابقی اظهارات فرد مذبور نیزبا توجه به موقعیتشان سنجیده بوده ومیشود گفت که صرفنطر از ازبعضی تفاوتهای کوچک من حیث المجموع کل گفتار ها واقع بینانه ومکمل هم دیگروهم جهت بودند.
عدم انتشار شده: 
false