"فراکسیون" ایران، آلترناتیو "فراکسیون" ترکان در ملاخانه

رسانه های حکومت اسلامی از تشکیل فراکسیون ترکان در مجلس روحانیت شیعه (ملاخانه) گزارش داده اند. در ارتباط با سیاست های جناح غالب در حکومت اسلامی و چرخش از پاشنه فاشیسم دینی به فاشیسم قومی، لازم است نوری بر اهداف گردانندگان آن افکنده شود تا مردمان کشور در دامی که گسترده شده گرفتار نشوند.

رسانه های حکومت اسلامی از تشکیل فراکسیون ترکان در مجلس روحانیت شیعه (ملاخانه) گزارش داده اند. در ارتباط با سیاست های جناح غالب در حکومت اسلامی و چرخش از پاشنه فاشیسم دینی به فاشیسم قومی لازم است نوری بر اهداف گردانندگان آن افکنده شود تا مردمان کشور در دامی که گسترده شده گرفتار نشوند.

1-حکومت اسلامی و حاضرین در مجلس اسلامی در هیچ زمینه ای منافع و مصالح باشندگان ایران را نمایندگی نمی کنند و در جایگاهی قرار ندارند تا از زبان شهروندان ایرانی سخن بگویند.فراکسیون ترکان بشیوه آمرانه، مافیائی، از بالا ایجاد شده و هیچ ربطی به آذربایجان و آذربایجانی ها نداشته و ندارد. 

2-ساختار حکومت اسلامی بر بنیاد اصول دین اسلام و پاسداری از منافع اسلامگرایان شیعه بنا شده است. در 38 سال گذشته شبکه های مافیائی حاکم، تا توانستند چریدند و در ایران بذر فساد، دزدی،  بی اخلاقی، خرافات و خشونت پاشیدند.

3-پس از 38 سال ترکتازی اسلامگرایان در ایران و شکست همه جانبه اسلام و اسلامگرایان، هسته سفت حاکمیت برآنست تا از ذخیره ارتجاع قومی فاشیستی برای تحقق اهداف خود استفاده کند.

4-تردیدی نیست که دو حکومت شاه و شیخ نتنها نتوانستند اهداف انقلاب مشروطه را به کمال برسانند و مهر ابطال بر حکومت قبیله ای، شاهی و دینی بکوبند، بلکه از دل نخستین فاشیسم دینی زاده شد و دومی نیز ابستن فاشیسم قومی است.

5-اهداف مشروطه، یعنی جمهوریت، لائیسیته (سکولاریسم)، دمکراسی، حکومت نامتمرکز و خودمدیریتی مردمی در تمام سطوح و ... توسط  نیروی جنبش ملی و سکولار دمکراتیک و بمیدان آمدن جامعه شهروندی میسر است.

6-چرخش سیاسی حکومت اسلامی بر مدار قومگرائی، زنگ خطری برای آزادی و زندگی مسالمت آمیز مردمان کشور است.ایجاد فراکسیون ترکان توسط مافیای غالب در حکومت، آغاز چرخش سیاسی از حکومت اسلامی به حکومت ترکان است تا شاید سیدعلی خامنه ای بتواند ایران را به حکومت قبیله ای برگرداند و در این رهگذر، دل اردوغان را بدست آورد و ترکیه را به جبهه روسیه و ایران جلب کند.

7-برای مقابله با این سیاست ویگرانگرانه حکومت اسلامی و بشکست کشاندن اهداف شوم حکومتگران، از ایجاد فراکسیون سکولار دمکراتیک ایران در متن جامعه دفاع کنیم و کلیت نظام اسلامی را بچالش بکشیم!

این وظیفه امروز ماست و فردا دیر است!

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ولي فراموش كرديد كه تركها بيشترين برخورداري رو از نظر اقتصادي و سياسي داشته اند . حال كردها و بلو جها رو ببينيد سهمشان ازين مرز وبوم . شما كه جشمتون رو رو همه واقعيتها بستيد ودهان به زياده كويي كشوده ايد

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
فراکسیون ترک ها احتمالا یک امتیاز دموکراتیک نظام به ترک ها جهت نداشتن گروهک تروریستی است این امر مشخصی هست که مثلا اکراد با وجود عدم تحمل نژادپرستی بیشترین گروهک تجزیه طلب تروریستی را دارند و آبروی خون پاک آریایی را برده اند.
در هر صورت کشش ترک ها این روزها به سمت نظام بیشتر شده این امر چند دلیل دارد:
1-اتحاد اپوزسیون خارج نشین با پانکردیسم تروریستی آشکار شده و ترک ها و لرها و عرب ها به خاطر مرزگشایی پانکرد ها با اسلحه و کشتار نگران هستند و این امر باعث گرایش اینها به نظام میشود
2-قدرت سخت و نرم نظام طبق تعاریف آکادمیک در بین نخبه های قومی قوی جلوه میکند و کشش به منبع قدرت طبیعی است.
3-نظام اسلامی در پی تدوین الگوهای دموکراتیک تحت مردم سالاری دینی برای قومیت های امن است(قومیت های بدون تروریسم)
نکته:اکراد بدون بهانه فاشیست در ایران بیشترین گروهک ترور ایران ستیز رو دارند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با تشکر از کامنت مروی
جناب اقبال اقبالی:
چند نکته در مورد کردهای آریایی که نمیدانم چرا همیشه سعی در پنهان سازیش دارید:
1-کرد های آریایی تجزیه تحمل فاشیست در ایران ندارند اما بیشترین آمار گروهک تروریستی تجزیه طلب بیشترین امار خیانت بیشترین روحیه ضد صلح و ...دارند.
2-کرد های ایران در همین 1 سال با استفاده از شرایط سوریه و عراق در تعداد بیشماری عملیات گروهکی قصد ویرانی ایران را داشتند از پژاک شاخه پ ک ک بگیرید تا کومله و دموکرات و پاک و ...
3-کرد های ایران و تمام گروهک های کردی روی مرزگشایی در استان های آذر غربی و لرستان و ایلام و کهکولیه و بخش هایی از خوزستان برنامه هدفمند دارند(قطع نقطه مرزی ایران و ترکیه و اتصال به خلیج فارس)

اینکه رسما گفتید حامی کرد ها هستید و مدعی وطن پرستی تضاد ساختاری روح و ذهن شما آشکار میشود هر کودکی میداند برخی اکراد گروهکی سندگدل و ماشین کشتار هستند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
در حالی که عده از تاریخ دانان و پژوهش گران فارس در نامه اخیر خود به لاریجانی رئیس محلس شورای اسلامی ایران در باره , تشکیل فراکسیون تورکها, جمله زیر را مینویسند, جوجه فاشیسها باید دهانشان را ببندند.««از نظر اینجانبان با نگاهی تاریخ‌نگرانه که بافتار چند لایه و رنگارنگ فرهنگی ایران زمین و غنای هویتی آن را مطالعه می‌کنیم و به خوبی می‌دانیم که همسان‌سازی آمرانه و نادیده گرفتن تنوع زبان و فرهنگ و رفتار اجتماعی مردمان ایران و الزامات پبوسته به آن نیز، نافی حقوق فطری انسان‌ها و زمینه‌ساز بروز بحرانهاست و دقت نظر و توجه به این حقوق و نیاز‌ها ضروری‌ست،»»

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اقای تبریزی شما که سعی زیادی براس نوشتن فارسی سره انجام می دهید همین چمله شما که نوشتید//ملط طورک عاظربایجان جنوبی دبصطان به ظبان مادری را به دصط عاورد!// نشان دهنده این هست که اب از چشمه گل الود هست و با ادا و اطوار نمی شود زبان سازی کرد.خود کرده را تدبیر نیست عذیذ .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بودن لات لمپن پاسدار آدم کشی مثل نادر قاضی‌پور در سرکردگی فراکسیون ترکها بیش از پیش نشان از به هم رسیدن دو گنداب قوم گرایی و ارتجاع شیعه گری دارد.گندابی نمانده که جریان قومی گری پانترکیسم آلوده اش نشده باشد. قبلا به زیر سایه چکمه خونین ارتش سرخ رفت و حالا هم زیر عبای "آقا" که از یک تبارند. نه آرای عمومی که راس هایی که در  دو دوره اخیر انتخابات به قاضی پور رای دادند نشان از آن دارد که جریان پوپولیستی پان ترک برای رسیدن به "خواست های" "ملی -زبانی" به هر لوش و لجنی متوسل میشود . تشکیل فراکسیون پان ترکها را باید به فال نیک گرفت.حال پان ترکها از نماینده شان پیداست. از کوزه همان برون تراود که در اوست .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب اقبال اقبالی:
دولت های مرکزی ترک-عرب به فرض روا داشتن ستم به اکراد از نوع فاشیستی که همیشه لقلقه زبان اکراد هست به کنار سوال کلیدی این هست که در ایران که اکراد آریایی محترم ترین قوم بوده اند و برخلاف ترک ها و لرها و عربها و رشتی ها هیچگاه مورد نژادپرستی و فاشیست نبوده اند؟!
پس چرا به طور مثال ترک ها که متهم به پانترکیسم میشوند و در افکار شما تئوری آذری آریایی را برای پنهان کردن فاشیست علیه آنان پیاده کردید هیچ گروهک تروریستی ندارند؟؟لااقل جمهوری اسلامی این انصاف را دارد که هویت ترک ها را پنهان نکند.
ولی پانکردیسم بیشترین گروهک تروریستی ر ایران را دارد؟!
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
(دنباله) ..... خاورمیانه با بیش از دوازده میلیارد دلار دارائی است برای دریافت میلیاردها رانت دولتی همکاری کرد، چرا؟ چون کارگران و رنجبرانی مانند شاهرخ زمانی و محمد جراحی و ..... برای احمد علیرضابیگی آدم نبودند و جانورانی بودند که باید کار می کردند تا سرمایه داران و زرسالاران مفت بخورند و خوب بچاپند! اکنون نیز این آقا که در بیست و چهار ساعت دکتر شده است با عنوان دکتر احمد علیرضابیگی نماینده انتصابی تبریز در مجلس شورای اسلامی است! ***** جناب آقای جهانبخش محبی نیا که برای کارنامه خوبش در کشتار و سرکوب دشمنان رژیم در آذربایجان هشت سال از سال ۱۳۶۸ تا سال ۱۳۷۶ مدیرکل اداره کل اطلاعات استان آذربایجان باختری شد و در این هشت سال از هیچ سرکوب و شکنجه ای درباره دشمنان رژیم در آذربایجان باختری دریغ نکرد و پس از رسیدن به پست های گوناگون اکنون نماینده انتصابی میاندوآب در مجلس شورای اسلامی .....
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان گرامی، من چندین بار گفته ام که ناسیونالیست ها انسان ها را به حق و ناحق، ستمگر و ستمدیده، گناهکار و بی گناه، درستکار و نادرست کار، دارا و ندار، سرمایه دار و کارگر بخشبندی نمی کنند و ترازوی ناسیونالیست ها برای برای بخشبندی انسان ها به خوب و بد، نژاد و تبار و زبان و رنگ پوست و نیاکان و زادگاه است! چنان که آدولف هیتلر که یک ناسیونالیست نژادپرست و دشمن یهودی ها بود فیلسوفی به نام اسپینوزا، فیلسوفی به نام برگسون، دانشمندی مانند زیگموند فروید، فیلسوفی مانند کارل هاینریش مارکس، فیزیکدانی مانند آلبرت انشتین و ..... را چون یهودی تبار بودند آدم های بدی می دانست اما هیتلر فلان لات مردم آزار آلمانی را آدم خوبی می داند! چرا؟ چون از نژاد ژرمن است!!! ***** در آشغالدانی رژیم گندیده و پوسیده ولایت فقیه که آشغال های دستچین شده این رژیم دوزخی گرد آمده اند و نام مجلس شورای اسلامی به روی این .....

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب اقبالي عزيز .... توهين به اقوام ومليت هاي مختلف كار پسنديده ايي نيست(تركتازي) و با كلمات بازي مي كنيد تا خود نمايي كنيدمقاله سرتاسر آغشته به توهينت را خواندم اميداست در نوشته هاي ديگرتان از توهين پرهيز نماييدو حداقل به فكر احقاق حقوق شهروندي همشهريان كردتان باشيد

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
در این مورد شکی نیست که برای منحرف کردن افکار عمومی در داخل و مدیای خارج از کشور از فساد‌های نجومی، فساد جنسی‌ قاری قران بیت رهبری و مناسبات بین المللی جمهوری اسلامی، بخصوص در رابطه با آمریکا، مافیای قدرت در ایران به هر کاری دست میزند و هر گونه بحرانی را راه می‌اندازد تا رهبر و نظام را از تیرس خارج کند. آزادی خواهان و دموکرتهای آذربایجانی آگاه باشند که این مافیا حاضر است با دست خود جنگهای قومی به رهبریت خودش راه بیندازد تا چند صباحی بیشتر بر مسند قدرت نشیند. گرچه فکر آنها این است که این خلق‌های ایران هستند که گوشت دم توپ و گلوله خواهند شد و در نتیجه هم تفرقه بین این خلق‌ها و تضعیف مردم به طور عمومی. و در نهایت بعد از یک دوره جنگ داخلی‌ و تجزیه کشور اینبار رهبران مافیای قدرت فقط سفره انقلاب را بین همدیگر تقسیم خواهند کرد اند و چیزی نصیب مردم آذربایجان و کردستان نخواهد شد و آش همان خواهد ..
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
در پاسخ به کمنتار خانم نسترن؛
1-اگر سخن از پیکار آزادیخواهانه در منطقه بمیان اید، باید کرد و کردستان را در صف مقدم قرار داد. کردها در سرزمین های اشغال شده خود توسط ترک ها و اعراب مورد ستم قرار گرفته و می گیرند و البته در میهنی که خود بنیانگرارش بودند هم به دلیل تسخیر کشور توسط اسلامگرایان فاشیست، از ابتدائی ترین حقوق خویش بی بهره هستند ( مانند سایر مردمان کشور).
2-مجوز تدریس بزبان کردی در سرزمین مادری، توسط ترکیه اشغالگر، محصول مبارزات شهری و تحمیل این حق توسط پیکارگران قندیل بوده است.
3-نگاه من به مبارزات کردها، همان نگاهی ست که بمبارزات مردم ایران دارم. من خود را جزئی از خانواده کردستان می دانم ، کردستانی که آزاد، دمکراتیک و سکولار باشد. آزادی کردستان، آزادی بلوچستان، آزادی آذربایجان از سلطه فرهنگی و سیاسی پان اسلامیست ها و پان ترک ها، مترادف با آزادی من می باشد.
بعنوان یک آزادیخواه،
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
در پاسخ به کمنتار خانم نسترن؛
1-اگر سخن از پیکار آزادیخواهانه در منطقه بمیان اید، باید کرد و کردستان را در صف مقدم قرار داد. کردها در سرزمین های اشغال شده خود توسط ترک ها و اعراب مورد ستم قرار گرفته و می گیرند و البته در میهنی که خود بنیانگرارش بودند هم به دلیل تسخیر کشور توسط اسلامگرایان فاشیست، از ابتدائی ترین حقوق خویش بی بهره هستند ( مانند سایر مردمان کشور).
2-مجوز تدریس بزبان کردی در سرزمین مادری، توسط ترکیه اشغالگر، محصول مبارزات شهری و تحمیل این حق توسط پیکارگران قندیل بوده است.
3-نگاه من به مبارزات کردها، همان نگاهی ست که بمبارزات مردم ایران دارم. من خود را جزئی از خانواده کردستان می دانم ، کردستانی که آزاد، دمکراتیک و سکولار باشد. آزادی کردستان، آزادی بلوچستان، آزادی آذربایجان از سلطه فرهنگی و سیاسی پان اسلامیست ها و پان ترک ها، مترادف با آزادی من می باشد.
بعنوان یک آزادیخواه،

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
پیام عارف قزوینی به پان ترکیسم
فغان‌ات از سر درد است، چون كه می ‌دانم
فغان كند ، به ته ديگ چون رسد  كف ‌گير
 تو را  كه  كودك  ديروزی  است.....
كجا رواست  كه شوخی  كند  به  دولت(سرزمین)  پير
خيال  آذرآبادگان‌ات   اندر  سر فتاده
 تو زين  پس  بدين  خيال  بمير
نمي‌رسد به كعبه ، زان  كه  نيست  بصير

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مایلم نظر اقبال اقبالی در مورد تاسیس جبه متحد کرد شاخه فعال حزب خلق ترکیه(قضیه دمیرتاش)رو بدونم جبه متحد کرد در سال 84 تاسیس شده و البته اولین تدریس زبان محلی امتیاز نظام ایران به کرد هایی بود که مزه فاشیست در ایران رو تحمل نکردن ولی بیشترین گروهک تروریستی رو دارند.
جالب اینکه زمزمه های تاسیس فراکسیون اکراد چرا برخی رو حساس نکرد
+
اینکه اتحاد اپوزسیون خارج نشین با گروهک های تروریستی پانکرد موضوعی است که ایرانیها میدونن و نمیتونید پنهان کنید از جمله خود اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با سلامها . عمل بیار که رخت سرای آخرت است .......... نه عودسای بکار آید و نه عنبر سای

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مسئول محترم کامنتها این آدم ناشایست باز هم از اسم من یوسف آذربایجان استفاده کرده و این کامنت بی محتوا را گذاشته « آقایان اقبالی و موحدی و منصور، برای همدیگر در نوشابه باز کنید!» این فرد باید بداند که این کار کثیف بیانگر شخصیت این فرد است

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
فراکسیون تورکها در مجلس فاسشیستها بخشی از رژیم هستند و ربطی به مردم آذربایجان مطالبات ملی و دمکراتیک آنها ندارند. اعضای فراکسیون هم از مهره های رژیم فاشیستی ایران میباشند.
ایجاد فراکسیون تورکها نشان میدهد که جنبش ملی آذربایجان و قدرت تورکها آنقدر قدرتمند شده است که دولت اشغالچی ایران برای فریب مردم و تحریف مبارزات مردم توسط اعضای فراکسیون و جذب مردم تورک به رژیم اقدام به ایجاد کرده است.
ایجاد فراکسیون تورکها نشان میدهد که مردم ایران ملتی واحد نیستند و در ایران مسئله ملتها عمده شده است و موضوع تورک ، فارس ، کورد و عرب برجسته تر شده است و نمی توان بدون در نظر داشتن ملتها از شهروند واحد حرف زد

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقایان اقبالی و موحدی و منصور، برای همدیگر در نوشابه باز کنید!
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
درودهای رفیقانه خدمت جناب موحدی عزیز و گرامی؛
من از شما بخاطر کوشش های نظری روشنگرانه تان سپاسگزارم.
دستتان را بگرمی میفشارم و بامید پیروزی راهمان!
با مهر و احترام
اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
تشکیل فراکسیون تورک در مجلس ایران با تعداد صد نماینده نقطه عطفی در راستای فشار و مبازره ملی آزربایجان و دیگر تورکان ساکن در جغرافیای سیاسی سرزمین ایران خوانده شده می باشد. این سند اعتراف به این است که تورکها ی ساکن این جغرافیای سیاسی در اقلیت نیستند، شکم درد افزون خواهان ملت حاکم هم در همین نکته نهفته است، از 290 کرسی 100 کرسی متعلق به تورکهاست ، لازم به تذکر است که هنوز برخی از نماینده گان مناطق تورک نشین به این فراکسیون نپیوسته اند. گذشته از این حرکت ملی تورک که همواره مدنی و چند جانبه بوده است خود را محدود به این فراکسیون نکرده است چرا که جنبش ملی آزربایجان بر خلاف آنانی که به دستور نیروهای خارجی دست به ترور و اسلحه می برند و بازیچه معاملات آنان با دولت ایران گشته اند ، در چارچوب مدنی خواسته های دارد که کف مطالبات آن مراجعه به قانون اساسی ایران و عملی شدن این مطالبات است

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای اقبالی درود بر شما. باز هم از مقالات شما لذت بردم. دست شما را میبوسم.
تصویر دیرنج مین ائللی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
فراکسیون کردها نیز در مجلس چند سال پیش شکل گرفت و لیکن شاهد هیچ عکس العملی از اقای اقبالی و امثالهم نبودیم و ای بسا موید حرکت هم بوده اند. ایشان با استاندارد دوگانه ناشیانه شان, حتی در میان یاران خود , بیشتر به عامل دفع تبدیل شده اند تا عامل جذب.
حرکت ملی ازربایجان , سکولارترین جنبش مردمی در جغرافیای کنونی ایران است و قادر است رژیم را دوشقه کرده, سلطنت طلبان را بجان هم اندازد و سوسیال شوونیستها را به ثنویت مفتضحانه واردار سازد. همه اینها نشانه این است که آینده ایران بدست ترکان تعیین خواهد شد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای اقبالی، این فشار توده هاست در صندوقهای رای گیری در مناطق ترک نشین از جمله آزربایجان جنوبی که نمایندگان مجبور شدند برای اینکه با رای مردم به مجلس بروند رای کتبی دادند که مساله ملی ترکها را در مجلس دنبال کنند، آنها خوب می داننند که اگر بخواست مردم گردن ننهند، دور بعدی نانشان آجر می شود، ترکها بر خلاف کردها بدون توسل به سلاح و به روش دمکراتیک عمل می کنند، خود نمایندگان رد شده از فیلتر رژیم را آنچنان زیر فشار اجتماعی و در خطر بایکوت اجتماعی قرار می دهند که آنها ناخواسته مجبورند از خوست توده مردم تبعیت کنند، روشنفکران پانفارسیست طبق معمول با دید تیوری توطعه مساله را می بینند و نتیجه می گیرند که یا کار خود رژیم است و یا کار امپریالیسم و یا قدرتهای جهانی است، و چون خارج گود نشستند فشار توده ها را نمی توانند ببینند و درک کنند

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
توقع طبیعی ومنطقی از سرمقاله نویس ایران گلوبال این است که سمبول سایت خود باشد وبیطرفانه وبدون حب وبغض طرح مطلب کرده واظار نظر بنمایند.البته عقیده هرکسی محترم است ولی سرمقاله یک سایت فراگیرفقط میتواند شخصیت حقوقی آن سایت رامنعکس کند .باعرض معذرت حتی از مدیر سایت هم برای بیان عقاید شخصی خودانتظارمیرود حقوقی مساوی بقیه داشته وقسمت مشخص وvipصقحه را فقط به مطالب عام وانعکاس سیاسست های کلی سایت اختصاص دهند.
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با درود به هموطن عزیز ، جناب اقبالی گرامی.
جناب اقبالی گرامی ؛ ترویج قوم گرایی و عشیره پرستی و فاشیسم قومی، آخرین تیر ترکش رژیم ضدخلقی و فاشیستی جمهوری اسلامی برای بقاء ننگین خود است. آخوندهای ضدبشر و ضدایرانی حاکم بر میهن مان برای بقاء خود و منحرف کردن افکار عمومی و مشغول ساختن اپوزیسیون و مردم، از ایجاد تنش قومی و به راه انداختن جنگ قومی در ایران ، باکی ندارند.واقعیت اینست که اگر ما ایرانیان نجنبیم و به خود نیاییم و این آخوندهای ضدبشر و ضد ایرانی حاکم بر میهنمان را سرنگون نکنیم، ایران به سوی تجزیه شدن و تنش و جنگ قومی نزدیک خواهد شد. رژیم ضدخلقی و فاشیستی جمهوری اسلامی، ایران ما را به خاکستر نشانده و ورشکسته ساخته است و دیری نخواهد پایید که آن را به فروپاشی هرچه بیشتر و سرانجام به تجزیه نیز خواهد کشانید.
بی گمان خامنه ای جلاد را باید از قماش شاهان بنیان برافکن و مملکت بر باد ده و

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این اقبال خان آریازاده دوباره تا یک کلمه تورک شنید خواب نماشد. انسان باید خجالت بکشد زمانی که خیل فاشیستها سر قبر خودساخته کورش شعارهای راسیستی نثار غیر فارسها و بخصوص عربها میکردند این حضرت ذوق زده شده بود/ شما چگونه بدون خجالت حتی شرکت احمدی جانتان در این مراسم را نمیبینید ولی حالا که دیگران کاری میکنند شما سکولار شدید. بنظرم شما نه تنها سکولار نیستید حتی به اندازه یک انسان متوسط به پایین هم به انسانها فکر نمیکنید. از کسانی که همپیاله با پان ایرانیست ها هستند نمیتوان هم انتظاری جز بیراهه گفتن داشت. بنظرم برای ملتهای ایران نه از این مجلس و نه از این به اصطلاح اپوزیسیون سکولار خیری است. همین بهتر که شما با این چند آریاپرست به راه خود روید. دفاع شما از فاشیزم فارسی واقعا لایق شماست و بس.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای اقبالی حدود 90 سال است که فارستازی دمار از روزگار ملل غیر فارس در آورده و در سایه سیاست فارس تازی تمام امکانات غیر فارسها به یغما رفته و حالا یک عده در تعهد به نظام خونخوار ایران یک فراکسیون تشکیل داده و چون اسم تورک زبان را بر خود گزیده اند از سر تا پا دردت گرفته ولی زیاد ناراحت نشو حرکت ملی آذربایجان در چهاچوب فراکسیون نمایندگان مجلس رژیم ایران نمیگنجد و اهداف حرکت ملی آذربایجان بر هم چیدن تمامی سیستم ظلم و ستم فارس تازی است به همین جهت است که شعار اساسی حرکت ملی آذربایجان اینست تبریز باکی آنکارا - بیز هارا فارسلا هارا‌ یعنی « تبریز باکی آنکارا ما کجا و فارسها کجا ». و شعار فراکسیون ایران = ادامه فارس تازی