بساط رژیم کشتار و تاراج را برچینیم!

فریاد آزادی همه زندانیان سیاسی و عقیدتی را سر بدهیم و به اعدام نه بگوییم، تا بساط قلدری ، زور ، نامردمی ، میهن فروشی ، جنگ افروزی و تاراج برچیده گردد

 

 

 

 

 

 

کشتار و اعدام زندانیان به بهانه مواد مخدر همچنان پابرجاست و دستگاه قضا که باید نماد عدالت و دادگری باشد همواره بر ادامه این جنایت ها پای می فشارد .

هر گاه گرانی ، فقر ، فساد ، رانتخواری و رکود سبب اعتراض مردم می گردد و خیزش جنبش های اجتماعی گوناگون شکل می گیرد ماشین کشتار و اعدام زندانیان فعالتر شده تا جنابان فاسد اریکه نشین قدرت ، نمایش سرکوب براه اندازند .

ثروت های مردم نگونبخت سرزمینم چنان کام چپاولگران را شیرین کرده که آماده اند برای ادامه تارج دست به هر جنایتی بزنند مگر تاکنون غیر از این بوده است ؟

همگان در برابر قانون یکسانند ، آیا چنین بوده ؟ دکتر عبدالفتاح سلطانی وکیل شجاع ، نرگس محمدی فعال حقوق بشر ، آرش و گلرخ ، برادران رجبیان ، ناهید گرجی ، مهندس کورش زعیم و ... بسیاری دیگر از کنشگران سیاسی و مدنی فرهیخته ایران به جهت مهر به مردم و میهن باید در زندان باشند آنگاه سرسپردگان وابسته قدرت که هر روز گزارش فساد و رانتخواری و چپاول آنها منتشر می شود باید آزادانه بر اریکه نهادهای امنیتی ، دستگاه قضایی و ... تکیه بزنند و در اندیشه غارت بیشتر سرمایه های کشور باشند !

 اعدام هیچ بازدارندگی ندارد فقط سبب گسترش فضای خشونت در جامعه می گردد که دود آن نیز باز هم چشم مردم دربند میهن را تیره و تار می کند . کور باد آن چشمی که نمی خواهد ایران آزاد و آباد گردد ، نفرین بر کسانی که مردم ایران را به ورطه بدبختی و اسارت و تیره روزی افکندند . تا هنگامی که حتا یک نفر جنایتکار مرگ اندیش در نهاد قدرت ، قضا و امنیت اریکه نشین باشد همواره نظاره گر اعدام و زندان و سرکوب خواهیم بود .

باید بهترین و پاکترین فرزندان ایران مسند نشین دستگاه های حکومتی و دولتی باشند تا قانون و قضا و امنیت اهرم فشار بر مردم نباشد وگرنه همین است که تاکنون دیده ایم .

انتقاد ، اعتراض ، روشنگری و ایستادگی همراه با همبستگی در برابر مستبدین و جنایتکاران تاراجگر اسباب عدالت و حاکمیت مردم و قانون را آماده خواهد کرد . پس فریاد آزادی همه زندانیان سیاسی و عقیدتی را سر بدهیم و به اعدام نه بگوییم تا بساط قلدری ، زور ، نامردمی ، میهن فروشی ، جنگ افروزی و تاراج برچیده گردد ، تا آن هنگام من همراه شما هستم . جاوید ایرانی ، پاینده ایران ......

 

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مردم ایران صبرشان به پایان رسیده و نمی توانند سکوت کنند . رژیم ضدخلقی و فاشیستی جمهوری اسلامی به لحظات پایانی خویش رسیده است. وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم ایران یکی از مهمترین دلایل درهم شکستن رژیم جمهوری اسلامی در ایران است. اکثریت قریب به اتفاق مردم ایران در وضعیت صددرصد زیر خط فقر بسر می برند و از عهده هزینه ساده و معمولی روزمره خود بر نمی آیند. نرخ اجناس و حتی کالاهای ضروری مورد نیاز آنها روزانه نه بلکه لحظه به لحظه در حال افزایش است.
جامعه ی ایران مانند یک آتشفشان هرلحظه در شرف فوران و انفجار است. سران ضدبشر و ضدایرانی رژیم جنایتکار وچپاولگر جمهوری اسلامی سعی بر این دارند که به هر قیمتی موقعیت خود را حفظ نمایند، ولی زهی خیال باطل که پایان کارشان خیلی نزدیک است. رژیم جمهوری اسلامی با دستگیر کردن ها و به زندان انداختن پی در پی افرادی که خواهان حق و آزادی و حداقل رفاه انسانی خویش و

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
درود بر زرتشت احمدی راغب