میکونوس دیگری قبل از عمل طمعه پلیس شد

تفاوت میکونوس سوم با اسلاف خود در این بود که شدّت سیری‌ناپذیری متصدی آن حتی از سران اختلاس‌گر نظام حاکم بر ایران هم بیشتر است و به قول یکی از اعضای گروه تُندر " اگر او در صدرِ یکی از قوه‌های ایران قرار می گرفت، سَند کُل ایران را شش دانگ به اسم خود می زد." سر انجام زیاده‌ خواهی این مأمورِ حریص موجب گشت تا به فروش مواد مخدر روی آورد و بالای هتل- رستورانی در آلمان را با کشتزار مواد مخدر در افغانستان اشتباه گیرد. به هر حال این اشتباه نه چندان کوچک، میکونوس سوم را طعمه پلیس و صاحبش را روانه زندان کرد

روز شنبه نوزدهم نوامبر۲۰۱۶ مراسم گرامیداشت یاد تمامی جان‌باختگان در شهر زوریخ برگزار شد که آقایان اسفندیار منفردزاده، مهدی اصلانی و من سخنران آن بودیم. طی چند روزی که در سوئیس بودم، مصاحبه‌هایی با من شد که در یکی از آنها گفتم از کانالی شنیدیم که کریم حقی منیع مدت‌هاست که دستگیر شده و هنوز در زندان به سر می برد. بنا به اسناد منتشر شده از جانب گروه ضد جاسوسی آذرخش، کریم حقی در اواخر بهار و یا اوایل تابستان سال 1995 به وزارت اطلاعات وصل شده و طی این سالیان چند بار توسط سازمان اطلاعات و امنیت هلند دستگیر و بازجویی شده بود. گروه ضد جاسوسی تندر از صحت و سقم زندانی شدن اخیر او اطلاع دقیقی ندارد اما پیگیر ماجراست و سعی می کند اطلاعات تکمیلی را به اطلاع عموم برساند. البته پرونده‌های مزدوران رژیم در اروپا را گروه ضد جاسوسی آذرخش پیگیری می کند و گروه ما ضمن همکاری و همراهی با آنان، هم تبادل نظر دارد و هم تبادل اطلاعات، ولی مسئول مربوطه‌ی گروه ما متاسفانه بخاطر مشغله کاری نتوانست در جلسه اخیر تبادل اطلاعات شرکت داشته باشد و در زمینه این خبر از بانک اطلاعاتی آنها بهره گیرد. لذا باید منتظر خبر تکمیلی ماند.
بعد انتشار این مصاحبه، هموطنان عزیز ما ضمن پیگیری ماجرا، انتقاد داشتند که " افشاگری نیمه‌کاره" چه ضرورتی داشت. "این افشاگری بود یا انتشار خبر؟ " و ... لذا لازم است به اطلاع هموطنان عزیز برسانم که آنچه در آن مصاحبه گفتم، نه یک افشاگری، بلکه جهت هدف خاصی صورت گرفت که خوشبختانه به آن رسیدیم. حال شاید لازم باشد که چند سطری در مورد دستگیریِ اخیر و زندانی بودنِ کریم حقی منیع بنویسم.

میکونوس اول
ساعت یازده شبِ دوشنبه هفدهم دسامبر 1992 دو تروریست جمهوری اسلامی که ماسک بر چهره داشتند وارد رستوران میکونوس در شهر برلین آلمان شدند و آن جنایت فراموش نشدنی را انجام دادند که همه‌ی شما از آن مطلعید و نیازی به شرح وقایع نیست. سال‌های بعد صاحب رستوران که یک نفوذی وزارت اطلاعات بود، به ایرانِ تحت حاکمیت اربابانش بازگشت. بعد از لو رفتن و پایان تاریخ مصرفِ این رستوران و بازگشت صاحبش به ایران، وزارت اطلاعات یک مأمور دیگر یعنی احمد جعفری را صاحب هتل - رستورانی در شهر کلنِ آلمان کرد تا جای میکونوس اول خالی نماند و روند مأموریت‌های قبل ادامه یابد.
میکونوس دوم
احمد جعفری بعد از افشا شدن شبکه جاسوسی انوش که خود قرار بود رئیس بعدی آن باشد، از هلند به آلمان رفت و صاحب هتل - رستورانی در شهر کلن شد. در آنجا از "حزب کمونیست کارگری" تقاضای عضویت کرد و با در آمیختن شیّادی و مظلوم نمایی اعتماد اعضای حزب و دیگر ایرانیان را جلب نمود. هتل – رستوران او محل جلسات گروههای سیاسی از جمله حزب کمونیست کارگری به رهبری آقای حمید تقوایی شد و حتی کنگره این حزب هم در آنجا برگزار گردید.
پرونده شبکه جاسوسی انوش و باند مزدور کریم حقی منیع در این سالها جریان داشته و دارد. اعضای این شبکه و باند، هیچگاه از شعاع دید سازمانهای ضد جاسوسی و شاید هم پلیس امنیت داخلی کشورهای اروپایی دور نبودند. پلیس آلمان که از ابتدا این هتل - رستوران را زیر نظر داشت، سر انجام وارد هتل - رستوران شد و ضمن دستگیری، همه اسناد و مدارک را با خود برد. لازم به ذکر است که پلیس حتی سراغ مدارکی که در زیرزمین خانه دیگران مخفی شده بود تا در صورت لو رفتن هتل – رستوران در امان بماند هم رفت و آنها را هم در اختیار گرفت. بعد از آن، وزارت اطلاعات در صدد جانشینی برای میکونوس دوم شد و کریم حقی منیع را گزینه مناسبی برای تصدی آن دید.
میکونوس سوم
کریم حقی منیع که وضعیت مشابه احمد جعفری را داشت و او هم در سال 1995 توسط گروه ضدجاسوسی آذرخش افشا و بارها توسط سازمان اطلاعات و امنیت هلند دستگیر و بازجویی شده بود، در شهر مرزی هلند و آلمان هتل – رستوران گران قیمتی را از آنِ خود کرد تا ادامه دهنده‌ی راهِ اسلاف خود باشد. عملکرد این هتل – رستوران هم تقریبا مشابه دو میکونوس دیگر بود و با این تفاوت که شدّت سیری‌ناپذیری کریم حقی حتی از سران اختلاس‌گر نظام حاکم بر ایران هم بیشتر است و به قول یکی از اعضای گروه تُندر " اگر کریم حقی در صدر یکی از قوه‌های ایران قرار می گرفت، سَند کُل ایران را شش دانگ به اسم خود می زد." واقعاً هم اینچنین است. سر انجام سیری ناپذیری کریم حقی منیع موجب گشت تا او برای کسب پول بیشتر به فروش مواد مخدر روی آورد و بالای هتل- رستورانی در آلمان را با کشتزار مواد مخدر در افغانستان اشتباه بگیرد. به هر حال این اشتباه نه چندان کوچک، میکونوس سوم را طعمه پلیس و صاحبش را روانه زندان کرد. حال باید دید که سران نظام جهل و جنایت حاکم بر ایران چه کسی را برای تصدی میکونوس چهارم بر می گزینند، آنرا در کدام شهر آلمان دائر می کنند و مأمور تمام‌سوز شده را بعد از آزادی به کجا می فرستند. لطفاً با ما همراه باشید.
جهت اطلاع بیشتر در مورد کریم حقی و مواردی از این دست، کلیک کنید.
برای دیدنِ ویدئو در یوتیوب کلیک کنید (دقیقه 10.55)

 

 

   

 

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ادامه,
کسانی که با کاغذ بازی و فرمالیته اداری سر و کار داشته اند مدانند که دنبال ذغال سیاه فرستادن یعنی چه. اگر درست فهمیده باشم جناب ابراهیمی که از روز اول مستقیم و یا غیر مستقیم دخالت داشته اند میفرمایند که ایشان مسئول اقدامات گروه آمریکای شمالی نبوده و نمیتوانند در باره اقدامات این گروه اظهار نظر بنمایند. مسئول این گروه ظاهرا شخصی بنام سر کار خانم همیلی است که عجالتا وقت رسیدگی به این مسائل جزئی را نداشته و مشغول تعقیب جاسوسان در هلند میباشند. و بنده هم مشغول جمع کردن ذغال ها میباشم.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب دریا دل,
جناب ابراهیمی در کامنت خود میفرمایند که " بنده جواب تمامی سئوالات آقای پیروز، چه آنهایی را که در اینجا مطرح کردند و چه سئوالاتی که در زیر لینکهای خودم نوشتند را دادم. ". در قاموس ما به این نوع سفسطه نمیدانم چه میگویند. لطفا تمنا دارم از ایشان بپرسید - که من پرسیده ام - آیا خانم شیرزاد در دادگاه محکوم و یا تبرئه شده و یا هنوز منتظر حکم دادگاهند و یا اصلا دادگاهی وجود نداشته است و بنده را نه شیر فهم بلکه خر فهم بفرمائید. با تشکر.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب دریا دل,
من والله نمیدانم سوال به این سادگی چرا باید اینقدرعقبه داشته باشد. من در ابتدی این ماجرا و برای یاد آوری قضایای گذشته کامنت " آقايي بنام عليزاده " که ایشان را نمیشناسم را نقل قول کردم و از دست اندر کاران آن ماجرا تقاضا نمودم که نتایج شکایت به دادگاه قانونی را برای ما بیان نمایند. تا این لحظه هیچکس, هیچکس , هیچکس نگفته است که نتایج شکایت به دادگاه قانونی چه بوده است. اگر باور نمی فرمائید تقاضا میکنم شما مستقیما از مسئولان پرسیده و جواب صریح آنها را به بنده شیرفهم بفرمائید. خیر پیش و همت شاه مردان همراهتان.
تصویر امرالله ابراهیمی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب ناصر دریادل عزیز، بنده جواب تمامی سئوالات آقای پیروز، چه آنهایی را که در اینجا مطرح کردند و چه سئوالاتی که در زیر لینکهای خودم نوشتند را دادم. برای خواندن سئوالات ایشان و جواب بنده، لطفاً به لینک زیر رجوع کنید. از توجّه و همراهی تان سپاسگزارم. پایدار باشید.
http://iranglobal.info/node/58004

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب پيروز ،شما سوال مشخصي داريد و حق داريد بدانيد و بپرسيد كه تكليف پرونده خانم شيرزاد چه شده است ،و سوال مشخصتان را از آقاي ابراهيمي بپرسيد ، ولي شما بجاي پرسيدن يك سوال ساده و مشخص ، مطلبي كند خطي از آقايي بنام عليزاده گذاشتيد و آسمان را به ريسمان چسبانديد، از تعدادي شخصيت نام برديد كه قبلأ چكار ميكردند و حالا چكار مي كنند ! و مجاهدين از سايه پيكار مي ترسد و قص الهذا .....
و بعد من را متهم ميكنيد كه بجاي گشودن گره ،گره اي ديگر زده ام ،
دوست من براي همين تاكيد كردم اگر متمركز بوديد روي مطلب ،
سوال خود را مشخصأ از آقاي ابراهيمي به شكلي كه در بالا عرض كردم مي پرسيديد ،
ولي چه چاره كه ، بعضي دوستان توان پرسيدن يك سوال ساده و مشخص را ندارند ؟
اميدوارم آقاي ابراهيمي اگر از سرنوشت پرونده خانم شيرزاد مورد نظر آقاي پيروز اطلاعي دارند ، در همين جا اعلام كنند ،

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب دریا دل
شما بجای گره گشایی, بر گره ناگشوده, گره دیگری زده و مساله حل نشده را دوباره مطرح نموده اید.. برای یاد آوری عرض میکنم شاید بیش از یکسال پیش سروران مزبور در رسانه ها ادعا نمودند که خانم شیرزاد چنین و چنان بوده است و اینکه از ایشان به دادگاه در کانادا شکایت نموده و منتظر رای دادگاه میباشند. عده ای منجمله بنده معتقد بوده و هستیم که اگر شکایتی در دادگاه مطرح است باید منتظر رای دادگاه شد و از هیاهو و تاثیر منفی آن بر دادگاه پرهیز نمود که البته بجایی نرسید. این بار همان گروه از شخص دیگر صحبت میکنند که ظاهرا به جرم " مواد مخدر در اروپا " به زندان افتاده است. بنده نه دادگاهم و نه مبارز سیاسی. حرف من این است که با آن سابقه, تا صحت " اتهام " قبلی ثابت نشده است نمیتوان ادعا های دیگر کسانی که در جریان مبارزات حزبی و شاید شخصی میباشند را به سهولت باور نمود و علت کامنت من یاد آوری آن

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب پيروز ،،، شما نقل قولي از آقاي عليزاده نامي آورده ايد كه ايشان در متني كه مربوط به يكي دوسال پيش است جنين ذكر كردند كه الان بيش از ٧٠ سال سن دارند و بغير از ١٨ سال اول بيشتر در كار سياسي بوده اند ،خطاب من به ايشان است ،مگر اينكه شما خود آقاي عليزاده باشيد ،
در اصل مطلب هم نو شته ام ، كاري كه آقاي امرالله ابراهيمي و خانم هُميلي انجام مي دهند با ارزش است ،
ارزشش برمي گردد به ضرر و زياني است كه اين گونه مزدوران و خيانتكاران به پنهاندگان و يا خانواده آنان مي آورند ، افشاء كردن اين موجودات دون وظيفه عاجل هر ميهن پرست ،انسان دوست است ،
شما و يا امثال شما در بهترين حالت اگر اد طرف خانم هُميلي يا امرالله ابراهيمي اشتباه اي رخ داده است و يا دروغي گفته اند ،وظيفه داريد حقيقت را آنچنان كه مي دانيد بيان كنيد ، نه اينكه تلاش كنيد اصل قضيه را با توهين يا فرافكني ماست مالي كنيد ،

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب ناصر دریا دل میفرمایند " آقاي پيروز نوشته : جناب عليزاده در فلان تاريخ فرمودند .....اگر در فعاليتهاي سياسي تان كمي متمركز بوديد، و صرفأ به مطلب مورد بحث توجه مي كرديد، شرايط تان اين قدر وخيم نمي شد ،كه به دروغ بگوييد مسعود رجوي از سايه سازمان پيكار مي ترسيد !!! جلل الخالق ! ". جلل الخالق!!!!

جل الخالق, من کجا گفتم که سیاسی ام و فعالیت های سیاسی دارم؟ بنده عرض کردم که این گفتگوها مربوط به احزاب است و ایران گلوبال تا آنجا که من میدانم سایت حزبی نیست و تنها چیزی که از سروران خانم هُميلي و جناب امرالله و دیگران میدانم مربوط به " غائله " چند وقت پیش بود که من عده ای را مشغول گفتگوی طولانی در باره سرکار خانم شیرزاد نمودند و من هنوز نمیدانم که این ماجرا به کجا ختم شد. نقل قول من از جناب عليزاده تنها بخاطر یاد آوری " غائله "بود و بسیار ممنون میشویم اگر شما ما را از نتیجه

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقاي پيروز نوشته :
جناب عليزاده در فلان تاريخ فرمودند : بغير از ١٨ سال اول زندگيش ،هميشه سياسي بوده اند ،
ماحصل فعاليت هاي سياسي تان شده است جمع آوري خبر از طريق گوگل ، خانم هُميلي مطلبي خبر گونه در مورد كريم حقي منيع نوشته است ، منطق قضيه حكم مي كند كه شما در صحت خبر شك كنيد و بگوييد : نخير حقيقت چيز ديگري است ، تجربه ٥٠ سال كار سياسي تان اين شده است ، كه بگوييد تا حالا اسم خانم هُميلي را نشنيده ايد و فلاني عضو فلان سازمان بوده است و ديگر نيست،
اگر در فعاليتهاي سياسي تان كمي متمركز بوديد، و صرفأ به مطلب مورد بحث توجه مي كرديد،
شرايط تان اين قدر وخيم نمي شد ،كه به دروغ بگوييد مسعود رجوي از سايه سازمان پيكار مي ترسيد !!! جلل الخالق !
سازماني كه دوام وتداوم و حضورش در صحنه سياسي با كشتار دوستان و همرزمانش شروع شد ،و با همكاري حسين روحاني در زندان تبديل به سازماني تراژيك شد ،

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
خانم فرخنده كرامي، منظوررشما از مصاحبه ايي كه نوشتيد اين است؟
https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DiXW7XAxgMhM%26feature%3Dyoutu.be&h=9AQGrelTjAQEE0y9h1b4qj2t3jfj7rGJWvfYz-HRsYOihwQ

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کریم حقی با بنی صدر هم عکسهای یادگاری زیادی دارد. حالا موضع آقاي بنی صدر در قبال افتضاح جدید چیست؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب امرالله ابراهیمی در کامنتی بعد از کامنت قبلی من و بدون توجه به سوالات میفرمایند " .....واقعیت این است که کریم حقی این‌ بار نه به جرم جاسوسی، بلکه به جرم مواد مخدر دستگیر شده است........... از همه ایرانیان آزاده تقاضا دارم که بی‌توجه به تخطئه طیف مذکور، اقدامات لازمه را به عمل آورند. " .
حقیقت اینست که افرادی مانند من هنوز منتظر نتایج دادگاه خانم گیتی شیرزاد میباشیم و تا آن مساله حل نشده است نمیدانیم که جهت یک مجرم مواد مخدر ( معتاد, قاچاقچی و یا هردو در, اروپا ) چه اقدامات لازمه ای را باید انجام دهیم ؟ به علاوه مبارزه با مجرمین مواد مخدره وظیفه مقامات مسئول کشور است و ربطی به ما " ایرانیان آزاده " ندارد.
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
از کجا که تصفیه حساب سیاسی -فرقه ای نباشد ؟از کجا اطمینان حاصل کنیم که چنین اطلاعاتی که مینو همیلی- که خود هوادار حزب کمونیست کارگری که حزبی بشدت اکستریم و افراطی است، حزبی که بجز خودش بقیه جریانات سیاسی را "ضد خلق" می نامند ، درست باشد-،پلیس ، دادستان ، قاضی ، بازجو و.... همه این خانم است که در گذشته دست به چنین کارهایی زده است که با اعتراضاتی در همین سایت مواجه شده است.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
از غالب کمنت های تان معلوم است که فقط 2-1 نفر بیشتر نیستید که کارتان فقط مثل زمان ساواک، مخوف و قوی تشان دادن دولت و نیروهای امنیتی اش هست ،و در خارج فقط هدف تان بجای مبارزه با آخوندها ، با افراد اپوزیسیون و بدنام کردن و تهمت زدن است ، یعنی همه این کارهای امنیتی و ضد امنیتی شما فقط در خدمت حاکمان در ایران و تفرقه و ضعیف کردن اپوزیسون میباشد. بقول غربیها در بهترین حالت، شما خودتان اگر مامور نباشید دچار " اوهام تعقیب" هستید . در نوشته این خانم، تهمت و اتهامت جاسوسی است ،ولی بعد امرالله تان اتهام را فقط کشت حشیش اینجا قید کرده و این نشان میدهد که باند شما حتی یک خبر را با دو دروغ در اینجا پخش نموده . از انشای نوشته شما 3-2 نفر معلوم است که فرهنگتان مجاهدی است حالا فرق نمی کند که جدا شده یا هوادار یا مخالف یا موافق . همه شما از یک قماشید . مجاهد و ضد مجاهد و طرفدار آخوند هر سه دارای یک زبان

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
شما سخن از این می گوید که امرالله ابراهیمی ادعاها و تهمت هایش خصوصی است، غیرطبیعی و غیر علمی است و از نظر روانی غیر متعادل است. این نوشته ها انسان را به این فکر می اندازد که ایشان الان چه بسیار تحلیل علمی و منطقی وسند و اسنادی رو می کند. ولی متاسفانه عین بچه ها می گوید کسیکه به دیگران اتهام می زند، خودش اول باید مورد شک قرار بگیرد. عجب. این است دلایل، اسناد منطقی و درست شما؟؟!! خسته نشوید از این همه اسناد و مداراکی که برای روانی و غیر متعادل بودن ابراهیمی رو کردید. جناب باورکنید اگر چیز ننویسید نمی گویند بی سواد هستید، پس اگر می نویسید دقت کنید چه می نویسید و با دلیل و سند حرف بزنید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
از واکنش « هلند » می شود فهمید که خودش یکی از کسانی است تا کنون افشا شده .... و سوزشش کاملا مفهوم است. لعنت بر مزدوران و درود بر افشاگران

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کشور هلند در اروپا در رابطه با تولید و فروش و مصرف حشیش گویا آزاد ترین کشور اروپا است . خیلی ها روی بالکن یا در باغچه یا جای دیگر ممکن است به پرورش این گیاه بپردازند . معمولا بحث روی تعداد و مقدار است که پلیس ایراد میگیرد.
این امرالله ابراهیمی تاکنون در این سایت نشان داده که ادعا و اوهام و تهمت هایش معمولا خصوصی است. من هیجگاه نتوانستم بیش از 2 جمله از نوشته های او را بخوانم چون غیر طبیعی و غیرعلمی و از نظر روانی غیرمتعادل بنظر می آیند . کسیکه به دیگران اتهام مامور میزند ، خودش اول باید مورد شک قرار بگیرد که اغلب قصد خراب کردن اپوزیسیون را دارد . کریم حقی چون ترک است ممکن است دلایل راسیستی نیز بی تاثیر نباشند .
تصویر امرالله ابراهیمی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اضداد سازمان مجاهدین خلق همگام با مزدوران نهان و آشکار سازمان اطلاعات سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات سعی دارند دستگیری و زندانی شدنِ این‌بارِ کریم حقی منیع را هم طبق معمول دفعات قبل و دستگیری دیگر مزدورانِ نظام جهل و جنایت حاکم بر ایران در خارج کشور، یک " توطئه و پرونده سازی" از جانب مجاهدین خلق القا کنند تا برای او کسبِ حمایت کرده و یا رسوایی‌اش را استتار نمایند اما واقعیت این است که کریم حقی این‌بار نه به جرم جاسوسی، بلکه به جرم مواد مخدر دستگیر شده است و نه سازمان مجاهدین در دستگیری اخیر او نقش دارد و نه گروه ضدجاسوسی آذرخش در آن دخیل است. از همه ایرانیان آزاده تقاضا دارم که بی‌توجه به تخطئه طیف مذکور، اقدامات لازمه را به عمل آورند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
خلاصه جریان را میتوان از کامنتی در آن زمان بیاد آورد:

فرستاده شده توسط علیرزاده در چ., 02/18/2015 - 09:16

نظر:
اینجانب که هفتاد سال از عمرم می گذرد وبجز از 18 سال اول زندگی ام ،سرم تو ی سیاست ایران گرم است ولی تا کنون با اسامی مینو همیلی و یا گیتی شیرزاد به گوشم نخورده بود ولی انبوه نوشته جات در دو هفته گذشته پیرامون خانم گیتی شیرزاد مرا بر آن داشت که تحقیقات مستقلی انجام دهم. از سوی دیگر در مورد امرالله ابراهیمی، گیتی ، مینو ، ابوالفضل محققی، اضغر جیلو حس کنجکاوری ام را برانگیخته و توسط موتور جستجو گر گوگل بسراغ این موضوع و اشخاص حقیقی رفتم . نتایج حاصله نشان داد که گوگول بیچاره سرگیجه گرفت و اطلاعاتی جمع آوری کرد که هیج کدام با پرنیسب های سیاست در گذشته نمی خواند, می پرسید چرا؟! پس در ادامه بخوانید:

ادامه نظر...:
گیتی شیرزاد که همسر جاویدی شهید است

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آیا کسی میداند که جریان دادگاهی شدن گیتی شیرزاد و شکایت از او و پی گیری های خانم مینا همیلی و رویا غیاثی و امرالله ابراهیمی و غیره به کجا کشید؟ ظاهرا این ماجرا با مجاهدین خلق بی ارتباط نبود. کسی میداند مسعود رجوی کجاست ؟ گذشته از راست و یا دروغ بودن این ماجرا, مانند داستان سرایی های حسینقلی مستعان و صدر الدین الهی, مدتی مردم را مشغول و ما را سر کار گذاردند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
.. بهر حال یادتان باشد که بنیاد جاسوسی و دو بهم زنی را در کشور ما جریانی بنام حزب توده بنیان نهاد و در همه مراکز دولتی ارتشی و فرهنگی نفوذ کردند و ایران را برای همیشه به دست ارتجاع سیاه دادند .
یادتان باشد که همین حزب توده به همراه فدائی رسوا و بی ا برو در سال 57با جاسوسی به حمایت از نظام اسلامی بر خاساتند و هزاران انسان بیگناه را به گشتن دادند . جاسوسی حزب توده منجر به افشای قیام نوژه شد که در ان صدها نظامی ایران پرست و شریف اعدام شدند . جاسوسی بداست چه برای روسیه چه برای غرب و چه برای صدام وچه برای محمد قریشی پیامبر خود خوانده اسلام عرب . یادتان باشد که وقتی زنی مجاهد در برابر جمع شوهر خود و یا پدر خود را منفور مینامد نامی جز جاسوسی اشکار و تکامل حیوانی و سقوط ندارد .حزب توده و فدائی هنوربرای نظام سیاه جاسوسی میکنند

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بیش از 5 ماه است که کریم حقی بنابر خبرهای که از گوشه و کنار می اید به اتهام داشتن و پرورش درخچه حشیش در بالای رستوان خود در آلمان دستگیر شده است.
سازمان مجاهدین که در طول این سالها صدها ساعت برنامه و هزاران مطلب نوشتاری در رابطه با وی درست و پخش نموده است حال چه شده در طول این زمان طولانی حتی یک خبر در این رابطه در سایتها و میدیا خود پخش نکرده است
آنها که به قول خودشان از کوچکترین حرکتی اتمی رژیم خبر دارند ؟!!!!!!! چه شده در این رابطه بی خبر هستند؟
نکند زبانم لال کاسه ای زیر نیم کاسه است که آقای حقی نفر نفوذی آنها در دروان رژیم بوده ؟
علت سکوت چیست؟
سازمانی که با درست کردن هزاران دروغ در خراب کردن مخالفین تجربه چند ده دارد چرا حال که یک واقعیت به دستش رسیده سکوت کرده ؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
كار شما عزيزان در افشاي مزدوران شايسته تقدير است،بايد در هر كجا و هر زمان به اين مزدوران و جنايت پيشگان عوامل حكومت سركوب و ترور اجازه نداد و آنان را نزد جامعه ايرانيان و جامعه جهاني بي آبرو كرد.سكوت همه ما خيانت به همه زندانيان و جانباختگان و نه تنها مردم ايران بلكه خاورميانه و جهان است

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
كار شما عزيزان در افشاي مزدوران شايسته تقدير است،بايد در هر كجا و هر زمان به اين مزدوران و جنايت پيشگان عوامل حكومت سركوب و ترور اجازه نداد و آنان را نزد جامعه ايرانيان و جامعه جهاني بي آبرو كرد.سكوت همه ما خيانت به همه زندانيان و جانباختگان و نه تنها مردم ايران بلكه خاورميانه و جهان است

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
داستان شبیه آن دزدی است که جار میزد دزد را بگیرید.
شرکت کنندگان در این نوشته و دو کلیک پایین مطلب ،خودشان سابقه و وضعیت روانی و هدف و سبک مشکوکی دارند.
نکته مهم دبگر این است که چون کریم حقی یکی از جداشدگان و فعالین ضد رجوی و ضد مجاهد است ، بعید نیست در این داستان و ماجرا و اتفاق که برای او پیش آمده ، پای محاهدین بشکل مستقیم یا غیر مستقیم،درمیان نباشد چون سالهاست که مجاهدین علیه او در هلند پرونده سازی و شکایت کرده اند . و کثیف ترین کاری که مجاهدیم علیه کریم حقی نمود ، یاد داشت های خصوصی و درون سازمانی او را چند سال پیش در نشریه مجاهد منتشر نمود و ادعا کرد که کریم حقی در زمان انقبلاب در ایران به ترور حزب اللهی ها دست زده است . توضیح اینکه برادر و زن سابق کریم حقی قبلا از طرف جمهوری اسلامی کشته شده اند . بهزاد علیشاهی نیز از جداشدگان و فعالین ضد رجوی است که مدتی پیش به جرم جاسوسی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
خسته نباشید به گروه تندر و سخنگو آن مینو همیلی که با تلاش و پیگیری شان، چهره جانیان و شکنجه گران دیروز نظام و به‌اصطلاح مخالفین امروز را در خارج کشور، شناسایی و برملا میکنند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
از جمهوری خونخوار هیچی بعید نیست

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
باتشکر از گروه ازرخش وهمکارانشان

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
میکونوس
در تاریخ وجنایات جمهوری اعدام احتمال ان هست
که هر لحظه داستانی اینگونه را کارآفرینی کنن

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ننگ و شرم بر مزدوران و كأسه ليسان جمهوري ننگين ضد ايراني و ضد إسلامي جمهرري إسلامي ايران.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این همون کریم حقی است که در ارتباط نزدیک با ناصر خواجه نوری بود که سالها پیش عکس های ملاقات شون را منتشر کردند؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ننگ و شرم بر مزدوران و كأسه ليسان ژيم ضد انساني و ضد ايراني جمهوري ننگين إسلامي ايران.ظ

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کریم حقی و دوستانش مانند آن تخم مرغی هستند که فاسد شده باشه بنابراین بوی گندشان مشام هر نفس کشی را آزار میدهد صادقانه باید از همه دوستانی که چونین موجودات مزدوری را شناسایی و رد یابی میکنند و در نهایت باعث دستگیری این بی شرفها میشوند قدردانی کرد.
تا اینجایی که به دولت های غربی بر میگردد دنبال مماشات و زد و بند با اخوندها هستند، پس دستگیری این مزدوران نشان از آن دارد که تیم های ضد جاسوسی ، پیگیرانه دنبال قضیه جاسوسی و قاچاق مواد مخدر توسط کریم حقی و باند پلیدش بودند که دیگر پلیس نمی توانست آنها را در انکار کند .
بنابراین از آذرخش و تندر و اعضای این دو تشکل ضد جاسوسی به سهم خودم نهایت تشکر را دارم و امیدوارم سال پیش رو2017 سالی باشد که همه این مزدوران در اروپا و امریکا و امریکای شمالی جارو شوند. .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با تشکر از گروه آذرخش وزحماتشان

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
رستورانش جاییست که هم هلند و هم آلمان را دارد و قیمتش هم دور و بر یک میلیون یوروست. از آشنایی که کریم را میشناخت پرسیدم و او می گفت که چند سال زندانی میشه چون بحث کیلو و گرم نیست

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
امید است با تلاش هر چه بیشتر گروه آذرخش و همچنین کمک هموطنان در اطلاع رسانی از مواردی که مطلعند به این دوستان؛ گروه آذرخش را در مسیر خنثی کردن توطئه های این خبیثان و نیز کوتاه کردن دست مزدوران وزارت از دخالت در امور هموطنان در خارج کشور و بویژه پناهندگان و پناهجویان یاری رسانند. خسته نباشید