احد اصغرنژادعاکف از سرکوبگران رژیم آخوندی در تبریز و آذربایجان

احد اصغر نژاد عاکف که برابر اعترافات خودش ده ها سال در ارگان های سرکوب و شکنجه رژیم آخوندی کار کرده است از گردانندگان دانه درشت اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی است! هم اکنون احد اصغرنژاد عاکف برای پنهانکاری و پوشش دادن به پست هائی که در ارگان های سرکوب رژیم ولایت فقیه دارد در پست مشاور عالی سازمان ورزش شهرداری تبریز کار می کند!

 

احد اصغرنژاد عاکف فرزند اصغر اصغرنژاد عاکف از گردانندگان دانه درشت اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی است! البته کارگزاران رژیم ولایت فقیه که پست هائی این چنینی دارند برای رد گم کردن گاهی عنوان هائی پوشش دهنده را به کار می برند که در این میان احد اصغرنژاد عاکف نیز ظاهرا در پست هائی مانند سخنگو و سپس قائم مقام تیم فوتبال ماشین سازی تبریز و همچنین مشاور عالی سازمان ورزش شهرداری تبریز کار می کند! گاهی احد اصغرنژاد عاکف ادای کارشناسان ورزشی را درمی آورد و در مصاحبه هائی الکی درباره فوتبال و ورزش نق می زند، غرغر می کند، انتقاد می کند، اعتراض می کند، افشاگری می کند، گلایه می کند، پیشنهاد می دهد و ..... که همه اینها برای رد گم کردن هستند!

با این همه احد اصغرنژادعاکف در تارنگاری به نام طنین ورزش خودش آشکارا به کار در ارگان های سرکوب رژیم دژخیمان و شکنجه گران اعتراف کرده و خودش درباره خودش این چنین نوشته است:

..... حاج احد اصغرنژاد در خانواده ای مذهبی در خیابان آیت الله استاد محمدتقی جعفری (محله جمشیدآباد سابق) چشم به جهان گشود، با توجه به روحیه انقلابی و فعالیت های مختلف سیاسی و اجتماعی بعد از انقلاب در چهارچوب واحدهای احتیاط کمیته انقلاب اسلامی در سمت مسئول اطلاعات و عملیات مشغول به فعالیت گردید! اهم فعالیت های انجام شده توسط وی به شرح ذیل است:

از سال ۱۳۵۸ وارد کمیته انقلاب اسلامی شده و در رده های مختلف دارای مسئولیت های متعدد بوده است!

بعد از تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وارد این مجموعه شده و در رده ها و پست های مختلف دارای مسئولیت های مختلفی بوده است!

در دوران هشت سال دفاع مقدس در واحد اطلاعات و عملیات لشکر بیست و هشت روح الله به انجام وظیفه پرداخته است!

سیزده سال سال سابقه مدیریت منطقه انتظامی جلفا و مرند!

چهار سال مسئول امنیت انتظامی شهرستان تبریز!

چندین سال معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر استان آذربایجان شرقی!

دارای مسئولیت های متعدد در رابطه با قاچاق در استان آذربایجان شرقی!

قائم مقام باشگاه ماشین سازی تبریز، مشاور عالی سازمان ورزش شهرداری تبریز و فعالیت های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و .....

http://ahadasgarnejad.mihanblog.com

اینها بخشی از پیشینه های یک کارشناس فوتبال و ورزش از زبان خودش است بی آن که آن پیشینه ها پیوندی با ورزش و فوتبال داشته باشند! و با آن که گردانندگان رژیم دژخیمان و شکنجه گران می کوشند پیشینه خود را از همگان پنهان کنند اما از دیرباز گفته اند که مشت نمونه خروار است! البته احد اصغر نژاد عاکف در این زیستنامه که خودش آن را نوشته است هرگز نگفته است که در اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی نیز کار کرده است! برای آن که برابر بخشنامه های وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران اعتراف به کار در این وزارتخانه ممنوع است و کارکنان وابسته به این وزارتخانه حق ندارند در این باره چیزی بگویند و یا بنویسند مگر آن که کسی شناخته شده تر از آن باشد که نیازی به پنهان ماندن وابستگیش به وزارت اطلاعات رژیم آخوندی باشد! (مانند محمد شریعتمداری و سلمان خدادادی و .....)

در تابستان سال ۱۳۹۳ برادر احد اصغرنژاد عاکف به نام عباس اصغرنژاد عاکف به ناگهان درگذشت و این که چرا برادر احد اصغرنژاد عاکف درگذشته است هنوز روشن نیست! در مسجدی به نام مسجد میراب در کوی جمشیدآباد که یکی از بزرگترین پاتوق های دژخیمان و شکنجه گران و سرکوبگران رژیم گندیده و پوسیده ولایت فقیه در تبریز و آذربایجان است مجلس ختم بزرگی برای درگذشت عباس اصغرنژاد عاکف برگزار شد، در آن هنگام اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی چندین اطلاعیه و اعلامیه و پارچه نوشته را برای تسلیت گوئی به در و دیوار آن مسجد چسبانده بود اما از این اعلامیه ها در بخش های دیگر تبریز چیزی دیده نمی شد! (برای پنهانکاری!) همچنین از سوی آخوند حسن روحانی رئیس جمهور رژیم ولایت فقیه نیز پیام تسلیت پر آب و تابی در این باره فرستاده شده بود که آن پیام نیز بر در و دیوار مسجد چسبانده شده بود اما این پیام تسلیت نیز با آن که از سوی حسن روحانی فرستاده شده بود نه در روزنامه های تبریز چاپ شد و نه در رادیو و تلویزیون خوانده شد! (باز هم برای پنهانکاری!)

منبع: 
منابع گوناگون
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بادیدن کمنت یک سطری جناب حامدعزیزکه متضمن هشداری متین ومنطقی بود

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
عزیزان انتشار اتهام و یا افشاگری بدون مدارک مستند خیلی خترناک است.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
تمام مناطق واستان هاوحتی شاید محلات وادارات ودانشگاه های مملکت درچنگ این قبیل عناصرومقامات هستند وادعایی غیرازاین قابل باورنیست.چه موافق باشید یا مخالف.جزءهرگروه ودسته وفرقه ای باشید.جزءهرملیت وقومیت وتباری باشیداین حقیقت رامطمئنا قبول دارید که اگرنه باعرض پوزش طرف خطاب این نوشته شمانیستید. حالااین وسط عده ای ازتورک های آذربایجانی که به مطالبی برمی خورند احساس تکلیف کرده وبازحماتی سعی میکنندروی این دانسته های خودحداقل درمنطقه وشهرواستان واطراف خود کارکرده وآنهارا تنظیم ودراختیارمن وشما قراردهند.اگرحسن نیتی باشد باید که این افشاگری هارا قدردانسته وحتی اهالی هرمنطقه راتشویق به تاسی ازاین حرکت وادامه آن در

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای تبریزی، ایشاالله بعد از سرنگونگی رژیم منحوس جمهوری اسلامی، و ایجاد وزارت انگل زدائی سیاسی برای رفت و روب پانترکیست و تجزیه طلب، آیا افرادی مثل احد اصغر زاده عاکف، بعد اظهار ندامت و توبه می توانند در وزارت انگل زدائی با یک درجه ترفیع بکار رفت و روب ادامه بدهند؟؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این آدم مریض باز هم از نا من یوسف آذربایجان سو استفاده کرده و این کامنت که رنگ و بوی وزارت اطلاعات رژیم را دارد گذاشه عین نوشته این آدم مریض « ننگ بر این دژخیم رژیم که آبروی ما تورک ها را برده است. »

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ننگ بر این دژخیم رژیم که آبروی ما تورک ها را برده است.