کتمان واقعیات ملموس در انظار عمومی، نتیجه مطلوبی برای کتمان کننده ندارد

سرکار خانم هُمیلی در این مطلب هیچ انتقادی را متوجه حزب کمونیست کارگری نکرد، بلکه یکی از شگردهای مزدوران رژیم که " در آمیختن شیّادی و مظلوم نمایی" برای کسب اعتماد است را گوشزد نمود و مطلقاً نیازی به "تکذیبیه" مسئول دفتر مرکزی حزب کمونیست کارگری ایران نبود تا منتقدین و اضداد این حزب به مردم القا کنند که سران حزب کمونیست کارگری با این تکذیبیه در واقع می خواستند موضوع اصلی که دستگیری و زندانی شدن کریم حقی است را تحت الشعاع قرار دهند.

توجّه! هر گونه سوء استفاده از نوشته‌ام علیه حزب کمونیست کارگری حتی اگر از جانبِ فرد و یا گروه دیگری از اپوزیسیون صورت گیرد، واکنش تند مرا در پی خواهد داشت.

سرکار خانم مینو هُمیلی که در حال حاضر سخنگوی گروه ضد جاسوسی تُندر است، در واکنش به دستگیری و زندانی شدنِ اخیر کریم حقی منیع ( لطفاً به دقیقه 10.55 توجّه کنید) مطلبی نوشت که در سایت ایران گلوبال با تیتر "میکونوس دیگری قبل از عمل طعمه پلیس شد"، و در سایت آزادی بیان با تیتر "مأمور وزارت اطلاعات فضای بالای رستورانی در آلمان را با مزارع مواد مخدر اشتباه گرفت"، درج شد. او قسمتی از این مطلب را به هتل – رستورانی اختصاص که بعد از لو رفتن و بسته شدن، رستوران کریم حقی جانشین آن شد. وی در این مورد نوشت : " احمد جعفری بعد از افشا شدن شبکه جاسوسی انوش که خود قرار بود رئیس بعدی آن باشد، از هلند به آلمان رفت و صاحب هتل - رستورانی در شهر کلن شد. در آنجا از "حزب کمونیست کارگری" تقاضای عضویت کرد و با در آمیختن شیّادی و مظلوم نمایی اعتماد اعضای حزب و دیگر ایرانیان را جلب نمود. هتل – رستوران او محل جلسات گروههای سیاسی از جمله حزب کمونیست کارگری به رهبری آقای حمید تقوایی شد." چند ساعت پیش جناب آقای سیامک بهاری از طرف حزب کمونیست کارگری تکذیبیه‌ای در این مورد صادر کرد و نوشت :

 

لینک تکذیبیه " مسئول دفتر مرکزی حزب کمونیست کارگری ایران"

خودم متأسفانه افتخار آشنایی با جناب سیامک بهاری را ندارم اما همه اعضای شبکه جاسوسیِ برادران جعفری، از جمله انوش و احمد را خیلی خوب می شناسم. وقتی رئیس این شبکه، یعنی محمود جعفری که با اسم مستعار انوش فعالیت می کرد در فوریه 1995 به قتل رسید، وزارت اطلاعات احمد جعفری که از زمستان سال 1993 تحتِ آموزشِ این مرکز جاسوسی- تروریستی قرار داشته و قرار بوده به امریکا شمالی اعزام شود را بعنوان جانشین برادرش برگزید و از ترس لو رفتن گزارشها و نوارهایی که هنوز ارسال نشده بود و همچنین دستگاه‌های بجا مانده، سریعا به هلند فرستاد که در نوشته‌های پیشین و همچنین در "نفوذ عوامل وزارت اطلاعات در صفوف اپوزیسیون بی وقفه ادامه دارد"، بطور مبسوط به آن پرداختم. بعد از اینکه شبکه جاسوسی برادران جعفری توسط گروه ضد جاسوسی آذرخش افشا شد و سازمان اطلاعات و امنیت هلند و آلمان اعلام کردند که این حجم مدارک ملموس حتی در دوران جنگ سرد هم ‌سابقه نداشت و رسانه‌های هلندی آن را پوشش دادند، احمد جعفری هم راهی جز اعتراف نمی دید. اعترافات احمد جعفری را می توانید در اینجا بخوانید. بعد هم همانطوری که سرکار خانم هُمیلی نوشتند، : " از هلند به آلمان رفت و صاحب هتل - رستورانی در شهر کلن شد. در آنجا از "حزب کمونیست کارگری" تقاضای عضویت کرد و با در آمیختن شیّادی و مظلوم نمایی اعتماد اعضای حزب و دیگر ایرانیان را جلب نمود. هتل – رستوران او محل جلسات گروههای سیاسی از جمله حزب کمونیست کارگری به رهبری آقای حمید تقوایی شد." سرکار خانم هُمیلی در این مطلب هیچ انتقادی را متوجه حزب کمونیست کارگری نکرد، بلکه یکی از شگردهای مزدوران رژیم که " در آمیختن شیّادی و مظلوم نمایی" برای کسب اعتماد است را گوشزد نمود و مطلقاً نیازی به "تکذیبیه" مسئول دفتر مرکزی حزب کمونیست کارگری ایران نبود تا منتقدین و اضداد این حزب به مردم القا کنند که سران حزب کمونیست کارگری با این تکذیبیه در واقع می خواستند موضوع اصلی که دستگیری و زندانی شدن کریم حقی است را تحت الشعاع قرار دهند. وقتی احمد جعفری بعد از اقدامات پلیس از هلند به آلمان رفت و صاحب هتل-رستورانی در شهر کُلن شد، از حزب کمونیست کارگری تقاضای عضویت کرد و این موضوع را دو تن از اعضای حزب هم به خودم گفتند و تأئید کردند. تقاضای عضویت دادن او به حزب هم بار منفی برای این حزب ندارد. هتل- رستوران او تا روز آخر پاتوق اعضای حزب کمونیست کارگری بود و حتی افرادی از این حزب در رابطه با پرونده احمد جعفری مورد بازجویی قرار گرفتند و حداقل دو تن از اعضای این حزب در خطر دیپورت قرار داشتند که طی نامه‌ای به پلیس آلمان خاطر نشان کردیم که آنان فریب احمد جعفری را خوردند و با جمهوری اسلامی سمت و سویی ندارند و به احتمال قریب به یقین دیپورت آنان می تواند موجب از دست دادنِ جان‌شان شود. شاید لازم باشد به اطلاع جناب سیامک بهاری برسانم که رئیس معدوم این شبکه، یعنی محمود جعفری، به حزب کمونیست کارگری حق عضویت می پرداخت و رسیدهایش هم در اسناد و مدارک کشف شده از این شبکه بود و در دست سازمان اطلاعات و امنیت هلند هم هست. در جریان تحقیقات قتل انوش هم این موضوع مورد پرسش و بررسی قرار گرفت. در گزارش بجا مانده از شبکه انوش هم این موضوع با دست خط خودِ انوش و همچنین نواری که مکالمه انوش و یکی از سرکردگان وزارت اطلاعات هست، موجود است.
جناب سیامک بهاری گرامی، کتمان واقعیات ملموس در انظار عمومی نه تنها چیزی از واقعیت امر نمی کاهد، بلکه کتمان کننده را زیر سئوال می برد. امیدوارم به این نکته توجه داشته باشید.

 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب بابك طالعي ،
اين عاليه !
ظاهرأ اطلاعات شما موثق تره !
ولي تا آن زمان كه پرده برافتد ،و حقيقت آشكار شود ،
كساني كه در معرض خطر هستند از طريق اين افشاء گري هوشيار شدند ،
و از اينكه آقاي پيروز اين مسئله را به روز كردند بايد از ايشان تشكر كرد ،
چون حافظه تاريخي كوتاه مدتي داريم ، بعضي وقتها اين گونه موارد را فراموش مي كنيم ،
جناب بابك عزيز اگر اطلاعات ديگري در اين خصوص داريد مطرح بفرماييد ، خوشحال مي شويم ،
با سپاس

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب دریا دل,
بنده هیچ گاه نگفته ام که خانم شیرزاد بیگناهند. منظور از این همه صرف وقت و انرژی این بود که همزمان با انتشار این " خبر ", ادعا شد که به دادگاه رسمی نیز شکایت شده است. این ادعا در آن زمان چنین تفسیر شد که خانم شیرزاد میتوانند به بهانه حفظ ادله خود برای دفاع در دادگاه رسمی, از اظهار نظر خود داری نمایند, یعنی بهانه لازم به ایشان داده شد تا مساله در ابهام باقی بماند و اگر گناهکار هم باشند از مجازات مصون بمانند. اینکه شما میفرمائید " اطلاع يافتم شكايتي از ايشان در هيچ جا نشده است " برای ایشان از اهمیت ادعای اولیه شکایت به دادگاه نمی کاهد و ایشان که این همه مدت با این اتهام زندگی کرده و ظاهرا ضرری ندیده اند چرا باید به سر بی درد خود دستمال هیاهوی دیگری را ببندند؟ و بالاخره از فرمایش شما چنین بر میآید که ادعای شکایت به دادگاه از ابتدا دروغ بوده و این دلیل سکوت میباشد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای دریا دل محترم. شما از کجا میگید که شکایتی صورت نگرفته؟ شکایت شده و تحقیقات پلیس ادامه داره.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب پيروز تا أنجايي كه اطلاع يافتم شكايتي از ايشان در هيچ جا نشده است ، جون امكان شكايت هم ، بنا به دلايل حقوقي ميسر نيست ، چون تواب بودن خانم گيتي شيرزاد و همكاري او با رژيم در درون زندان از منظر حقوقي در دادگاه كشورهاي غربي بنا به دليل فقدان سند امكان پذير نيست ، ولي امكان شكايت براي خانم شيرزاد ميسر تر است ، ايشان مي تواند با ارجاع به قانون مطبوعات ،اولا حق پاسخ گويي و يا حتي اعاده حيثيت از طريق دادگاه كند ، اگر هيچ كدام از اينها توسط خانم شيرزاد انجام نشده است ،
آنچه كه امكان دارد شناسايي اين گونه افراد توسط همبندان سابقشان مي باشد ، مخصوصا اگر اين فرد در خارج از كشور تحت لواي حمايت از پناهدهندگان و در ژست حقوق بشري وارد شود ، بالطبع شما مي توانيد تصور كنيد اگر اين گونه افراد كماكان در حال همكاري با رژيم باشند ،مي تواند چه تبعاتي براي پناهندگان داشته باشد ،
تصویر امرالله ابراهیمی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با عرض پوزش از مسئولین محترم سایت ایران گلوبال و کاربران عزیز،
مجبورم جوابی که چند روز پیش به جناب "پیروز" گرامی در زیر همین لینک دادم را مجدداً بنویسم تا ایشان بار دیگر با حوصله جوابِ سئوال تکراری‌شان را بخوانند و روی آن فکر کنند.
جناب پیروز گرامی و عزیز، من در گروه آذرخش فعالیت می کنم که در سال 1992 تأسیس شده و در جهت شناسایی، افشا و اقدام قانونی علیه نفوذی‌های سازمان اطلاعات سپاه پاسداران، وزارت اطلاعات و دیگر شبکه های رژیم در اروپـــــــا فعالیت می کند. خانم هُمیلی با گروه تندر کار می کند که تازه تأسیس است و در امریکای شمالی فعالیت دارد. بی‌تردید هر عنصر سیاسی متوجّه این موضوع هست که اگر اطلاعات گروه آنان را هم بدانیم، اجازه نوشتن آنرا نداریم. همانا آنها هم اگر اطلاعاتی در مورد روند پرونده‌هایی که ما پیگیری می کنیم، داشته باشند، نمی توانند از طرف ما سخن بگویند. سئوال اینجاست که
تصویر امرالله ابراهیمی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب آقای "پیروز" گرامی، جریان پرونده فردی که نه من و نه گروه ما ( آذرخش) در افشاء او نقش داشته و نه ربطی به این لینک و دستگیری کریم حقی دارد و شما با هر نیتی، در زیر این لینک آن را بروز کردید و نه از پیگیری کننده آن که در قاره دیگری آنرا دنبال می کند، بلکه از بنده می پرسید، چنین است. "رادیونه زمانه" که یک رسانه دولتی است و به دولت هلند تعلق دارد، در روز چهار شنبه 19 مهر 1391 ( دهم اکتبر 2012) اعلام کرد " پری فائقی، خواهر فرشته فائقی، معلم کردی که سال ۶۱ در سن ۲۸ سالگی در زندان سنندج اعدام شد، می‌گوید: فرشته در زندان لباس می‌بافت و اصرار داشت که آن‌ها را نشوییم. پس از مدت‌ها متوجه شدیم لای درز آستین لباس‌ها نامه می‌فرستد. در یکی از نامه‌هایش نوشته بود اگر گیتی شیرزاد را در تلویزیون دیدید من اعدام خواهم شد. پس از مدتی آن زن در تلوزیون آمده و فرشته و نامزدش، صارم، اعدام شدند. بعدها جسدش را
تصویر امرالله ابراهیمی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب آقای "رضا" گرامی، نمی دانم شما در تشکل و یا سازمانی فعالیت داشتید یا نه اما می دانم که همه سخنگویان دولت، تشکل، سازمان سیاسی و ..... همیشه مطالبی که باید منتشر شود را خودشان نمی نویسند. حتی در سخنرانی‌های‌شان هم اینگونه است. پس اگر نوشته خانم همیلی با انشای خودش هم نباشد، اشکالی ندارد. در مورد "توصیه"‌تان هم باید عرض کنم که این نوشته "حمایت" از فرد خاصی نیست بلکه واقعیتی است که بیان داشتم. خودم ( از جانب گروه ضد جاسوسی آذرخش) هم افشاگر شبکه جاسوسی برادران جعفری بودم و هم این پرونده را در دادگاه‌ها پیش بردم و می برم. از آنجایی که می دانم کتمان واقعیات ملموس در اینجا بی‌تردید به سود جمهوری اسلامی است وهر نوع چراغ سبزی موجب گستاخی بیشتر مزدوران شده و راه را برای نفوذ آنان باز می کند، نمی توانستم سکوت کنم و راهی جز بیان حقیقت نداشتم. پایدار باشید
تصویر امرالله ابراهیمی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب آقای "ناصر" گرامی، افرادی که مد نظر شماست، با خودم تماس گرفتند و آنچه که گذشت را صادقانه بیان کردند. امیدوارم همه ما در گفتار و اعمال خودمان صادق باشیم و دنبال بهانه و وسیله‌ای برای کوبیدن تو سرِ فرد و یا گروه خاصی که با او و آن میانه‌ای نداریم، نباشیم. روح سالم و وجودی سرشار از عشق را برای‌تان مسئلت دارم.
تصویر امرالله ابراهیمی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان عزیز،
لطفاً نظرات‌تان را برای من نفرستید تا درج کنم. سایت ایران گلوبال همه نظرات موافق و مخالف را درج می کند. اگر نظری ثبت نشد، بی‌شک اشکال از طرف خودتان و درست وارد نکردن کُدی است که باید در زیربنویسید تا نظرتان ارسال شود. برای نوشتن آن کُد و فاصله بیشتر دقت کنید. پایدار باشید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب دریا دل,
من از احوال خانم شیرزاد اطلاعی نداشته و ایشان را نمی شناسم. سوال شما درست مربوط به ریشه تمام این ماجراست و قضییه این بود که همزمان با انتشار این خبر , تهمت و یا شایعه, ادعا شد که همزمان به دادگاهی رسمی در کانادا نیز شکایت شده است. و در ایراد به آنکه چرا خانم شیرزاد در این مورد چیزی نمیگویند واضح بود زمانی که از کسی شکایت شده است آن شخص در دادگاه رسمی از خود دفاع مینماید نه در جنجال " دادگاه افکار عمومی ". احتمال اینکه خانم شیرزاد مرتکب چنین گناهی شده باشد را نمیتوان رد کرد ولی چون آب از سرچشمه گل آلود شد و کسی هم چیزی در این باره نمیگوید, برای ما این ادعا در مرحله اتهام باقی میماند و خانم شیرزاد هم ظاهرا تاکنون از مجازات مصون مانده اند.

ضمنا از قرار معلوم انتشار شایعه و اخبار دروغ در فیس بوک چنان شیوع یافته و هزاران هزار فرد روزانه چنین دروغ هایی را باور میکنند

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب پيروز ،،، قصدم وارد شدن به سوالي كه مطرح كرديد نبوده ،
ولي چون از جريان ماوقع اطلاعاتي نداشتم ،طبيعتا نمي توانستم از اين منظر وارد شوم ، از آنجايي كه مطلب در مورد دستگيري فردي بنام كريم حقي بود ، نوع نگارش و سوال شما اين را براي من تداعي كرد كه خانم گيتي شيرزاد هم در زندان هستند ، ولي متوجه شدم ايشان در زندان نيستند بلكه به فعاليت حقوق بشري نيز در كانادا اشتغال دارند ،
مطلب خانم هُميلي در مورد ايشان بر مي گردد به زماني كه ايشان در زندان بوده و مبادرت به همكاري با رژيم كرده است ،
واين همكاري نهايتا به اعدام تعدادي از مبارزان شده است ،
طبيعي و منطقي اين بود كه خانم گيتي شيرزاد به پاسخ گويي و توضيح يا رد مسئله مورد اتهامي مي پرداختند ،
عدم ورود ايشان و نهايتا ورود كسان ديگري از جمله آقاي اصغر جيلو به مسئله گره اي از كار باز نكرده است ،
حال كه موضوع ديگري ودر مورد

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مینو همیلی حتی نمی تواند دو خط انشا بنویسید. اگر به مصاحبه هایی که از او شده گوش کنید متوجه می شوید که او چیزی در چنته ندارد و حتی برای یک دقیقه هم نمی تواند ذهنش را متمرکز کند. هیچیک از نوشته های او هم نگارش خودش نیست. بهتر بود که در قالب همان زنی که نیاز به ترحم دارد بماند. امرالله ابراهیمی می خواهد او را به جایگاهی به نشاند که نه در حد و قواره این خانم است و نه می تواند به چنین جایگاهی برسد. با اینکه اشتباهات فاحش این خانم را بر سر امرالله کوبیدن بی انصافی می دانم به امرالله توصیه می کنم که دست از حمایت او بر دارد و افتخارات خودش را فدای کسی نکند که جز بی اعتباری عایدی برایش ندارد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
حزب کمونیست کارگری که نه به حزب شباهت دارد و نه عملش با کمونیست جور در می آید، با انکار ارتباطش با احمد جعفری خودش را بیشتر رسوا کرد و آبروی مسئول دفتر مرکزی خودش را هم برد. اکثر سیاسی های شهر کلن نفرات محفل شان را همیشه در آن رستوران می دیدند. یکی از آنها که کورد است در همانجا زندگی می کرد. اسمش را نمی دانم ولی حدود یک ماه پیش او را در پیتزایی دیدم. همین آقا که فرد میانسالی است و چندتای دیگر رفیق جون جونی احمد بودند. خاک تو سر همه شون که در روز روشن دروغ می گویند. اینها مردمی که با چشم خودشون همه شون را در آنجا می دیدند چی فرض کردند؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب ابراهیمی,
با تشکر از توضیحات اضافی, روی سخن تنها با شما نیست, با تمام کسانی منجمله خانم همیلی ست که در آن ماجرا دخالت داشته و اکنون هم این کامنت ها را میخوانند و پس از اتهام زنی و شاید هتک حرمت , خود را موظف نمیدانند که توضیحی بدهند. بنا بر این چگونه میتوان به اتهامات گروهی که در آمریکای شمالی فعالیت داشته و رد پای جاسوسان در هلند را پی گیری میکنند اعتماد کرد؟ آیا ما حق نداریم که به این جریانات مشکوک گردیم ؟
تصویر امرالله ابراهیمی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب پیروز گرامی و عزیز، من در گروه آذرخش فعالیت می کنم که در سال 1992 تأسیس شده و در جهت شناسایی، افشا و اقدام قانونی علیه نفوذی‌های سازمان اطلاعات سپاه پاسداران، وزارت اطلاعات و دیگر شبکه های رژیم در اروپـــــــا فعالیت می کند. خانم هُمیلی با گروه تندر کار می کند که تازه تأسیس است و در امریکای شمالی فعالیت دارد. بی‌تردید هر عنصر سیاسی متوجّه این موضوع هست که اگر اطلاعات گروه آنان را هم بدانیم، اجازه نوشتن آنرا نداریم. همانا آنها هم اگر اطلاعاتی در مورد روند پرونده‌هایی که ما پیگیری می کنیم، داشته باشند، نمی توانند از طرف ما سخن بگویند. سئوال اینجاست که چرا شما روند قانونی یک پرونده که افشا کننده و مسئول آن یک گروه و شخص مشخص دیگری است و آنهم نه در اروپا، بلکه در قاره دیگری پیگیری می شود را از بنده و گروه ما می پرسید؟ در همین اروپا، هر کشوری دارای نهاد امنیتی است که از کانال خاص خود با

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ادامه,
جناب ابراهیمی من واقعا منظور از این سماجت را نمی فهمم. در آن زمان کسانی با حمایت شما جنجالی راه انداخته و ظاهرا فردی را به دادگاه کشیدید و اکنون همه صم بكم عمي فهم لا يتكلمون به سکوت معنی داری ادامه میدهید و ما نمیدانیم که آن خانم در دادگاه محکوم و یا تبرئه شده و یا هنوز منتظر حکم دادگاهید و یا اصلا دادگاهی وجود نداشته و آن هیاهو جهت محکوم کردن ایشان در دادگاه افکار عمومی بوده است؟ مساله به این سادگی ست و جالب تر پوینت ( رای ) های منفی برای کامنت های من و پوینت های مثبت برای کامنت های شماست یعنی دمکراسی قلابی آرمانی ما اگر هم اجرا گردد نتیجه ای بهتر از این نخواهد داشت.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب ابراهیمی,
شما ظاهرا از آن زمان تا کنون از مواضع سر کار خانم همیلی حمایت و دفاع نموده اید و بیخبرانی چون من تصور میکنند که شما باید رابطه مستقیمی با ایشان داشته باشید مگر آنکه شما در دو گروه جداگانه برای موضوع واحدی فعالیت میکنید و پشتیبان یکدیگرید. بهر حال مساله و سوال اینست که آب این جریان از سرچشمه گل آلود شده است و کسی نمیخواهد مسئولیت این ندانم کاری و سلب اعتماد ما را به عهده گرفته و پاسخ دهد که جریان دادگاه قانونی و نه دادگاه همزمان افکار عمومی, به کجا کشید؟ سالم و موفق باشید.
تصویر امرالله ابراهیمی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب پیروز گرامی،
بله، من نوشتم که سرکار خانم هُمیلی در این مطلب هیچ انتقادی را متوجه حزب کمونیست کارگری نکرده، بلکه یکی از شگردهای مزدوران رژیم که " در آمیختن شیّادی و مظلوم نمایی" برای کسب اعتماد است را گوشزد نمود.
مگر جز این است؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب ابراهیمی,
مقاله شما با این جمله " سرکار خانم هُمیلی در این مطلب هیچ انتقادی را متوجه حزب کمونیست کارگری نکرد، ..." و ظاهرا در دفاع از اقدامات ایشان است و باز اگر درست بیاد آورم در آن زمان خانم همیلی کسی بود که جریان آن اتهامات را شروع و شاهد های خارج دادگاهی نیز به حمایت از ایشان پرداختند. اینکه فلان گروه و دسته مسئول میباشند مساله را حل نمیکند. چرا یکی از این افراد که احتمالا هم اکنون این کلمات را میخوانند پاسخ نمیدهند که اگر واقعا در پی افشای مامورین و جاسوسان جمهوری اسلامی جهت خنثی کردن جنایت آنها میباشند چرا در تعقیب ظاهرا تواب بخت برگشته ای بودند که سالهاست زندگی دیگری را آغاز کرده است, مگر آنکه موضوع نه مبارزه با جمهوری اسلامی بلکه انتقام کشی است و یا اینکه ایشان هنوز مامور و جاسوسند. مساله را دور زدن حل مساله نیست.
تصویر امرالله ابراهیمی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب پیروز گرامی، "پیروز" می تواند اکانت و آیدی "مونث" هم باشد. همانا چند خانم در بالاترین، فیسبوک و ... هم این آیدی را دارند. به هر حال خوشحالم که الان از جنیست‌تان مطلع شدم و می توانم آقا خطاب‌تان کنم. این سئوال شما را هم در جواب سئوال 3 پاسخ دادم و شاید به آن توجه نکردید. پایدار باشید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب ابراهیمی,
ممنون از پاسخ. peerooz قاعدتا نام مذکر و مونث " معرب " آن باید پیروزه باشد. شما و سرکار خانم همیلی و دیگران همه چیز را مطرح کردید جز پاسخ به تنها سوال بنده که سرانجام دادگاه خانم گیتی شیرزاد به کجا کشید و اگر اشتباه نکنم شما در آن زمان هم در حمایت از آن اتهامات و در گفتگو ها شرکت داشتید و من بارها تکرار کرده ام که این تنها دلیل شرکت من در این گفتگو میباشد. بهر حال در آن جریان ما پاسخ قانع کننده ای نگرفته و هنوز هم نمیدانم که بر اساس آن اتهامات آن خانم هنوز مامور و جاسوس جمهوری اسلامی ست و یا بخت برگشته ای بود که مانند بسیاری دیگر در آن گرداب ها افتاده و یا اصلا بیگناه میباشد ؟ با تشکر مجدد از سعی در توضیح ابهامات.
تصویر امرالله ابراهیمی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سئوال چهارم "پیروز" گرامی در "ادامه نظر" کامنت قبلی جا نشد و بنده مجبور شدم آنرا جداگانه در اینجا درج کنم.
4- آنچه را که شما "اخطاریه" و "تهدید" عنوان کردید، جمله‌ای است که عین آنرا در اینجا کپی می کنم و در بالا هم با خط قرمز هست و می‌توانید مطابقت دهید. نوشتم { توجّه! هر گونه سوء استفاده از نوشته‌ام علیه حزب کمونیست کارگری حتی اگر از جانبِ فرد و یا گروه دیگری از اپوزیسیون صورت گیرد، واکنش تند مرا در پی خواهد داشت.} به نظر خودم این جمله و تأکید ضروری بود چون هر سازمان و گروهی مخالفانی دارد و "حزب کمونیست کارگری ایران" و مسئول دفتر مرکزی آن یعنی جناب آقای سیامک بهاری از این مستثنی نیستند لذا بنده نمی خواهم وسیله‌ای شوم تا مخالفانِ این حزب اعم از رقیب، مغرض و ... بر این حزب و یا "مسئول دفتر مرکزی" آن بتازند.
امیدوارم که جواب همه سئوالات‌تان را گرفته باشید.
تصویر امرالله ابراهیمی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
چون از جنیست شما مطلع نیستم، نمی دانم که باید جناب آقای "پیروز" گرامی خطاب‌تان کنم و یا سرکار خانم "پیروز" محترم، اما طرح سئوال، با هر نیتی، حق شماست و بنده هم به تک تک آنها که در زیر لینک‌های دیگر و همچنین در اینجا نوشتید، در "ادامه نظر" پاسخ می دهم. لطفاً برای خواندن جواب سئوالات، روی "ادامه نظر" که در واقع از اشکالات سایت ایران گلوبال است و خیلی از کاربران توجهی به این قسمت ندارند، کلیک کنید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب ابراهیمی,
شما در یک نشریه غیر حزبی در پاسخ به تکذیبیه " مسئول دفتر مرکزی حزب کمونیست کارگری ایران" " جناب آقای سیامک بهاری مسئول دفتر مرکزی حزب کمونیست کارگری ایران " که متاسفانه شما و من " افتخار آشنایی با جناب ایشان " را نداریم فرموده اید " توجّه! هر گونه سوء استفاده از نوشته‌ام علیه حزب کمونیست کارگری حتی اگر از جانبِ فرد و یا گروه دیگری از اپوزیسیون صورت گیرد، واکنش تند مرا در پی خواهد داشت.".

شما باید این اخطاریه را به سایت آزادی بیان " نشریه سیاسی خبری " میفرستادید که اگر انتشار هم نمی یافت " جناب آقای سیامک بهاری " و کسان دیگری که مسئول آن سایت میباشند از تهدید شما آگاه میگردیدند . اکنون میفرمائید " من تا کنون هیچ نوشته و حتی انتقاد کوچکی علیه افراد و یا گروههای اپوزیسیون نداشتم و از اول هم خط من نبوده و الان هم نیست.". این " فرد و یا گروه دیگری از اپوزیسیون " کیست که "

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
متاسفانه ما بارها شاهد چنین فجایعی در حزب کمونیست کارگری بودیم ولی هیچ وقت از این وقایع درس نگرفتند و یا نخواستند که درس بگیرند چون منافع شان در همین است. سرپوش گذاشتن روی این اتفاقات فقط به سود جمهوری اسلامی است. دور از انتظار نیست که حتی صریحا از این نفوذی ها حمایت کنند و بگویند اینها جاسوس نیستند. واقعا شرم آور است.
تصویر امرالله ابراهیمی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مشکلاتم گویی یکی و دو تا نیست. حالا عده‌ای در پستو بر من می تازند که چرا نوشتم هر کس از حزب کمونیست کارگری انتقاد کند، با واکنش تند من مواجه خواهد شد. دوستان عزیز، من چنین چیزی که شما می فرمائید، ننوشتم. نوشتم { توجّه! هر گونه سوء استفاده از نوشته‌ام علیه حزب کمونیست کارگری حتی اگر از جانبِ فرد و یا گروه دیگری از اپوزیسیون صورت گیرد، واکنش تند مرا در پی خواهد داشت. } من تا کنون هیچ نوشته و حتی انتقاد کوچکی علیه افراد و یا گروههای اپوزیسیون نداشتم و از اول هم خط من نبوده و الان هم نیست. در اینجا هم نه در مخالفت و یا انتقاد، بلکه آنچه را که شاهد بودم و اشراف داشتم، نوشتم و وجدانم هم اجازه نمی داد که سکوت کنم. جناب سیامک بهاری را نمی شناسم اما می دانم که

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
فرخنده خانم محترم لینکی را گذاشتن که فقط افراد با تجربه می توانن آنرا باز کنن. خواهشن لینکی را بذارین که همه بتوانند باز کنن و متوجه محتوای مصاحبه بشن

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
خانم فرخنده گرامي، منظور شما از مصاحبه اين لينك است.؟
https://youtu.be/iXW7XAxgMhM

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مجبور شدم همه کامنتم را در قسمت ادامه نظر ثبت کنم.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مينو جان، اميدوارم افشاگري كه انجام دادي را هر چه بيشتر مستند كني. بابك شديدي يادت هست؟ وقتي در راديو همبستگي مصاحبه مي شد، آقاي سيامك بهاري هم حضور پيدا كرده بود. به چه علت بايد ايشان هم ميبودن برايم مشخص نشد. اما بنظر اينطور ميامد كه اقاي سيامك بهاري نگران اطلاعاتي است كه از طرف بابك شديدي به بيرون داده ميشد. اين برداشت من از حضور آقاي بهاري در ان مصاحبه بود. مينو جان، اگر وقت كردي آن مصاحبه که در سايت راديو همبستگي (در استكهلم) هست را گوش كن. شايد كمكي باشد براي روشنتر شدن مسايل
صفحه فیسبوک من
https://www.facebook.com/farkhondeh.ashena?fref=ufi&pnref=story

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
یکی به سیامک بهاری بگه که او را در جریان مصاحبه های بابک شدیدی شناختیم. لطفن لینک زیر را باز کنین و بخونین. ببینین چه خبره. امان از سیامک بهاری و حزبش
http://www.didgah.net/maghalehMatnKamel.php?id=20989

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
برای خواندن جوابیه‌ی مینو هُمیلی به تکذیبیه‌ی مسئول دفتر مرکزی حزب کمونیست کارگری ایران : سیامک بهاری، لطفن رو "ادامه" کلیک کنید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
لینک هلندی را که آقای محمدرضا گذاشته گزارش دولت هلند نیست. گزارش معروفترین روزنامه هلندی از جزئیات شبکه ای است که امرالله ابراهیمی افشا کرده ولی در این گزارش آمده که سازمان امنیت هلند گفته های امرالله را تایید کرده و در گزارش سالانه پلیس هم آمده. گزارش سازمان امنیت هلند و گزارش پلیس هلند در آرشیو اینترنت هست که به زبان هلندی است. روزنامه ها و نشریات گروههای اپوزیسیون این گزارشها را منتشر کردند. من روزنامه ها را به زبان فارسی دارم اما خیلی بزرگ است و نمی شود اسکن کرد و اینجا گذاشت. گزارش دادگاه آلمان به زبان فارسی هست که ما این شناسایی و دستگیری را هم مدیون امرالله ابراهیمی هستیم و من لینکش را میگذارم
http://www.azadi-b.com/J/2015/11/post_377.html

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
محمدرضا جان. اعترافات احمد جعفری در همین سایت ایران گلوبال هست که لینکش را میگذارم
http://iranglobal.info/node/29655

اینهم لینک در فرمت پی دی اف است که عکس و توضیحات هم داره و در سایت دیدگاه از نشریه راه کارگر کلیشه شد
http://www.didgah.net/didaks/2010_negah_tarikh/atlas29_1376_doc_p1-4.pdf

گزارشی که شما لینک هلندی آن را گذاشتین، فارس اش در سایت پژواک ایران هست ولی چون صاحب سایت ایرج مصداقی است، از گذاشتن لینک آن سایت شرم دارم

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
فرهنگ و زبان و انشایت ، مجاهدی داعشی حزب اللهی است .
مردم ایران در آینده پاسخگوی شما خواهند بود.
حزب کمونیست هم همان سازمان پیکار و تفی شهرام و مارکسیسب های اسلامیست که مثل شما مجاهد بودند. همه شما از یک تبار هستید . وظیفه تان فقط دروغ و تهمت و مامور و جاسوسی و پرخاش گریست .
اپوزیسیون وقت و انرژی اش را باید در راه دیگری هدر کند . تکلیف شما را مردم درون ایران پاسخ خواهند داد.
آدرس غلط دادن همچون شما ، کار دشمنان خدا و خلق و پرولتاریاست .
به این سایت مجانی ، موقعی می آیید که همچون اسب ها در سربالایی همدیگر را گاز بگیرید و با همدیگر تسویه حسابهای خصوصی دارید .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
يك نَفَر با نام" پل دختري "و "آخر مردك ) ظاهرأ خيلي گزيده شدند،
مزدوري براي عادي سازي خود را وارد صفوف حزب كمونيست كاركري ميكند ، تا از اين طريق اهداف ديكته شده و مورد نظر اربابانش را پيش ببرد، ضديت سياسي حزب كمونيست كارگري با مجاهدين بستر لازم را براي پيش برد اهداف مزدور مورد اشاره فراهم كرده بود ، مضروف به دنبال ضرفش بود ،همين ،
حالا اين مزدوران با تلاش دوستاني كه هم و غمشان بهروزي ايران است ، شناسايي و معرفي مي شوند ،
دستگيرشان و محكوميتشان ، ناشناس درستي كاري است كه دوستان پيش گرفته اند،
شاخص مشخص است كلوخ انداز و تهمت زننده و فحشان إز وحشت نوبت آسيابشان به هرزه دراني رو آورده اند ،
خانم هُميلي عزيز و جناب امرالله ابراهيمي عزيز ، كارتان مستدام و موفقيتتان پر دوام .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
گزارش دولت هلند در مورد پرونده این شبکه جاسوسی. متاسفانه ترجمه فارسی را نتونستم پیدا کنم
http://www.trouw.nl/tr/nl/5009/Archief/article/detail/2744871/1996/07/27/Spionnen-voor-de-ajatollah-s.dhtml

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
صدها ایرانی در جهان به جرم غیرسیاسی و جنایی از قبیل دزدی و مواد مخدر و قتل و فحشا وفلان و بهمان در زندان هستند .
کدام سایت سیاسی اپوزیسیون به این گروه میپردازد و آنان را جاسوس معرفی میکند مگر اختلاف خصوصی با آنان داشته باشد یا دچار بیماری روانی باشد یا ماموریت داشته باشد که آدرس غلط بدهد و هو و جنجال راه بیندازد تا خود را ارضا کند.
شما بازماندگان طیف مجاهدین و حرب الله داعشی ،فقط دنبال هوچی گری و جنجتال و جیغ و داد و مسائل جزئی و غیرمهم هستید تا نیرو و سایتهای اپوزیسیون را اشغال و منحرف کنید و چون خودتان مامور هستید مدام به دیگران اتهام ماموریت میزنید. جای دیوانگان موجی جنگهای فروغ و حلبچه در تبمارستان است ونه در اروپای آزاد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
تا انجایی که من یادم میاد هر وقتی مزدور یا یک نفوذی افشا و یا دستگیر میشود و در سایت ها و رسانه ها انتنی میگردد عده ایی انگار کک توی تنبانشان می افتد و شروع میکنند به جیغ و داد برای چی این کار ها را می کنید ؟ یک مزدوری شناخته شده دستگیر شد و داستان هم سابقه دارد خط رژیم از قدیم نفوذ کن و تفرقه افکنی بود بین بود شما باید خوشحال باشید که مزدوری قبل از ضربه زدن به اپوریسیون دستگیر میشود ، میتوانم از شما سئوال کنم پس چرا ناراحت می شوید و این همه جیغ و داد میکنید مگر منافعی از دست میدهید ؟؟؟؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
فقط روانی ها و مشکوک ها و مامورین و دیوانگان 24 ساعت تمام نیروهایشان را روی جاسوسان و ضد جاسوسان و اتهام و شک و گمان و حدس و شایعه و تهمت و دروغ و کذب میگذارند بجای مبارزه و افشاگری دیکتاتور حاکم.آذم های روانی اجازه دخالت در سیاست ندارند جون مانند هیتلر و صدام و خلخالی و رجوی و لاجوردی و گیلانی در پایان موجب قتل هزاران تن میشوند و یا بعد خودشان خودکشی میکنند .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این کامنت اشتباها از طرف من ابتدا بدون ثبت نام به " صفحه شما " فرستاده شد.
" توجّه! هر گونه سوء استفاده از نوشته‌ام علیه حزب کمونیست کارگری حتی اگر از جانبِ فرد و یا گروه دیگری از اپوزیسیون صورت گیرد، واکنش تند مرا در پی خواهد داشت.".پایان نقل قول از مقاله.

جناب امرالله, آیا شما واقعا امرالله اید یا میخواهید ما را بترسانید ؟ ایران گلوبال تا آنجا که من میدانم یک نشریه حزبی نیست و مسائل حزبی باید در نشریات آنها منتشر گردد. بی مناسبت نیست بگویم که به اقرار مکرر خود رسانه های آمریکایی به ویژه تلویزون ها, انتخاب دونالد ترامپ نان آنها را در روغن انداخته و به چیز دیگری جز آن نمیپرازند. مشابها تجربه من از واقعه دادگاه خانم گیتی شیرزاد اینست که شاید این موضوع نیز حس کنجکاوی مردم را برانگیزد و چند روزی افکار عمومی را به خود جلب کند. ولی شاید هم مردم تهدید شما را