آخوند شماره دوم نظام درگذشت

سکته قلبی ("تیر غیب") هنگامی هاشمی رفسنجانی را غافلگیر کرد که وجود او در حکومت اسلامی برای مافیای سیدعلی خامنه ای غیر قابل تحمل شده بود.

 

ساعاتی پیش رسانه های حکومت اسلامی از مرگ فیزیکی علی اکبر هاشمی رفسنجانی خبر دادند. پس از روح الله خمینی، هاشمی رفسنجانی دومین اتوریته حکومت اسلامی بود که دوش بدوش سیدعلی خامنه ای در مسیر سرکوب و قتل عام آئینی، سیاسی، فرهنگی و فیزیکی ایرانیان انجام وظیفه کرد. استقرار حکومت اسلامی در ایران را باید مدیون شقاوت، بیرحمی و کینه توزی تاریخی- آئینی  اسلامگرایان به ایران و ایرانیان دانست که هاشمی رفسنجانی یکی از موثرترین تجاوزگران بوده است.

 پس از اینکه خمینی سکان کشتی مردگان سیاسی – فرهنگی حکومت اسلامی را به خامنه ای سپرد، مافیای خامنه ای او (رفسنجانی) را در میان منگنه گذاشتند و امکان هر گونه مانور سیاسی را از او گرفتند. رفسنجانی و حکومت اسلامی، مردگانی سیاسی، فرهنگی و تاریخی بودند که روی دست اقشار عقب مانده سیاسی – اجتماعی و نیروهای خارجی بقدرت رسیدند و پس از سلطه بی چون چرای سیدعلی بر دستگاه دولتی نظام، هاشمی رفسنجانی برای دومین بار از لحاظ سیاسی بخاک سپرده شد.

هاشمی رفسنجانی در خیزش سال 1388 مرگ را جلو چشمان خود دید و عمامه را بسمت اصلاحات و نجات اسلام و اسلامگرایان و درازتر کردن عمر نظام چرخاند. او که خود را پدر اصلاحات در منجلاب حکومت اسلامی می دانست، نتوانست میان ملت رویگردان از اسلام و اسلامگرایان و شرکای حکومتی، نقش میانجی بازی کند.

سکته قلبی ("تیر غیب") هنگامی هاشمی رفسنجانی را غافلگیر کرد که وجود او در حکومت اسلامی برای مافیای سیدعلی خامنه ای غیر قابل تحمل شده بود.

به نظر میرسد که با مرگ هاشمی رفسنجانی، بالماسکه ی "اصلاحات" در نظام نکبت بار اسلامی هم ظرفیت های فریبکارانه خود را کاملن از دست دهد و دیگر فرصت و شانس بانحراف کشاندن پیکار ملت ایران جهت گذر از حکومت اسلامی را نداشته باشند.

هاشمی رفسنجانی بی آنکه سرنگونی و خواری حکومت اسلامی را با چشمان خود ببیند، درگذشت و این "گناه" نابخشودنی اپوزیسیون ایراندوست، آزادیخواه و سکولار دمکرات است

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اینها ماموریت شان به پستی کشاندن و نابودی ایران است . اینها بشر نیستند !ذره ای حس انسانی یا حتی در وطن بودن درشان نیست . این ادم کش های مغز پوک عقب افتاده با حمایت زور و ادم کشی و سلاح امریکا و اروپا و جهتشان به سوی بیگانه و بیگانه پرستی و بدون حتی ذره ای د لبستگی و رغبت حتی در این خاک ندگی میکنند.ایران دکان اینها شده که با ماده مخدر مذهب و فروش ان به مغز و روح و روان ایرانیان هوشیار ولی ذلیل مذهب شده ثروت های بی حساب را به حلق دولتهای ادمکش خارجی میریزند و با این حسابها حمایت میشوند……..

ما همدیگر را تنها نمی گذاریم ...ایران ازاد خواهد شد .....


قسمتی از کارنامه جنایتکارانه رفسنجانى :

http://asranarshism.com/1395/10/20/state-terrorism-6/


قتل‌عام خاموش جوانان کرد توسط رفسنجانی

قتل‌عام خاموش جوانان کرد توسط رفسنجانی

https://www.radiozamaneh.com/262340

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
در سایت ایران امروز مقاله ای خواندم از اقای محسن حیدریان تحت عنوان (رفسنجانی سیاست‌ورزی هوشمند و فرصت‌ساز اما ناکام) این مقاله تعریف و تمجید از این جنایتکار حرفه ای است . در این مقاله نامی از جنایتهای تاریخی این جنایتکار حرفه ای برده نشد. قتل شرم اور اقای شاپور بختیار از کار های همین اقای رفسنجانی بود . بنا بر اعتراف اقای موسویان سفیر سابق نظام در المان بیش از 40 نفر در طراحی و قتل ان مرد بزرگ شرکت داشتند .
اقای حیدریان عضو جبهه چپ است و این جنایت ستائی از ایشان بسیار عجیب نیست .
تصویر اقبال اقبالی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
("تیر غیبی") که هاشمی رفسنجانی را غافلگیر کرد؛ می تواند هشداری به شیخ حسن روحانی باشد که پای خود را از چارچوب نعلین لیسی ولی فقیه فراتر نگذارد!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آخوند خوب نداریم! آخوند خوب، یک آخوند مرده است. امیدوارم این کوسه ی به هلاکت رسیده که دستش به خون ایرانیان بسیاری آلوده است، با خمینی سیک هندی محشور شود. به امید هر چه سریعتر سقوط جمهوری اسلامی. لعنت بر هر چه آخوند حرامزاده ی انگلیسی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
رای اول مردم تهران تمام نمایندگان فعلی مجلس تهران فهرست موردتایید اون بود اگر روحانی ریس جمهور شد به خاطر حمایت رفسنجانی وخاتمی محبوبیت این دو بین مردم بود خدا رحمتش کند

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این کوسه ی حرامزاده که تحت تعقیب اینترپل بود، به درک واصل شد. کاش زنده میماند و محاکمه میشد. تف به روحش

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
خبر را با نظر و شعار خودت قاتی نکن !
اول خبر را جهت اطلاعات بگو و
بعد لعنت و دشنام و لابی و منظورت را در پایان بنویس
خبر مهم تر از نظر شخصی شماست برای خواننده.
کی .............؟