وجدانم اجازه نداد که در قبال سناریو سازمان اطلاعات سپاه پاسداران سکوت کنم
26.01.2017 - 20:15

نفوذی‌های رژیم در روزهای آخر اکتبر سال گذشته یک فیلم همراه با مصاحبه و نوشته‌ای جهت تخریب جناب مهدی فلاحتی را بطور وسیع در شبکه‌های اجتماعی منتشر کردند. با اینکه فیلم منتشر شده لوگوی رسانه شناخته شده و رسمیِ باند مافیایی – تروریستی سپاه پاسداران را داشت و یادشان رفته بود که تارنما و لوگو آن را از فیلم حذف کنند، متأسفانه برخی از دوستان صادق اما ناآگاه ما هم به دام این باندها افتاده و ناخواسته با آنان در این طرح همراه شدند و من در همان روز نوشتم * به جرأت می توان گفت که جناب آقای مهدی فلاحتی گرامی و همیشه عزیز یکی از تأثیرگذارترین برنامه‌سازان و مجریان تلویزیونی است که با عبور از "خط قرمز"‌های رژیم، "بیت رهبری" را لرزانده است. جنگ تمامی باندهای جهل و جنایت حاکم بر ایران اعم از مزدوران آشکار و نهانِ سازمان اطلاعات سپاه پاسداران، وزارت اطلاعات و دیگر شبکه‌های رژیم علیه او که از دیروز در تمامی شبکه‌های اجتماعی شدّت یافت، برای متوقف کردن فعالیتِ کم‌نظیر و به حاشیه راندن ایشان است. متأسفانه برخی از دوستان صادق اما ناآگاه ما هم به دام این باندها افتاده و با آنان در این طرح شوم همراه شدند. فیلم، مصاحبه و نوشته‌ای که نفوذی‌های سازمان اطلاعات سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات در فضای مجازی منتشر کردند، توسط رسانه شناخته شده‌ی سپاه پاسداران تهیه شده و این موجودات حتی یادشان رفته که تارنما و لوگو آن را از فیلم حذف کنند. باید به این نکته توجه داشته باشیم که اگر عاملان و آمران این طرح موفق به حاشیه راندن آقای فلاحتی شوند، فردا نوبت چهره و شخصیت تأثیرگذار دیگری است و در آخر نوبت من و شما هم خواهد رسید. وظیفه همه ایرانیان آزاده است که در مقابل این ترفند به‌ایستند و آن را علیه نظام حاکم بدل کنند.
امروز آقای سعید بهبهانی طبق معمول هر هفته، رسانه "میهن تی وی" را در اختیار جناب ایرج مصداقی گذاشت و ایشان هم در این برنامه مرا "داعیه‌دار و سخنگو" سازمان مجاهدین خلق معرفی نمود و ادعا کرد که "در این هفته با جوش و خروش به دفاع از جرثومه فساد" یعنی عباس فخرآور بلند شدم!
همانطوری که از تاریخ نوشته‌ام پیداست، نه "در این هفته"، بلکه در اول نوامبر سال گذشته در فیسبوک درج شده است. هر فردی که غرض و مرضی نداشته باشد، با خواندن این چند سطر نوشته می فهمد که مطلب را نه در حمایت از امیرعباس فخرآور، بلکه در واکنش به فیلمی نوشتم که رسانه رسمی و شناخته شده‌ی باند سپاه پاسداران جهت تخریب جناب آقای مهدی فلاحتی منتشر کرده و مزدوران آشکار و نهان رژیم آنرا بطور وسیع در شبکه‌های اجتماعی انتشار دادند. به دفعات نوشتم که بنده از اگوست سال 1992 یعنی بیش از دو دهه است که در گروه ضد جاسوسی آذرخش فعالیت دارم که یک گروه کاملاً مستقل و بدون وابستگی گروهی و دولتی است. این گروه در راستای شناسایی، افشا و اقدام قانونی علیه نفوذی‌های وزارت اطلاعات در اروپا تلاش می کند. با همه گروه‌های اپوزیسیون رابطه دوستی دارد. هزینه فعالیت و دادگاه هم فقط از جانب اعضای گروه تأمین می گردد و طبق اساسنامه درونی اجازه ندارد از هیچ فرد، گروه و دولتی کمک مالی دریافت کند که وابستگی به دنبال داشته باشد و یا به منافع آنها توجه بیشتری شود. تلاش فردی بنده هم در جهت رهایی ایران و ایرانی از چنگال خمینی صفتان و رسیدن به آزادی و عدالت اجتماعی است. برای تحقق آرمانم از هر فرد و سازمانی که با این نظام جهل و جنایت مبارزه کند، حمایت می کنم. اما حمایت بنده از آنها بیانگر این نیست که افراد و سازمانهای مربوطه هم با من و ما همراه هستند. بعضی‌ها نه تنها همراه نیستند، بلکه همیشه سعی کرده و می کنند تا از روند افشاگری و اقدامات قانونی ما علیه مزدوران جلوگیری کنند. نه خودم ادعا و نقش "سخنگو و داعیه‌دار" سازمان مجاهدین خلق را داشته و دارم و نه سازمان مذکور نیازی به چنین "سخنگو و داعیه‌دار"ی دارد.
جزئیات بیشتر را می توانید در اینجا  ببینید و بشنوید.

Missing media item.

 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما