وجدانم اجازه نداد که در قبال سناریو سازمان اطلاعات سپاه پاسداران سکوت کنم

هر فردی که غرض و مرضی نداشته باشد، با خواندن این چند سطر نوشته می فهمد که مطلب را نه در حمایت از امیرعباس فخرآور، بلکه در واکنش به فیلمی نوشتم که رسانه رسمی و شناخته شده‌ی باند سپاه پاسداران جهت تخریب جناب آقای مهدی فلاحتی منتشر کرده و مزدوران آشکار و نهان رژیم آنرا بطور وسیع در شبکه‌های اجتماعی انتشار دادند و متأسفانه برخی از دوستان صادق اما ناآگاه ما هم به دام این باندها افتاده و با آنان در این طرح شوم همراه شدند و من .....

نفوذی‌های رژیم در روزهای آخر اکتبر سال گذشته یک فیلم همراه با مصاحبه و نوشته‌ای جهت تخریب جناب مهدی فلاحتی را بطور وسیع در شبکه‌های اجتماعی منتشر کردند. با اینکه فیلم منتشر شده لوگوی رسانه شناخته شده و رسمیِ باند مافیایی – تروریستی سپاه پاسداران را داشت و یادشان رفته بود که تارنما و لوگو آن را از فیلم حذف کنند، متأسفانه برخی از دوستان صادق اما ناآگاه ما هم به دام این باندها افتاده و ناخواسته با آنان در این طرح همراه شدند و من در همان روز نوشتم * به جرأت می توان گفت که جناب آقای مهدی فلاحتی گرامی و همیشه عزیز یکی از تأثیرگذارترین برنامه‌سازان و مجریان تلویزیونی است که با عبور از "خط قرمز"‌های رژیم، "بیت رهبری" را لرزانده است. جنگ تمامی باندهای جهل و جنایت حاکم بر ایران اعم از مزدوران آشکار و نهانِ سازمان اطلاعات سپاه پاسداران، وزارت اطلاعات و دیگر شبکه‌های رژیم علیه او که از دیروز در تمامی شبکه‌های اجتماعی شدّت یافت، برای متوقف کردن فعالیتِ کم‌نظیر و به حاشیه راندن ایشان است. متأسفانه برخی از دوستان صادق اما ناآگاه ما هم به دام این باندها افتاده و با آنان در این طرح شوم همراه شدند. فیلم، مصاحبه و نوشته‌ای که نفوذی‌های سازمان اطلاعات سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات در فضای مجازی منتشر کردند، توسط رسانه شناخته شده‌ی سپاه پاسداران تهیه شده و این موجودات حتی یادشان رفته که تارنما و لوگو آن را از فیلم حذف کنند. باید به این نکته توجه داشته باشیم که اگر عاملان و آمران این طرح موفق به حاشیه راندن آقای فلاحتی شوند، فردا نوبت چهره و شخصیت تأثیرگذار دیگری است و در آخر نوبت من و شما هم خواهد رسید. وظیفه همه ایرانیان آزاده است که در مقابل این ترفند به‌ایستند و آن را علیه نظام حاکم بدل کنند.
امروز آقای سعید بهبهانی طبق معمول هر هفته، رسانه "میهن تی وی" را در اختیار جناب ایرج مصداقی گذاشت و ایشان هم در این برنامه مرا "داعیه‌دار و سخنگو" سازمان مجاهدین خلق معرفی نمود و ادعا کرد که "در این هفته با جوش و خروش به دفاع از جرثومه فساد" یعنی عباس فخرآور بلند شدم!
همانطوری که از تاریخ نوشته‌ام پیداست، نه "در این هفته"، بلکه در اول نوامبر سال گذشته در فیسبوک درج شده است. هر فردی که غرض و مرضی نداشته باشد، با خواندن این چند سطر نوشته می فهمد که مطلب را نه در حمایت از امیرعباس فخرآور، بلکه در واکنش به فیلمی نوشتم که رسانه رسمی و شناخته شده‌ی باند سپاه پاسداران جهت تخریب جناب آقای مهدی فلاحتی منتشر کرده و مزدوران آشکار و نهان رژیم آنرا بطور وسیع در شبکه‌های اجتماعی انتشار دادند. به دفعات نوشتم که بنده از اگوست سال 1992 یعنی بیش از دو دهه است که در گروه ضد جاسوسی آذرخش فعالیت دارم که یک گروه کاملاً مستقل و بدون وابستگی گروهی و دولتی است. این گروه در راستای شناسایی، افشا و اقدام قانونی علیه نفوذی‌های وزارت اطلاعات در اروپا تلاش می کند. با همه گروه‌های اپوزیسیون رابطه دوستی دارد. هزینه فعالیت و دادگاه هم فقط از جانب اعضای گروه تأمین می گردد و طبق اساسنامه درونی اجازه ندارد از هیچ فرد، گروه و دولتی کمک مالی دریافت کند که وابستگی به دنبال داشته باشد و یا به منافع آنها توجه بیشتری شود. تلاش فردی بنده هم در جهت رهایی ایران و ایرانی از چنگال خمینی صفتان و رسیدن به آزادی و عدالت اجتماعی است. برای تحقق آرمانم از هر فرد و سازمانی که با این نظام جهل و جنایت مبارزه کند، حمایت می کنم. اما حمایت بنده از آنها بیانگر این نیست که افراد و سازمانهای مربوطه هم با من و ما همراه هستند. بعضی‌ها نه تنها همراه نیستند، بلکه همیشه سعی کرده و می کنند تا از روند افشاگری و اقدامات قانونی ما علیه مزدوران جلوگیری کنند. نه خودم ادعا و نقش "سخنگو و داعیه‌دار" سازمان مجاهدین خلق را داشته و دارم و نه سازمان مذکور نیازی به چنین "سخنگو و داعیه‌دار"ی دارد.
جزئیات بیشتر را می توانید در اینجا  ببینید و بشنوید.

 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اسامه مجددی سابق هستم:
گویا کیانوش توکلی تنها و تنها بیش از یک هفته ما را میتواند بلوک کند نه کسانی دیگر از رفقایش را

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اقا ابراهیمی من شما را در فیسبوک اد کردم که جریان پریدن مصداقی به شما را توضیح بدهم. لطفن قبول کنین. زمانی که جلسات ایران تریبونال در شهر لاهه هلند برگزار می شد یک مجاهد سابق داشت عکس می گرفت و نمی دانم چی شد که ایرج مصداقی به او حمله کرد و گفت تو مزدور رژیمی و ... امروز شنیدم که همون به فردی گفته که من کاری کردم تا این دو ( شما و ایرج) را به جان هم بی اندازم تا امرالله پوزه مصداقی را به خاک بماله. اگر می خوای من می توانم قضایا را در مسنجر فیسبوک برایت شرح بدهم. لطفن در خواست فیسبوکی مرا قبول کن

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
پیشنهادم به آقای ابراهیمی این است که در برنامه مستقیم تلویزیون سعید بهبهانی شرکت کند و پته او و ایرج مصداقی اش را رو آب بریزد. بهبهانی هم بهانه ای ندارد که درخواست شما را نپذیرد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب ابراهیمی,
امید که " تلاش فردی[ شما ] هم در جهت رهایی ایران و ایرانی از چنگال خمینی صفتان و رسیدن به آزادی و عدالت اجتماعی " مانند مقاله نوشتنتان نباشد که دو سه بار در متن و خلاصه, جملات بدون ترتیب تکرار شده و خواننده را در پیچ و خم رهایی ایران و ایرانی گم میکند؛ مانند جملات حاوی متاسفانه و تارنما و لوگو و غیره.
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سازمان مجاهدین خلق ایران هم با ایرج مصداقی مشکل دارد و هم با امیرعباس فخرآور.
تمام نوشته های مصداقی درباره مجاهدین و رهبری آن دروغین و کینه توزانه است.
ایرج مصداقی اصرار عجیبی دارد که ثابت کند تعداد جان باختگان کشتار 67 فقط 4,000 نفر است ! در صورتی که آمار واقعی بیش از 33,000 نفر است.
سازمان مجاهدین خلق ایران ، لاطائلات و اباطیل مطرح شده از سوی امیرعباس فخرآور را مضحک و بی ارزش می داند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
هر موقع امرالله ابراهیمی در این سایت مطالب امنیتی خود را قرار میدهد ، بعدا با دهها اسم مستعار دیگر زیر نوشته خود کمنت میگذارد و از خودش دفاع می نماید. او همیشه وقتی اینجا ظاهر میشود، این چند اسم مستعار او هم در این صفحه ظاهر میشوند.
این کار او توهین به کاربران این سایت است . ولی علاجی نیست برای فرهنگ حزب اللهی مجاهدی که هم امرالله ابراهیمی و هم ایرج مصداقی در آن تربیت شده اند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
انتشار یک نظر اجق وجق با نام "عالطین" نشان می‌دهد که ادعاهای جناب توکلی در خصوص سر و سامان دادن به کامنت‌ها کاملاً واهی بوده و در واقع خود سایت مقصر اصلی بی‌سر و سامانی کامنت‌ها و هدایتشان به سمت لمپنیسم می‌باشد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
نامم ( حميد ع ) است ولی می توانید مرا ( مصداقی) هم بنامید یا که ننامید: اینجانب ایرج متولد 1339 ، فعالیت سیاسی‌ام را با کنفدراسیون در آمریکا شروع کردم ولی انقلاب که شد، 18 سال داشتم ، در7 سالگی روزنامه رستاخیر می خواندم با این وجود «از کودکی با فدائیان بزرگ شده‌ام. آن‌ها سرنوشتم را رقم زده‌اند، » در دهسالگی درجنگل های سیاهکل همراه با چریک ها مشغول نبرد با شاه وطن پرست و متمدن بودم ؛ پس از آن برای ادامه مبارزه به خارجه رفتم .«هنگام بازگشتم به ایران، سوغاتم مجموعه آثار کامل لنین بود و ده کتاب جداگانه از آثار لنین و مارکس. آذین بخش اتاقم در سندیاگو، تصاویر حمید اشرف و بیژن جزنی و پرویز واعظ‌‌‌ زاده مرجانی و رضایی‌ها و شریف‌واقفی بود.»پس از انقلاب به دلیل افراط گرایی چریک ها که از گبند تا سندج و مهاباد سر پاسدارها را می بریدند وبه جمهوری اسلامی هم رای «نه» داده بودند ؛
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
واقعیت این است که مهدی فلاحتی با دعوت کردن از "بچه پررو" در برنامۀ خود و مصاحبه با او، آبرو و اعتبار و حیثیت خود را به شدت به دست خود لکه دار کرد. فلاحتی در آن برنامه بجای اینکه به وظیفۀ اصلی خود که همان مصاحبه گری است بپردازد با "بچه پررو" همراهی می کرد و لاطائلات و مزخرفات او را تایید می کرد. گفته ها و افشاگری های ایرج مصداقی در باره "بچه پررو" کاملاً صحیح و درست می باشد. اما متاسفانه رویکرد و برخورد ایرج مصداقی با مجاهدین و بیشتر نیروهای مارکسیستی کاملاً کینه توزانه ، غیرمنطقی و بچه گانه است.
"بچه پررو" در جوک نامۀ رفیق آیت الله ! با علم کردن خامنه ای و مزخرفاتی از این دست که این آخوند دوزاری روضه خوان در دهۀ 40 در دانشگاه پاتریس لومومبا تحصیل کرده است ! در یک کلام می خواهد بگوید که اتحاد شوروی انقلاب ضدسلطنتی 57 را به انحراف کشاند و خمینی و دارودستۀ مرتجع اش را به قدرت رساند !!!!!!!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستم می گفت که ایرج با یکی در جلسه ایران تریبونال حرفش شدد و جنگ و دعوا کردند. الان هم اون یکی برای مصداقی دام پهن کرد و مصداقی هم در دام افتاد. همین نشون میده که مصداقی هوش خوبی نداره

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
چرا ایرج مصداقی نسبت به امیرعباس فخرآور اینهمه حسادت و دشمنی میکند ؟ و او را بچه پر رو می نامید .
فخرآور در برنامه صدای امریکا و به دعوت فلاحتی دوبار دعوت شده و از کتاب سازمان سیایی خود در آنجا دفاع نموده و مدعی شده که خامنه ای مامور شوروی است و همراه حزب توده ، جمهوری اسلامی را در ایران برقرار کرده اند.!
کتاب و ادعاهای توطئه گرانه فخرآور چنان مبتذل و جک است که نیازی به بحث و نقد ندارد و نشان میدهد سلطنت طلبان مانند تجزیه طلبان آذری چقدر جنجال دوست و بی منطق و ساده لوح و بی مسئولیت و فریبکار و شارلاتان هستند که سواد و آکاهی افراد اپوزیسیون را نادیده میگیرند و حرفهایی میزنند که در تربه هیچ عطاری یافت نمیسوند.
امید است ایرج مصداقی وقت و انرژی خود را صرف اینگونه افراد و موضوعات صوری جنجالی و گاهی هدایت شده تلف نکنند و قدری به استراخت بپردازند تا شفا یابند و دچار بیماری استهلاکی برن اوت نشن

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مصاحبه بهبهانی با مصداقی را دیدم. اولین باری است که به امرالله حمله می کند ولی تضادش با فلاحتی و فخرآور هیستریک و همچنین ادامه دار است. مهدی فلاحتی هم تا الان که به او جواب نداد. شاید برایش اهمیتی ندارد

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
امرالله ابراهیمی .............ن ایرج مصداقی شک دارد که او را جناب خطاب می کند؟ با نظر آقای سیروس مهدوی موافقم.
با نظر آقای توکلی موافق نیستم. چرا می خواهید برنامه بهبهانی را در سایت بگذارید؟ در صورتی کار درستی می کنید که بهبهانی هم حق دفاع را برای شما محفوظ بدارد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سلام. کمنت - میهن تی وی - را من گذاشتم . نه سعید بهبهانی
او گویا - یا سرش شلوغ است - یا فقط جواب کمک مالی ها را میدهد - یا تنبل است.
کیانوش گویا به ایرج مصداقی گفته تو بیکار هستی و درآمدت از کجاست ؟
ایرج مصداقی گفته بدلیل شکنجه آخوندها و 10 سال زندان - در سوئد معلول جسمی و بازنشسته اداره سوسیال است.
با اینهمه 15 جلد کتاب نوشته و صدها مقاله و سخنرانی افشاگری در باره مسعود رجوی و آخوندها .
ولی کیانوش توکلی لابی تحزیه طلبان ضد ایرانی است و یکی از دوستانش در زندان تیر خلاص میزده.
آن دوست که در خارج است . پاسخ داد که نه .جنازه اعدامیها را جمع میکرد وگرنه خودش را هم اعدام میکردند.
من. عالطین . از خواب بیدار شدم . دیدم در چه ایران و فضای آبزوردی در دنیای مجازی بسر میبرم ! .
اینجا همان جهنمی است که دانته . شاعر ایتالیایی . در کتاب کمدی الهی. توصیف میکند.
شب اول فبر را آخوندهای داعشی برای

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
به امرالله خان نصیحت می کنم که دست از محافظه کاری بر دارد و حال ایرج مصداقی و بهبهانی اش را جا بیاورد
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب سعید بهبهانی ، حتما آن فیلم و نقدش را یکجا در سایت ایرانگلوبال می گذارم و همینطور پاسخ منفی شما را در مقابل خواست دمکراتیک خود مبنی بر امکان پاسخگویی به ایرج مصداقی را هم ضمیمه می کنم :

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ایرج مصداقی، در برنامه آخر خود با " سعید بهبهانی از میهن-تی وی" در باره " امرااله ابراهیمی و کیانوش توکلی " افشاگریهای ناچیزی نموده . اگر ممکن است این فیلم مصاحبه را در این سایت قرار دهید.