خالی‌بندی‌هایِ «حجّت‌الاسلام» هادیِ غفاری

بیار بادهٔ رنگین که یک حکایت راست
بگویم و بکنم رخنه در مسلمانی
به خاک پای صبوحی‌کنان که تا من مست
ستاده بر در میخانه‌ام به دربانی
به هیچ زاهد ظاهرپرست نگذشتم
که زیر خرقه نه زنار داشت پنهانی
...
فایل صوتی
بیار بادهٔ رنگین که یک حکایت راست
بگویم و بکنم رخنه در مسلمانی
به خاک پای صبوحی‌کنان که تا من مست
ستاده بر در میخانه‌ام به دربانی
به هیچ زاهد ظاهرپرست نگذشتم
که زیر خرقه نه زنار داشت پنهانی

 
ازجمله اهداف دشمنان آزادی، تاریخ سازی و وارونه نمایی است. شرح رویدادهای تاریخی، بویژه تاریخ سیاسی، در کشور ما، بیشتر اوقات در جهت کسب مشروعیت صورت می‌گیرد و  وقایع نگاران، آشکارا یا پنهان، به تحریف تاریخ دست می‌زنند.
...
کميته مشترک ضدخرابکاری، نماد بيداد رژيم پیشین بود و در آن گُل‌های زيبايی پَرپَر شدند. اما گزارش غيرواقعی حتی علیه ساواک، و علیه هیچکس، جوانمردانه نیست. برخی سخنان هادی غفاری در گفتگو با حسین دهباشی، غم‌انگیز، بُهت‌آور و توهین به شعور همه کسانی است که آن را می‌شنوند.
به بخشی از آن اشاره می کنم. از ویدئو و یا فایل صوتی بشنوید.
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مجاهد قهرمان محمدعلی جابر زاده ، پس از نزدیک به 50 سال مبارزۀ بی امان و قهرمانانه با رژیمهای شاه و شیخ به علت بیماری در 68 سالگی در گذشت و خلق ایران یکی از قهرمانان دلاور خود را از دست داد.
یاد این قهرمان دلاور خلق گرامی و راهش پر رهرو باد .
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
در بین سران و مزدوران رژیم، بازار «کی بود کی بود من نبودم» داغ است . این آخوند هادی غفاری فهمیده که بوی الرحمان رژیم جنایتکار و غارتگر جمهوری اسلامی بلند شده وبه همین خاطر مردم را مثل خود و همپالکی هایش احمق فرض می کند و مضحکانه می گوید که در جنایتها و دزدی ها در این 38 سال نقشی نداشته است!!!!
جنایات این آخوند رذل در روز 30 خرداد 60 و روزهای خونبار بعد از آن را کسی از یاد نبرده است. این آخوندک پلید و هرزه دست به هر رذالت و جنایتی زده است .
این جانور امروز ماسک اصلاح طلبی به صورت زده است و قصد دارد مردم را فریب دهد، اما نمی داند که از دید مردم آخوند اصلاح طلب و اصولگرا فرقی باهم ندارند و همه گرگهای یک گله هستند.
تنها راه نجات ایران و خلق ایرانی ، سرنگونی تام و تمام رژیم جمهوری اسلامی با تمامی باندهای جنایتکارش اعم از اصولگرا و اصلاح طلب و معتدل می باشد.

تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
به حاج آقا رفیق سائل !
بالابری، پایین بیای، خود را به در و دیوار و بزنی و هر چقدر هم به رهبران سازمان مجاهدین خلق ایران، توهین و هتاکی بکنی، باید اینرا بدانی که بوی الرحمان نظام متبوع جنابعالی بلند شده است وبه زودی سران رذل رژیم جمهوری اسلامی را مثل میمون در قفس می اندازیم و این بیشرف ها را محاکمه می کنیم و آنها را روانۀ گورستان می کنیم.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اطلاعیه درگذشت جابرزاده رو در نشونی زیر:
http://www.hambastegimeli.com/%DA%AF%D8%B2%D9%8A%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/68211-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%B0%D8%B4%D8%AA-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D9%87%D8%AF-%DA%A9%D8%A8%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF-%D8%B9%D9%84%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%87
اگه بخونین، از جمله نوشته: "رئیس جمهور برگزیده مقاومت خانم مریم رجوی، با تسلیت به مردم اصفهان و خانواده بزرگ مقاومت و اعضای شورای ملی مقاومت ایران، و به ویژه با تسلیت به همرزمان این مجاهد کبیر و صدیق در سازمان مجاهدین خلق ایران و ارتش آزادیبخش ملی، فقدان او را بطور خاص به «مسعود» تسلیت گفت و افزود: ... براستی ۵ دهه وفا و یاری با مسعود در خطیرترین آزمایشهای تاریخ معاصر ایران جای تهنیت و تبریک دارد."

آیا این جملات یعنی اینکه تشکیلات رجوی باشرف واسه سواستفاده هایی