سوگلى حكومت، پانفارسيسم است

نصف بيشتر مردم در ايران متعلق به مليت هاى ديگرند اما عملاً رژيم ايران نماينده ى خواسته هاى آنها در جهان نيست و فقط تمثيلگر مبانى و فرهنگ فارسى است. چرا؟

 

اردوغان از خطر نفوذ پانفارسيسم در منطقه سخن به ميان آورد. او به خوبى مى داند كه سياست هاى حاكم بر سيستم ايران تحت تاثير سلطه گرايى شعوبيه گرى و پانفارسيسم است. اين نگرش اردوغان احترام به ملت هاى تحت ستم در دايره ى پانفارسيسم است و بايد آن را ستود. از آنجا كه تركيه به لحاظ دموكراسى جايگاه ويژه اى در منطقه دارد اين سخن اردوغان قابل اهميت است. در واقع من سئوالاتى را مى خواهم مطرح كنم كه خواهش دارم به آنها دقيق بينديشيم:
چرا سياست هاى خارجى ايران هميشه تمثيلگر قوم فارس است؟
نصف بيشتر مردم در ايران متعلق به مليت هاى ديگرند اما عملاً رژيم ايران نماينده ى خواسته هاى آنها در جهان نيست و فقط تمثيلگر مبانى و فرهنگ فارسى است. چرا؟
اكثر كتابهايى كه در كشورهاى خارجى چاپ مى شود مربوط به تاريخ و فرهنگ و هنر زبان فارسى است. يعنى ايران را با قوم آريايى مى شناسانند. حتى محصولات هنرى آزربايجان را با نام ايران و مستقيم و غير مستقيم به نفع آريايى ها صادر مى كنند. فرش آزربايجان را به نام فرش ايران صادر مى كنند.

چرا ايران هر جا امنيت و هويت فارسى به خطر مى افتد با تمام قدرتش از آن دفاع مى كند ( نمونه اش ماجراى خليج است كه جدال براى فارسى نگهداشتن آن هنوز هم ادامه دارد. ) اما وقتى امنيت و هويت ترك ها و عرب ها و ديگر مليت هاى موجود در ايران به خطر مى افتد عين خيالش نيست؟ نمونه هاى زيادى را مى توان مثال زد. مثلاً در مورد قره باغ و در مورد قتل عام تركهاى كركوك و سين كيانگ، دولت ايران هيچ واكنشى از خود نشان نداد.
همه ى اين تمثيلگرى منفى حكومت در حالى صورت مى گيرد كه خواسته هاى اكثريت انسانهاى موجود در ايران مخالف اين نوع تمثيلگرى است.
از كسانى كه اميدوار به سياست هاى حكومت اند بايد پرسيد آيا حكومت توانسته است يك درصد خواسته هاى آنها را در داخل اجرا كند؟ حكومت تا اندازه اى و در هنگامه ى انتخابات در خصوص مليت ها شو و برنامه هاى تبليغى راه مى اندازد، از احقاق حقوق پايمال شده ى ملت ها حرف مى زند اما در عمل همه چيز به نفع پانفارسيسم است. نماينده، لباس ما را مى پوشد اما به وزيرى كه حقوق ما را زير پا نهاده، راى مثبت مى دهد. كار را به جايى مى رسانند كه ملت ترك را با يكى دو جمله ى تركى به خود اميدوار سازند و در عمل هرگز اجازه ى تدريس زبان آنها را در مدارس نمى دهند.
اين تضادها و تناقض ها نشان از اراده ى پانفارسيستى حكومت دارد.
سياست حكومت اين است؛
كنترل ملتهاى ديگر با شعار و شوهاى سياسى، و سركوب شعور و خواسته هاى آنها در عمل.
بنابراين يكبار ديگر اعمال حكومت را هم از منظر سياست داخلى و هم از منظر سياست خارجى نگاه كنيد و ببينيد كه تمثيلگر مبانى كدام زبان و ملت است؟ آنوقت در خواهيد يافت اين حكومت تمثيلگر مبانى و خواسته هاى ترك ها و عرب ها و ديگر ملت ها ى موجود در ايران نمى باشد. سوگلى ( سئوگيلى ) اين حكومت، پانفارسيسم است.

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
"""" پانفارسیسم و پروژه‌های لوله‌های گاز """" با انزوای رژیم شاهنامه خوان ایران، """ خط لوله تاپی -- تورکمنستان، افغانستان، پاکستان، هند """ جانی تازه خواهد گرفت و "" بانک توسعه اسلامی، بانک توسعه آسیا، آمریکا با تمام توان، به راه اندازی تاپی کمک خواهند کرد. همچنین کریدور جنوبی که شامل ۳ سه خط لوله است و گاز آزربایجان و در نهایت تورکمنستان و قزاقستان را نیز به اروپا انتقال خواهد داد تسریع خواهد شد. همانطور که ارمنستان از تمام تأرهای اقتصادی منطقه به کنار گذاشته شده، حامی‌ ارمنستان، رژیم شاهنامه خوان ایران نیز، به سرنوشت ارمنستان دچار خواهد شد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 

آقای هذیانعلی بهاری، مگه شماها نمیگین اهل استان «تورک ائلی» هستین! خب برین هرچی دوس دارین در «تورک ائلی» انجام بدین. شماها را با آذربایجان چه کار؟ آذربایجان متعلق به ملت آذربایجان است.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
"" درامد مافیای سپاه از طریق همکاری با کمونیست‌های جهان با تجارت تریاک چقدر تخمین زده می‌‌شود؟ "" مافیای سپاه، با افول قیمت‌های نفت، باید راه‌های درامد دیگری پیدا میکرد، انقلاب سال ۱۳۵۷، به نوعی انقلاب کمونیستی / آخوندی بود، سپاه با الهام گرفتن از تفکرات پوسیده کمونیستی و "" برجسته کردن شعار مرگ بر امپریالیزم "" به راحتی‌ جأ پائی بین کمونیست‌های یافت. """ تروریست‌های کمونیست پ ک ک و آسالا ارمنستان """ تجارت تریاک را در مقابل حمایت سپاه از فعالیت‌های ضدّ ترکیه کمونیست‌های پ ک ک / آسالا ارمنستان برای مافیا سپاه هموار کردند. تخمین زده می‌‌شود درامد تجارت تریاک ۴۲.۵ بیلیون دلار است که بین مافیا سپاه / رژیم شاهنامه خوان، کمونیست‌های ونزوئلا ، کمونیست‌های فارک کلمبیا و کمونیست‌های پ ک ک هکذا تقسیم می‌‌شود. برای درک حجم این درامد، بهتر است بدانید بودجهٔ سیا آمریکا نیز، در همین میزان است.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
""" اردوغان و تیمش به پان فارسیزم هشدار دادند """ بعد از اردوغان، مولود چاووش اغلو، وزیر خارج ترکیه نیز، به سیاست تخریب خاورمیانه توسط رژیم شاهنامه خوان ایران، اعتراض کرد، دیروز روابط گسترده "" حزبالله و کمونیست‌های ونزوئلا نیز "" افشا شد و بزودی آمریکای لاتین، رژیم شاهنامه خوان ایران را به دلیل "" قاچاق مواد مخدر با همکاری با گنگ‌های کمونیست ونزوئلا، کمونیست‌های فارک کلمبیا و تروریست‌های کمونیست پ ک ک به زیر رگبار خواهد گرفت. جامعه شناس ساده لوح تحصیل کرده خارج کجائی بیا کمی‌ درباره پان تورکیزم بنویس، تروریست‌های کمونیست پ ک ک اصلا منطقه را با تجارت تریاک، به گند نکشیده اند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
حالا که همکاری "" احمدی‌ نژاد / فیدل کاسترو/ چاوز -- ونزوئلا / حزبالله -- مافیای سپاه / تروریست‌های کمونیست پ ک ک -- آسالا ارمنستان / تروریست‌های کمونیست پ ک ک / رژیم شاهنامه خوان ایران "" مثل روز بر همه روشن شده، اهمیت تعریف "" آزربایجانچیلیق "" بر همه روشن می‌‌شود که آزربایجانچیلیق یعنی‌ "" رنسانس علمی‌ / اقتصادی برای شکستن قفسی که کمونیست‌ها / جامعه شناس‌های ساده لوح تحصیل کرده خارج، با آویزان شدن از پان تورکیزم کزائی، قصد ساختن آن را برای ما دارند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 

آقای یارادیجلیق باهاری! شما به فکر سنّی های کشور تازه تاسیس شده «تورک ائلی» باش! مسئله شیعه های آذربایجان هیچ ربطی به غیرآذربایجانیها ندارد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
""" تبریک به کمونیست‌ها و همکاری شیعه‌های شاهنامه خوان با در و دسته کمونیست‌ها """ مقابله دولت ترامپ با حزب الله لبنان از ونزوئلا آغاز شد"""" وزارت خزانه داری آمریکا که هرساله نام‌ افراد و سازمان‌ها متهم به فعالیت‌های تروریستی را به فهرست تحریم‌های خود اضافه می‌کند، طی روزهای گذشته نام برخی از اعضای فعال حزب الله لبنان در خارج را در لیست تروریست‌ها اضافه کرده است.
یکی از برجسته‌ترین نام‌های جدیدی که اخیرا وزارت خزانه داری آمریکا در لیست متهمان به فعالیت‌های تروریستی و دست داشتن در فعالیتهای مربوط به قاچاق مواد مخدر، اضافه کرده است، نام «طارق العیسی» معاون اول رئیس جمهوری ونزئلا است.
طارق العیسی معاون اول رئیس جمهوری ونزوئلا که یک سوری تبار نزدیک به حزب الله و رژیم اسد، با اینکه از حق مصونیت دیپلماسی برخوردار است، اخیرا نام او از سوی وزارت خزانه داری آمریکا در لیست متهمان به فعالیت‌های

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب اسامه اول باید تو تا حدودی خودت را معرفی کنی تا من به حرفهای تو پاسخ بدهم
1- جناب اسامه ملیت تو چیست؟ ارمنی؟فارس؟ کرد؟
2- خاستگاه سیاسی تو چیست؟ یا از چه سازمان سیاسی پیروی می کنید؟ بیطرف نداریم
لطفا جواب این دو سوال را بدهید بعد برویم سر اصل مطلب. و گرنه هدف تو پارازیت انداختن به روند دمکراسی ایرانگلوبال است

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
""" تضعیف دولت مرکزی فارس ایران و ژئوپلتیک آزربایجان جنوبی """ ورود نفت ایران به بازار‌های جهانی‌، مقارن بود با افول قدرت ترکان در ایران، اینک شرایط عوض شده و با "" افول قیمت نفت "" افول جامعه شاهنامه خوان "" شروع شده. اولویت‌های ما در این شرایط چیستند؟ ۱- آزربایجان شمالی‌، باید هر چه زودتر، قره باغ را از دست ارامنه آزاد کند، ارمنستان همیشه به حمایت دولت فارس ایران و جامعه شاهنامه خوان نیاز داشته، با شروع نه آرامیها در ایران، ارمنستان این حمایت را از دست خواهد داد و بدین وسیله، ارمنستان قادر به ارسال نیرو برای حمایت از رژیم فارس ایران نخواهد شد ۲- باید تمام شواهد و اسناد همکاری "" تروریست‌های کمونیست پ ک ک و مافیا سپاه "" را برای آگاهی‌ مردم آزربایجان جنوبی و جلوگیری از تخریبات این دو گروه تروریستی در آزربایجان جنوبی، بین تمام اقشار پخش کرد. با متلاشی شدن سپاه و بسیج، نیروهای وفادار به تضم

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
تو نگو حکومت ایران سوگلی لوایی بود . و یا لوایی سوگلی حکومت است چه کس چه میداند.؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 

متوهم بیچاره نمی داند که جامعه شناسی هیچ وقت نمی میرد. تا زمانیکه جامعه وجود دارد، جامعه شناسی هم وجود خواهد داشت. آقای متوهم، چیزی که مرده یک مشت آذربایجان فروش بیسواد هستند که فکر میکردند با دو-سه تا شعار نژادپرستانه، عشق آذربایجان را از دل آذربایجانیها خواهند کند! آذربایجانیها انسانهای باهوش و باشرفی هستند. و هیچوقت دنبال یک مشت بیسواد هذیانگو نخواهند افتاد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
""" استراتژی و تاکتیک در افق ژئوپلوتیک """ آمریکا قاطعیت خود را در دفاع از کشور‌های عضو ناتو در گردهمائی مونیخ نشان داد، برای "" مهار روسیه و ایران "" آمریکا به همکاری ترکیه نیاز خواهد داشت، همزمان، با آزادی کامل شهر ال باب از دست تروریست‌های داعش، ترکیه باید در دو جبهه پیشروی کند. ۱- به سوی رقا با نیروهای ائتلاف ۲- بسوی منبیج با هدف نابودی کامل تروریست‌های کمونیست پ ک ک ، ترکیه در عراق، باید از شیعه‌های ال عبادی حمایت کند و برگشت مالکی عامل رژیم فارس ایران به قدرت را، غیر ممکن کند. در مقابل، بعد از فتح موصل، عراق و ترکیه، مهار و نابودی بقایای تروریست‌های کمونیست پ ک ک در کوه‌های قندیل را به پیش ببرند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آآقای موحدی عزیز ما ترکها خیلی مواظب هستیم که خدای نکرده پای کسی را ندانسته لگد نکیم، چون ما هیچ چیزی در مورد شما نمی دانیم شاید، با شما برخورد تندی داشته باشیم، ما قبل از آنکه ترک باشیم، انسانیم و طرفدار انسانیت، و حفظ هویتمان هم ناشی از اعتقادمان به انسانیت و احترام به کودکانمان می باشد،
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
به احمد مقیمی و یا همان آشنا و خواننده و فارس و ...
باید به تو و آن دوست عزیزت حاج آقا رفیق سائل بگویم که اینجانب یک سوسیالیست میهن پرست می باشم و هیچ گونه وابستگی سازمانی و گروهی ندارم. من نه عضو مجاهدین هستم و نه عضو هیچ یک از سازمانهای مارکسیستی و کوچکترین ارتباطی نیز با مجاهدین و سازمانهای مارکسیستی ندارم. و آنچه در اینجا می‌نویسم، صرفاً دیدگاه شخصی من است و ربطی به مجاهدین و مارکسیستها ندارد. در ضمن بنده انتقاداتی را به مجاهدین و سازمانهای مارکسیستی وارد می دانم. با این حال آرزویم این است که مجاهدین با تمامی سازمانهای مارکسیستی ائتلاف کنند و جبهۀ متحد خلق را تشکیل دهند و قدرت را پس از سرنگونی رژیم فاشیسم مذهبی جمهوری اسلامی بدست گیرند و یک دولت ائتلافی را تشکیل دهند.
این را هم بدان که من با زحمت زندگی خود را می گذرانم و جهت اطلاع جنابعالی باید بگویم که کارم به گونه ای است که امکان

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
""" شکست گفتمان‌های جامعه شناسی‌ و اولویت گفتمان‌های جدید """ چگونه بقای اقتصادی خودمان را در دنیای " بسیار رقابتی‌ فردا " تضمین خواهیم کرد؟ جامعه شناس‌های ساده لوح تحصیل کرده خارج ما، چیزی در چنته نداشتند و بدین سبب، ششدانگ به گفتمان‌های پوسیدهٔ کمونیستی روی آوردند و """ طرفدار تروریست‌های کمونیست پ ک ک """ شدند، جامعه شناسی‌ که بدون اشاره به "" روحیه بالای کار آفرینی ترکان "" با آویزان شدن از مزخرفاتی مثل "" پسا ساختار گرائی و پست مدرنیزم "" و کوبیدن ترکان آزربایجانی با چماق "" پان تورکیزم "" دو دستی‌ خود را در اختیار تروریست‌های کمونیست پ ک ک گذاشته، به "" پیشرفت و توسعه "" منطقه خیانت کرده، و دنبال تخریب منطقه مانند تروریست‌های کمونیست پ ک ک است.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب علی:
باز توهم و خیالات زدی
خواهشا معادن هرگز نداشته اذربایجان را به رخ ما نکشید که خنده دار هست این معادن کجا هستند در زمانی که با گوگل ارث میشه خونه خودات را هم از ماهواره پیدا کنی چرا یک مقاله همین جا درباره این معادن نمینویسید
چرا توی اینتر نت هیچ مطلبی در باره این معادن نیست بجز معدن مس سونگوز
یک چند تا لینک درباره این معادن بگذار بدانیم اذربایجان چقدر ثروت دارد
یکبار در این باره بحث شده که اذربایجان چه اندازه معادن دارد کامنت ها را بخوان :
http://www.iranglobal.info/comment/74017

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اگر پانفارسیسم سوگلی بود تبریز توسعه یافته ترین شهر ایران و شهر بدون مهاجر افغانی و عراقی نبود ( در حالیکه نیمی از افغانها یعنی ازبکها و هاره که ظاهر شرقی دارند همنژادشما و ترک هستند) یعنی حاکمیت تمام صنایع را به آذربایجان منتقل کرده اما ااقمت و اشتغال میلیونها مهاجر را در آنجا ممنوع کرده است.
پولهای ملت به کجا سرازیر میشود بجز آذربایجان و عراق و سوریه و لبنان عربی؟ جوانای ما در عراق و سوریه به بهانه مبارزه با داعش کشته میشوند در حالیکه داعش بیش از همه نزدیک ترکهاست!
اگر بخواهیم بخاطر ترک آذری در قره باغ دخالت کنیم در دفاع از باکو چرا بخاطر اقلیت ارمنی ایران از ارمنستان دفاع نکنیم؟
چرا چشم ندارید یک کشور بنام فارس و ایرانی در دنیا باشد در حالیکه چندین کشور ترک و چندین کشور عرب داریم. این اقوام مهاجر به ایران چه فرهنگی داشته اند که از معرفی آنها دریغ شده؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ساراخ جان!
اگر چند تا کامنت پایین تر را بخوانی:
(فرستاده شده توسط فارس در جمعه, 02/17/2017 - 18:04)
متوجه می شوی که این بابایی که در موردش نوشته ای اگرچه مرتبا درود بر مجاهین می گوید و درود بر کمونیست را هم به آن اضافه می کند یک هوادار تشکیلاتی مجاهدین نیست و چون بریده بود و ... از بخش هواداران بیرونش کرده اند و حالا برای این که خودش را مبارز جا بزند هی درود بر مجاهدین می گوید و به طرز خنده داری مجاهدین را هم با کمونیست ها قاطی می کند و خودش را هم کمونیست!! می نامد و همه اش رفیق رفیق!! می کند و به همه می پرد و خودش را خالی می کند.
در مورد این که دست و بالش را متاسفانه در این سایت باز گذاشته اند و اکانت کامنت گذاری مستقیم به او داده اند تا بتواند بدون کنترل و بررسی هرچه دلش می خواهد بنویسد با تو

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سایت تسنیم که می گویند وابسته به سپاه پاسداران است ماه گذشته نوشته بود (بلاخره تیم پرسپولیس برگشت به نام اصلی اش )
یعنی زمان رژیم شاه اسمش پرسپولیس بود بعد از انقلاب اسم پرسپولیس طاغوتی شد و اسم تیم را گذاشتند پیروزی.
پیروزی انقلاب به بن بست رسید دو باره برکشتیم به اسم طاغوتی پرس پولیس. و سایت تسنیم از این بابت خوشحال بود.
الان ما تورکها می دانیم سپاه پاسداران و تمام وابستگان به ان و هسته اصلی دولت جمهوری اسلامی شوونیست فارس است
وداخل پوسته مذهب همان سیاستهای رژیم پهلوی را پیش می برند . استراتژی انها در هر موضوع اولویت قراردادن فارسها است.
فارسها حدودا 22 % از کل مردمان ایران را تشکیل می دهند. الان دیگر همه چیز رو شده بهمین خاطر فارسها می خواهند از ازربایجان یک زمین سوخته جا بگذارند. شرکتهای اسفهانی و کرمانی با سرعت منابع معدنی را خام ازاربایجان خارج می کنند

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
""" پان فارسیسم و ژئوپلتیک انزوا """ همیشه تاکید کرده‌ام ایران از نظر ژئوپلتیکی "" یک کشور خشکی است نه آبی‌ ""، کشوری که ژئوپلتیک آن، خشکی است در جدول "" گسترش قدرت "" به "" شرایط ارمنستان "" نزدیک می‌‌شود که انزوا، انقراض آن را، تسهیل می‌کند. اینک ترکیه در حال ورود به اتحاد‌های اقتصادی / استراتژیکی و امنیتی با کشور‌های عربی‌ بر آمده است و این در حالیست که "" خلیج عربی‌ "" دیگر آن اهمیت استراتژیک را ندارد. همان طور که در عراق، شیعیان در برابر شیعیان قرار گرفته اند، رژیم فارس ایران، جامعه فارسی‌ را، در برابر جغرافیای محدود فارسستان، و ژئوپلتیک پهناور دنیای سنی، کشور‌های عربی‌، دنیای ترک و حمایت از ارمنستان در برابر تحقیر و نفی ترکان ایران قرار داده است.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای موحدی از قرار معلوم دست و پای شما در این سایت حسابی باز گذاشته شده تا بعنوان نفوذی مجاهدین در قلب جناح چپ این سایت هر توهینی که دلتان می خواهد به ملت ترک بکنید، ما باندازه کافی از دست سید کریم در زمان شاه و حمید ماهی صفت در زمان جمهوری اسلامی جوکهای تحقیر آمیز یه ترکه بود را شنیدیم ، حالا دیگر حال شنیدن جوکهای تهوع آور شما را نداریم ،، پسر کدام پانترک؟؟؟؟!!!! ملت ترک آزربایجان 99/99999 در صدش نمی تواند بزبان ترکی بنویسد و بخواند، من سر در نمی آورم این مقوله پانترکیزم اختراعی استالین از کجا به دهن شما افتاده؟ که 24 ساعته اینجا چلوخورشت پانترکیسم میل می فرمائید؟ و در محتوای تمام نوشته های بی محتوای زنده باد مرده باد پانترکیزم را را تکرار می کنید.
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
به محمد رضا لوائی پانترک
ملت ایران نه تنها از گوشمالی پانترکها در ایالت سین کیانگ از خود هیچ واکنشی نشان نمی دهد، بلکه از این بابت از دولت چین متشکر است که پانترکها را حسابی ادب می کند.
باید با هر روشی تفکر پلید و فاشیستی پان ترکیسم را نابود کرد و دولت چین این مهم را درک کرده است و با قاطعیت با پانترکها برخورد می کند. ما ایرانیان نیز پس از سرنگونی رژیم ضدایرانی و ضدبشری جمهوری اسلامی، باید همانند دولت چین با پان ترکها و تجزیه طلبان آذربایجانی برخورد کنیم و همین برخورد قاطع و بدون ترحم را نیز با تجزیه طلبان عرب خوزستانی و بلوچ و کرد داشته باشیم .
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
چقدر زشت و ناپسند است که فردی به نام "داور" ( همان پرویز و حسن و رهگذر) از هر موقعیتی استفاده می کند و به ناحق به کمونیستها حمله می کند ! این فرد ضدیت هیستریک و عجیب و غریبی با کمونیستها دارد. لجن پراکنی های این فرد علیه جنبش کمونیستی، یاد آور شعارهای قمه کشها و چماقداران خمینی خون آشام است که به تجمعات کمونیستها در مقابل دانشگاه تهران حمله می کردند و شعار می دانند : «"حزبتون حزب مچل رهبرتون لنین کچل"»
این فرد باید بداند که پدیدۀ "تجزیه طلبی" محصول و زائیده رژیم های شاه و شیخ است و نه زائیدۀ انقلاب اکتبر و کمونیستها. وقتی رژیمهای شاه خائن و خمینی خون آشام حتي به زبان‌های بالنده خلق‌های ما مثل خلق‌های بلوچ،‌ ترک و كرد و عرب خوزستانی و ترکمن اجازه انتشار کتاب به زبان اصلی نداده و نمی دهند، واضح است که جریان تجزیه طلبی تقویت می شود. در همین 38 سالی که از عمر ننگین رژیم پلید جمهوری اسلامی -

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
""" با مرگ جامعه شناسی‌، چه احتیاجی به فتواها و رجز خوانی‌های جامعه شناسانه داریم؟ """ ژنتیک و دی ان‌ای دروازهٔ جدیدی را بر روی "" رفتار انسان "" گشوده است و جامعه شناسی‌ بیشتر از پیش، مجبور به عقب نشینی شده، در بین علوم اجتمائی، فقط اقتصاد و سیستم بانکی تا حدی از تحولات عظیم ژنتیکی و دی ان‌ای به دور مانده است، """ جامعه شناسان دیگر قادر به تحکیم گفتمان پوچ‌شان در بین حرکت ملی‌ ترکان آزربایجان جنوبی نخواهند شد """. برخی‌ از حوزه هائیکه جامعه شناسان با فرضیه‌های پوچشان، به جنبش ترکان آزربایجان جنوبی، ضربه زده اند. ۱- فرضیه کزائی پان تورکیزم ۲- بحث کزائی آذری / فازری ۳- حمایت از تروریست‌های کمونیست پ ک ک . """" Is Sociology Dead? """"
With so much of human behavior being linked to human DNA, what's a sociologist to do if everything is inherited?

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
حساب یک هوادار بریده مجاهدین را که به جای مبارزه در صفوف هواداران مجاهدین و گذشتن از تن پروری و علافی تمام کارش شده روزی ده تا بیست تا سی تا نظر در این سایت گذاشتن و خودش را خالی کردن و زیر این مقاله و آن مقاله رفتن و امتیاز منفی به دیگران و امتیاز مثبت به نظر های خودش دادن به حساب هواداران مجاهدین نگذارید. آن ها هزار عیب و ایراد دارند اما این مدلی نیستند و برای همین هم هست که از تشکیلات هواداران مجاهدین در ... بیرونش کرده اند.
جالب است که بعد از آن که اخراجش کرده اند شده است رفیق!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 

وای، بدادم برسین! من جنّی شده ام! جامعه شناسا ولم نمیکنن! دیشب یکی به خوابم آمد، رختخوابمو خیس کردم، امروزم یکی رو تو خیابون دیدم، شلوارمو خیس کردم! ای خدا! یا اردوغان! چرا کسی دستمو نمیگیره و پیش روانشناسی چیزی نمیبره منو؟ وای مردم خدا! چرا اینا مدرکشونو پاره نمیکنن!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب لوائی! اردوغان این موضوع را دیرست میداند. اکنون بنا بردگرگونی اوضاع، اعمال سیاست مستقیم ترکیه درمنطقه، همچنین سکوت غرب در برابر قتل عامهای سوریه بدست رژیمهای روسیه وایران، اردوغان سیاستهای پانفارسیسم رژیم آخوندی را افشا میکند! کسانیکه میگویند؛ همه با هم برادریم، همه ایرانی هستیم، اگه این رژیم برود همه چیز درست میشه، بهتراست با خواندن مطلب فوق بخود بیایند وخجالت بکشند. ماهیت رژیم آخوندی برده داری وهدفش جز استعمار زبانی ـ فرهنگی، ملی ـ مدنی، اقتصادی ـ سیاسی، ملل ایران چیز دیگری معنا نمیدهد. درواقع این ماهیت، یک ماهیت راسیستی است. حتا دمکراسی قادر به از بین برد چنین ماهیت استعمارگر نیست. تنها راه رهائی ملل ایران ازدست پانفارسیسم نژاد پرست!، بدست گرفتن حق تعیین سرنوشت بدست خود ملل ایران است. گرنه هیچ راه نجاتی نیست، جزجنگ داخلی، جنگی که جرقه های آن مثل تظاهرات دیروز اهواز بتدریج زده

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مذهب شیعه ان هم نوع قزلباشی ان سوگلی حکومت است
پان فارسیسم و پان ایرانیسم وحشت حکومت است همه را دعوت میکنم به دیدن"برنامه هویت " ساخت جمهوری اسلامی که ادامه ان اراجیف پورپیرار و خلخالی و الله کرم و بقیه اشغال های "پروژه هویت" سازی نظام اخوندی با پیروی از سبک و سیاق حکومت شوروی در عصر ک گ ب ادامه یافت تا به امروز
پان ترک ها بدانند که در تخریب ایرانیت تنها نیستند جمهوری اسلامی هم با انها است:

https://www.youtube.com/watch?v=xOoqK89EbJQ

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
""" ترکیه و گفتمان پوچ الگو برای خاورمیانه """ سیاست خارجی‌ و فارن پالیسی ترکیه از این به بعد بر مبنای """ عمل گرائی """ شکل خواهد گرفت، این نوع عمل گرائی، توان ترکیه را در """ آفریدن جایگزین ها، قابلیت و انعطاف در تغییر بنا به مقتضیات زمان و قدرت تطبیق با تحولات منطقه‌ای و جهانی‌ """ را بالا خواهد برد. یک مشت """ جامعه شناس ساده لوح تحصیل کرده خارج """ این گفتمان پوچ و بیهودهٔ "" الگوی خاورمیانه "" را برای ترکیه تجویز کردند، این جامعه شناسان ساده لوح تحصیل کرده خارج، بهتر است مدرک جامعه شناسی‌ خود را پاره کنند و بروند در رشته‌های مهندسی‌، نرم افزار، سخت افزار و هکذا تحصیلات خود را تکمیل کنند تا دست کم برای جامعه خود، مفید واقع شوند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با سپاس از دوستان ایران گلوبال که موفق شدند دستهای پلید ماموران نظام را از سایت کوتاه کنند و امیدوارم که ایه شریفه تب یدا ای سید علی دامنگیر ادمکشان بی وطن شود . اما ای لوائی بدان و اگاه باش که تو قربانی کسانی هستی که بنام تشیع تما م تبریز و ایران را به زور شمشیر شاه اسماعیل شیعه کردند . پدر تو را مجبور کردند که به خلفا ی راشدین لعن بفرستند و در نماز و اذان بدعت بوجود اورند .ای لوایئ پیش از ان قوم خونخوار که تبریز راشیعه کردند گفته بودند که .چومنبر با تخت برابر شود / همه نام بوبکر عمر شود . اما امروز همه نامها علی عباس و حسین و ر قیه و زینب است .لوائی بدان فاشیسم تجزیه طلب زائیده جریانی بنام انقلاب اکتبر است که با قتل عام میلونها نفر به باتلاق تبدیل شد و از درون ان باتلاق حزب توده و فرقه سر برون اوردند .دشمن تو جریان
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
به محمد رضا لوائی پانترک
بر خلاف مغالطات و نظرات مغرضانه و غیر واقعی تو و آدرس های غلطی که می دهی، سران رژیم جمهوری اسلامی نه تنها خود را ایرانی نمی دانند، بلکه با همۀ وجود و هستی خود از ایران و ایرانی تنفر داشته و دشمن تاریخ و فرهنگ و تمدن ایران هستند. جمهوری اسلامی، یک رژیم ضد ایرانی است. رژیم جمهوری اسلامی ، دشمن زبان فارسی است و اگر می توانست زبان فارسی را ممنوع می کرد و عربی را جایگزین آن می کرد. رژیم پلید جمهوری اسلامی نه تنها در پی خاموش کردن و سرپوش گذاشتن بر روی یادگارهای ملی و نیاکان ما است، بلکه همواره می کوشد به روش هایی گوناگون، مردم را در زیر سرپوش آهنین و فراموشی تاریخی قرار داده، و آنان را از واقعیات دور بدارد. نمونه هایی از دشمنی رژیم جمهوری اسلامی با تاریخ و فرهنگ و تمدن ایرانیان : ۱- حذف دوره های پیش از اسلام، و به فراموشی سپردن تاریخ درخشان دوران هخامنشی، اشکانی،

تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اردوغان بیجا می کند که اسم ایران و ایرانی را بر آن دهان ... خود می آورد ، او باید به فکر عذرخواهی از ارامنه باشد، دولت ترکیه بیش از یک میلیون نفر از ارامنۀ مظلوم و بی گناه را نسل کشی کرده است. اردوغان دست پیش را می گیرد که پس نیفتد. یکی باید از خطر نفوذ پان ترکیسم در منطقه سخن به ميان آورد. دولت فاشیستی ترکیه به دنبال تبلیغ تفکر پلید و فاشیستی پان ترکیسم در منطقه است که در تضاد کامل با اندیشه های آتا ترک است. آتا ترک اعتقادی به فعالیت در خارج از مرزهای ترکیه نداشت. آتاترک سعی میکرد افکار ناسیونالیستی را در داخل مرزهای ترکیه گسترش دهد.
هموطنان ما باید بدانند که پان ترکیستها و تجزیه طلبان آذربایجانی در خدمت اهداف شوم رژیم ضدایرانی و ضدبشری جمهوری اسلامی هستند. بیشترین بهره از پانترکیسم را در حال حاضر رژیم جمهوری اسلامی می برد! وجه اشتراک پان ترکها و رژیم جمهوری اسلامی، دشمنی با تاریخ