آیندە ایران از نگاه کیانوش توکلی

مصاحبه خانم ماندگاربا مدیر سایت ایرانگلوبال
اگر سیاست های نا بخردانه رهبری جمهوری اسلامی بدین شکل ادامه یابد ، ایران می تواند به کمک سعودی ها ، امریکا و اسرائیل تجزیه شود. اتفاقا استراتژی سپاه _ خامنه ای بر همین مبنا تجزیه ایران استوار است ؛ آنان کاملا از حمله نظامی به منظور تجریه ایران استقبال می کنند.رزیم شیعه اسلامی ایران ، طرح حلال شیعه را نه تنها طرح ریزی کرده است بلکه پس از سقوط صدام به سازماندهی نظامی شعیان عراق ، سوریه ، لبنان ، بحرین و حوثی های یمن پرداخته است و هم اکنون تنها، یکصد هزار موشک در دست حزب الله لبنان است .

 بنظر می رسد ، استراتژی سعودی ها ، اسرائیلی ها و امریکا یی ها در باره ایران که مبتنی باشد بر عقب راندن ایران از لبنان ، سوریه ، عراق و.... ؛ نه سرنگونی ویا تجزیه ایران...(عربستان برای پیشبرد استراتزی خود به مجاهدین خلق و کردها کمک مالی _ تسلیحاتی می کند بنظر می رسد که این کمک رسانی جنبه تاکتیکی داشته باشد). بنظر من علیرغم همه ی ناکامی ها جمهوری اسلامی، توپ در زمین ایران است . این را من نمی گویم این را حاکم بحرین از زبان سعودی ها می گوید اگر ایران یک قدم واقعی بردارد آنان دو قدم بر می دارند . ایران با 15 کشور همرز است هر گونه تجزیه و جنگ داخلی ، 15 کشور را منطقه را به آشوب می کشد ، مردمان این 15 کشور می دانند که سوریه ای شدن ایران بسود هیج کس نیست . از سوی دیگر بنظر می رسد که 2 استراتژی در جمهوری اسلامی به موازات هم عمل می کند:یکی امنیت ایران را در تنش زدایی منطقه ای و بین المللی و آشتی ملی در داخل می بیند (خط مشی اصلاح طلبان) و دیگری استراتژی سپاه _ خامنه ای است که بدنبال حلال شیعه هستند و از تجزیه ایران استقبال می کنند تا بر مناطق نفتی منطقه (شیعه نشین) حکمرانی نمایند. اینکه کدام استراتژی  پیروز خواهد شد، بستگی به پارامترهای زیادی دارد از جمله: سیاست منطقه ای دولت ترامپ، سیاست های منطقه ای پپوتین ، چین ، ترکیه دارد همچنین بروز اعتراضات مردمی ، نتیجه «انتخابات» ایران و خیلی از پارامتر های دیگر دارد که واقعا پیش بینی اینده ایران را بشدت دشوار می کند. شایان ذکر است که سیاست خارجی دولت ترامپ نا مشخص است . ترامپ قصد دارد که روسیه را از چین جدا کند ، بدنبال حقوق بشر نیست و با سیاست ایران در سوریه موافق است . با این وجود سیاست ضد ایرانی ترامپ می تواند با چند عمل تروریستی گروههای سنی مذهب و امتیاز دهی سیاسی و اقتصادی تهران  تغییر نماید. 

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
بعقیده من اگه قراره به بیرنگی لازم در صحنه مبارزه برای آزادی-برابری در سرزمینمون برسیم، چنین امر مهمی تنها ازدرون یه اتحاد، تشکل، جبهه و ائتلاف میتونه اتفاق بیفته.

اگه یادمون باشه بنی صدر، یعقوبی، برومند، خانبابا، اصفهانی، متین دفتری، سیدجوادی، پاکدامن، شکری، اتحادیه کمونستها، ... به حیث سازمانی و فردی حول میثاق و برنامه حداقل شورای ملی مقاومت تونسته بودن واسه مدتی بیرنگی و همکاری کنن.

بدلیل وجود این تجربه تاریخی، فکر می کنم بدون رجوی و شرکا، اینها توان چنین اتحادی رو دارن. واسه همین اسامی مستقل فوق باید با اتحادی نو حول نسخ اصلاح شده اون متون (و یا متونی کاملاً نو)، زمینه اتحاد سیاسی لازم در داخل و خارج، تبدیل شدن به سخنگوی مبارزات داخل و کور کردن خطوط وابسته و جنگ طلب در خارج و داخل رو کلید بزنن.

مخلص همه جانهای شیفته آزادی و برابری،
بر و بچه های اسیر هزار اشرف یادتون نره!
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
دوشوکی جان / 14 کشور ویا 15 کشور طبیعتا مجموعه مرزهای خشکی و آبی ایران است ولی در ویکی‌پدیا نوشته است :«مرزهای ایران اصطلاحی است که در جغرافیای سیاسی از آن برای مشخص کردن مرزهای جغرافیای ایران استفاده می‌شود و مفهوم آن خطوطی است فرضی که محدوده کشور ایران را با کشورهای همسایه معین می‌کند. ایران بیش از ۶۰۰۰ کیلومتر با کشورهای افغانستان، پاکستان، ترکمنستان، ترکیه، ارمنستان، جمهوری آذربایجان و عراق مرز مشترک (خشکی) دارد. ایران همچنین دارای ۲۷۰۰ کیلومتر مرز آبی در دریای خزر، خلیج فارس و دریای عمان می‌باشد. ایران طولانی‌ترین مرز را با عراق و کوتاه‌ترین مرز را با ارمنستان دارد.»
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
کیانوش گرامی نوشته ای که ایران با 15 کشور همرز است. اطلاعات جغرافیایی من فقط تا هفت تا کشور قد کشید که با ایران هم مرز هستند (ترکمنستان، افغانستان، پاکستان، عراق، ترکیه، ارمنستان و آذربایجان). مرز یعنی مرز خاکی و یا یک رودخانه که جزو آب های بین المللی حساب نمی شه. اگر بین دو کشور آب های بین المللی (دریا و اقیانوس و خلیج و غیره) وجود داشته باشه، آن دو کشور هم مرز حساب نمی شوند. یا وگرنه ایران به ژاپن و چین و آمریکاه هم راه دریایی (بدون واسطه از طریق کشور سومی) راه داره. نمی دانم بر چه اساسی نوشته ای که ایران با 15 کشور همرز است. موفق و پیروز باشی. در ضمن عیدت مبارک و آرزوی سال خوب و خوش و موفقیت آمیزی را برای تو و خانواده گرامی و محترم و بقیه دوستان ایران گلوبالی و خوانندگان عزیز ایران گلوبال دارم.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب محمد:
در لینکی که خود تو گذاشتی دقیقا دقیقا زیر نقشه اول در توضیح فارس نوشته:

بـيش از ۶۵% از جمعـيت ايران از نـژاد فارس (پارس) هستـند

البته از کسی که اول مینویسه و بعد نفی میکند از این انتظار ها نمیرود

حضرت اقا ما منتظر هستیم نام اعضای این فراکسیون 100 عضوه را بدانیم که نماینده کجا هستند ما که هرچه گشتیم چیزی پیدا نکردیم حتی در سایت مجلس.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
قرار دادهای اقتصادی روسیه و چین با ایران به ترکیه و عربستان واگذار گردید، توافق اخیر خرید موشک اس 400 ترکیه از روسیه از مرحله توافق گذشته و امضای توافقنامه‌های همکاری پادشاهی سعودی و چین به ارزش ۶۵ میلیارد دلار همه گویای این است که در صورت بروز اتفاقی ، ایران هم پیمانان روسی و چینی خود را هم از دست داده.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
کجای اون نقشه ها از مقدار جمعیت صحبت شده (توضیحات از جانب منبع معتبر نیست) اما نقشه ها که وزن جمعیتی رو در هر منطقه نشون میده صحیح است .
اما نکته دیگر اینکه
ایلامی ها و آریایی ها که بودند ،من نظری ندارم !
و اصلن برایم مهم نیست ... این به کنار همه فتوحات ترک ها هم برام مهم نیست .
برای من حقوق بنیادین فردی خودم و ترک های ساکن در ایران اهمیت دارد .
نخیر 75 درصد ایران فارس زبان نیست فقط یک قلم فراکسیون تک زبان های ایران 100 عضو دارد و البته تعداد زیادی هم عضو نشدند و البته تعداد نمایندگان مجلس ایران 289 نفر است .
یعنی بیش از 30 درصد فقط ترکزبان هستند حالا لر و کرد و اعراب ایران به کنار
متاسفانه شما اصلن علاقه ای به عدد و رقم و آمار ندارید .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب محمد :
در منبع خود شما:
بـيش از ۶۵% از جمعـيت ايران از نـژاد فارس (پارس) هستـند. فارس ها از اعـقاب نـژاد ايلامي يا آريايي هستـند که در هزاره دوم پـيش از ميلاد در فلات مياني ساکن شدند و نام پارس (پرشيا) را براي ايران برگزيدند. فارسی زبانان ایران ترکیبی از اقوام مختلف ایران باستان هستند. فارسی زبانان، افزون بر ایران در افغانستان، تاجیکستان، سمرقند در ازبکستان نیز وجود دارند. فارسی زبانان در ایران بزرگترین گروه زبانی به شمار میآیند زیرا طی چند دهه اخیر میلیونها مهاجری که از مناطق زبانی دیگر به تدریج به استان تهران و دیگر شهرهای بزرگ ایران مرکزی آمده اند و زبان فارسی زبان اول یا تنها زبان نسل دوم یا سوم آنها گشته، درصد فارسی زبانان ایران را تا درجه زیادی بالا برده است.
یعنی الان 65+5=70 درصد
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
اکثر مرزهای موجود بین کشور های خاورمیانه در اثر جنگ بین سلاطین مختلف و بده بستانهای انگلیس ، فرانسه و روسیه ایجاد گردیده، و در این کشورها قاعدا ملت حاکم با رسمی کردن زبان خود سعی در ریشه کن کردن دیگر زبانها نموده، ولی از زمانی که ارتباطات دیجیتالی جهانی شده، همه مرزها خاصیت پر گهر خود را از دست داده اند، با یک شوک قدرت جهانی این مهره های دومینو چیده شده بر روی هم واژگون خواهد شد، در هر حال این اتفاق خواهی نخواهی در خاورمیانه خواهد افتاد و کشور های مستقل و تازه تاسیسی ییرون خواهند آمد ، خاورمیانه آبستن حوادثی نامترقبه ائی است، و قطعا اشتباهات گذشته در تقسیم بندی کشورها اصلاح خواهد شد، و نسلهای آینده بدون تحقیر از طرف دیگر ملتها و زبانهای تحمیلی نجات خواهند یافت، چون این خواست دمکراسی و احترام به فردیت انسان در خاورمیانه تحقق خواهد یافت،
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
با تشکر از مسئول کامنت ها . من هیچ کامنتی نفرستاه ام که حذف شود این آدم بی شخصیت از نام من یوسف آذربایجان استفاده میکند و مسئول کامنت ها متوجه شده و از پخش آن جلو گیری کرده . و در ضمن این نوشته نیز مربوط بمن نیست و امیدوارم حذف شود نوشته این آدم چنین است « درود بر کیانوش توکلی. به امید تجزیه ی عیران و جداشدن آذربایجان از عیران و به رسمیت شناختن حقوق تورک ها » .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
نیازی به نوشتن مثنوی نیست همین چند خط کافی است . اقای بامدادان شما که مرتب از حزب توده و سازمان مجاهدین دفاع می کننید و این دو جریان دینی و چپی را مدافع تمامیت ارضی ایران میدانید چرا حزب توده و سازمان مجاهدین باهم برای سرنگونی نظام وحشت و بربریت اسلامی متحد نمیشوند ؟ که اگر متحد شوند نظام نفس های اخر را خواهد زد .تصور نمی فرمایئد که همکاری نکردن دو سازمان و حزب قوی در حقیقت ادامه استبداد دینی را تضمین میکند ؟ یا اینکه یکی میخواهد دیگری را از میدان قدرت بدر کند ؟ نظام اسلامی با کدام نیرو باید سرنگون شود ؟ با کمک صدام ؟ که نشد. اقای بامدادان در هفته گذشته دو کنفرانس در اروپا یکی در لندن و دیگری در سوئیس با شرکت نمانیده گان خلقهای تحت ستم با هدف تجزیه طلبی بر گزار شد .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقا چرا کامنت من سانسور شد!؟
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
چرا کامنت من منتشر نشد؟!
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
من مشکلی با استفاده یا سو استفاده از اسم مستعار سازاخ را ندارم، و بیشتر باعث مسرت من می باشد ولی اگر لطف کنید با کمی پسوند سازاخ-1 ویا سازاخ-a کامنت بگذارید باعث تشویش و سو تفاهم نمی شود، ما باید سعی کنیم مرد مردانه و یا زن زنانه حرف خودمان را بدون ترس و واهمه، حداقل با اسم مستعار خودمان بیان کنیم و از دمکراسی نترسیم، دمکراسی که ترس ندارد!!! فقط باید مواظب باشیم که با دیگران و حقوق آنها تجاوز نکنیم، این یعنی رعایت دمکراسی.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
البته حق الانصاف نباید منکر
1.سعه صدر
2. آزادی بیان نسبی
موجود در سایت ایران گلوبال شد .
البته
امیدوارم مسئولین سایت اردغانی عمل نکنند و در آینده اقدام به سانسور نکنند .
عدم انتشار شده: 
false
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

نظر : 
آخه بابا ! موضوع مصاحبه و یادداشت بالا در مورد نقش رژیم ملاها در به خطر انداختن یکپارچگی و تمامیت ارضی ایران است. حالا کامنت ها را نگاه کنید، عده ای با ماسکهای پان ترکیستی و پان ایرانیستی قصد دارند موضوع را منحرف کنند و به مسیر دیگری مثل دعوای ترک و فارس و... بیاندازند. هیچ کدام از این افراد در کامنتهای خود کوچکترین حمله ای به رژیم ملاها نمی کنند.
در ضمن این آقای "کنعان" بداند که حزب تودۀ ایران ، هیچ گاه تجزیه طلب نبوده است و همواره مدافع تمامیت ارضی ایران بوده و می باشد. بخشی از سند کمیتۀ مرکزی حزب تودۀ ایران به مناسبت ۷۵مین سالگرد تأسیس حزب تودۀ ایران :
مبارزه در راه احقاق حقوق پایمال شدهٔ خلق‌های زیر ستم ایران، از جملهٔ دیگر عرصه‌های فعالیت حزب ما در هفتاد و پنج سال گذشته بوده است. بنیادگذاری حزب تودۀ ایران با آغاز پیکار در راه رهایی خلق‌های ایران از بند ستم ملّی و طبقاتی ارتباطی
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
اگرکسی مانند خانم ماندگار خود را ایرانی ترک میداند، باعث افتخار ماست. ولی تکلیف لوایی و کسانی که سنگ ترکیه را به سینه میزنند چه میشود؟ لوایی یک تجزیه طلب است.

پاسخ دادن
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
در باره انگیزه تجزیه طلبی باید به اموزش های چپ ودولت های بیگانه توجه داشت. حزب توده همواره جریانی تجزیه طلب بوده و سخن از خلقها و ملیتها میکند . دولتهای بیگانه مانند کشور های عرب زار و دولت یهود نیز بر این طبل میکوبند.
نقش یهود در تاریخ نقشی بسیار منفی ومخرب است . رهبران بلشویک همه یهودی بودند .روی کار امدن ادولف هیتلر ناشی از نقش یهودان بلشویک در روسیه و انقلاب اکتبر بود . باید بدانیم که بدون وجود انقلاب بلشویکی ادولف هیتلری در المان وجود نداتشت و بسیاری از یهودان یهودان را به دولت هیتلر معرفی کردند و دولت انگلیس هم در جنگ دوم حاضر به پذیرش یهودان نبود. دولتهای عرب مانند سوریه به تحریک یهود در جنگ با خود مشغول هستند .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب موحدی بامدادان و آقای اسامه، تصور می فرمایند که سایت ایران گلوبال میدان جنگ است و آنها هم نشسته اند پشت تیربار و انگشت رو ماشه برای شلیک رگبار کامنت و تمام کامنت ها کوپی پیس و از یک نوع فشنگ و کالیبر می باشند، جز پر کردن سایت هیچگونه استفاده ائی نمی شود از آنها کرد، چکیده تمام کامنتها یا توهین است یا تهمت و افترا و یا زنده باد ، مرده باد، نابود باد، و یا تنها ره رهائی آنی است که من می گویم، یعنی بقیه بیخود حرف می زنند..
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
به ایران ستیزان .کسانیکه ارزوی تجزیه ایران رادارند باید بدانند که سرنوشت انها مانند پیشه وری و قاضی محمد و قاسملو و وو خواهد شد و مردم ایران تجزیه طلب و مشوق تجزیه طلبی را به دیار نیستی خواهند فرستاد.در دفاع از ایران و تمامیت ارضی ان از هیچ اقدامی روی گردان و هیچ دست نیرومندی را پس نخواهیم زد.نه تنها گروه اخوند و جاسوسان محمد ابن عبدالله بلکه باورمندان به دین اجباری اسلام و ایران ستیز مسئول هر گونه نابسامانی کشور ما هستند . با خروج از این دین ضد ایرانی برای خود امنیت و افتخار و فرهنگ کسب کنید .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
درود بر کیانوش توکلی. به امید تجزیه ی عیران و جداشدن آذربایجان از عیران و به رسمیت شناختن حقوق تورک ها
عدم انتشار شده: 
false
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

نظر : 
رژیم ضدبشری و ضدایرانی جمهوری اسلامی با سیاست تبعیض و سرکوب مردم و آپارتاید دینی و جنسیتی به همبستگی ملی و یکپارچگی آحاد ملت ایران ضربه سنگین وارد کرده و بدین ترتیب از بنیۀ دفاعِ مردمی برای حراست از مرزهای کشور به شدت کاسته و باعث تشویق و طمع ورزی کشورهای عربی و جمهوری آذربایجان و ترکیه به خاک ایران شده است. به عبارتی این پارامتر در داخل کشور؛ بیش از هر چیز تمامیت ارضی کشور ما را با خطر مواجه ساخته است. مردم کشورهای منطقه خوب میدانند و باید خوب بدانند که مردم صلح دوست ایران همانگونه که درقیام سراسری 88 نشان دادند؛ با این رژیم دینی مخالف اند و بدنبال سرنگونی آن و استقرار یک حکومت دمکراتبک و لائیک میباشند. حکومتی که بر دمکراسی و حقوق بشر در داخل استوار باشد و در خارج مرزهای کشور نیز پرچم صلح؛ دوستی و حسن همجواری را باهتزاز در آورد.بر این اساس مسئولین کشورهای منطقه
عدم انتشار شده: 
false
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

نظر : 
خمینی خون آشام، همیشه خشم و غضب خود را از ایران و ایرانیت به نمایش می گذاشت و می گفت: ما چقدر سیلی بخوریم از این ملیت....... ما اصولاً کشوری بنام ایران را نمی شناسیم. اسلام میخواهد که همه دنیا یک عائله باشد و یک حکومت در همه دنیا.
از آنجا که رژیم حاکم بر ایران؛ یک رژیم دینی ــ آنهم از نوع شیعه ــ است؛ ملی گرائی و وطن دوستی را مخالف ارزشهای اسلام میداند. این رژیم با پیگیری سیاست خارجیِ فرا ملی ــ مبتنی بر ارزش های دینی ــ که ناقض قواعد حاکم بر نظام کنونی جهان است و با زیر پا گذاشتن این قواعد و نادیده گرفتن منافع بازیگران عمده آن؛ نه تنها باعث ورشکستگی اقتصادی و بحرانهای مالی در کشور گردیده بلکه با دشمن تراشی برای کشور؛ امنیت و یکپارچگی و تمامیت ارضی کشور را با خطر جدی مواجه کرده است.
از دید و نظر کارگزاران این رژیم؛ مرزهای رسمی و قرار دادی میان کشورها اعتباری ندارد. بعبارتی این رژیم
عدم انتشار شده: 
false
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

نظر : 
حاکمیت این آخوندهای پلید و فاسد و وطن فروش است که باعث و بانی به طمع افتادن و حریص شدن کشورها برای نقض تمامیت ارضی ایران می باشد. سردمداران رژیم جمهوری اسلامی که به شدت منزوی و مترود از جامعه جهانی می باشند ؛ نه تنها جرات اعتراض به دعاوی ارضی مجعول کشورهای عربی و کشورهایی مانند جمهوری آذربایجان و ترکیه را ندارند و اقدام جدی ای صورت نمی دهند، بلکه به این طمع ورزی به خاک کشورمان و تحریف هویت تاریخی مردم ایران هم کک شان نمی گزد. روشن است که حاکمیت سیاسی در هر کشوری پیوسته در حال تغییر بوده و هست اما، حاکمیت ملی عنصری ثابت و تغییر ناپذیر است که هیچ گاه نمی تواند تغییر کند، ضمن آنکه قابل تقسیم، تفویض و یا تقدیم به فرد و یا کشور دیگری، نیز نمیباشد. همچنانکه در این دوران سیاه استبداد دینی، حاکمیت ملی و تمامیت ارضی ایران با خامنه ای جلاد و دیگر آخوندهای پلید و سردمداران نظام دینی تعریف نمی شود
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
خطر تجزیه ایران را جدی بگیریم ) به نقل از ..العربیه / برن ( سوئیس) - صالح حمید

در این نشست که در مقر پارلمان در شهر برن پایتخت سوئیس برگزار شد، نمایندگان احزاب و سازمان‌هاى حقوق بشرى ملیت‌هاى ایران در سخنرانىهاى خود به نقض حقوق بشر و تبعیض حکومت تهران علیه گروههاى اتنیکى غیرفارس و اقلیتهاى قومى و مذهبى پرداختند.مانوئل تورناره، نماینده ژنو در پارلمان سوئیس و عضو کمسیون اروپا که به همراه سیبل ارسلان، نماینده حزب سبزهای سوئیس مدیریت این نشست را بر عهده داشت، در آغاز جلسه گفت: سوئیس بهترین نمونه جوامع متکثر، دمکراتیک و فدرال است که مى‌تواند الگویى براى کشورهاى دارای تنوع فرهنگى و زبانى و غیره باشد، چرا که همه ملیت‌ها، زبانها و فرهنگ‌ها به رسمیت شناخته شده و به صورت فدرال امور خود را اداره می‌کنند.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
Geleckde, iran adila bir olke olmayacaq ki siz bu barede nezeriyyesini edirsiniz.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
اگر هر کسی مانند خانم ماندگار خود را ایرانی ترک میداند، باعث افتخار ماست. ولی تکلیف لوای و کسانی که سنگ ترکیه را به سینه میزنند چه میشود؟
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
صحنه را دیدم ...

من چند نکته دارم
اول اینکه منجمله اولین افرادی که معترض به استفاده از لغات زشت و ناپسند نسبت به ترک ها و اعراب در این سایت من بوده ام .
اینکه چرا تیغ سیاست خانم ماندگاری گوش اعراب و ترک ها را می برد و جالب تر اینکه با زبانی که معلوم نیست عربی استانبولی است یا فارسی میانه از ترک ها می خواهد که توهین نکنند ،متعجبم
توروخدا نگاه کن ؛آش اونقدر شور شده که حضرت کیانوش از توهین های مستقیم به ترک ها و اعراب به صدا در اومده بعد ماندگاری آذری ،خودش رو ترک جا می زنه و از ترک ها می خواد به ترک ها توهین نکنن!

(البته فراموش نکنیم این مسئله نیز مقدمه ای برای حذف کامنت هایی است که با نطرات اینها هم خوانی نداره ،شما به پازل هک کامنت های ایران گلوبال توسط سپاه و مقالاتی نظر "شگرد جدید وزارت اطلاعات درمورد تخلیه اطلاعاتی رهبران اپوزیسیون و سیاست ماندگاری در تروج فحاشی توجه کنید)
عدم انتشار شده: 
false
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

نظر : 
آقای کیانوش توکلی، تحلیل هوشمندانه ای را ارائه دادند. رژیم فرقه گرای شیعه و پان اسلامیست جمهوری اسلامی در راه ایجاد هلال شیعه و تشکیل امپراطوری شیعی اسلامی ، حتی حاضر است که ایران را تکه پاره کند! رژیمی که در گفتار و کردار خود ضد ملی و ضد ایرانی است، با آنتی تز آن یعنی با مبارزه ای ملی و با پاسداری از ارزشهای ملی سرنگون میشود. بنابراین در این شرایط خطیر که تنها با عبور از جمهوری اسلامی؛ میتوان انتظار پایان دغدغه ها و دل نگرانیهای ملی را داشت؛ آن گروه از خائنین که بر طبل جدائی و تفرقه میکوبند و حاضر نیستند با گردن نهادن بر یک اتحاد فراگیرِ ملی زمینه هر چه سریعتر سرنگونی این رژیم ضد مردمی و ضد ایرانی را فراهم کنند و باین ترتیب به طولانی شدن عمر این رژیم کمک میکنند، در خدشه وارد شدن بر تمامیت ارضی کشورمان نیز بی تقصیر نیستند. رژیم حاکم بر ایران تنها حکومتی در جهان است که، سیاست رسمی اش
عدم انتشار شده: 
false